Υπάρχει θέμα ασφάλειας στο site?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495

    Υπάρχει θέμα ασφάλειας στο site?

    Θα ήθελα να μου δοθεί μια ξεκάθαρη απάντηση από τον administrator ή από άλλον υπεύθυνο/η, πχ moderator, αν τελικά το site έχει σοβαρά θέματα ασφάλειας. Πχ, χτες έλαβα τρία μηνύματα από δύο διαφορετικά usernames με εχθρικό περιεχόμενο/όπως θέλει ο καθένας ας το περιγράψει.
    Ήθελα να ρωτήσω, μπορούμε τελικά καν να γνωρίζουμε ποιος είναι ποιος ή ποια στα u2u, ή δεν έχουμε κανένα τρόπο να το γνωρίζουμε? Αν στην υποτίθεται τελικά προσωπική επικοινωνία κάποιος δώσει προσωπικά του στοιχεία, δώσει ένα τηλέφωνο πχ για επικοινωνίά, υπάρχει περίπτωση κάποιος να έχει πρόσβαση στις πληροφορίες αυτές?

    Με ενδιαφέρει να γνωρίζω ξεκάθαρα τους όρους με τους οποίους συμμετέχω στο σάιτ, για αυτό επίσης με ενδιαφέρει να γνωρίζω αν υπάρχουν συγκεκριμένα χάσματα στην ασφάλεια, και ποια είναι αυτά, ώστε να φροντίζω επίσης να προφυλάσσομαι. Σε κάθε περίπτωση τα πράγματα προτιμώ να λέγονται με το όνομά τους. Αν τα u2u δεν αποτελούν λύση ασφαλή για την επικοινωνία των μελών, πχ ο οποιοσδήποτε μπορεί να υποκριθεί τον οποιοδήποτε, τότε προτείνω στον administrator είτε ή να αναρτήσει προειδοποίηση για το κενό ασφαλείας, ή να καταργηθεί η χρήση τους.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Δεν μπορω να καταλαβω κατι. Για ποιον λογο ο κοσμος φοβαται τον αλλο και δεν λεει τα στοιχεια του?

    Λες οτι σου εστειλαν usernames μη-σωστο περιεχομενο.
    Ε πες ποια ειναι αυτα τα usernames ωστε να ξερουμε και εμεις! Τι τα προστατευεις ντε? Φοβασαι?

    Ετσι ειχε γινει και τοτε με εκεινον τον αποτυχημενο πεσουλα πως τον λεγανε που την ειχε πεσει στον μισο γυναικειο πληθυσμο του epsy , και το αποτελεσμα? Μιλαγατε ολες με υπονοουμενα για αυτον και οποια καταλαβε καταλαβε, και ετσι τον προστατευατε για να συνεχισει και αλλο την μλκια που του ειχε βαρεσει τον εγγεφαλο!

  3. #3
    ρειν....εγώ νομίζω πως ο ρόλος του νίκου και του φόρουμ είναι μέχρι ενός σημείου.
    Από κει και πέρα πρέπει να το λύνουμε μόνοι μας.
    Εγώ προσωπικά έτσι φροντίζω να κάνω.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Bolt, ανέφερα τα ονόματα ήδη σε άλλο θρεντ. Τα δύο μηνύματα ήταν κάτω από το username Lou! και το άλλο με ένα νέο, που δεν έχω ματαδεί. φρέσκο πράμα.
    Το ζήτημα δεν είναι να διαφυλάξω κανέναν πέφτουλα, ο οποίος είχε αποδειχτεί πως ήταν τελικά ο seduction σύμφωνα και με το μέλος christina νομίζω.
    Όταν δεν μπορείς να γνωρίζεις με ποιον συζητάς, αν ο λογαριασμός είναι διπλοπρόφιλο, τότε μπορεί και να ΜΗΝ θέλεις να ξέρει τα προσωπικά σου στοιχεία Boltseed ο κάθε μαλάκας τυχαίος καμμένος στο ίντερνετ. Δεν ξέρω τι σόι επιχείρημα είναι αυτό που χρησιμοποιείς, αλλά ποια σου είπε ότι γουστάρω άραγε να με γνωρίζει η υφήλιος? Στο δρόμο που περπατάς λες το τηλέφωνό σου εσύ? Στο λεωφορείο μπορεί να βλέπει τη φάτσα σου ο άλλος αλλά σίγουρα δεν έχει τη δυνατότητα αν είναι πχ καμμένος stalker να σε παίρνει τηλ να σου λέει διάφορα. Ιδού μια πρώτη διαφορά. Και δεν είναι μόνο η περίπτωση stalking. Eγώ με το μέλος vince έχω προηγούμενα από σπόντες σε θρεντ και καλά για να κολλήσω, προκαλούσε επίτηδες για να δει αντιδράσεις μου. Ήταν ξεκάθαρη περίπτωση stalking σε ηπιότερη μορφή (ηλεκτρονική, όχι φυσική). Έχω ήδη συζητήσει το ζήτημα και με τον σύντροφό μου για τυχόν περαιτέρω αν συνέχιζε το παραμυθάκι του. Όχι, δεν έχω όρεξη τον κάθε τυχαίο/α που δεν θα έχω εγώ επιλέξει να δώσω τα στοιχεία μου να τα γνωρίζει.

    Και επίσης Θεοφανία, τι σημαίνει ο ρόλος του Νίκου είναι μέχρι ενός σημείου? Τι να λύνω μόνη μου και πώς? Πώς να γνωρίζεις αν ένα άτομο είναι ή όχι τελικά εδώ μέσα διπλοτριπλοπρόφιλο? Νομίζω πως και στον χρήστη ΚΕΝΟ είχε συμβεί χρήση του δικού του username και μάλιστα ο άλλος/η είχε γράψει και ποστς.
    Δε σκοπεύω πάντως να κάνω τη ζωή μου δυσκολότερη για κανένα σάιτ, ούτε να λύνω ζητήματα που γεννιούνται από τεχνικές δυσκολίες, καθώς ο ρόλος του κάθε σάιτ δεν είναι να μπαίνει ο χρήστης του να κάνει την καθημερινότητά του περισσότερο πολύπλοκη, υποτίθεται τη θέλει απλούστερη. Προσωπικά λέω να σταματήσω τη χρήση u2u εντελώς, οπότε σε λίγα άτομα που θέλω να επικοινωνώ με τον τρόπο αυτό θα αρχίσω να ρωτάω συνθηματικά. λολ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Ορίστε; Τι έχω κάνει εγώ σε σένα; Μήπως σε παρακολουθώ και με κυάλα στην κρεβατοκαμαρα σου;

  6. #6
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Και επίσης Θεοφανία, τι σημαίνει ο ρόλος του Νίκου είναι μέχρι ενός σημείου? Τι να λύνω μόνη μου και πώς? Πώς να γνωρίζεις αν ένα άτομο είναι ή όχι τελικά εδώ μέσα διπλοτριπλοπρόφιλο? Νομίζω πως και στον χρήστη ΚΕΝΟ είχε συμβεί χρήση του δικού του username και μάλιστα ο άλλος/η είχε γράψει και ποστς.
    Δε σκοπεύω πάντως να κάνω τη ζωή μου δυσκολότερη για κανένα σάιτ, ούτε να λύνω ζητήματα που γεννιούνται από τεχνικές δυσκολίες, καθώς ο ρόλος του κάθε σάιτ δεν είναι να μπαίνει ο χρήστης του να κάνει την καθημερινότητά του περισσότερο πολύπλοκη, υποτίθεται τη θέλει απλούστερη. Προσωπικά λέω να σταματήσω τη χρήση u2u εντελώς, οπότε σε λίγα άτομα που θέλω να επικοινωνώ με τον τρόπο αυτό θα αρχίσω να ρωτάω συνθηματικά. λολ

    Εννοώ πως ο Νίκος είναι μέχρι ενός σημείου, τύπου να κάνει μπαν έναν ενοχλητικό.
    Έχω τσακωθεί πολλές φορές εδώ μέσα και συνήθως ή τα ξαναβρίσκω με το μέλος ή αδιαφορώ και τελειώνει το θέμα.
    Αυτό το τελευταίο όμως με τις βρισιές στο φόρουμ και τα υ2υ με απειλές, σκέφτομαι να το αντιμετωπίσω διαφορετικά και εκτός φόρουμ.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,597
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    .....
    Όταν δεν μπορείς να γνωρίζεις με ποιον συζητάς, αν ο λογαριασμός είναι διπλοπρόφιλο, τότε μπορεί και να ΜΗΝ θέλεις να ξέρει τα προσωπικά σου στοιχεία Boltseed ο κάθε μαλάκας τυχαίος καμμένος στο ίντερνετ. Δεν ξέρω τι σόι επιχείρημα είναι αυτό που χρησιμοποιείς, αλλά ποια σου είπε ότι γουστάρω άραγε να με γνωρίζει η υφήλιος? Στο δρόμο που περπατάς λες το τηλέφωνό σου εσύ? ......
    αυτο το σημειο με παραξενεψε, νομιζω το εθιξες και στο πρωτο μηνυμα, αλλα δεν το καταλαβα.
    εστω κι αν καποιος ειναι διπλοπροφιλο, η ειναι απλα ενας ενοχλητικος, ειτε πεφτουλας, ειτε σε βριζει, κλπ.
    ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ?
    ειναι γραμμενα πουθενα?
    μπορεις να μου το διευκρινισεις σε παρακαλω?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Τα δύο μηνύματα ήταν κάτω από το username Lou! και το άλλο με ένα νέο, που δεν έχω ματαδεί.

    Και επίσης Θεοφανία, τι σημαίνει ο ρόλος του Νίκου είναι μέχρι ενός σημείου? Τι να λύνω μόνη μου και πώς? Πώς να γνωρίζεις αν ένα άτομο είναι ή όχι τελικά εδώ μέσα διπλοτριπλοπρόφιλο? Νομίζω πως και στον χρήστη ΚΕΝΟ είχε συμβεί χρήση του δικού του username και μάλιστα ο άλλος/η είχε γράψει και ποστς.

    Δε σκοπεύω πάντως να κάνω τη ζωή μου δυσκολότερη για κανένα σάιτ, ούτε να λύνω ζητήματα που γεννιούνται από τεχνικές δυσκολίες, καθώς ο ρόλος του κάθε σάιτ δεν είναι να μπαίνει ο χρήστης του να κάνει την καθημερινότητά του περισσότερο πολύπλοκη, υποτίθεται τη θέλει απλούστερη. Προσωπικά λέω να σταματήσω τη χρήση u2u εντελώς, οπότε σε λίγα άτομα που θέλω να επικοινωνώ με τον τρόπο αυτό θα αρχίσω να ρωτάω συνθηματικά. λολ
    rain να ξεκαθαρισω καποια πραγματα, γιατι νομιζω οτι εχει γινει καποια παρανοηση.

    οντως σου εστειλα 2 πμ με το νικ μου, το οποιο ειναι το Lou!
    αυτο δεν το αρνηθηκα.
    δεν καταλαβα οτι εννοουσες ως διπλοπροφιλο κ το Lou!
    νομιζα οτι ως διπλοπροφιλο εννοουσες καποιο τελειως ασχετο username.

    εγω σου εστειλα 2 πμ, κ συγκεκριμενα αυτα που δημοσιευσα στο θρεντ του μπολτ.
    ο λογος που στα εστειλα σε πμ ηταν οτι πιστευα οτι αυτες οι συζητησεις δεν αφορουσαν ολοκληρο το φορουμ, αλλα ηταν δικα μας θεματα, δικη μας συγκρουση αν θελεις, κ ηταν για προστασια κ των δυο απο το να ξεκατινιαστουμε δημοσια.

    προσωπικα εγω δε θεωρω ουτε οτι σε απειλησα, ουτε οτι σε προσεβαλα σε κατι. σου ασκησα ομως αρνητικη κριτικη. αυτο οντως το εκανα. [προφανως εχω κ εγω ενα θεμα ακομη μαζι σου, θα το ξεπερασω ομως! αλλιως δε θα μπαινα στον κοπο να σου τη μπω].

    τωρα εσυ μπορει να τα εξελαβες αλλιως κ να εχεις αλλη αποψη. σεβαστο.

    οπως βλεπεις, αφου θελεις επικοινωνια μονο δημοσια, σου γραφω δημοσια. δεν εχω προβλημα με αυτο.

    η φαση που ειχε παιξει με το username του κενο, ηταν διαφορετικη.

    σε αυτο το φορουμ το τεχνικο συστημα του φορουμ επιτρεπει σε καθε username να δημιουργειται μονο μια φορα. δυο ολόιδια username δεν μπορουν να δημιουργηθουν.

    ομως τι γινεται: επειδη το συστημα αναγνωριζει τους λατινικους χαρακτηρες ως διαφορετικους χαρακτηρες απο τους ελληνικους, πχ το "ο λατινικο" ειναι για το συστημα διαφορετικος χαρακτηρας απο οτι το "ο ελληνικο", καποιο; μπορει να φτιαξει ενα ολόιδιο username αλλαζοντας ενα μονο χαρακτηρα απο τα λατινικα στα ελληνικα ή το αναποδο.

    πχ: το Lou! εγω το ειχα γραψει τοτε χρησιμοποιωντας τη λατινικη γραμματοσειρα.
    ομως αν ερθει καποιος κ γραψει Lou! με τον ακολουθο τροπο,

    L (λατινικο)
    ο (ελληνικο)
    u (λατινικο)
    ! (λατινικο)

    το αποπανω username, ειναι πλεον διαφορετικο απο το δικο μου.

    αυτο ειχε παιξει στην περιπτωση του κενο, καποιος χρηστης ειχε μπει κ εφτιαξε δευτερο username αλλαζοντας τουλαχιστον ενα χαρακτηρα της λεξης KENO απο τα λατινικα στα ελληνικα (ή το αναποδο).

    στην περιπτωση μας τωρα:

    εγω οντως σου εστειλα 2 πμ, οπως κ ενα που το εστειλα κ στον Νικο οτι δεν εχω κανει διπλοπροφιλο.

    οποτε τα πμ με το username Lou! ηταν δικα μου. εκτος κ αν πηρες κ αλλα μηνυματα περα απο αυτα τα 3.

    αρνουμαι ομως οτι ειμαι κ το αλλο προφιλ που ανεφερες.

    ελπιζω να σου ελυσα τις αποριες τουλαχιστον ως προς το Lou!

    οποτε τωρα, αν εξακολουθεις να νιωθεις ανασφαλεια με εμενα, οπως καταλαβαινεις (ή μαλλον πιο σωστα, οπως δεν καταλαβαινεις,) δεν ειναι πλεον θεμα συστηματος κ σαιτ κ Νικου.

    κανε με ignore.

    ή κανε μου μηνυση. το ονομα μου το ξερεις. [τι θα μου καταλογισεις; οτι σε ψυχαναλυσα παρα τη θεληση σου;]

    ή πηγαινε σε εναν ψυχοθεραπευτη να δουλεψεις το δικο σου θεμα που εχεις, τί ειναι αυτο που εχεις εσυ κ σε κανει να νιωθεις τοσο ανασφαλεια, απειλη κ προσβολη επειδη ενα μελος σε ενα φορουμ, σου την ειπε με πμ για το χαρακτηρα σου.

    ο Νικος κ το σάιτ σε τι ευθυνονται;
    Last edited by Lou!; 05-12-2011 at 13:09.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Bolt, ανέφερα τα ονόματα ήδη σε άλλο θρεντ. Τα δύο μηνύματα ήταν κάτω από το username Lou! και το άλλο με ένα νέο, που δεν έχω ματαδεί. φρέσκο πράμα.
    Το ζήτημα δεν είναι να διαφυλάξω κανέναν πέφτουλα, ο οποίος είχε αποδειχτεί πως ήταν τελικά ο seduction σύμφωνα και με το μέλος christina νομίζω.
    Όταν δεν μπορείς να γνωρίζεις με ποιον συζητάς, αν ο λογαριασμός είναι διπλοπρόφιλο, τότε μπορεί και να ΜΗΝ θέλεις να ξέρει τα προσωπικά σου στοιχεία Boltseed ο κάθε μαλάκας τυχαίος καμμένος στο ίντερνετ. Δεν ξέρω τι σόι επιχείρημα είναι αυτό που χρησιμοποιείς, αλλά ποια σου είπε ότι γουστάρω άραγε να με γνωρίζει η υφήλιος? Στο δρόμο που περπατάς λες το τηλέφωνό σου εσύ? Στο λεωφορείο μπορεί να βλέπει τη φάτσα σου ο άλλος αλλά σίγουρα δεν έχει τη δυνατότητα αν είναι πχ καμμένος stalker να σε παίρνει τηλ να σου λέει διάφορα. Ιδού μια πρώτη διαφορά. Και δεν είναι μόνο η περίπτωση stalking. Eγώ με το μέλος vince έχω προηγούμενα από σπόντες σε θρεντ και καλά για να κολλήσω, προκαλούσε επίτηδες για να δει αντιδράσεις μου. Ήταν ξεκάθαρη περίπτωση stalking σε ηπιότερη μορφή (ηλεκτρονική, όχι φυσική). Έχω ήδη συζητήσει το ζήτημα και με τον σύντροφό μου για τυχόν περαιτέρω αν συνέχιζε το παραμυθάκι του. Όχι, δεν έχω όρεξη τον κάθε τυχαίο/α που δεν θα έχω εγώ επιλέξει να δώσω τα στοιχεία μου να τα γνωρίζει.
    Συμφωνω με αυτα που λες και το ξερεις!
    Παρολα αυτα οπως λεει και η Ρεμεντι, τι προσωπικα στοιχεια μπορει να γνωριζει για εσενα ο καθε παπαροτ12345?

    Stalking ειναι ο αλλος να εχει παθει ψυχωση μαζι σου και να σε παρακολουθει, να σε παιρνει τηλεφωνο τις 2 το βραδυ και να το κλεινει μολις σηκωσεις το ακουστικο, να βλεπεις εξω απο το σπιτι σου ενα αυτοκινητο συνεχεια παρκαρισμενο με εναν τυπο με μαυρο γυαλι που καπνιζει και κοιταει προς το παραθυρο σου κτλ κτλ
    Αμα συμβαινει τιποτα παρομοιο με τα παραπανω ακομα και σε αρκετα λιγοτερο βαθμο στην πραγματικη σου ζωη, τοτε εκει παω πασο, υπαρχει αλλη αντιμετωπιση του θεματος.


    Stalking ομως ΔΕΝ ειναι καποιος να σου πεταει σποντες -ή οτι του κατεβει γουατεβερ- σε ενα φορουμ απλα για να σε εκνευρισει. Δεν ειναι ο stalker αυτος, ειναι ο κλασικος μλκας που θα συναντησουμε καμποσες φορες στην διαρκεια της ζωης μας, σε διαφορετικο χρονο, μορφη και ποικιλια. Και η καλυτερη διαχειριση για τετοιου ειδους ατομα , ειτε στην ψηφιακη ειτε στην καθημερινη ζωη, ειναι απλα ενα τεραστιο ignore! Και ασε τον μετα να κοπανιεται σαν χταποδι για εσενα. Βασικα ασε τον να κανει οτι θελει.


    Ειναι μερικα ατομα στην ζωη μας που θεωρουν πως ειναι εξυπνα -ενω δεν ειναι- , και αρα αυτοματα θεωρουν λανθασμενα πως οτι συμβαινει γυρω τους ειναι προιον της εξυπναδας τους.
    Τετοια ατομα συνηθως ανηκουν σε αυτον τον ψυχολογικο τυπο:



    .
    Πες μου αν αξιζει να ανοιγεις τετοια θεματα τωρα για τετοιου ειδους ατομα , ειδικα για μερικα συγκεκριμενα τρολς εδω που δεν εχουν ιδεα ποιοι ειναι, που ειναι, και τι γραφουν εξαρχης!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Μην κοπανιέσαι φίλε μου. Ο "παπάροτ" θα σας αφήσει στην ησυχία σας πολύ σύντομα. Και όσο για την Rain μάλλον σε λείπει Rain κάποιος να νοιάζεται πραγματικά το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης
    Άντε bai.
    Last edited by Idella; 05-12-2011 at 20:08.

  11. #11
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Μην κοπανιέσαι φίλε μου. Ο "παπάροτ" θα σας αφήσει στην ησυχία σας πολύ σύντομα. Και όσο για την Rain μάλλον σε λείπει Rain κάποιος να νοιάζεται πραγματικάτο μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης
    Άντε bai.
    ..επειδή κατά την προσφιλή σου συνήθεια βρίζεις και μετά σβήνεις ...είπα να αποθηκεύσω το μαργαριτάρι......
    Last edited by Idella; 05-12-2011 at 20:08.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Στείλτε τις πολύ βαριές βρισιές και σε δικηγόρο μήπως βγάλετε και κάνα φράγκο ρε παιδιά! Για κάθε βρισιά και από ένα κόσμημα δωράκι.

    Η ακόμα καλύτερα δημοσίευσε τις βρισιές μου σε εφημερίδα και βγάλε κι άλλες βρόμες, ότι βρίζω χωρίς λόγο, ότι εγώ είμαι ο συντονιστής του μπούλινγκ, και ότι είμαι επικίνδυνος εγκληματίας και δεν σηκώνω από λόγια. Πες ότι θες γραμμένο σε έχω στα παλιά μου τα σάπια τα παπούτσια εσένα και όλη τη σαπιοπαρέα, nature, boltspeed, και όλους τους αστέρες του Χόλυγουντ στο φορουμ. Πάρτε φόρα τώρα για αναφορές.

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης
    Last edited by Idella; 05-12-2011 at 20:10.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    477
    Too many issues...
    Το πιο επικίνδυνο άτομο είναι αυτό που έχεις αγαπήσει

  14. #14
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Στείλτε τις πολύ βαριές βρισιές και σε δικηγόρο μήπως βγάλετε και κάνα φράγκο ρε παιδιά! Για κάθε βρισιά και από ένα κόσμημα δωράκι.

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης
    στο πα και στο πμ βινς.
    αυτα θα μου τα πεις από κοντά στην επόμενη συνάντηση.
    Είμαι πολύ περίεργη να δω εκεί τη μαγκιά σου. Έχουμε γεμίσει από θρασύδειλους σαν εσένα που το παίζουν μάγκες και βρίζουν πίσω από μια οθόνη, αλλά έχε υπόψιν σου πως η ασυλία σου μπορεί να συνεχίζεται στο φόρουμ, αλλά όχι στον έξω κόσμο και κει θα τα πούμε πολύ σύντομα.
    Last edited by Idella; 05-12-2011 at 20:11.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Τρέξε τρέξε Θεοφάνη μήπως προλάβεις.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 13-09-2011, 23:26
  2. Replies: 134
    Last Post: 30-07-2011, 22:33
  3. Ένα site με ενδιαφέρον
    By white_rabbit in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 15-02-2008, 02:37
  4. SOS TO SITE κινδυνευει
    By Mοναξιά in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 52
    Last Post: 07-01-2008, 12:28
  5. ασχετο θεμα-εκλογες στο...site!
    By Alkmeon in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 16
    Last Post: 26-05-2007, 14:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •