ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ...... :( - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    πριν αντεγραφες το nickname μου κ παριστανες εμενα κ τωρα πας να την βγεις κ λαδι ?? φιλε δεν μασαμε δεν ξερω για τους γονεις μου αλλα ξερω για σενα οτι εισαι μεγαλος καριολης κ η αγαμια σε χει βαρεσει κατακεφαλα, οσο για το "ηρεμα" ελπιζω να μην με πετυχεις ποτε στο δρομο σου
    κοπέλα μου σε έχουνε πειράξει τα φάρμακα ε??

    εγώ δεν έκανα καμια αντιγραφή.... δεν ξέρεις τι λες και σε ποιον το λες...

    καλο θα ήτανε να μην μιλάς χωρίς να ξέρεις...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ..................................
    Last edited by Lacrymosa; 07-10-2011 at 16:36.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    λακρυ μαλλον καλα εκανε κ σου ανεβασε το αντιψυχωσικο. οταν συνελθεις θα καταλαβεις οτι αυτα δεν στεκουν. το εχεις ξαναπερασει το πακετο, δεν ξερω αν θυμασαι, αλλα κ την αλλη φορα εγραφες οτι οι γονεις σου ειχαν βαλει μπατσους να σε παρακολουθουν. κ μετα μονη σου εγραφες οτι ηταν ψυχωσικα συμπτωματα.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    In another world.
    Posts
    269
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Εαν βρισκεις οτι δεν μπορεις να συνεχισεις στην παρουσα φαση της ζωης σου με την σχολη , μπορεις να ζητησεις αναστολη φοιτησης ωστε να μη μετρα ο χρονος για τα ορια που εχουν βαλει στις σχολες. ( 4+2 νομιζω).

    Απο κει και περα ακολουθα τις οδηγιες του γιατρου.
    Αυτο ισχύει για τους νεοεισαχθέντες. Για τους παλιούς ισχύουν άλλα http://www.teiserron.gr/studycalc/
    One of these things is not like the others, one of these things must die alone.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    Lacry δεν ειναι τιποτα..

    Ιδεα σου ειναι ..

    Εχεις δικιο που φοβασαι τις φατσες. Οντως πολλοι γυρω μας ειναι πολυ αποκρουστικοι.
    Αλλα αυτο ειναι ολο. Ειναι ο φοβος σου.

    Συν οτι εχει κατι διαταραχθει στο μυαλο σου.

    Δες το απο αποσταση και παρε τα φαρμακα.

    Δε σε παρακολουθει ειδικα εσενα κανενας. Τοτε θα επρεπε να υπαρχουν 10 εκατομυρια αστυνομικοι να παρακολουθουν τον καθενα.

    Ομως ξερεις οτι αυτο ειναι συμπτωμα.

    Δε σε παρακολουθουν, απλως πιανεις τις γκριματσες τους, τις σκεψεις τους και φοβασαι.

    Με τα φαρμακα σε λιγο καιρο θα εισαι οκ.
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    27
    Τα ΚΤΕΛ θεωρουνται χωρος που πρέπει να φυλάσεται και γιατί ζούμε σε περίεργες μέρες, (προχτές στις ειδήσεις έλεγε ότι βρήκαν γιάφκα σε σπίτι στην Τριανδρία). Πολύς κόσμος μπαινοβγαίνει, δέματα. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι και το πανεπιστήμιο , ιδίως ΄τωρα που καταργήθηκε το άσυλο αλλά και τα ΚΤΕΛ είναι πολύ κεντρικά σημεία της πόλης και είναι φυλάγονται. Μήπως απλά τυχαίνει να βρίσκεσαι τελευταία πολύ σε μέρη που είναι φυσικό να είναι αυξημένη η αστυνομική παρουσία? Γιατί εγώ στην περιοχή που μένω, (μόνο κατοικίες, το κοντινότερο σουπερ στο χιλιόμετρο) κανουμε χαρούλες άμα βλέπουμε αστυνομία.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Αναζήτηση κλινικής/νοσοκομείου για παρακολούθηση πλήρη 24ώρου για άνθρωπο?
    By Petran1980 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 22-06-2011, 00:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •