S.O.S ΒΟΗΘΕΙΑ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50
  1. #46
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    45
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...γι αυτό τη ρωτω.
    Σε άλλο θέμα είδα πως ψάχνει διαγνώσεις από εδώ μέσα και αυτό είναι λίγο επικίνδυνο.
    'Οχι δεν ψάχνω από εδώ μέσα για διαγνώσεις, απλά μιλάω για κάτι που μου συνέβει.

  2. #47
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    2
    Sory alla mpoyrdes!
    diavasa ta parapano kai to thema einai pos kalimoy den exeis endiaferonta.
    dld... hobby opos treksimo.. kolympi.. ktlp.. oste to soma na ektononete!
    2) theleis enan kalo psyhotherapeyti oxi psyxiatro apla.
    3) kathise sto krebatakisoy kai des ton eaytosoy dipla .... san filo...an soy elege ayta poy niwtheis ti tha ton symvoyleves na kanei...
    meta kane mia anadromi kai pesmoy pos esthanese.... xxxxmmmm! kalytera e?
    ides poy den einai toso dyskolo?
    theleis eneseis tharoys! ! !
    enas kalos psyxotherapeytis tha se voithisei poly kai tha vgeis apo to toynel grigora!
    kali epityxeia!
    giwrgos.

  3. #48
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    29

    ...

    broken noiotho kai egw moudiasmata otan skeftomai diafora,epitelous exw ideopsixanagkastikh eytyxos poy to eipes gia na xerw ti exw kai egw;...otan kanw diafores skepeis niotho oti kati moudiasmata kai tsimpimatakia ston floio tou egkefalou;.kala ta lew?

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    επισης,κανε κ αλλες προσπαθειες να ξεφυγεις απο το σπιτι,αν δεν κατσει η συγκεκριμενη δουλεια στην αγγλια,κανε παραλληλα κ αλλες αιτησεις,μεχρι να σου κατσει καποια στο τελος.. εγω θα ελεγα να εστιασεις σε αυτο..να φυγεις απο το σπιτι

  5. #50
    Συμφωνώ με τα παιδιά πρέπει να βρείς μία δραστηριότητα άρχισα κατι σε ευχαριστεί να ξεφεύγεις από το σπίτι και εγώ άρχισα γυμναστήριο βαριέμαι πάρα πολύ βεβαια ξεφεύγω από το σπίτι όμως κάνει και στήν φυσική κατάσταση καλό πρέπει να χάσω και κάποια κιλά πού χρειάζεται κιόλας . Τα τελευταία χρόνια έμεινα από παρέα οι φίλες μου έκαναν τήν οικογένεια τους γενικά η παρέα πού είμασταν στό σχολείο χαθήκαμε κάνω παρέα με κάτι κοπέλες είναι παντρεμένες έχουν και αυτές υποχρεώσεις την οικογένεια τους το καταλαβαίνω . Όσο γιά τα αρνητικά άτομα θα σου συνιστούσα να μήν σε νοιάζει το καλύτερο πιστεψέ με έτσι είχα μία περίπτωση στήν δουλεία που πήγαινα ένα διάστημα προσωρινά σε ένα πρόγραμμα είχαμε μία περίεργη που είχε κόμπλεξ κατωτερότητας όσο αφορά τήν εμφανισή της απέναντι στίς άλλες καί το έδειχνε συμπεριφερόταν . Και εγώ δέν είμαι χαρακτήρας σαν εσένα όπως περιέγραψες τόν εαυτό σου δέν μου αρέσουν τέτοιες καταστάσεις αστήν αρχή εκνευριζόμουνα η μάνα μου έχει ακούσει πόσα πού τήν έσουρνα από την μία τώρα μία φορά που την είδα έξω γύρισα το κεφάλι και έκανα ότι δέν τήν ξέρω .τέτοια άτομα στην ζωή θα γνωρίσουμε πολλά αυτό πού θέλω να καταλήξω εσύ ξέρεις σάν άτομο τι αξείζεις μπορείς να τα καταφέρεις αυτοί καλύτεροι είναι δηλαδή να μάς κάνει ο κάθε γελοίος να έχουμε κομπλεξ ?

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. ΖΗΤΩ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ
    By G21 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 21-02-2011, 13:57
  2. Ζητώ βοήθεια
    By frei in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 30-06-2010, 09:12
  3. ζητω απεγνωσμενα βοηθεια...
    By irini... in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 13
    Last Post: 07-08-2009, 12:17
  4. Συμβουλή? Βοήθεια?
    By sagitarius in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 06-03-2008, 01:32
  5. Βοήθεια ζητώ, μια λέξη μόνο να μου πεις!
    By BlueNote in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 14-12-2006, 16:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •