Περί του τσατ - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 87 of 87
  1. #76
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    98
    Βασικά δε θέλω να απαντήσεις. Να διαβάσεις και να καταλάβεις ελπίζω!

    Anytime.

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Tι να καταλαβω ρε φιλε? Δεν συμφωνω με αυτα που λες, απλα βαριεμαι να το συνεχισω. Ξερεις ποσα θα μπορουσα να σου πω? Αλλα ειναι χωρις ουσια αυτη η κουβεντα, γι\' αυτο προτιμω να το κοψω εδω.

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    Καλά τώρα η όλη κατάσταση αρχίζει κυριολεκτικά να μου δημιουργεί γέλιο ......... :P:P

    Πρώτη φορά βλέπω άτομο σαν τον Τάσο εδώ , να λέει ότι βαριέται τους πάντες, να τσακώνεται σχεδόν με όλους σε επίπεδο chat, να έχει βγάλει όλα σχεδόν τα μέλη υποκριτές, να έχουν βγει όλες οι γυναίκες ότι του πάνε κόντρα ενώ έπρεπε να συμφωνούν με όλες τις γελοιότητες που έχει κάνει, να επιζητά την ειλικρίνεια και το σεβασμό χωρίς να έχει δείξει καν σημάδια ενεργών στοιχείων από αυτές τις αρετές , να έχει φτάσει σε σημείο να έχει συγκεντρώσει περισσότερες αρνητικές εντυπώσεις από τα άτομα εδώ - παρά θετικές..........και ναι............παρόλ\'αυτά ......ναι........να συνεχίζει να μπαίνει καθημερινά εδώ...........:P:P

    Αν όντως έχουμε φάει όλοι πόρτα στη μεγαλειώδη - τέλεια - αλάνθαστη - ειλικρινέστατη - θεική του :P:P:P προσωπικότητα, ποιός ο λόγος να μπαίνει καθημερινά εδώ για να ασχολείται με όλους εμάς τους υποδεέστερους, προβληματικούς , ανούσιους, υποκριτές, κοινούς θνητούς........???:P:P

    Μιλάμε παλεύω να γράψω την απάντηση αυτή τόση ώρα.......γιατί από το γέλιο που έχω ρίξει με τον τύπο δεν μπορώ να σχηματίσω λέξεις στο πληκτρολόγιο....:P:P

    Τελικά Τάσο έχεις κάνει και κάτι καλό για να σε σκέφτομαι.......Με τις βλακείες που δημοσιεύεις μου προκαλείς απίστευτο γέλιο......... Με το που μπαίνω on-line λέω κάτσε να δω τί χαζές ασυναρτησίες δημοσίευσε πάλι σήμερα.......για να χαλαρώσω........:P:P

    Ώστε δουλεύεις και σε δημοσκοπήσεις ε??? .....χι........χι........μην επιχειρήσεις να δεις τα αποτελέσματα αν κάνεις μία εδώ όσων αφορά το πόσο είσαι δημοφιλής......
    Φαντάζομαι θα τα ξέρεις πριν καν βγουν........:P

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Oλγα, το ξερεις οτι εισαι μια ανοητη γυναικα, ετσι δεν ειναι?

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    χμ.............θα με κάνεις να επιστρέψω πάλι στις δημοσκοπίσεις.......συγγενικ� �ς του επαγγέλματός σου........μιας και το ανέφερες.......:P

    Περί ανοησίας μου που αναφέρεις δυστυχώς αποτελείς το 1% της κοινής γνώμης.........εδώ......

    Τίποτα πιο ουσιώδη δεν είχες να αναφέρεις μπας και ανεβάσει έστω και σαν τελευταία ελπίδα το ήδη κατεστραμένο σου κύρος???

    Αν όλοι εδώ είμαστε τελικά οι ανόητοι και οι κατώτεροί σου.....ΘΕΕ ΤΑΣΟ!!!!!!!:P:P.......τότε δείξε επιτέλους εσύ το ανώτερο ψυχικό σου μεγαλείο, για να αποδείξεις ότι όντως διαφέρεις από εμάς που ορίζεις ανόητους και αφελείς.......

    Έχεις τέτοια διάθεση.........για ισορροπία......ή μόνο λόγια και εντάσεις θα είσαι?
    Ελπίζω πια να έχεις λάβει το μήνυμα για το πόσο κουραστική έχει γίνει η στάση σου εδώ......

    Ή τελικά μένεις επειδή όντως δεν είσαι τόσο κλούβιος όσο θέλεις να δείχνεις, οπότε μας αποδεικνύεις την ανώτερη στάση σου.......ή φεύγεις και η συζήτηση λαμβάνει τέλος.......

    Επιτέλους αποφάσισε κάτι..........μέχρι και οι αναποφάσιστοι στις εκλογές κάτι αποφασίζουν πριν τις κάλπες.......
    :P

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Kαλα, δεν κουραζεσαι να τα γραφεις ολα αυτα? Εγω μια σειρα γραφω και βαριεμαι! Ασε που γραφεις μ@λ@κιες...

  7. #82
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    98
    Τάσο, επειδή κι εγώ σε βαρέθηκα, σε γράφω στα π@π@ρι@ μου φίλε και περαστικά σου.

    Παράκληση σε όλους. Μη του μιλάτε, αφήστε τον στο μονόλογό του.

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Σου ζητησε κανεις να ασχοληθεις μαζι μου ρε καραγκιοζη? Αντε στο καλο...

  9. #84
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    98
    ................................

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    195
    Μα καλα ρε παιδια, δε ντρεπομαστε λιγο; ΟΛΟΙ προκατειλημενοι εναντιον του ειμαστε; Και χωρις να εχει κανει ΤΙΠΟΤΑ για να προκαλεσει τετοιες συμπεριφορες απο μερους μας... ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΣ!

    Σε δουλεια να βρισκομαστε μου φαινεται...Αιντε!

    nutcase, λεω να προσπαθησω ν ακολουθησω τη συμβουλη σου. Δεν αξιζει τον κοπο για να ασχοληθουμε μαζι του περαιτερω.

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Να τη και η αλλη! Κι ελεγα... που ειναι τοση ωρα? Δεν θα γραψει τιποτε κι αυτη?

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    195

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •