πληγή
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: πληγή

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Athens GR
    Posts
    10

    πληγή

    πως κλείνει μια πληγή?ακούς καψουροτράγουδα?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    37
    Εγώ άμα ακούσω καψουροτράγουδα πάντως θα γίνω ακόμα χειρότερα....γιατί θα μου θυμίζουν αυτό που έχασα....αλλά πολύ το κάνουν! άλλωστε εγώ έτσι και αλλιώς δεν ακούω τέτοια μουσική!
    Όλα ο χρόνος τα γιατρεύει όλες οι πληγές σωματικές και ψυχικές κλείνουν με το πέρασμα του χρόνου...όλοι τα έχουμε ζήσει αυτά και θα ξαναζήσουμε αρκετές φορές ακόμα...οπότε καλύτερα να έχουμε δύναμη απλά να τα ξεπερνάμε χωρίς να μας παίρνει από κάτω! μην χαλιέσαι για κανέναν και για τίποτα! εγώ αυτό λέω στον εαυτό μου και βάζω τον εγωισμό μου μπροστά ώστε να φτιάχνω μια νοητή ασπίδα για όλα αυτά....δηλαδή λέω και @@ στην τελική! αισιοδοξία και κοιτάμε μπροστά, κανείς δεν αξίζει όσο ο ίδιος ο εαυτός μας άλλωστε! :) είναι δύσκολο αλλά είναι θέμα χρόνου να το ξεπεράσεις! Life goes on!! :)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ενιοτε ακους και καψουροτραγουδα και οτι σου καπνισει !
    αλλα , αμα δεν πας φαρμακειο , δεν δεσεις την πληγη , δεν απολυμανεις την πληγη κτλπ κτλπ ,,, Μα κυριως αν δεν της δωσεις ΧΡΟΝΟ να ιαθει ,,,,τα καψουροτραγουδα απο μονα τους ,,δεν ...

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    37
    μάζεψε τις δυνάμεις σου και κάνε πράγματα που αγαπάς να κάνεις για να ξεχαστείς, βγες έξω με παρέα σπάστα όλα πέρνα τέλειαααα!!! (αλλά μην ξεφεύγεις γιατί στη πορεία θα καταλάβεις ότι έτσι το να ξεφεύγεις δεν είναι λύση)...μιλάω εκ πείρας!! όλοι έχουμε πονέσει....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    δεν χτυπησες ποτε?την απολυμαινεις με οινοπνευμα και κλεινει σιγα σιγα.αντε στην υγεια σου!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    στη διαπασον
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by BloodyKate View Post
    στη διαπασον
    ναι στην διαπασόν! Μόνο που μετά παραμιλάς παντού!

Similar Threads

  1. σκαλισμα μυτης με πληγη
    By freeman in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 10-03-2010, 00:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •