δεν αντεχω αλλο τους γονεις μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    σε ενα παραθαλλασιο μερος νοτια
    Posts
    77

    δεν αντεχω αλλο τους γονεις μου

    γεια σας.υπαρχουν μερες που απλα συνυπαρχουμε μεσα στο σπιτι χωρις να ενοχλουμε ο ενας τον αλλον υπαρχουν μερες οπως σημερα που τσακωνομαστε.σημερα τσακωθηκαμε επειδη ειπα την γνωμη μου για καποιο θεμα κ η μανα μ μιλαγε στο τηλ με την αδερφη μου και αρχισαν να μ λενε κ καλα δεν οτι θελω λεω χωρις να ρωτησω κανεναν δεν εχω δικαιωμα να μιλαω και κατι τετοια παραλογα..νιωθω οτι δεν μπορω να πω την γνωμη μου ενω το παιζουν δημοκρατικοι κλπ δεν μπορω να πω την γνωμη μου κ οταν μαφηνουν να κανω πραγματα μετα με χρησιμοποιουν σαν εκβιασμος να κανω οτι θελουν για να με αφηνουν..τους μισω ..ποτε δεν τους αγαπησα τους μισω και τους δυο ιδιαιτερα τωρα θελω να τους σκοτωσω με ολη μου την ψυχη δεν θελω να τους βλεπω μπροστα στα ματια μου.μου φαιρονται τοσο φασιστικα..στην αδερφη μου λενε οτι κ να κανεις θα σε στηριζουμε εγω κανω κατι και το κανω λαθος οτι κ να κανω..μου συμβαινει κατι στο σχολειο δεν με στηριζουν προσπαθω για κατι ειναι λιγο θελω κατι ειναι παραλογο.λεω την γνωμη μου μονο λογια ξερω να λεω και πραξεις τιποτα ..δεν τους αντεχω..σκεφτομαι καποια στιγμη να φυγω απο το σπιτι και να ζησω αλλου μονη μου αλλα πιστευω οτι θα βαλουν την αστυνομια να με βρει.το θεμα ειναι οτι ξερω πως με αγαπουν κ ολες τισ βλακειες αυτες αλλα το θεμα ειναι πως ο τροπος που εχουν απεναντι στην αδερφη μου ειναι ωραιος και δειχνει πως αγαπας τον αλλον ενω σε μενα ειναι λες και με εκαναν καταλαθος..καθε πρωι ακουω αρνητικα σχολια για τα μαλλια μου τα ρουχα μου απο την μανα μου που μου χαλανε την διαθεση ..δεν ξερω τι να κανω....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    σκεφτηκες οτι μπορει να χουν δικιο?
    δοκιμασε ν αλλαξεις styling

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εισαι 16 τωρα,σε δυο χρονια θα εισαι ενηλικη με οτι συνεπαγεται αυτο.
    Βεβαια στην Ελλαδα το ενηλικας ετσι που εχουν γινει τα πραγματα δεν σημαινει και πολλα μιας και δεν προσφερει ουσιαστικα ανεξαρτησια και εννοω βασικα οικονομικη ανεξαρτησια.
    Πως τα πας με το σχολειο?Βλεπεις προοπτικες να σπουδασεις κατι ή σκεφτεσαι να αρχισεις να δουλευεις καπου στο κοντινο μελλον?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    189
    Οι χρήστες του e-psychology.gr καλούνται να διαβάσουν τους όρους χρήσης και να συμφωνήσουν με αυτούς πριν την εγγραφή τους.
    Επίσης, για την εγγραφή τους στο forum καλούνται να δηλώσουν αν είναι 18 ετών και άνω.

    Παραθέτω τα σχετικά αποσπάσματα:

    > από τους όρους χρήσης:
    Οι υπηρεσίες του e-psychology.gr απευθύνονται σε ενήλικες, που έχουν πλήρη δικαιοπρακτική ικανότητα.

    > από τις προϋποθέσεις εγγραφής στο forum:
    Αναφορικά με το φόρουμ υποστήριξης, για να πραγματοποιηθεί εγγραφή, ο επισκέπτης καλείται να δηλώσει αν είναι άνω των 18 ετών.





    Συνεπώς, αυτό το θέμα κλειδώνεται προς το παρόν.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •