Πρόταση προς τα... βόρεια μέλη για δημιουργία ομάδας αυτογνωσίας - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    166
    Οταν λεμε βορεια..., τι ακριβως εννοουμε? Θεσσαλονικη??
    Θα ηθελα να παρω μια εμπειρια απο κατι τετοιο πιστευοντας πως θα χει αποτελεσμα, αλλα δεν μπορω να ταξιδεψω [ταξιδι = εντος μεταφορικου μεσου πανω απο ενα τεταρτο] :(

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Θεσσαλονίκη εννοούμε, ναι.

  3. #18
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    thes
    Posts
    90
    dodoni και εγω ειμαι μελος που 8ελω να συμμετεχω στις ομαδες..μερα με βολευει κ τριτη κ πεμπτη εφοσον ειναι απογευματινες-βραδυνες.. το πρωι αφιερωνω χρονο για το πανεπιστημιο ..διαβασμα κλπ... 8α συμμετεχω χωρις ακυρωσεις και αναβολες κα8ε ειδους..να ξερεις υπολογισε με στα σιγουρα μελη.Μπορω και τριτη και πεμπτη

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Με ενδιαφέρει να συμμετάσχω και εγώ..με βολεύει κ Τρίτη κ Πέμπτη απόγευμα...περισσότερο Τρίτη αν γίνεται.. ... ..υπολογίστε με στα σίγουρα μέλη.

    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    3
    πολύ καλή ιδέα
    θα μπορούσα να συμμετέχω και εγώ?
    μήπως ξεκινήσατε?
    ενημερώστε με σας παρακαλώ

  6. #21
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Η ομάδα, εάν μαζευτούν τουλάχιστον 6 συμμετοχές, θα ξεκινήσει σε λίγες μέρες (πριν τα Χριστούγεννα).
    Οι ημέρες κατά τις οποίες θα πραγματοποιούνται οι συναντήσεις θα είναι οριστικά Τρίτη και Πέμπτη. Θα παρακαλούσα οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν μαζί μου με πριβέ μήνυμα ή e-mail ώστε να μου δώσουν κάποιο τηλέφωνο για να συννενοηθούμε για την ακριβή ημέρα και ώρα έναρξης.
    Οσοι έχουν το τηλέφωνο μου, μπορούν εναλλακτικά να με καλέσουν για τον ίδιο λόγο.

    Κατά την πρώτη συνάντηση, θα μοιραστεί το πρόγραμμα όλης της χρονιάς.
    Εναλλακτικά, αν θέλετε, μπορώ να το ποστάρω εδώ, στο παρόν θέμα.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  7. #22
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Οπότε, μέχρι στιγμής έχουμε:

    Κική
    Μιχάλης
    Sebronia ( ? )
    weird
    dead_can_dance
    Σοφία
    indians1
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  8. #23
    Member
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    52
    Παρακαλώ θα ήθελα να συμμετάσχω κι εγω. Αν υπάρχει ακόμα η δυνατότητα. Με βολεύουν και οι δύο μέρες..

  9. #24
    Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    63
    Δωδωνι περιμενω νεα σου αν τελικα αποφασιστει να γινει η ομαδα;)

  10. #25
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Κική
    Μιχάλης
    Sebronia ( ? )
    weird
    dead_can_dance
    Σοφία
    indians1
    Elisabeth_P
    Lef

    Η ομάδα προσωπικής ανάπτυξης είναι έτοιμη να ξεκινήσει!!!
    Σήμερα το βράδυ, αφου με το καλό ξεμπερδέψω από τη δουλειά μου, θα βγάλω ένα οριστικό πρόγραμμα με τις ημερομηνίες όλων των συναντήσεων ώστε να δειτε μήπως κάποιος έχει πρόβλημα με τις ημερομηνίες.

    Αν όλα πάνε καλά, σε 2-3 μέρες θα επικοινωνήσω με όλους ώστε να συννενοηθούμε για τις όποιες τελευταίες λεπτομέρειες.
    Παρακαλώ όσοι δεν μου έχετε στείλει τα τηλέφωνα σας, να μου τα στείλετε ώστε να επικοινωνήσω μαζί σας.

    ευχαριστώ.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  11. #26
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Πρόγραμμα ομάδας προσωπικής ανάπτυξης
    Έχουν ληφθεί υπ\' όψιν γιορτές και αργίες, ωστόσο, αν κάποια αργία έχει ξεφύγει κατά τον προγραμματισμό, θα γίνει μια αλλαγή στο πρόγραμμα.
    Οι ώρες της συνάντησης είναι 3 (17.30 - 20.30) για όλες τις προγραμματισμένες συναντήσεις.
    Θα είναι πολύ χρήσιμο, μετά την 3η συνάντηση να κάνουμε ένα εντατικό διήμερο διάρκειας 10-12 περίπου ωρών. Εάν αυτό είναι εφικτό, τότε θα αφαιρεθούν αντίστοιχες ώρες από τις προγραμματισμένες συναντήσεις, έτσι ώστε να τηρηθεί το σύνολο των 60 ωρών που πρέπει να πραγματοποιηθούν. Η συζήτηση για το εντατικό διήμερο για το άν είναι εφικτό να γίνει και πότε, θα γίνει εντός της ομάδας, κατά τις 2 πρώτες συναντήσεις.

    Παρακαλώ όσοι δεν έχουν στείλει ακόμη τα τηλέφωνα, να το κάνουν άμεσα.
    Η μοναδική περίπτωση για να ΜΗΝ πραγματοποιηθεί η ομάδα είναι να μειωθούν για οποιοδήποτε λόγο (πχ πρόβλημα με ημερομηνίες) οι συμμετέχοντες σε λιγότεροι από 6.
    Τέλος, αν η ομάδα αριθμεί 6-7 άτομα και όχι περισσότερα, ενδέχεται να γίνει μείωση του συνολικού αριθμού των 60 ωρών κατά 10 ώρες περίπου.


    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ.

    Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2006

    Πέμπτη 28 Δεκεμβρίου 2006

    Τρίτη 9 Ιανουαρίου 2007

    Τρίτη 16 Ιανουαρίου 2007

    Τρίτη 23 Ιανουαρίου 2007

    Πέμπτη 1 Φεβρουαρίου 2007

    Πέμπτη 8 Φεβρουαρίου 2007

    Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου 2007

    Πέμπτη 1 Μαρτίου 2007

    Πέμπτη 8 Μαρτίου 2007

    Πέμπτη 15 Μαρτίου 2007

    Πέμπτη 22 Μαρτίου 2007

    Πέμπτη 29 Μαρτίου 2007

    Τρίτη 3 Απριλίου 2007

    Τρίτη 17 Απριλίου 2007

    Τρίτη 24 Απριλίου 2007

    Πέμπτη 3 Μαϊου 2007

    Πέμπτη 10 Μαϊου 2007

    Πέμπτη 17 Μαϊου 2007

    Πέμπτη 24 Μαϊου 2007
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  12. #27
    Member
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    52
    Περιμενουμε νεα σου!

  13. #28
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Εκρεμμεί η επαφή με μερικά μέλη της ομάδας. Παρακαλώ στείλτε μου τα τηλέφωνα σας (με prive μήνυμα) το συντομότερο δυνατό.

    Κική : τηλέφωνο: ΟΧΙ
    Μιχάλης τηλέφωνο: ΝΑΙ
    Sebronia ( ? ) Θα συμμετέχεις τελικά???
    weird Τηλέφωνο: ΟΧΙ
    dead_can_dance : τηλέφωνο: OXI
    Σοφία τηλέφωνο: ΝΑΙ
    indians1: τηλέφωνο: ΟΧΙ
    Elisabeth_P τηλέφωνο: ΝΑΙ
    Lef τηλέφωνο: ΝΑΙ
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  14. #29
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Η αυριανή πρώτη συνάντηση ΔΕΝ θα γίνει
    1. γιατί μερικά μέλη, για προσωπικούς λόγους δεν θα μπορέσουν να παραβρεθούν
    και
    2. γιατί εκρεμμεί η επικοιωνία με μερικά μέλη, λόγω έλλειψης των τηλεφώνων.

    Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου είτε για θετική είτε για αρνητική απάντηση, ώστε όλοι μας να ξέρουμε τι μέλλει γενέσθαι και να κανονίσουμε ανάλογα τα προγράμματα μας.

    ευχαριστώ
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  15. #30
    Member
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    86
    dodoni,

    υπαρχει περιπτωση δημιουργιας τετοιας ομαδας στην Αθηνα???

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •