σε σχεση αλλα "αλλου"
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    18

    σε σχεση αλλα "αλλου"

    γεια σασ.ειμαι 20 χρονων και εχω σχεση με τον Γ εδω και τρια χρονια.
    ειναι πολυ καλο παιδι ομορφος εξυπνος και ωριμοσ για την ηλικια του (21 )
    πριν ενα χρονο επιασα δουλεια σε μια καφετερια εκει γνωρισα ενα αγορι που δουλευε κ αυτοσ εκει τον Χ. Αμεσως κολλησα μαζι του μου αρεσε πολυ τον σκεφτομουνα συνεχεια..καταφερα να ερθω σε επαφη μαζι του μεσω fb κ μιλαγαμε καθε μερα επι ωρες..στην δουλεια ομως ειμασταν τοσο τυπικοι σχεδον ψυχροι...με το αγορι μου δεν ειμασταν καλα και του ειπα να ψιλο μεινουμε λιγο χωρια και του ειπα να παει διακοπεσ με τους φιλουσ του...Τ ιδιο βραδυ που εφυγε εγω βγηκα με τον Χ. περασαμε τελεια γελαγαμε πειραζομασταν καποια στιγμη με φιλαει..αθτο συνεχιστηκε για μια βδομαδα ωσπου καταληγουμε σπιτι του κ παραλιγο να το κανουμε αλλα ειδα το πουλι του το οποιο ειναι μικροσκοπικοοοοοοοο...ισα με το δαχτυλο μου (τον δεικτη) κοντο κ λεπτο..ξενερωσα και το σταματησα...αυτοσ νομισε οτι ημουν παρθενα....
    γυρναει το αγορι μου απο διακοπεσ τα ψιλο βρισκουμε.εμενα ομως μου αρεσε πολυ ο Χ οσο κ αν ειχε μικρο πουλι και ενα βραδυ βγηκαμε..στο δρομο ομως μας ειδε ο κολλητοσ του Γ ο οποιος με περιμενε κατω απο το σπιιτι μου,,,,φωνες φασαρια τσακωμοι ......... ηθελε να χωρισουμε.
    του ειπα οτι δεν εχει γινει τιποτα μεταξυ μας κ αυτοσ επειδη ηθελε να το πιστεψει με συγχωρεσε...εχει περασει ενας χρονος απο τοτε αλλα ακομα δεν με εμπιστευτεται μου μιλαει ολη μερα για αυτον,πηγαινω στην δουλεια (ξερει οτι δουλευουμε μαζι) και μου σπαει τα νευρα...οκ το ξερω εχει δικιο να ζηλευει και να μην με εμπιστευεται αλλα κ εμενα με εχει κουρασει ολο αυτο.
    στην δουλεια με τον αλλον ολο κοιτιομασταν .....με ηθελε το ξερω...μεχρι κ πριν ενα μηνα βγαιναμε κρυφα και καναμε πολλα πραγματα εκτοσ σεξ.
    εκτοσ απο το μικροσκοπικοοοοοο πουλι του ειναι κ πολυ ασχετοσ σ αυτο τ θεμα,ουτε ν χαιδευει ξερει ουτε να φιλαει ουτε τιποτα.....
    πριν λιγες μερες τσακωθηκα ασχημα με τον Χ γιατι στην δουλεια μαθευτηκε οτι εχουμε κανει κατι κ δεν επιτρεπεται και λεει οτι το ειπα εγω
    ,,,τωρα αυτοσ εχει γκομενα....ενα 18 χρονο τσολι (αυτοσ ειναι 21 )
    ζηλευω τρελα........
    με το αγορι μου δεν κανουμε σχεδον καθολου σεξ...δεν εχω καθολου ορεξη..δεν ξερω γιατι.προσπαθω αλλα δεν μου βγαινει
    ειμαι ερωτευμενη με τον Χ ...την εχει μικρη ομως..ποιο τ μελλον μασ?ειναι ανωριμοσ κ βλακασ....
    ενω ο Γ ειναι καλο παιδι μ αγαπαει κ ειναι ακομα ερωτευμενοσ μαζι μου μετα απο τρια χρονια κ ετσι οπως του φερθηκα ..
    τι να κανω?

    (συγγνωμη αν σας ζαλισα)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by shadow4 View Post
    γεια σασ.ειμαι 20 χρονων και εχω σχεση με τον Γ εδω και τρια χρονια.
    ειναι πολυ καλο παιδι ομορφος εξυπνος και ωριμοσ για την ηλικια του (21 )
    πριν ενα χρονο επιασα δουλεια σε μια καφετερια εκει γνωρισα ενα αγορι που δουλευε κ αυτοσ εκει τον Χ. Αμεσως κολλησα μαζι του μου αρεσε πολυ τον σκεφτομουνα συνεχεια..καταφερα να ερθω σε επαφη μαζι του μεσω fb κ μιλαγαμε καθε μερα επι ωρες..στην δουλεια ομως ειμασταν τοσο τυπικοι σχεδον ψυχροι...με το αγορι μου δεν ειμασταν καλα και του ειπα να ψιλο μεινουμε λιγο χωρια και του ειπα να παει διακοπεσ με τους φιλουσ του...Τ ιδιο βραδυ που εφυγε εγω βγηκα με τον Χ. περασαμε τελεια γελαγαμε πειραζομασταν καποια στιγμη με φιλαει..αθτο συνεχιστηκε για μια βδομαδα ωσπου καταληγουμε σπιτι του κ παραλιγο να το κανουμε αλλα ειδα το πουλι του το οποιο ειναι μικροσκοπικοοοοοοοο...ισα με το δαχτυλο μου (τον δεικτη) κοντο κ λεπτο..ξενερωσα και το σταματησα...αυτοσ νομισε οτι ημουν παρθενα....
    γυρναει το αγορι μου απο διακοπεσ τα ψιλο βρισκουμε.εμενα ομως μου αρεσε πολυ ο Χ οσο κ αν ειχε μικρο πουλι και ενα βραδυ βγηκαμε..στο δρομο ομως μας ειδε ο κολλητοσ του Γ ο οποιος με περιμενε κατω απο το σπιιτι μου,,,,φωνες φασαρια τσακωμοι ......... ηθελε να χωρισουμε.
    του ειπα οτι δεν εχει γινει τιποτα μεταξυ μας κ αυτοσ επειδη ηθελε να το πιστεψει με συγχωρεσε...εχει περασει ενας χρονος απο τοτε αλλα ακομα δεν με εμπιστευτεται μου μιλαει ολη μερα για αυτον,πηγαινω στην δουλεια (ξερει οτι δουλευουμε μαζι) και μου σπαει τα νευρα...οκ το ξερω εχει δικιο να ζηλευει και να μην με εμπιστευεται αλλα κ εμενα με εχει κουρασει ολο αυτο.
    στην δουλεια με τον αλλον ολο κοιτιομασταν .....με ηθελε το ξερω...μεχρι κ πριν ενα μηνα βγαιναμε κρυφα και καναμε πολλα πραγματα εκτοσ σεξ.
    εκτοσ απο το μικροσκοπικοοοοοο πουλι του ειναι κ πολυ ασχετοσ σ αυτο τ θεμα,ουτε ν χαιδευει ξερει ουτε να φιλαει ουτε τιποτα.....
    πριν λιγες μερες τσακωθηκα ασχημα με τον Χ γιατι στην δουλεια μαθευτηκε οτι εχουμε κανει κατι κ δεν επιτρεπεται και λεει οτι το ειπα εγω
    ,,,τωρα αυτοσ εχει γκομενα....ενα 18 χρονο τσολι (αυτοσ ειναι 21 )
    ζηλευω τρελα........
    με το αγορι μου δεν κανουμε σχεδον καθολου σεξ...δεν εχω καθολου ορεξη..δεν ξερω γιατι.προσπαθω αλλα δεν μου βγαινει
    ειμαι ερωτευμενη με τον Χ ...την εχει μικρη ομως..ποιο τ μελλον μασ?ειναι ανωριμοσ κ βλακασ....
    ενω ο Γ ειναι καλο παιδι μ αγαπαει κ ειναι ακομα ερωτευμενοσ μαζι μου μετα απο τρια χρονια κ ετσι οπως του φερθηκα ..
    τι να κανω?

    (συγγνωμη αν σας ζαλισα)

    να τους αφήσεις και τους δύο....με τον μεν Γ δεν είσαι ερωτευμένη, με τον δε Χ δεν θα σαι ικανοποιημένη.....όσο κάπως και να ακούγεται το σεξ σε μία σχέση παίζει πολύ βασικό ρόλο....

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    18
    φοβαμαι να χωρισω με τον Γ.....3 χρονια μαζι τον ξερω με ξερει.τον εχω συνυθησει,,εχουμε κοινη παρεα βγαινουμε....βασικα δεν ξερω τι με κραταει ακομα μαζι του ξερω πως θα τ βρω αλλου αυτα 20 χρονων ειμαι,δεν ξερω.τον αγαπαω κ μ αγαπαει...οσο για τον Χ ειναι ενασ κουκλοσ σεξυ με ενα χαμογελο απιστευτο κ ενα βλεμμα που με κανει ν λιωνω

  4. #4
    Quote Originally Posted by erianna View Post
    να τους αφήσεις και τους δύο....με τον μεν Γ δεν είσαι ερωτευμένη, με τον δε Χ δεν θα σαι ικανοποιημένη.....όσο κάπως και να ακούγεται το σεξ σε μία σχέση παίζει πολύ βασικό ρόλο....
    ...συμφωνώ απόλυτα.
    Στην ουσία κανείς από τους δύο δεν σου κάνει/αρεσει....

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    18
    μα ρε κοριτσια δεν ειναι τοσο ευκολο...αληθεια..δεν ξερω πωσ σασ ακουγονται αυτα που λεω αλλα μου ειναι τοσο δυσκολο να αφησω τον Γ.... ο Χ εχει γκομενα τωρα οποτε με γραφει κανονικοτατα .μεχρι ν δει κ αυτη το πουλακι του κ να τον αφησει.οσο για τον Γ ισως να με διευκολυνε αν εβαζε αυτοσ το τελοσ....θα εκλαιγα κ θα ημουν χαλια για λιγο καιρο αλλα θα τ ξεπερναγα.......δεν ξερω δεν ξερω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    ναι οκ...και τι με αυτό??? θα μείνεις μια ζωή με τον Γ επειδή τον ξέρεις και σε ξέρει???? οκ..λογικό να τον αγαπάς αλλά η συνήθεια και οι κοινές παρέες δεν είναι λόγοι για να μένεις σε μία σχέση που έχει τελειώσει μέσα σου.....
    δεν αρκεί κάποιος να ναι κούκλος....σέξυ ...και με απίστευτο χαμόγελο.....αν αυτά σου αρκούν και μπορείς να μείνεις με έναν ανώριμο όπως η ίδια τον χαρακτήρισες που ακόμη και στο σεξουαλικό δεν σε ικανοποιεί...τί να πω....βάζε σωστά κριτήρια αν θες να κάνεις μία σοβαρή σχέση....βέβαια είσαι και μικρούλα, οποτε ένα σέξυ χαμόγελο να σου αρκούν....δεν ξέρω τι αλλο να σου πω...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Συμφωνω το sex καλως η κακως παιζει συμαντικο ρολο!! Με τον Γ εισαι λογω ανασφαλειας, αγαπης και συνηθειας...Τον Χ ξεχασε τον εισαι ερωτευμενη με την ιδεα..Με αυτο που θα ηθελες εσυ να ειναι!! Αμ δεν ειναι ετσι!! Κι εγω προτεινω να χωρισεις με τον Γ γιατι δεν εισαι ερωτευμενη και δεν νιωθεις καν ελξη, ειναι σαν να τον κοροιδευεις και οσον αφορα τον Χ απλα θελεις κατι να ασχολεισαι , μπορεις να βρεις και κατι αλλο!! Εισαι μικρη... :)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by shadow4 View Post
    μα ρε κοριτσια δεν ειναι τοσο ευκολο...αληθεια..δεν ξερω πωσ σασ ακουγονται αυτα που λεω αλλα μου ειναι τοσο δυσκολο να αφησω τον Γ.... ο Χ εχει γκομενα τωρα οποτε με γραφει κανονικοτατα .μεχρι ν δει κ αυτη το πουλακι του κ να τον αφησει.οσο για τον Γ ισως να με διευκολυνε αν εβαζε αυτοσ το τελοσ....θα εκλαιγα κ θα ημουν χαλια για λιγο καιρο αλλα θα τ ξεπερναγα.......δεν ξερω δεν ξερω
    δεν θα μιλούσα ποτέ έτσι για κάποιον που με ενδιαφέρει!! σθγγνώμη που θα στο πω....λιγάκι ωμά...μα δεν ξέρω ποιος είναι ο ανώριμος της υπόθεσης....με όλο το σεβασμό!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    18
    εχεις δικιο.μα ειμαι μπερδεμενη.κ δεν ξερω τι θελω.....φοβαμαι π ειμαι 20 χρ κ εχω τρια χρ σχεση και δεν εχω ζησει τιποτα στ ζωη μου.φοβαμαι μην χασω χρονια απ την ζωη μου σε μια σχεση που προσπαθουμε να την κρατησουμε αλλα δεν παει.αγαπιομαστε αλλα.... ισως ο Χ να μην ειναι η αιτια αλλα η αφορμη ολου αυτου....οταν ελειπε φανταρος κ δεν τον εβλεπα τοσο συχνα τον ειχα ωραιοποιησει τοσο πολυ που τωρα πια δεν ξερω αν τον θελω τοσο οσο νομιζω ή απλα εχω συνηθησει να λεω στον εαυτο μου οτι τρελαινομαι για παρτη του..
    ναι εχεισ δικιο ισως ειμαι εγω η ανωριμη

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by shadow4 View Post
    μα ρε κοριτσια δεν ειναι τοσο ευκολο...αληθεια..δεν ξερω πωσ σασ ακουγονται αυτα που λεω αλλα μου ειναι τοσο δυσκολο να αφησω τον Γ.... ο Χ εχει γκομενα τωρα οποτε με γραφει κανονικοτατα .μεχρι ν δει κ αυτη το πουλακι του κ να τον αφησει.οσο για τον Γ ισως να με διευκολυνε αν εβαζε αυτοσ το τελοσ....θα εκλαιγα κ θα ημουν χαλια για λιγο καιρο αλλα θα τ ξεπερναγα.......δεν ξερω δεν ξερω
    Εχω αμφιβολιες...

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    18
    τι εννοεισ?

  12. #12
    Quote Originally Posted by shadow4 View Post
    εχεις δικιο.μα ειμαι μπερδεμενη.κ δεν ξερω τι θελω.....φοβαμαι π ειμαι 20 χρ κ εχω τρια χρ σχεση και δεν εχω ζησει τιποτα στ ζωη μου.φοβαμαι μην χασω χρονια απ την ζωη μου σε μια σχεση που προσπαθουμε να την κρατησουμε αλλα δεν παει.αγαπιομαστε αλλα.... ισως ο Χ να μην ειναι η αιτια αλλα η αφορμη ολου αυτου....οταν ελειπε φανταρος κ δεν τον εβλεπα τοσο συχνα τον ειχα ωραιοποιησει τοσο πολυ που τωρα πια δεν ξερω αν τον θελω τοσο οσο νομιζω ή απλα εχω συνηθησει να λεω στον εαυτο μου οτι τρελαινομαι για παρτη του..
    ναι εχεισ δικιο ισως ειμαι εγω η ανωριμη
    εγώ πάλι δεν σε θεωρώ ανώριμη, σε θεωρώ....20.
    Είσαι πολύ μικρή ακόμη για να τα παίρνεις όλα τόσο σοβαρά.
    Κάνε ότι θες, αλλά ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ και όχι ότι σου υποβάλλει το "πρέπει" σου.
    Συνεχίζω να υποστηρίζω πως πρέπει να φύγεις και από τους δυο.
    Βρες έναν τρίτο...:)

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    18
    κι αν χωρισω κ το μετανοιωσω?
    κ αν μετα απο χρονια καταλαβω οτι αυτος ηταν για μενα?κ αν τον εχασα?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    οχι δεν θα γινει αυτο...Ολα γινοντε για καποιο λογο...Αν χωρισεις και το μετανιωσεις πραγματικα ομως αυτο θα φανει σε βαθος χρονου τοτε το σηζηταμε...Χωρισε πρωτα και μετα ολα τ αλλα...Οσο πιο συντομα χωρισεις τοσο το καλυτερο!! Ακουσε με, μην δενεσαι περισσοτερο, δεν αξιζει να γινετε αυτο! Ασε που χανεις χρονια πο την ζωη σ ;)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by shadow4 View Post
    κι αν χωρισω κ το μετανοιωσω?
    κ αν μετα απο χρονια καταλαβω οτι αυτος ηταν για μενα?κ αν τον εχασα?
    sorry μα σε χάνω! αφού όπως γράφεις και στον τίτλο....είσαι αλλού!!!!!!!!!!!!
    θα μείνεις για να μην είσαι μόνη σου....η just in case που δεν βρεις κάποιον καλύτερο???? δεν είναι λογική αυτή....απλή ανασφάλεια είναι...είσαι πολύ μικρή για μπαίνεις σε αυτό το τριπάκι.....

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 22:01
  2. συγκρουση "θελω"-"φοβαμαι"
    By lightaura in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 16-01-2011, 05:35
  3. Η "κακια" του κοσμου και η σχεση της με την ψυχικη ασθενεια.
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 68
    Last Post: 28-09-2010, 14:00
  4. Replies: 207
    Last Post: 02-10-2009, 22:12
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 12:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •