sex = επανασυνδεση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1

    sex = επανασυνδεση

    :confused::confused:μπορει καποιος να μου λυσει την απορια γτ οταν κανεις σεξ με τον/την συντροφο σου ξεχνατε και οι δυο τα παντα?γενικα λυνονται ολα τα προβληματα......οχι διαπαντως αλλα εκεινη την συγκεκριμενη στιγμη....ειστε καλα....αλλα μετα ισως να ξαναξεκινησουν τα ιδια:confused:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Αν πίνετε κάνα πότο πριν το σεξ λογικό είναι να συμβαίνει αυτό... στην πιο ελαφρά περίπτωση.

  3. #3
    [QUOTE=Instant;306989]Αν πίνετε κάνα πότο πριν το σεξ λογικό είναι να συμβαίνει αυτό... στην πιο ελαφρά περίπτωση.[/QUO

    δλδ θες να μου πεις οτι χωρις ποτο δεν υπαρχει περιπτωση να κανεις σεξ "συμφιλιωσης"........σωστα?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Όχι. δεν είπα κάτι τέτοιο.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    γιατι με το σεξ παραγονται ουσιες που επιδρουν στη χημεια του εγκεφαλου. λειτουργει σαν αγχολυτικο με λιγα λογια. ειναι κατι μαγικο που το χρειαζονται και οι δυο. το κακο ειναι οτι πλεον με τοσο ψωνισμα καταντησε σαν "ανταμοιβη" της γυναικας στον αντρα, ετσι το παιζει δυσκολη, σαν να του κανει χαρη...

  6. #6
    [QUOTE=KENO;306997]γιατι με το σεξ παραγονται ουσιες που επιδρουν στη χημεια του εγκεφαλου. λειτουργει σαν αγχολυτικο με λιγα λογια. ειναι κατι μαγικο που το χρειαζονται και οι δυο. το κακο ειναι οτι πλεον με τοσο ψωνισμα καταντησε σαν "ανταμοιβη" της γυναικας στον αντρα, ετσι το παιζει δυσκολη, σαν να του κανει χαρη...[

    πολυ γελιο αυτο...............τι παει να πει δλδ χαρηηηηη....δεν το ευχαριστιεται?
    οταν το ακουω αυτο με πιανουν τα νευρα μου.....γτ θες και του "ανοιγεις τα ποδια"χιλια συγγνωμη για την εκφραση...αλλα ετσι ειναι

  7. #7
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Όχι. δεν είπα κάτι τέτοιο.
    οκ....σορρυ τοτε μαλλον καταλαβα λαθος.....

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    κανενα προβλημα εκφρασου ελευθερα. κι εγω δε το λεω να μειωσω τις γυναικες, αλλα δυστυχως εκει φτασαμε σημερα. τις δωσαμε τοσο αξια και νιωθουν οτι μας κανουν χαρη, οσο κι αν το χρειαζονται και το εχουν αναγκη εξισου το ιδιο. καταντια της συγχρονης ελληνικης κενονιας, τι να πεις...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Quote Originally Posted by mayla93 View Post
    οκ....σορρυ τοτε μαλλον καταλαβα λαθος.....
    Είπα αν είχατε πιεί ποτό. Δεν μου απάντησες αν όντως ήπιατε ποτό πριν το σεξ. Αυτό περίμενα δηλαδή να μου απαντήσεις αν είχατε πιεί η όχι . τεσπα όπως λένε, ε ναι για να υπάρχει απόλαυση στο σεξ δεν μπορείς να σκέφτεσαι ΄και τη δουλειά παράλληλα΄. αυτό δεν εννοείς;

  10. #10
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Είπα αν είχατε πιεί ποτό. Δεν μου απάντησες αν όντως ήπιατε ποτό πριν το σεξ. Αυτό περίμενα δηλαδή να μου απαντήσεις αν είχατε πιεί η όχι . τεσπα όπως λένε, ε ναι για να υπάρχει απόλαυση στο σεξ δεν μπορείς να σκέφτεσαι ΄και τη δουλειά παράλληλα΄. αυτό δεν εννοείς;
    οχι ποτακι δεν ειχαμε πιει........απλα μπορει να εισαι σκοτωμενος με τον συντροφο σ και μο το που κανετε σεξ ολα αλλαζουν...........δεν ξερω ομως αν αυτο ειναι κακο η καλο

  11. #11
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    κανενα προβλημα εκφρασου ελευθερα. κι εγω δε το λεω να μειωσω τις γυναικες, αλλα δυστυχως εκει φτασαμε σημερα. τις δωσαμε τοσο αξια και νιωθουν οτι μας κανουν χαρη, οσο κι αν το χρειαζονται και το εχουν αναγκη εξισου το ιδιο. καταντια της συγχρονης ελληνικης κενονιας, τι να πεις...
    και εγω γυναικα ειμαι αλλα μπορω να διακρινω καποια πραγματα.....κ συμφωνω απολυτα μαζι σ ειναι πολλες που το εχουν ξεφτιλησει κυριολεκτικα... κανουν κατι κ μετα σ το χτυπανε.......το κανα κ εγω καποτε αυτο(δεν ειμαι καθολοθ περιφανη για αυτο)......αλλα πλεον καταλαβα οτι: πρεπει να το κανεις μονο οταν το θες αν δεν το θες το δειχνεις κ το καταλαβαινει κ ο συντροφος σου

Similar Threads

  1. επανασύνδεση μετά από απιστία και χωρισμό
    By final_fantasy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 30-08-2009, 14:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •