λιπογλυπτικη. γνωριζει κανεις λεπτομερειες?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    λιπογλυπτικη. γνωριζει κανεις λεπτομερειες?

    λιπογλυπτικη. γνωριζει κανεις λεπτομερειες?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    πρωτον οτι λιποαναροφηση κ να κανεισ το λιποσ επανερχεται σε ασχετα σημεια και ειναι κακασχημο γιατι επιστρεφει χωρισ συγκεκριμενο σχημα δευτερον ομαδα που κερδιζει δεν την αλλαζεισ κ τριτον εχεισ αυτο το αγαλματινο σωμα κ προσπαθεισ να το χαλασεισ;ο ερμησ του πραξιτελουσ δεν ειχε ατελειεσ;αλλα εμεινε στην ιστορια

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    μπροκεν θα φας κατσαρολα στο κεφαλιιιι
    τι λιπογλυπτικη καλεεεεεεε??????

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Quote Originally Posted by Lacrymοsa View Post
    εγώ μονο για τη πολυγλυπτικη ξέρω!
    η πολυγλυπτικη τι ειναι πολλεσ γλωσσεσ μαζι;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Για σένα, δε σου λέω.:P
    άμα θες συζητάμε για γλυπτική, είναι προτιμότερο. Το σώμα σου είναι μια χαρά και να μην ήταν, πάλι μια χαρά θα ήταν αν το έβλεπες εσύ έτσι.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    κ τη λιπογλυπτικη να κανεις, παλι προβλημα θα εχεις. παλι καποια ατελεια θα βρεις απανω σου κ θα τρωγεσαι. γιατι το προβλημα σου ξεκιναει απο το κεφαλι σου!
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εχω ακουσει πως δεν ειναι ακριβως λιποαναροφηση θελω να φτιαξω απο την μεση και κατω διαφορα :(
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    In another world.
    Posts
    269
    Εγώ ενα έχω να πω: Οταν ασχολείσαι με τα πίτουρα σε τρώνε οι κότες!
    One of these things is not like the others, one of these things must die alone.

  9. #9
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    εχω ακουσει πως δεν ειναι ακριβως λιποαναροφηση θελω να φτιαξω απο την μεση και κατω διαφορα :(
    ντολ...δεν σου χρειάζεται τίποτα..
    Είσαι πολύ μικρή για τέτοια. Μη στεναχωριέσαι, θα έχεις όλο τον καιρό μεγαλώνοντας να ασχοληθείς με τον κλάδο της πλαστικής χειρουργικής.

    Όσον αφορά στα θέματα της λιπογλυπτικής και συναφών επεμβάσεων, να ξέρεις πάντως πως είναι τσάμπα λεφτά και θα σου πω γιατί.
    Πάνε γυναίκες παχύσαρκες, κάνουν φιογκο το στομάχι τους, χάνουν πενήντα κιλά σε έξι μηνες και μετα αναποφευκτα ερχεται ο πλαστικός να μαζέψει τη χαλάρωση.
    Ολα οκ μεχρι εδω.
    Η γυναίκα όμως που άφησε τον εαυτό της να πάρει πενήντα κιλά έχει σοβαρότερο πρόβλημα από τη λαιμαργία.
    Ολα αυτά προκύπτουν από μέσα μας και είναι διατροφικες διαταραχες, δεν θα σου κάνω μάθημα εγώ γι αυτό.
    Τι πετυχαίνει λοιπόν με αυτό? Τίποτα στην ουσία γιατί το πραγματικό πρόβλημα δεν γιατρεύτηκε.
    Το μεγαλύτερο ποσοστό αυτών των γυναικών επανέρχονται στην παλιά τους κατάσταση.

    πι ες: ωραιο θεμα...:)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ναι ρε συ αλλα εγω δεν ειμαι παχυσαρκη δεν θελω επεμβαση στομαχου, θελω μονο να ''φτιαξω'' μερικα σημεια που μου την δινουν και μαλιστα απο χτες εχω φαει φρικη και δεν θελω να ντυνομαι
    I m a Good Person With Bad Attitude

  11. #11
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    ναι ρε συ αλλα εγω δεν ειμαι παχυσαρκη δεν θελω επεμβαση στομαχου, θελω μονο να ''φτιαξω'' μερικα σημεια που μου την δινουν και μαλιστα απο χτες εχω φαει φρικη και δεν θελω να ντυνομαι
    δεν το γραψα για σενα αυτό, εννοείται.
    Απλά είπα να πάμε την κουβέντα λίγο πιο πέρα από τις @@ που σου κατεβαίνουν στο κεφάλι κάθε λίγο και λιγάκι.
    Θα σου πω μια μικρή ιστορία..

    Στα 25 μου, (περυσι δηλαδή :ρ) είχα τρια τέσσερα κιλά παραπάνω στην κοιλια και έναν κάλο μεγαλύτερο από τον δικό σου, στο κεφάλι.
    Βρίσκω έναν σχετικά επώνυμο πλαστικό χειρουργό και κλείνω ραντεβού.
    Του λέω του ανθρώπου τον πόνο μου και γέλαγε μια ώρα. Για καλή μου τύχη ήταν οικογενειακός φίλος μιας ξαδέλφης μου και είχε το θάρρος να μου τα πει έξω από τα δόντια.
    Θα μπορούσε πχ να ήταν κανας άλλος που να επωφελείτο από τη βλακεία μου και να μου έπαιρνε τα λεφτά.
    Σε αυτές τις ηλικίες αγάπη μου και όταν το "προβλημα|" είναι ελάχιστο δεν κάνουμε πλαστική. Στρωνουμε τον απαυτό μας και κάνουμε γυμναστική.
    Στην δική σου την περίπτωση έπειδή σε ξέρω, δεν χρειάζεται ούτε αυτό, αλλά αν εσένα σε χαλάει κάτι φτιάξτο με άλλες μεθόδους....:)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν ειναι ρε συ ετσι! η σκληρη γυμναστικη απαιτει ΧΡΟΝΟ και χρημα και μαλιστα πολλαααααααα χρονια...........
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2
    η γυμναστικη απαιτει χρονο σιγουρα αλλα αν πας διαβασμενη και ξερεις τι κανεις τα αποτελεσματα ερχονται σε λιγους μηνες και ειναι τεραστια σε αντιθεση με μια πλαστικη που θα σου φτιαξει ψιλοπραγματα και η υπολοιπη θα εισαι χαλαρη εγω απο γεματουλης εγινα κομματια σε λιγοτερο απο χρονο συνυπολογισε το ψυχολογικο οφελος της γυμναστικης που θα σε κανει να ξεσκας και να περνας καλυτερα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Lost Again
    Posts
    254
    Ασε τι λιπογλυπτικη, και πιασε την ψυχογλυπτικη .
    Και ναι η γυμναστικη βοηθαει και ειναι πολυ προτιμοτερη, γιατι βοηθαει και ψυχολογικα και σωματικα και στην υγεια και στον μεταβολισμο

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by Haldol_Kills View Post
    Ασε τι λιπογλυπτικη, και πιασε την ψυχογλυπτικη .
    Και ναι η γυμναστικη βοηθαει και ειναι πολυ προτιμοτερη, γιατι βοηθαει και ψυχολογικα και σωματικα και στην υγεια και στον μεταβολισμο


    +1 σωστός ο haldol kills

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. γνωριζει κανεις καποιον καλο ψυχιατρο στον Πειραια?
    By giorgos panou in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 22
    Last Post: 02-04-2014, 20:31
  2. γνωρίζει κανείς
    By αν? in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 4
    Last Post: 20-06-2011, 23:19
  3. γνωριζει κανεις τα χαπια zoloft?
    By lena25 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 09-09-2009, 02:35
  4. γνωρίζει κάποιος κατι σχετικά?
    By spirosk in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 11-12-2008, 17:00
  5. ποιος γνωρίζει..
    By mstrouf in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 28
    Last Post: 28-08-2008, 14:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •