"Περί αντρικής απιστίας", μέρος 1ο - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 52
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Εσύ άραγε τι παπαγαλίζεις Sharpedon? Ελπίζω να καταφέρεις ν' αποδείξεις ότι δεν είσαι ημιμαθής.
    Γιατί, αγενής είσαι.
    Τέλος πάντων, ποτέ δεν θα έπαιρνα στα σοβαρά έναν άντρα που αντί για "γαμάω" γράφει "μαμάω". Αν δεν θέλεις να πεις κακιά κουβέντα, υπάρχουν κι άλλες λέξεις που μπορείς να χρησιμοποιήσεις. Πιο επιστημονικές ή πιο "ανώδυνες".

    Βρε ποιον μου θυμίζει, ποιον μου θυμίζει...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Κοντεύω να καραφλιάσω με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα. Πόσο τέλος πάντων μπορεί να έχουν χαλαρώσει τα ήθη; Για το σεξ καταντήσαμε να γίνονται όλα; Αν είναι έτσι, να το ξέρω για να πηγαίνω σε πουτ&%($ που τουλάχιστον σου κάθονται στα σίγουρα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    να πηγαινετε αλλα να τσεκαρετε για αφροδισια μετα. ουτως η αλλως οπως μιλαει ο αλλος, σιγα μην του κατσει και καμια τσαμπα.

    ελα συνεχισε το κοπι πειστ εσυ που δεν παπαγαλιζεις πανεπιστημονα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης
    Last edited by Idella; 09-11-2011 at 16:12.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    λεω να αρχισουμε να χρεωνουμε μπας και βγαλουμε κ κατι γιατι πλεον δεεεννννν.........αντρακλες ολοι.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Ελπίζω τώρα να κάνεις πλάκα.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    γιατι να κανω πλακα. ειναι ολοι αντρακλες κ μεις ειμαστε τανες. ετσι ειναι η ζωη

    ομως περα απο τα επιστημονικα , για να μην χωθω στα πιτουρα κ με φαει κανα μεταλαγμενο κοτοπουλο, βλεπω καθημερινως απο αποψη λιγουριας ποιος εχει περισσοτερη αναγκη το σεξ......... ποιος το χει?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #23
    Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    9th page
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    με ξερεις κ απο χτες να ξερεις τι παπαγαλιζω μην τα παρω?
    Όχι δεν σε ξέρω από χτες, ούτε και εσύ βέβαια (μου θύμισες τους στίχους του "Ρε" της Βίσση :p).
    Όμως το σχόλιο δεν αφορούσε εσένα, την Broken Doll και την κάθε Broken Doll, αλλά την κατ'εμέ τετριμμένη σου δήλωση την οποία σχολίασα.
    Θα απαντούσα ακριβώς το ίδιο είτε το έγραφες εσύ, είτε ο Νικόλας, είτε το...φάντασμα του Freud. Δεν με αφορά ο αγγελιοφόρος αλλά το μήνυμα. Αυτό άλλωστε δεν είναι το νόημα των ψευδωνύμων;
    Πάρτα λοιπόν όσο θες -καλό κάνει- αλλά όχι με εμένα, με το μήνυμά μου πλιζ :)

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    γιατι να κανω πλακα. ειναι ολοι αντρακλες κ μεις ειμαστε τανες. ετσι ειναι η ζωη
    Πολύ καλά. Στείλε μου σε πμ την ταρίφα σου και πως θα σε βρω.

  10. #25
    ...αυτά τα θέματα τα έχω δει και σε άλλα φόρουμ, (συγκεκριμένα στο άλλο του νίκου), ή κάνω λάθος?

  11. #26
    Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    9th page
    Posts
    85
    @ maria Δεν χρειάζεται θαρρώ να αποδείξω τίποτα σε κανέναν. Το μαμάω αφορούσε το πρωτότυπο ιστολόγιο, εδώ γράφω και γαμάω και διακορεύω, και πηδάω και συνουσιάζω. Μπορεί να είμαι στο κέντρο του κόσμου αλλά από λεξολογική πενία δεν υποφέρω. Και γιατί πιστεύεις ότι θα ήθελα να με πάρεις στα σοβαρά; Αγένεια; Δες το καλύτερα ως δράση -->αντίδραση. Εσύ μου επιτέθηκες. (και οι λόγοι είναι προφανείς..)

    @ Broken Κάνω copy paste από τον..εαυτό μου ναι. Αυτό άραγε σημαίνει ότι...με λογοκλέβω; ^_^

    Σας αφήνω να ηρεμήσετε, με περιμένει το.....πολυπληθές χαρέμι μου να το εξυπηρετήσω (γιατί στο τέλος θα το ακούσω και αυτό)
    Φιλιά :)

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Παρε ενα ταπερ με τρυπα και φαντασου με...........

    σαρπεντ με σκοτωνει η ευγενεια σου.....εχω φαει την γλωσσα μου τωρα.....και πως θα παιρνω ππες?

    θεοφανια εδω το χεις ξαναδει το θεμα,

    εχουμε κ λεμε. η τεστοστερονη προκαλει ανταγωνισμο και αντρες να βγαινουν για αναζητηση ερωτικου συντροφου με σκοπο το σεξ. η πλειοψηφια των γυναικων βγαινει για αναζητηση συντροφου με σκοπο το φλερτ

    η τεστοστερονη επηρεαζεται απο κοινωνικες καταστασεις, αθλητισμο και συναγωνισμο.

    η μειωμενη τεστοστερονη στους αντρες σχετιζεται με προσκοληση περισσοτερο στο ταιρι και στα παιδια (παρε γυναικειο ειδος)

    οι παντρεμενοι αντρες εχουν μειωμενα επιπεδα τεστοστερονης σε σχεση με τους ανυπαντρους. για να ξανανεβει λοιπον η λιμπιντο ''ψαχνουν'' κατι αλλο περα απο φασολαδα

    η τεστοστερονη επηρεαζει την συμπεριφορα. η γυναικεια επηρεαζεται απο ορμονες που ρυθμιζουν την υπερευαισθησια

    συνεχιζεται
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #28
    Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    9th page
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...αυτά τα θέματα τα έχω δει και σε άλλα φόρουμ, (συγκεκριμένα στο άλλο του νίκου), ή κάνω λάθος?
    Έχω να μπω 2+ χρόνια στο multi αλλά έχω αφήσει παρακαταθήκη 4.000+ αναρτήσεων, ανάμεσα στις οποίες εκατοντάδες άρθρα. Πέραν όμως του ενός λογοτεχνικού μου ιστολογίου αυτή εδώ είναι η πρώτη μου αναδημοσίευση. Δεν λέω όμως ποιο φωνισμένο πουλάκι είμαι εκεί, έτσι για να αναρωτιέται η maria ποιος είμαι (αν με θυμάται από εκεί) ^_^ (Έφυγα, με περιμένουν για φωτογράφηση)

  14. #29
    Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    9th page
    Posts
    85
    @ Broken Doll Αφού με..."προκαλείς" βιολογικά ανέμενε νέο σχετικό άρθρο γύρω από την σχέση γονιδίων - μιμιδίων, ορμονών και ψυχισμού.
    Ελπίζω να ράβεται η γλώσσα σου γιατί χωρίς πίπες δεν έχει νόημα η ζωή :P
    Έφυγα γιατί θα με σουτάρει ο πελάτης :S

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    χωρις ΠΕΟΣ να δεις ποσο νοημα δεν εχει περφιδιε..........
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 21:01
  2. Ποιά διαφορά υπάρχει ανάμεσα στη φράση "κάνω έρωτα " και "κάνω σεξ" ή δεν υπάρχει?
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 25-12-2011, 13:44
  3. συγκρουση "θελω"-"φοβαμαι"
    By lightaura in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 16-01-2011, 04:35
  4. περι μουσικών "ταλεντων"...
    By Winston_man in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 05-10-2008, 22:45
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 11:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •