του εγραψα αυτο..εκανα καλα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700

    του εγραψα αυτο..εκανα καλα

    to 3erw oti me agapas k egw sagapw alla den mporw na xwnepsw oti exw kapoion dipla m o opoios to mono p ton endiaferei einai na bgei na mpekropiei k n piei narkwtika me tous filous tou, den mporw na tremw kathe fora p bgaineis gt tha kaneis yperboles, den mporw na thn pefteis akoma k se kopeles mprosta m, den mporw na kanw panta oti thes esy k oti theloun oi filoi s tous opoiou eimai sigourh oti protimas apo sena, den mporw n eimai me kapoion p me gleifei mono otan einai methusmenos k m sprwxnei to kefali n ton gleipsw egw se kathe epafh ara thn ikanopoihsei m thn exei grammenh h me sixainetai, kai den allazei parolo p3erei oti menoxlei ara mexei xesmenh dld ti n kanw na brw gomeno;; den mporw m fainetai katantia, den mporw n eimai m kapoion p m brise toso eykola poutana k kariola o patrios m p nai neuriko atomo th mana m pote den ths exei pei tetoia logia ayto deixnei to epipedo s k as tsakwnontai suxna den mporw ta h3era ayta tremw th mona3ia fobamai n meinw monh giauto ekana ypomonh otan epimenes kokes o monos logos p s dina kliedia tou spitiou tote htan gia na kaneis parea sthn queeny k esy efernes filous k epines xorto, twra den s dwsa kleidia na ftia3ete ton toixo mhn toixos k fereis th sara k th mara p kaneis parea k pinete, meta apo 2 xronia den se empisteuomai, mia fora s lew paw sth giagia psemata gia na mhn brethoume k ferneis to danesi na pieite ti exw perasei mazi s apisteuta pragmata gt fobamai th mona3ia fobamai fobamai tremw den exw filous sthn athina k gatzwnomai panw ston prwto p deixnei agaph, mporei na kanw to idio lathos k meta apo sena. sygnwmh p to apofsisa toso arga
    συγνωμη για τα αγγλικα..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    χριστιανη μου, 50 χρονια εισαι στο φορουμ. τι ειναι αυτα τα γκρικλις ξαφνικα???

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Ισως και να μην χρειαζεται να του γραψεις κανενα γραμμα.. αξια του δινεις. Ισως αν εφευγες ετσι χωρις καμια λεξη θα του αξιζε καλυτερα και ισως να τον πονουσε περισσοτερο.. ισως

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    επειδη του το στειλα στο φεις το κανα κοπι συγνωμη και παλι, κουραστηκα νιωθω μια αηδια πλεον..θα κλαψα, θα μεινω μονη θα τρελαθω αλλα ειμαι 23 δεν θα γνωρισω αλλον καποια στιγμη? ισως ηταν κ ενα μαθημα να παω προς την ποιοτητα την επομενη φορα, θα υποφερω το ξερω αλλα το ατομο ειναι πολυ χαμηλου επιπεδου εγω σπουδασα διαβαζω δεν ειμαι κουκλα αλλα συμπταθητικο κοριτσακι δεν μπορω αλλο ομως θελω να μαι με καποιον που τον θαυμαζω..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    φυσικα και να πας στην ποιοτητα εξαλλου η επιλογη μας, μας δειχνει και το δικο μας ποιον! ;) Αυτο ειμαστε αυτο θελουμε! Ξερω ποναει αλλα αφου πρεπει για το δικο σου καλο να το ανεχτεις. Ετσι εκανα και εγω πολλες φορες αλλα ηξερα και με παρηγορουσε το γεγονος οτι ηταν για το δικο μου καλο. Παντα να σκεφτεσαι εσενα γιατι αν δεν το κανουμε τοτε χαθηκαμε... εξαλλου ποιος αλλος θα σκεφτει εμας? ΜΟΝΟ εμεις!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    elirene, καλά έκανες. Από το να είσαι σε μια σχέση που δε σε γεμίζει και σε υποβιβάζει, καλύτερα μόνη σου. Θα πονέσει λίγο στην αρχή, αλλά μετά θα νιώσεις καλύτερα.
    Φυσικά, τα λέω για να τα ακούω κι εγώ, γιατί κάτι τέτοιο περνάω...

    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Παντα να σκεφτεσαι εσενα γιατι αν δεν το κανουμε τοτε χαθηκαμε... εξαλλου ποιος αλλος θα σκεφτει εμας? ΜΟΝΟ εμεις!
    Μ' άρεσε αυτό σου το ποστ, Χριστίνα. Πρέπει κι εγώ να το χωνέψω αυτό. Ότι πρέπει να σκεφτόμαστε εμάς... :(

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317
    σβησε κανα πμ................αλκμηνη............!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by Αλκμήνη View Post
    elirene, καλά έκανες. Από το να είσαι σε μια σχέση που δε σε γεμίζει και σε υποβιβάζει, καλύτερα μόνη σου. Θα πονέσει λίγο στην αρχή, αλλά μετά θα νιώσεις καλύτερα.
    Φυσικά, τα λέω για να τα ακούω κι εγώ, γιατί κάτι τέτοιο περνάω...



    Μ' άρεσε αυτό σου το ποστ, Χριστίνα. Πρέπει κι εγώ να το χωνέψω αυτό. Ότι πρέπει να σκεφτόμαστε εμάς... :(
    Πανω απ'ολα εμεις.. να μαθουμε να αγαπαμε τον εαυτο μας, να εχουμε την αναγκη του εαυτου μας, να τον φροντιζουμε και οταν τα κανουμε ολα αυτα και ακομη πιο πολλα δεν θα ειμαστε πελον δυστυχισμενοι ανθρωποι. Η δυστυχια βρισκεται εκει που εμεις εχουμε χασει τους εαυτους μας και εχει παρει την θεση του... Η ευτυχια ειμαστε εμεις. Σκεψου εσενα σαν ενα σπιτι οπου καταφερνεις να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου και εισαι καλα, ΑΡΑ ειναι ενα σπιτι που τα εχει ολα. Οι υπολοιποι ανθρωποι ειναι απλα περαστικοι και παλι αναλογα. Αν επιτρεπουμε τον καθενα να μπαινει μεσα και να μας τα περνει ολα τοτε το σπιτακι μας θα ερημωσει, δεν θα εχει μεινει τιποτα και παλι απο την αρχη. Το θεμα ειναι να μην γινει αυτο ακομα και αν θα εχουμε καποια απωλεια να ειναι μικρη, ισως ενα βαζο, μια τηλεοραση :P :) Φροντιστε το "σπιτακι" σας και τον "κηπο" σας καθημερινα, φροντιστε ΕΣΑΣ! Οταν τον παραμελειται τοτε μαραζωνει...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Πανω απ'ολα εμεις.. να μαθουμε να αγαπαμε τον εαυτο μας, να εχουμε την αναγκη του εαυτου μας, να τον φροντιζουμε και οταν τα κανουμε ολα αυτα και ακομη πιο πολλα δεν θα ειμαστε πελον δυστυχισμενοι ανθρωποι. Η δυστυχια βρισκεται εκει που εμεις εχουμε χασει τους εαυτους μας και εχει παρει την θεση του... Η ευτυχια ειμαστε εμεις. Σκεψου εσενα σαν ενα σπιτι οπου καταφερνεις να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου και εισαι καλα, ΑΡΑ ειναι ενα σπιτι που τα εχει ολα. Οι υπολοιποι ανθρωποι ειναι απλα περαστικοι και παλι αναλογα. Αν επιτρεπουμε τον καθενα να μπαινει μεσα και να μας τα περνει ολα τοτε το σπιτακι μας θα ερημωσει, δεν θα εχει μεινει τιποτα και παλι απο την αρχη. Το θεμα ειναι να μην γινει αυτο ακομα και αν θα εχουμε καποια απωλεια να ειναι μικρη, ισως ενα βαζο, μια τηλεοραση :P :) Φροντιστε το "σπιτακι" σας και τον "κηπο" σας καθημερινα, φροντιστε ΕΣΑΣ! Οταν τον παραμελειται τοτε μαραζωνει...
    Πανέμορφα λόγια!!! Τα έχω διαβάσει και 2 και 3 φορές :)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    νιωθω πως το εχω μετανιωσει αλλα η αληθεια ειναι πως αυτες οι σκεψεις που ξερετε και οσοι εχετε διαβασει τα θεματα μου οτι με περιτρυγιριζουν συνεχεια..νιωθω χαλια

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    νιωθω πως το εχω μετανιωσει αλλα η αληθεια ειναι πως αυτες οι σκεψεις που ξερετε και οσοι εχετε διαβασει τα θεματα μου οτι με περιτρυγιριζουν συνεχεια..νιωθω χαλια
    Τωρα παει περασε.. κοιτα απο εδω και περα τον εαυτο σου και να κανεις καλυτερες επιλογες! :)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Well done...one step forward ;)

Similar Threads

  1. πως τα εκανα ετσι?
    By marina7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-09-2011, 15:24
  2. Ψέμματα: καλά έκανα βρε παιδιά??
    By chr1986 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 10-02-2010, 16:34
  3. Καλά παιδιά/καλά κορίτσια
    By Nora in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 15-12-2008, 10:57
  4. έκανα την απιστία - τώρα? :(
    By virus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 16-03-2008, 13:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •