Νομίζω είμαι bi !! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 69
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ;) αντε τις ευχες μου!!!

  2. #17
    Σε ευχαριστώ πολύ... :) :) Κάν'τες πολλές τις ευχές μήπως και πιάσει... φοβάμαι μην αρχίσει και με ξεχνάει τώρα που δε μιλάμε πολύ... :/ Άντε να δούμε... ουφ!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    184
    μπερδεμα η φαση παντως.αυτη δεν παει καθολου με αντρες?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Εγώ δεν κατάλαβα γιατί έκλαιγες πάντως.:/
    Δηλαδή είμαι στο Xεβ φαν που είπε κι η Θεοφανία. Αν η απόσταση είναι το κεντρικό ζήτημα, όπως εξήγησες μετά, τότε ο τίτλος παραπλανεί.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #20
    Έκλαιγα γιατί μου λείπει και επίσης γιατί τα χω χάσει αι δεν ξέρω τί μου συμβαίνει... όσον αφορά τις προτιμήσεις μου. Εκεί κόλλαγε ο τίτλος :)

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μωρε στανταρ δν ειναι μεγαλη απλα συμπαθεια η πειραματισμος? γτ εγω πχ θυμαμαι να μ αρεσαν κ τα κοριτσακια απο μικρη ηλικια
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,850
    Quote Originally Posted by GirlyGirl View Post
    ......
    Το θέμα είναι πως τώρα λόγω του ότι η μαμά της είδε κάποια μηνύματά μας, της παίρνει το κινητό και δε μπορούμε να μιλήσουμε πολύ. Μιλάμε 1 φορά τις 3 μέρες και αυτό για λίγο. Αυτό με έχει κάνει ράκος......
    Με τρελαίνει που δε μιλάμε... σήμερα πάλι έκλαιγα... δεν αντέχω άλλο!! :( :(
    καλημερα κοριτσενιο κοριτσι :)
    εγω εχω ενα μπερδεμα επι της διαδικασιας...
    μια κοπελα 27 χρονων, γυναικα, που μπορει και να φυγει στο εξωτερικο για δουλεια (με μεγαλη ανεση κινησεων δλδ) , της πηρε η μαμα της το τηλεφωνο για να μην επικοινωνειτε????
    και πως σε παιρνει καθε 2-3 μερες? της ζηταει πισω το τηλεφωνο για ενα τηλεφωνημα?
    και καλα το τηλεφωνο.
    αφου γνωριστηκατε στο ιντερνετ.
    γιατι δεν μιλατε στο ιντερνετ καθημερινα?
    της πηρε και τον υπολογιστη?
    κι αν της τον πηρε, την κλειδωσε και στο δωματιο της και την φρουρει απ εξω?
    γιατι δεν βγαινει να σε παρει απο αλλο τηλεφωνο, η απο ενα καρτοτηλεφωνο, η απο ενα ιντερνετ καφε?????
    και 15 χρονων να ηταν, μποορυσε να βρει 10 τροπους να μιλατε ολη μερα.οχι στα 27...
    σαν να με φαινεται , πλακα με κανεις...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλημερα κοριτσενιο κοριτσι :)
    εγω εχω ενα μπερδεμα επι της διαδικασιας...
    μια κοπελα 27 χρονων, γυναικα, που μπορει και να φυγει στο εξωτερικο για δουλεια (με μεγαλη ανεση κινησεων δλδ) , της πηρε η μαμα της το τηλεφωνο για να μην επικοινωνειτε????
    και πως σε παιρνει καθε 2-3 μερες? της ζηταει πισω το τηλεφωνο για ενα τηλεφωνημα?
    και καλα το τηλεφωνο.
    αφου γνωριστηκατε στο ιντερνετ.
    γιατι δεν μιλατε στο ιντερνετ καθημερινα?
    της πηρε και τον υπολογιστη?
    κι αν της τον πηρε, την κλειδωσε και στο δωματιο της και την φρουρει απ εξω?
    γιατι δεν βγαινει να σε παρει απο αλλο τηλεφωνο, η απο ενα καρτοτηλεφωνο, η απο ενα ιντερνετ καφε?????
    και 15 χρονων να ηταν, μποορυσε να βρει 10 τροπους να μιλατε ολη μερα.οχι στα 27...
    σαν να με φαινεται , πλακα με κανεις...
    xaxaxaxaxa rem εισαι απιστευτη ρε!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  9. #24
    Remedy επειδή δεν ξέρεις μη λές χαζά. Η κοπέλα δε μπορεί να βγει από το σπίτι γιατί είχε μια επέμβαση και αναγκαστικά είναι στο κρεβάτι. Το λάπτοπ της είχε χαλάσει εδώ και καιρό και ναι η μαμά της της παίρνει το κινητό. Όταν δε μπορείς να σηκωθείς από το κρεβάτι τί μπορείς να κάνεις? Να αρχίσεις τις φωνές απλά... μετά κουράζεσαι και δεν κάνεις τίποτα. Δεν έχει επιλογή. Οπότε όχι δε ΣΕ κάνω πλάκα... αν είχες να μου πεις κάτι σημαντικό θα το δεχόμουν, αλλά μην κρίνεις πριν ρωτήσεις παραπάνω πράγματα...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Lost Again
    Posts
    254
    ... Bi bye ! ...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,850
    Quote Originally Posted by GirlyGirl View Post
    Remedy επειδή δεν ξέρεις μη λές χαζά. Η κοπέλα δε μπορεί να βγει από το σπίτι γιατί είχε μια επέμβαση και αναγκαστικά είναι στο κρεβάτι. Το λάπτοπ της είχε χαλάσει εδώ και καιρό και ναι η μαμά της της παίρνει το κινητό. Όταν δε μπορείς να σηκωθείς από το κρεβάτι τί μπορείς να κάνεις? Να αρχίσεις τις φωνές απλά... μετά κουράζεσαι και δεν κάνεις τίποτα. Δεν έχει επιλογή. Οπότε όχι δε ΣΕ κάνω πλάκα... αν είχες να μου πεις κάτι σημαντικό θα το δεχόμουν, αλλά μην κρίνεις πριν ρωτήσεις παραπάνω πράγματα...
    α, θα με βρισεις κιολας?
    σημασια εχει οτι οι υπολοιποι, καταλαβαν...

    τι να ρωτησω γιρλιγιρλ?
    αντι να μας πεις δλδ οτι η κοπελα ειναι κατακοιτη, μας λες οτι η μαμα πηρε το κινητο? και καθε 2 μερες της επιτιθεται, παιρνει το κινητο πισω για να σου μιλησει και μετα της το ξαναπαιρνει? και πως το παιρνει αφου δεν σηκωνεται απ το κρεβατι?
    περαστικα και στην κατακοιτη και σε σενα...

  12. #27
    Δε σε έβρισα... και σε παρακαλώ μη χρησιμοποιείς όρους όπως "κατάκοιτη". Είναι άσχημο όπως μιλάς. Εγώ είπα ένα θέμα μου... το κινητό της το παιρνει σε άκυρες φάσεις και το κρύβει. Anyway, δε χρειάζεται να το συνεχίσουμε, δεν καταλαβαίνω το πρόβλημά σου όπως και να'χει. Να κοιτάς τα πράγματα σφαιρικά... εδώ μέσα δε μπαίνει κανείς για να κάνει πλάκα. Παραθέτουμε κάτι που μας προβληματίζει και το τελευταίο που θέλουμε είναι άτομα σαν εσένα να κάνουν πλάκα. Όπως και να'χει να περνάς καλά...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    βασικα τι διαβασε ακριβως η μητερα της ειμαι περιεργη να μαθω

    girly sorry ειμαστε καπως αυτο το καιρο γτ πριν 2 βδομ ειχε γινει χαμος εδω μεσα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,850
    Quote Originally Posted by GirlyGirl View Post
    Δε σε έβρισα... και σε παρακαλώ μη χρησιμοποιείς όρους όπως "κατάκοιτη". Είναι άσχημο όπως μιλάς. Εγώ είπα ένα θέμα μου... το κινητό της το παιρνει σε άκυρες φάσεις και το κρύβει. Anyway, δε χρειάζεται να το συνεχίσουμε, δεν καταλαβαίνω το πρόβλημά σου όπως και να'χει. Να κοιτάς τα πράγματα σφαιρικά... εδώ μέσα δε μπαίνει κανείς για να κάνει πλάκα. Παραθέτουμε κάτι που μας προβληματίζει και το τελευταίο που θέλουμε είναι άτομα σαν εσένα να κάνουν πλάκα. Όπως και να'χει να περνάς καλά...
    σε περιπτωση που δεν το γνωριζεις, "κατακοιτος" ειναι καποιος που λογω ασθενειας δεν σηκωνεται απ το κρεβατι. δεν ειναι βρισια... ανοιξε ενα λεξικο.
    ειναι καποια ανακριβεια? αυτο δεν μας ειπες?
    τι θα πει το κινητο το παιρνει σε ακυρες φασεις? εφοσον το παιρνει, σηκωνεται κι εφοσον σηκωνεται μπορει να σε παρει απο 10 αλλα τηλεφωνα..

    το προβλημα μου "οπως και να χει" δεν ειναι τι αρρωστια εχει η δενε χει η κοπελα, αλλα το γεγονος οτι μας λες 10 γραμμες απο τις οποιες οι 5 ειναι παραλογισμοι.
    πως μπορω να παρω σοβαρα τις αλλες πεντε?
    και βεβαια ο λογος ειναι οτι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ μπαινουν εδω μεσα για να κανουν πλακα , και οχι, κανεις, οπως παραπλανητικα μας λες...
    που το ξερεις εσυ, οτι δεν μπαινει κανεις εδω για πλακα, το μελος των 2 ημερων?

    πως να δω τα θεματα σφαιρικα δηλαδη?
    να παραβλεψω τους δρακους που μας λες και να υποθεσω οτι τα υπολοιπα ειναι πραγματικα?

  15. #30
    Όλα μας τα μηνύματα... "είμαι ερωτευμένη μαζί σου" και τέτοια. Δεν πειράζει, εσύ δε μου έκανες τίποτα Broken. Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να απολογούμαι για κάτι που έγραψα σε άτομα όπως η Rem. Νόμιζα το φόρουμ είναι για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον... όχι να κάνουμε χειρότερα τα πράγματα... :/

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. νομιζω οτι ειμαι τρελος! helpppppppppppppppppppppppppppppppppppp
    By souzero7 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 27-12-2011, 03:47
  2. νομιζω πως ειμαι λεσβια
    By Renagia in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 24-10-2010, 00:51
  3. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 11:36
  4. νομιζω...
    By maraki26 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-2008, 17:26
  5. Νομίζω πως είμαι σε όνειρο.....
    By Θεοφανία in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 18-07-2008, 17:53

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •