koroidia - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: koroidia

  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    4
    Κοίτα Χρήστο και γω είχα παρόμοια προβλήματα στο σχολείο λόγω ιδεών και απόψεων.Μπορεί οι "πολλοί" να μην μου φέρονταν με τον καλύτερο τρόπο, αλλά εγώ είχα την παρέα μου, περνούσα καλά και τους είχα όλους αυτούς τους δήθεν μάγκες γραμμένους....

  2. #32
    Γεια σου Χρηστο... Λοιπον εμενα με καλυψαν τα σχολια των αλλων μελων της σελιδας! Πρεπει να εχουμε την ιδια ηλικια! Εγω πιστευω οτι στην αρχη πρεπει να αδιαφορεις και να τους γραφεις! Αλλα αν το συνεχισουν να τους επιβληθεις ασχημα! Να τους βρισεις, να τους προσβαλλες και γιατι οχι να χωσεις και καμια!!! Ετσι θελουν! Δυστυχως στα σημερινα σχολεια οι δυνατοι πατανε πανω στους αδυναμους για να ανεβουν ακομα πιο ψηλα! Μην τους αφησεις να σε πατησουν!!! Δειξε τους ποιος εισαι! Μην τους αφηνεις ετσι! Μετα θα το πληρωνεις! Αντεδρασε οσο ειναι καιρος γιατι δεν θα το σταματησουν! Αν σε παρηγορει στην ιδια κατασταση ειμαι και εγω αλλα εχω αρχισει να βουλωνω καποια στοματα σιγα-σιγα γιατι εγω αυτο το περναω εδω και 5 χρονια!!! Επηρεασε πολυ την ψυχολογια μου και δεν ειμαι και στα καλυτερα μου! Αυτα απο εμενα! Ελπιζω να σε βοηθησα! :)

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    4
    καλησπερα χρηστο ..εχω γινει και εγω θυμα ψυχολογικης και λεκτικης βιας στο δημοτικο και στο γυμνασιο τωρα στο λυκειο που αλλαξα σχολειο δεθηκα με τα νεα παιδια!! σου προτεινω αν θες να σπουδασεις και εχεις θεσεις στοχους να συζητησεις με τους γονεις σου το θεμα σου και αν υπαρχει δυνατοτητα να αλλαξεις σχολειο ..;) ειναι κριμα να χαλασεις τη διαθεση σου για ατομα που ενοχλουν ..και μεχρι τοτε απλα αδιαφορια κανε οτι δεν υπαρχουν θα σταματησουν καποια στιγμη!! ..και ξερεις τι λενε : οποιος κοροιδευει και θα τον κοροιδευουν αργοτερα;) ..εχει αποδειχθει!! ..
    πρεπει να αποδεχτουμε την διαφορετικοτητα του καθενος και να εξασφαλισουμε την ισοτιμια και ισονομια ολων αν θελουμε να ζουμε πιο ευχαριστα!!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •