NikoD ετσι προστατευεις τα μελη του φορουμ ? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Απαντάω στο μόνο που μπορώ να κατανοήσω και συγγνώμη αν σας φανεί ασήμαντο αλλά για μένα δεν είναι...το νικνειμ μου θέλω να παραμείνει ως έχει, με εκνευρίζουν τα greeklish! Δεν είναι ανάγκη να μου απαντήσετε ή να ασχοληθείτε μ' αυτό άμεσα, βλέπω ότι υπάρχουν σημαντικότερα θέματα απλά το λέω...
    Το νικνειμ σου θα παραμεινει ως εχει....τα κανουρια ονοματα θα ειναι σε λατινικους μονο. Email παντως με λατινικους πρεπει να εχεις και δεν νομιζω οτι ειναι σοβαρο ζητημα greeklish να εχεις ονομα με λατινικους. Παντως εσυ ουτως ή αλλως εισαι καλυμενη.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αλομπαρική Οροσειρά
    Posts
    733
    "Προτεινα μια λυση στο ποστ μου , οτι νεα μελη να εχουν περιορισμενα δικαιωματα , μεχρι να αποκτησουν ενα ικανοποιητικο αριθμο ποστ κατι που θελει χρονο.".

    ... τί χρόνο;... να γράφουν μανιωδώς - ακόμη κι αν δεν αισθάνονται την ανάγκη, μόνο και μόνο για να γίνουν... αποδεκτοί απ' το χώρο;... "μέτρα" στην ανάγκη της έκφρασης, επειδή ο χώρος έχει γίνει όπως έχει γίνει, απ' αυτούς που τον αποτελούν;... σε δημόσιο χώρο, μιλάμε για... δικαιώματα;... δεν είναι ευνόητο πως υφίστανται;... τί άλλο θα ακούσω... γιάφκα είναι;... ναι ξέρω... θα μπεις να υπερασπίσεις τα "δικαιώματα" των παλαιών... το σπίτι μας, εμείς το διαμορφώνουμε... όπως την πολιτεία μας, το κράτος μας. Περιορισμός στο δικαίωμα της έκφρασης. Μάλιστα. Κάποιοι τα είπαν μια χαρά. Όσοι θέλουν να εκφράζονται, δε στέκονται στα τρολλς... κάνουν απλά αυτό που έχουν την ανάγκη να κάνουν. Αλλά "παιδί σου είμαι κενωνία και σου μοιάζω...". Κάτι σα το "αλτ, τίς εί;" ένα πράμα... ρε άντε να πάμε για δουλειά τώρα...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    "Προτεινα μια λυση στο ποστ μου , οτι νεα μελη να εχουν περιορισμενα δικαιωματα , μεχρι να αποκτησουν ενα ικανοποιητικο αριθμο ποστ κατι που θελει χρονο.".

    ... τί χρόνο;... να γράφουν μανιωδώς - ακόμη κι αν δεν αισθάνονται την ανάγκη, μόνο και μόνο για να γίνουν... αποδεκτοί απ' το χώρο;... "μέτρα" στην ανάγκη της έκφρασης, επειδή ο χώρος έχει γίνει όπως έχει γίνει, απ' αυτούς που τον αποτελούν;... σε δημόσιο χώρο, μιλάμε για... δικαιώματα;... δεν είναι ευνόητο πως υφίστανται;... τί άλλο θα ακούσω... γιάφκα είναι;... ναι ξέρω... θα μπεις να υπερασπίσεις τα "δικαιώματα" των παλαιών... το σπίτι μας, εμείς το διαμορφώνουμε... όπως την πολιτεία μας, το κράτος μας. Περιορισμός στο δικαίωμα της έκφρασης. Μάλιστα. Κάποιοι τα είπαν μια χαρά. Όσοι θέλουν να εκφράζονται, δε στέκονται στα τρολλς... κάνουν απλά αυτό που έχουν την ανάγκη να κάνουν. Αλλά "παιδί σου είμαι κενωνία και σου μοιάζω...". Κάτι σα το "αλτ, τίς εί;" ένα πράμα... ρε άντε να πάμε για δουλειά τώρα...
    Θα εχουν ολα τα δικαιωματα που χρειαζονται....εκτος απο το να κανουν ζημια , νομιζω ειμαι ξεκαθαρος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Το νικνειμ σου θα παραμεινει ως εχει....τα κανουρια ονοματα θα ειναι σε λατινικους μονο. Email παντως με λατινικους πρεπει να εχεις και δεν νομιζω οτι ειναι σοβαρο ζητημα greeklish να εχεις ονομα με λατινικους. Παντως εσυ ουτως ή αλλως εισαι καλυμενη.
    Αφού θα παραμείνει ως έχει, ναι, είμαι καλυμένη Όμως για μένα θα ήταν σοβαρό αν έπρεπε το νικνειμ μου να είναι με λατινικούς χαρακτήρες, με εκνευρίζει αφάνταστα να βλέπω ελληνικές λέξεις γραμμένες στα αγγλικά Θα το ξεπερνούσα βέβαια αλλά θα με ενοχλούσε πολύ, μην ξεχνάς ότι μιλάς σε ψυχαναγκαστική Ή στην τελική θα το έκανα Swan, τί να γίνει; Ίσως και Black Swan μιας και μερικώς το εμπνεύστηκα από την ομώνυμη ταινία...απλά ήθελα να το πω όπως είπα πριν, όχι να το κάνω μεσανατολικό
    E mail εννοείται ότι έχω με λατινικούς χαρακτήρες

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    Γιατρος ειναι ο ανθρωπος , εδω δεν προλαβαινω εγω που μαι γραμματευς!
    Ποιος είναι γιατρός;

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    NikoD sorry που ξεθαβω το θεμα, υπαρχει ομως παλι μελος με το ιδιο nickname http://www.e-psychology.gr/forum/mem...B5%CE%BD%CE%BF τσεκαρε το αν θες να δεις τι παιζει γιατι δε θελω να εχουμε παλι τα περσυνα με τους διπλους λογαριασμους...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Ποια μελη του φορουμ θα θελατε να γνωρισετε ?
    By deleted-member30-03 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 390
    Last Post: 15-08-2013, 19:07
  2. Πόσα μέλη φόρουμ χρειάζονται για αλλαγή μιας λάμπας;
    By Seduction in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 2
    Last Post: 27-08-2011, 01:26
  3. Replies: 101
    Last Post: 15-06-2011, 22:04
  4. αυτη τη στιγμη υπαρχουν 126 επισκεπτες 5 μελη και 5 αορατα μελη
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 27-10-2010, 16:48
  5. εισιτηρια για θεατρο προς τα μελη του φορουμ
    By krino in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 24-04-2009, 16:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •