"Βραδυνές Επισκέψεις"? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Lenaki, μαλλον δεν εχεις καταλαβει... Εχω μια ιδιαιτερη εκτιμηση στην Aggelika... To χιουμορ μου πολλες φορες κρυβει πονο... Πρεπει να με μελετησεις καλυτερα!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    195
    Οι \"παρεμβασεις\" σου σε καποια προβληματα που εκθετει καθε αλλο παρα εκτιμηση στο προσωπο της δειχνουν. Και εν πασει περιπτωσει, ΑΝ ισχυει αυτο που λες, θα μπορουσες ( παντα με την συμφωνη γνωμη της Αγγελικης, η οποια μαλλον δειχνει να ενοχλειται ) να της εκθεσεις την...εκτιμηση σου κατ\'ιδιαν. Το να πετας ασχετα σχολια τη στιγμη που συζητειται καποιο προβλημα που απασχολει καποιον σοβαρα ειναι λαθος, αν οχι ενοχλητικο.

    Οσο για το να σε διαβασω, δεν ειναι στα σχεδια μου διοτι εδω μεσα ειμαι για τελειως διαφορετικους λογους. Αν ηθελα να \"διαβασω\" η να \"γνωρισω\" ατομα και να τους δειχνω \"ιδιαιτερη εκτιμηση\" θα συχναζα αναμφιβολα σε καποια απο τα απειρα sites που υπαρχουν γι αυτο το λογο.

    Φιλικα
    Λενα

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Κοιτα τη δουλεια σου και μην ανακατευεσαι... Μονο αυτο εχω να σου πω...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    195
    Περα απο τη δουλεια μου μπορω, οπως αλλωστε και ολος ο κοσμος, να κοιταζω και οτιδηποτε αλλο θελω. Το λεει και το ρητο \"Παντου υπαρχει νομος, στα ματια οχι ομως\".

    Α, και κατι αλλο για να μην παρεξηγουμαστε. Εντολες δεν δεχομαι απο ΚΑΝΕΝΑΝ και το εννοω. Ιδιως δε απο ατομα που μου δημιουργουν τη χειριστη εντυπωση με την προκλητικη και ενιοτε προσβλητικη συμπεριφορα τους :)

    Υ.Γ.

    Αν επιθυμεις να αντιδικεις και να τσακωνεσαι με εναν η με ολους, ανοιξε καμια καινουρια ενοτητα. Κι αυτο γιατι εσυ ο ιδιος υποστηριξες πως σε ανακουφιζει να εκτοξευεις βρισιες κατα παντων.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Χεχεχε! Ευτυχως που το καταλαβες οτι ψοφαω για εντασεις... Πραγματι, με κατι θειτσες σαν εσενα τη βρισκω πολυ να τσακωνομαι... Ειναι σεξουαλικο!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    195
    Σαφως και ειναι σεξουαλικο για σενα κατι τετοιο. Δεν περιμενα να απαντησεις με σχολιο επιπεδου. Δεν εχω αλλωστε απαιτησεις απο ανθρωπους σαν εσενα. Ουκ αν λαβεις παρα του μη εχοντος.

    Και φυσικα δεν περιμενω και να αλλαξει η \"διαθεση\" σου σε κατι αλλο απο\"μοναχικη\". Καλα κανεις και εισαι μονος.Περα φυσικα απο τα \"διαλειμματα\" σε γνωστο δρομο των Αθηνων. Ειναι το μονο υγιες πραγμα που διακρινω πανω σου μεχρι τωρα. Απορω εκει πως σε ανεχονται.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    195
    Αγγελικη σου οφειλω μια συγνωμη που το thread σου κατεληξε να γινει τοπος διενεξεων. Εγω προσωπικα δεν προκειται να απαντησω στο φιλο μας απο εδω ξανα.
    Αν θελει να το συνεχισουμε, του προτεινα λυση.
    Και παλι συγνωμη Aggelika.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Παλι καλα που της ζητας και συγνωμη... Απο σενα ξεκινησε το ολο θεμα... Αλλωστε, και ο Οrion εκανε χιουμορ στην Αγγελικη, αλλα ειναι φανερο οτι εσυ εισαι προκατειλημμενη μαζι μου και βλεπεις μονο ο,τι θες.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    Aggelika ο πατέρας σου είναι εν ζωή η όχι;

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    240
    Προσπερνώ τα προηγούμενα... όλα καλά, παιδιά. Ειρήνη.

    Orion μου, ο πατέρας μου είναι εν ζωή. Οι ανασφάλειες που είχα αναφέρει υπάρχουν λόγω άλλων συνθηκών.

    Πάντως αν εννοείς κάτι \"μεταφυσικό\" και τα σχετικά... απλά τουλάχιστον εμένα δε με απασχολούν τέτοια. Έχω μια ζωή και δεν έχω διάθεση να την χάσω ψάχνοντας προηγούμενες και επόμενες.

    Το σέβομαι σαν ένα από τα ενδιαφέροντα κάποιου (άλλωστε όλοι ασχολούμαστε και με κάτι \"περίεργο\" για τους άλλους), αλλά δεν αποτελεί οποιαδήποτε πιθανή απάντηση για μένα.

    Χθες πάντως κοιμήθηκα με κάποιο φωτισμό... κι όλα καλά.
    Ειλικρινά εύχομαι να με έχει προβληματίσει κάτι τόσο εύκολα επιλύσιμο τελικά. :P

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    Το περιεργο ειναι οτι το βλέπει και η μητέρα σου..Ισως επειδη το εχεις δει μερικες φορες αυθυποβάλεσε και σου ξανασυμβαίνει

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    Αγγελική θα ήθελα και εγώ να σε ρωτήσω κάτι με τη σειρά μου.......;)
    Οι μορφές που κατά καιρούς βλέπεις και αισθάνεσαι στο χώρο ......συμπίπτουν με αυτές που σου περιγράφει ότι έχει δει η μητέρα σου?

    Πριν το Πάσχα που αναφέρεις και σε προηγούμενα χρόνια είχες βιώσει κάτι αντίστοιχο?
    Αν ναι τί ακριβώς ήταν?

    Εκτός των άλλων έχεις επιχειρήσει με τον ψυχολόγο σου αναδρομή? Το έχεις σκεφτεί ?

  13. #28
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    98
    Βρε σεις, έβαλε φωτάκι και όλα καλά! Μη το συνεχίζεται! :P

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    195
    Αγγελικουλα χρονια σου πολλα :)))
    Να εισαι καλα κουκλα μου!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    240
    Ευχαριστώ, Λενάκι μου!!!!

    Σήμερα πραγματικά γιορτάζω: είχα συνεδρία ... κι αρχίζουμε πια την μείωση της αγωγής!!!

    Παιδιά... κερνάω!!!

    (Μου έδωσα για σήμερα κι άδεια ... από τη σημαία... για να με καλοπιάσω... :D )

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •