Νέα Τάξη Πραγμάτων και 666 !
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 40
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180

    Νέα Τάξη Πραγμάτων και 666 !!!

    ακουστε !! http://youtu.be/ayvqo5aQmh8 !!!
    Last edited by Molostroi; 15-11-2011 at 01:27.
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    προτιμω το Νικητα φιλε. αμεση δραση, police και κολεοπτερα και τα λοιπα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    den einai 8ema protimisis , ine 8ema afupnishs.. :D
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οχι δεν ειμαι ο ελληνας που εχουν συνηθισει, εχω ενα προβλημα για καθε τους λυση κλπ.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    οχι δεν ειμαι ο ελληνας που εχουν συνηθισει, εχω ενα προβλημα για καθε τους λυση κλπ.
    ελα ρε t.x.c τυπε :P αν εχεις κατι να προσθεσεις πες..
    Last edited by Molostroi; 15-11-2011 at 01:39.
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    γιατι εκτος θεματος ? ποσταρες κλιπακι του John Wu που ειναι χιπχοπι, ε κι απαντησα με κατι σχετικο κι εγω...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Οκ φίλος , μόνο που το κύριο θέμα δεν είναι το Hip-hop αλλά το περιεχόμενο του κομματιού που επιδιώκει να ξυπνήσει όσους αποκοιμήθηκαν απτήν πλύση , όσους απορροφήθηκαν απτά προσωπικά τους προβλήματα και όσους δεν ξύπνησαν ποτέ ....
    Last edited by Molostroi; 15-11-2011 at 21:44.
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Λαγουδόπολη
    Posts
    58
    θα το δω ύστερα το βίντεο αν πάντως λες για την νέα τάξη πραγμάτων όπου μερικοί συνάνθρωποι μας μένουν σε σπίτια στο σκοτάδι χωρίς ηλεκτρισμό είναι όντως απίστευτο.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Molostroi View Post
    Οκ φίλος , μόνο που το κύριο θέμα δεν είναι το Hip-hop αλλά το περιεχόμενο του κομματιού που επιδιώκει να ξυπνήσει όσους αποκοιμήθηκαν απτήν πλύση , όσους απορροφήθηκαν απτά προσωπικά τους προβλήματα και όσους δεν ξύπνησαν ποτέ ....
    επιδιωκει, αλλα αμα ο καθενας δε κοιταξει τη ζωουλα του, δεν αλλαζει τπτ. αν και νομιζω οι περισσοτεροι προτιμουν να κοιμουνται και να ειναι ευτυχισμενοι, παρα ξυπνιοι και δυστυχισμενοι. δλδ και ξυπνιος να ειναι κανεις, τι καταλαβαινει ? κι ο Αρτεμης παντως που θα βγαλει σολο τι θα εχει να πει "δεν ειμαι χρυσαυγιτης" ?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Όταν είσαι κοιμισμένος είσαι βουτηγμένος σε ένα πλήθος λανθασμένων συμπερασμάτων που ενώνονται μεταξύ τους και η ζωή σου γίνετε ψεύτικη , όταν είσαι ξύπνιος μέσα στον όχλο είναι ένα απτά ομορφότερα συναισθήματα ( βλέπε φιλοσοφία ) , βλέπεις καθαρά και πετυχαίνεις και τους στόχους σου .
    Αν είχαν γνώση + ήταν ξύπνιοι , το 70% των ανθρώπων που έχουν προβλήματα
    εκτός αυτούς που έχουν προδιάθεση, δεν θα ήταν σε αυτή την κατάσταση τώρα .
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    2
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by Elpidoforos View Post
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    τι 8ελει να πει ο Ελπιδοφορος ?
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Λαγουδόπολη
    Posts
    58
    Quote Originally Posted by Molostroi View Post
    Όταν είσαι κοιμισμένος είσαι βουτηγμένος σε ένα πλήθος λανθασμένων συμπερασμάτων που ενώνονται μεταξύ τους και η ζωή σου γίνετε ψεύτικη , όταν είσαι ξύπνιος μέσα στον όχλο είναι ένα απτά ομορφότερα συναισθήματα ( βλέπε φιλοσοφία ) , βλέπεις καθαρά και πετυχαίνεις και τους στόχους σου .
    Αν είχαν γνώση + ήταν ξύπνιοι , το 70% των ανθρώπων που έχουν προβλήματα
    εκτός αυτούς που έχουν προδιάθεση, δεν θα ήταν σε αυτή την κατάσταση τώρα .
    αν πεις κάτι σε εκατό άτομα, θα φτιάξω ένα άγαλμα για παράδειγμα, η πεις κάτι σε δημόσιο βήμα το πιο πιθανό είναι να μην το κάνεις. δεν θέλει πολύ εφυία ούτε εγώ είμαι ιδιαίτερα έξυπνος αλλά κάποια πράγματα τα καταλαβαίνουν οι περισσότεροι.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Άλλο έξυπνος και άλλο εκτός ύπνου.. πόσοι προσπαθούν να βλέπουν αυτό που πραγματικά συμβαίνει και όχι αυτό που φαίνεται ? το μήνυμα μου έμενα είναι ΓΝΩΣΗ !!
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    47
    έρχεται..!!!!!!!!!

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΟΥ ΧΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΜΟΥ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 12-09-2010, 01:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •