ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Μα καθόλου δε με πείθεις αγαπητή μου. Όσες συγνώμες κι αν ζητήσουν κάποιοι άνθρωποι, δεν παύουν να μην έχουν ποιότητα.
    Και είναι ακόμη πιο θλιβερό όταν χρησιμοποιούν σαν άλλοθι την ανωριμότητά τους ή την "αρρώστια" τους.
    Περαστικά!
    Υ.Γ. Όπως είπες κι εσύ, κανείς δεν είναι τέλειος. Εγώ για παράδειγμα, γίνομαι πολύ σκληρή με τους φτηνούς ανθρώπους.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Σκασιλα μου σε πεισω δεν σε πεισω. Δεν ανοιξα αυτο το θεμα για να πεισω κανεναν, ουτε ειναι αυτη η προθεση μου. Δικαιωμα του καθενος να πιστευει οτι θελει, εγω εκανα αυτο που θεωρουσα σωστο να κανω. Το αμα εχω ποιοτητα η οχι, δεν θα το κρινεις εσυ, που δεν με ξερεις καν, κ ουτε δινω βαση στην κριτικη σου, αλλα στη κριτικη ανθρωπων που εχω σε εκτιμηση.
    Οσο για την δηθεν "ανωριμοτητα" μου, μακαρι πολλοι να ειχαν την συγκροτηση, την ποιοτητα κ το λεγειν μου στα 20 τους.
    Εγω παντως δεν προτιμω να ειμαι σκληρη με κανεναν, γιατι μονο εγω αναλωνομαι. Μ αρεσει να ειμαι ζωντανος, χαρουμενος κ εξελικτικος ανθρωπος, κ οχι μικροπρεπης που θα κολλησω καπου.
    Περαστικα κ σε σενα.
    Το θεμα ειπα οτι ειναι ληξαν, με το ενα μελος (τον instant) τα εχουμε βρει κ τα παμε πολυ καλα (προς το παρον λολ!)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Εγω επειδή δεν παρακολούθησα την διαμάχη από κοντά, δεν μπορώ να εκφέρω προσωπική γνώμη. Από την μέχρι τώρα συμμετοχή μου στο φόρουμ και συ Λακρυ και η άρκτος, είστε για μένα μέλη που έχω σε εκτίμηση. Πόσο μάλλον η άρκτος που όταν πρωτομπήκα στο φόρουμ και μιλουσα για το πόσο μόνη αισθάνομαι, με προσκάλεσε αμέσως στο μαζί. Θεωρώ την κίνηση σου να ζητήσεις συγγνώμη θαρραλέα και όμορφη και καλό θα ήταν να τοποθετηθεί και η ίδια η άρκτος.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    καλή η συγγνώμη, αλλά μετά από μια, δυο, τρεις φορές χάνει κάπως την αξία της.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Δυο λόγια για τον Αλέξη
    By sabb in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 63
    Last Post: 14-09-2013, 19:00
  2. Ας πω και εγώ δύο λόγια για μένα
    By Pavlos in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 84
    Last Post: 05-05-2013, 11:56
  3. Σοφά Λόγια
    By Sad in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 631
    Last Post: 03-09-2012, 17:29
  4. δυο λόγια ακόμα από μένα...
    By amelie74 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 21-08-2011, 15:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •