Πώς νιώθετε αυτά τα Χριστούγεννα? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 59 of 59
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    κ οι πακιστανοι στολιδια ειναι λολ χαχαχα!!!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #47
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by Chrisgr View Post
    χααχαχαχααχααχ...ναι εχεις δικιο..Ο Καμίνης κρέμμασε στην ποιο κεντρικη πλατεια της Αθήνας κουτακια απο γαλατα και σκουπιδια για στολιδια ενω και παλι φετος δεν κυκλοφορεί ψυχή παρα μόνο πακιστανοι κουρδοι κτλ...+ οτι δεν εχει στολιστεί η Αθήνα φετος σχεδον καθόλου...
    Θεσσαλονικη RULES!...
    παιδι μου δεν εχεις ακουσει για την πολυπολιτισμικοτητα? πρεπει να γινουμε ολοι ενα!μην ειμαστε κ ρατσιστες!δεν θα τραγουδας οοοο ελατοο οοο ελατοοοοοοοο!οχι!
    θα λες..ο πακιστανννννννν ο αφγανιστανννννννν οοο μπαγκλαντες συριαααααααααα!

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    τζιπσι στην αριστοτελους στο στολισμα του δεντρου πηγες? το βλεπα πριν στην τηλεοραση κ πολυ μου την εσπασε, ειδικα που ειδα κ τον μπουταρη..
    όχι το είδα από την τηλεόραση, δεν μ' άρεσε και τόσο, ξαπλωτό στην θάλασσα δεν θα φαίνεται και πολύ.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  4. #49
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    όχι το είδα από την τηλεόραση, δεν μ' άρεσε και τόσο, ξαπλωτό στην θάλασσα δεν θα φαίνεται και πολύ.
    Όλα από τη διλαθεση μας περνάνε κι ανάλογα μ αυτή βλεπουμε το δέντρο. Πιστευω νόημα και καλή διάθεση φτιαχνουν οι γιορτες άμα έχουμε διπλα μας ανθρωπους να μας αγαπάνε και να μας γνοιαζονται και προσφερουμε κι εμεις με τη σειρα μας αγαπη σε άλλους, και εννοείτε με το να μαστε ευτυχισμενοι γι αυτο που είμαστε όπως κι αν ειμαστε, διαφορετικά περιμένουμε πότε να περάσουν.
    γιάννης

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Γιαννη κ ανθρωπους να εχεις αμα μεσα σου νιωθεις μονος κ απελπισμενος ισα ισα που σε κανουν χειροτερα γιατι νιωθεις "μονος μεσα σε κοσμο" κ οτι δεν σε καταλαβαινει κανεις...νιωθεις το μαυρο προβατο που ειναι στην απεξω κ πρεπει να προσποιηθει, επιφορτιζοντας τον εαυτο σου με προσθετο πονο...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #51
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Γιαννη κ ανθρωπους να εχεις αμα μεσα σου νιωθεις μονος κ απελπισμενος ισα ισα που σε κανουν χειροτερα γιατι νιωθεις "μονος μεσα σε κοσμο" κ οτι δεν σε καταλαβαινει κανεις...νιωθεις το μαυρο προβατο που ειναι στην απεξω κ πρεπει να προσποιηθει, επιφορτιζοντας τον εαυτο σου με προσθετο πονο...
    Συμφωνώ μαζί σου. Το να χουμε ανθρώπους δίπλα μας το εννοούσα όπως το θέτεις εσύ, να νοιωθουμε δλδ την αγάπη τους, να μας καταλαβαίνουν και να χουμε τη στηριξη τους στα δυσκολα μας με δικη τους πρωτοβουλια.
    γιάννης

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Εγω καθε χριστουγεννα ενιωθα σκατα,με επιαναν ιδεοληψιες και νομιζα οτι στο καθιερωμενο δειπνο με το σοι θα αρχισω να βριζω τους παντες και οτι θα πεσω κατω και θα βγαζω αφρους.
    Φετος νιωθω πολυ καλα.
    Βεβαια δεν ειμαι στην Ελλαδα πλεον.
    Επισης ερχεται μια φιλη μου επισκεψη.
    Το μονο που με αγχωνει ειναι πως στις 24 ειμαι καλεσμενη στην πρωην γυναικα του φιλου μου , και στις 26 στους γονεις του.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Συμφωνώ μαζί σου. Το να χουμε ανθρώπους δίπλα μας το εννοούσα όπως το θέτεις εσύ, να νοιωθουμε δλδ την αγάπη τους, να μας καταλαβαίνουν και να χουμε τη στηριξη τους στα δυσκολα μας με δικη τους πρωτοβουλια.
    τέτοιοι δυστυχώς δεν υπάρχουν Γιάννη.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  9. #54
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    τέτοιοι δυστυχώς δεν υπάρχουν Γιάννη.
    δεν υπάρχουν και δεν υπήρξαν σε σημαντικές περιόδους της ζωής μας, γι αυτό είμαστε εδώ και όοολο γραφουμε!
    κι όλα αυτα που γράφω στο φορουμ, το ξέρω είναι οι ιδανικές καταστάσεις που όλοι θα θέλαμε αλλά δυστυχως δεν βρίσκουμε πουθενά.
    εγω μπορει να ονειρευομαι αυτο το "ιδανικό", γι αυτο και γραφω περισσότερο αισιοδοξα από αρκετους εδώ, ελπίζοντας να το πλησιάσω, παρά το ότι οι σχέσεις μου με τους άλλους είναι στο ένα απ τα ίδια όπως οι υπόλοιποι εδώ.
    γιάννης

  10. #55
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    παιδι μου δεν εχεις ακουσει για την πολυπολιτισμικοτητα? πρεπει να γινουμε ολοι ενα!μην ειμαστε κ ρατσιστες!δεν θα τραγουδας οοοο ελατοο οοο ελατοοοοοοοο!οχι!
    θα λες..ο πακιστανννννννν ο αφγανιστανννννννν οοο μπαγκλαντες συριαααααααααα!
    Δεν ειμαι ρατσιστής αγάπη μου...εξαλλου δεν χρειάζεται να μιλήσω εγώ...οποιοι ειναι εδω πέρα απο Αθήνα ξέρουν τι τραβάνε καθημερινά...
    http://www.youtube.com/watch?v=boJk8cBA7jY
    Ειδού λοιπόν τα χριστούγεννα στην Αθήνα..και αυτό ειναι καθε χρόνο ..τελος παντων ..
    παντως δεν ειμαι ρατσιστής ..απλα μερικά πραγματα πρεπει να μπουν στην θέση τους καποια στιγμή...
    Ξεφύγαμε απο το θέμα...
    Για τα χριστούγεννα θα ηθελα πολυ να πω οτι αισθάνομαι κατι αλλα ειναι μέρες οπως ολες οι αλλες του χρονου...εχει φυγει απο μεσα μου το πνέυμα και πραγματικά νιωθω πολυ ασχημα γιαυτο .Εχει φυγει η πιστη μου εχουν φυγει οι ελπιδες εχουν φυγει ολα....
    Δεν ειναι θέμα προσωπικότητας ..εχω μπολικη απο αυτην ...ειναι θέμα οτι ολα μου φαίνονται ρευστά...και μια απάτη..οχι μονο τα χριστουγεννα αλλα ολα...
    Ειμαι ενα βημα πριν να πω οτι δεν πιστευω στην αγάπη...και ξερω πολυ καλα οτι αν γινει αυτο το βήμα τοτε δεν ειμαι τιποτα αλλο απο μια σακουλα κρέατος που απλα εχει ματια και αυτια...γιαυτο το παλευω οσο μπορώ...
    Τουλαχιστον ξεπερασα τις κρισεις πανικου..βεβαια αυτες τις εποχες ολοι σε πανικο ειμαστε :)
    Θέλω να ζώ!!!

  11. #56
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by Chrisgr View Post
    Δεν ειμαι ρατσιστής αγάπη μου...εξαλλου δεν χρειάζεται να μιλήσω εγώ...οποιοι ειναι εδω πέρα απο Αθήνα ξέρουν τι τραβάνε καθημερινά...
    http://www.youtube.com/watch?v=boJk8cBA7jY
    Ειδού λοιπόν τα χριστούγεννα στην Αθήνα..και αυτό ειναι καθε χρόνο ..τελος παντων ..
    παντως δεν ειμαι ρατσιστής ..απλα μερικά πραγματα πρεπει να μπουν στην θέση τους καποια στιγμή...
    Ξεφύγαμε απο το θέμα...
    Για τα χριστούγεννα θα ηθελα πολυ να πω οτι αισθάνομαι κατι αλλα ειναι μέρες οπως ολες οι αλλες του χρονου...εχει φυγει απο μεσα μου το πνέυμα και πραγματικά νιωθω πολυ ασχημα γιαυτο .Εχει φυγει η πιστη μου εχουν φυγει οι ελπιδες εχουν φυγει ολα....
    Δεν ειναι θέμα προσωπικότητας ..εχω μπολικη απο αυτην ...ειναι θέμα οτι ολα μου φαίνονται ρευστά...και μια απάτη..οχι μονο τα χριστουγεννα αλλα ολα...
    Ειμαι ενα βημα πριν να πω οτι δεν πιστευω στην αγάπη...και ξερω πολυ καλα οτι αν γινει αυτο το βήμα τοτε δεν ειμαι τιποτα αλλο απο μια σακουλα κρέατος που απλα εχει ματια και αυτια...γιαυτο το παλευω οσο μπορώ...
    Τουλαχιστον ξεπερασα τις κρισεις πανικου..βεβαια αυτες τις εποχες ολοι σε πανικο ειμαστε :)
    ουτε κ εδω που ειμαι εγω μπορεις πια να κυκλοφορησεις..την τελευταια φορα επειδη ειπα οχι στο να μου καθαρισει το τζαμι ενας πακιστανος μπηκε μπροστα απο το αυτοκινητο μου κοιτωντας με,με λοξο ματι..ναι αν διαφωνεις με ολη την σαρα και την μαρα που ερχεται στην ελλαδα αυτοματως σου κολλανε την ταμπελα του ρατσιστη.
    καλες γιορτες να εχουμε.

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Νιώθω ότι μπορεί να είναι τα τελευταία μου Χριστούγεν αυτά και ότι κάτι θα γίνει το 2012, όλοι το λένε, μπορεί να γίνει πόλεμος, χαίρεστε ηλίθιοι;

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Εμενα παραδοξως αρχιζουν κ μου αρεσουν, σκεφτομαι σε λιγο να παω στο παγοδρομιο!!! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Τα φετινα χριστουγεννα -ο,τι κι αν σημαινει αυτη η γιορτη/αργία- δεν υπάρχουν ακόμα στον ορίζοντα.Υπάρχει μόνο το nightmare before....
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Πως νιώθετε όσοι έχετε σχιζοφρένεια;
    By carrot in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 74
    Last Post: 29-07-2011, 13:39
  2. Νιώθετε μοναξιά?
    By missing_mile in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 02-06-2010, 19:22
  3. πως θα τα περασετε τα Χριστουγεννα?
    By amelie74 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 25-12-2009, 14:02
  4. μοναξια.την νιωθετε και σεις?
    By ferro in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 152
    Last Post: 11-07-2009, 21:55
  5. νιωθετε σύγχυση...?
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 04-10-2006, 13:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •