Stilnox
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3

Thread: Stilnox

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    421

    Stilnox

    Stilnox. Το εχω χρησιμοποιησει μερικες φορες καθως εχω εντονο προβλημα αυπνιας, κι αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι με πιανει σχεδον αμεσως και νιωθω σα να χανω το βαρος μου, σα να αδειαζω. Αυτο με τρομαζει λιγο γιατι σκεφτομαι ενδεχομενα οπως αν κοιμηθω βαρια και δεν μπορω να ξυπνησω αν χρειαστει... Εχει δοκιμασει καποιος stilnox και αν ναι οι εμπειριες του ποιες ειναι?
    Αλλα σκευασματα φυτικα και το αταραξ δεν με βοηθουν, ενω ηρεμιστηκα οπως το ζαναξ με ηρεμουν, αλλα δεν μου κλεινουν τα βλεφαρα

  2. #2
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Athens, Xanthi
    Posts
    77
    Βespar έχεις δοκιμάσει? Μην μπλέκεις με τόσο βαριά πράγματα, δνε θα μπορείς να τα κόψεις με τίποτα μετά. Τα έχω δοκιμάσει τα Stilnox, για να είμαι ειλικρινής ακόμα μπορεί να πάρω μισό αν κααααααάποιο βράδυ.... Αλλά τακτικά, όχι.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    108
    Μου εδωσε η γιαγια μου εχθες ενα Stilnox για να κοιμηθω (επειδη σταματησα τα λεξο) και δεν με επιασε καθολου μπορω να πω, ή ισως η δραση του ειναι εντελως διαφορετικη. Δεν εκανα καλο υπνο κ διαρκως ξυπνουσα (για αυτο φταιει το συνδρομο ελλειψης απ το λεξο.)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •