τα xanax ειναι τελικα και αντικαταθλιπτικα? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    ... χμμ... και "τρολλ" να είσαι - που τόσος ντόρος έχει γίνει εδώ χάμω... - νομίζεις πως με νοιάζει;... λολ;... ... σημασία έχει να λέμε αυτά ακριβώς που θέλουμε να πούμε... αλλά ρε φίλε, αφού τόσο "δυνατά" αποδεικνύονται τα λόγια μου και σε έκαναν να καταφέρεις να κόψεις το... θαυματουργοζαναξόχαπο - μεγάλη η χάρη του καλέ! - που είναι εθιστικό... μπράβο μου ρε συ!... θα σου έλεγα να μου ανάψεις και μια λαμπάδα - κοντή είμαι - ίσα με το μπόϊ μου... ... άχ βάϊ - βάϊ μάν' μ'... ...
    σου κάνω για τρολλ? δεν είμαι ρε γαμώτο... :P

    θα ανάψω και μια λαμπάδα της pfizer Hellas xD

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αλομπαρική Οροσειρά
    Posts
    733
    Τί να κάνω ρε παλικάρι μου;... έπαθα κι εγώ... τρολλολαγνεία, λολ!... να σοβαρέψω λίγο;... λοιπόν, αφού σε έκανα κι έκοψες το... ζαναξόθαυμο, μπράβο σου και μη το ξαναρχίσεις. Αυτά που σου λένε στο άλλο θρεντ, καλά είναι. Άντε κι ένα αφέψημα από χαλαρωτικό βοτάνι το βράδυ κι άσε τα ζάναξ για όταν ξαναέρθει η Τρόϊκα και μας επιβάλλει να ξεβρακωθούμε δημόσια στις πλατείες... τότε ναι, να τα πάρουμε με τσι χούφτες και παρέα μάλιστα... ... είμαι ένα ταπεινό χαμομηλάκι... ένα μελισσοκέρι ίσα με το μπόϊ μου θέλω... γίγας δηλαδή... ...

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    Τί να κάνω ρε παλικάρι μου;... έπαθα κι εγώ... τρολλολαγνεία, λολ!... να σοβαρέψω λίγο;... λοιπόν, αφού σε έκανα κι έκοψες το... ζαναξόθαυμο, μπράβο σου και μη το ξαναρχίσεις. Αυτά που σου λένε στο άλλο θρεντ, καλά είναι. Άντε κι ένα αφέψημα από χαλαρωτικό βοτάνι το βράδυ κι άσε τα ζάναξ για όταν ξαναέρθει η Τρόϊκα και μας επιβάλλει να ξεβρακωθούμε δημόσια στις πλατείες... τότε ναι, να τα πάρουμε με τσι χούφτες και παρέα μάλιστα... ... είμαι ένα ταπεινό χαμομηλάκι... ένα μελισσοκέρι ίσα με το μπόϊ μου θέλω... γίγας δηλαδή... ...

    πλακα μας κανεις? τι θα μου κάνει ένα χαμομήλι??? νεύρα θα μου φέρει.... <<έρευνες λένε μην πίνετε χαμομήλι άμα έχετε ψυχοσωματικά...>> κάτι θα ξέρουνε τα άτομα που το λένε... πιες καλλίτερα 10 καφέδες σου λέει και άντε κοιμήσου!!! χαλαρααα!!!! η ζωή είναι ένα XANAX!!!

    ένα ζανάξ την ημερα τον γιατρό τον κάνει πέρα... την ήξερες αυτή την παροιμία? φαντάζομαι θα ήξερες την άλλη με το μήλο...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αλομπαρική Οροσειρά
    Posts
    733
    ... ναι ξέρω την ατάκα του αιώνα και είναι πασίγνωστη ως... "... να Λόλα, να ένα μήλο...". Είπα κι εγώ... να απαντήσω σοβαρά... για καφέδες λένε οι έρευνες;... λένε και για ναργιλέδες;... πιες παιδί μου ένα τήλιο, ας μην είναι χαμομήλι. Αλλά αφού επιμένεις στο ξάναξ, πάρτο ρε αδερφέ... γνώμες γιατί μπήκες να πάρεις δε κατάλαβα... ουφ, το μελισσοκέρι να είναι αγνό έ, όχι μάπα με παραφινέλαιο... ...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Replies: 3
    Last Post: 19-01-2011, 00:34
  2. Τι ειναι καλύτερο ? Minitran ή Xanax μαζί με Zoloft?
    By Night in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 06-02-2010, 16:31
  3. Τι ειναι τα xanax?
    By deleted_member in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 29-12-2009, 01:20
  4. xanax ειναι και παυσιπονο?
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-08-2009, 14:18
  5. Τι είναι η κατάθλιψη τελικά?
    By fly in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 62
    Last Post: 20-12-2007, 00:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •