έχω χάσει τα λογικά μου - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 19 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 274
  1. #181
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,694
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    remedy μου τί θέλεις να σου πω για μένα; Για να τάκουσω, πάλι ότι ενώ μιλάμε για την ανέμελη, εγώ αναλύω την δική μου απόρριψη; Κουραστικό!!!
    δεν εννοω να μιλησεις για τα προβληματα σου στο θεμα της κοπελας "μαρκελα".... ελεος... αν θες να μιλησεις γι αυτα καντο σε δικο σου θεμα.
    εννοω να μιλας μονο για λογαριασμο σου για το τι θα συνεχισεις και με ποιον. το τι θα κανω εγω, δεν σε αφορα για να μιλας εξ ονοματος μου.

  2. #182
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    98
    Quote Originally Posted by Palabra View Post
    Δεν έχεις κάποια άλλα ενδιαφέροντα, κάποιο χόμπι που θα μπορούσε να σου αποσπάσει την προσοχή έτσι ώστε να μην σκέφτεσαι τα ίδια και τα ίδια;;
    κανένας καφές ή καμιά βόλτα που δεν με κάνουν να νιώθω καλύτερα.χειρότερα γίνομαι.
    και μόνο στην σκέψη ότι πρέπει να τον ξεχάσω και να συνεχίσω τρελαίνομαι. και μην τον συγκρίνετε με τον ρουβά. γνωριστήκαμε από κοινούς φίλους. με κοίταζε από την πρώτη φορά κι εγώ με το που τον είδα έπαθα την πλάκα μου. ένας άγγελος με πράσινα μάτια. με πλησίασε αυτός πρώτος. μιλήσαμε, πήγαμε βόλτα. μιλήσαμε. με έκανε να γελάσω. με έκανε να κολλήσω από την πρώτη φορά που τον είδα. νομίζω ότι ο Ρουβάς δεν τα έκανε αυτά σε μένα. οπότε δεν τίθεται θέμα σύγκρισης. και προχτές που τον είδα μιλήσαμε δεν ξέρω αν κατάλαβε ότι με πείραξε. είναι δυνατόν να μην το κατάλαβε; αγκάλιαζε την γκόμενα του μπροστά μου. τι να πω. πάγωσα μόλις τους αντίκρυσα. το είχα μάθει το προηγούμενο βράδυ ότι έχει γκόμενα και προσπαθούσα να κρατήσω την ψυχραιμία μου.
    θέλω απλά να μην ξανασχοληθώ, να τον σιχαθώ(κι αυτόν), να μην με ενδιαφέρει. αλλά σπαράζει η καρδιά μου. είναι τόσο τέλειος γαμώ! είναι η τέταρτη μέρα που δεν έχω όρεξη να φάω. πάω να βάλω μπουκιά στο στόμα μου και βουρκώνω. ας μου σταματήσει κάποιος τον πόνο!

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Εσύ μόνο μπορείς να σταματήσεις τον πόνο σου!

    Νομίζω πως τον έχεις εξιδανικεύσει τον τύπο αυτό! Τέλειος! Εμφανισιακά μπορεί να ήταν για σένα τέλειος αλλά αφού δεν γνωρίζεστε καιρό και δεν είχες κάποια σχέση μαζί του πώς ξέρεις πως και στα άλλα (π.χ. χαρακτήρας, προσωπικότητα, κ.α.) θα είναι τέλειος;;
    Αλίμονο αν κάθε γυναίκα ήθελε ν' αυτοκτονήσει επειδή αυτός που της αρέσει και που δεν έχει κάτι μαζί του έχει γκόμενα.

  4. #184
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    98
    είναι πολύ τέλειος. έξυπνος , κοινωνικός με πολλούς φίλους και με ωραίο χιούμορ. εντάξει δεν χρειάζεται να ξέρεις τον άλλο 5 χρόνια για να καταλάβεις ότι είναι ευχάριστος.
    δεν ξέρω τι έχω πάθει ειλικρινά. αυτό το είχα πάθει μια άλλη φορά στα 16 μου, αλλά εντάξει ήμουν κι έφηβη τότε. τον σκέφτομαι συνέχεια όλη μέρα δεν το αντέχω. πονάω ρε, τρελαίνομαι.
    από εδώ και πέρα δηλαδή θα είμαι μια γυναίκα με ψυχολογικά προβλήματα; μια τρελή;

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by ανέμελη View Post
    από εδώ και πέρα δηλαδή θα είμαι μια γυναίκα με ψυχολογικά προβλήματα; μια τρελή;
    Όπως έλεγε και ο Γιάννης Βούρος κάποτε σ' ένα πολύ επιτυχημένο σήριαλ: "Εσύ αποφασίζεις!"

  6. #186
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    98
    είναι όλα στο μυαλό μου, θέλω να πάθω αμνησία. να βαρέσω με δύναμη το κεφάλι μου στον τοίχο. δε μπορώ μια ζωή να υποφέρω!

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by ανέμελη View Post
    είναι όλα στο μυαλό μου,
    Aκριβώς! Είναι όλα στο μυαλό σου!
    Ξεκόλλα το μυαλό σου από αυτόν τον τύπο και προχώρα!

  8. #188
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    98
    το μόνο εύκολο είναι να μου λένε οι άλλοι να προχωρήσω. με καταλαβαίνετε; έχω φάει κόλλημα, μου κόβεται η αναπνοή

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    Quote Originally Posted by b.m View Post
    Μπορεις να γραφεις και άλλα τετοια????
    Θα σε πληρωνω κιολας
    Πω πω! πραγματικα, μετα απο τοσο καιρο και οσα μου εχουν πει (που πραγματικα με βοηθησαν) τα λογια σου μου δινουν πολυ κουραγιο και ελπιδα...
    b.m.,πραγματικα χαιρομαι που σε βοηθανε οι σκεψεις μου! πιστευω και η ανεμελη αν κατσει λιγο πιο ψυχραιμα να σκεφτει αυτο που της συμβαινει να καταληξει στα ιδια συμπερασματα!

    Υ.Γ. αν συνεχισω να εχω τον ιδιο οιστρο,θα γραψω και το βιβλιο αυτοβοηθειας: Be a Queen, not a drama queen!! :P χαχαχα

  10. #190
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by ανέμελη View Post
    το μόνο εύκολο είναι να μου λένε οι άλλοι να προχωρήσω. με καταλαβαίνετε; έχω φάει κόλλημα, μου κόβεται η αναπνοή
    Το ξέρουμε πως έχεις φάει κόλλημα και σου λέμε πως είσαι λάθος!
    Γι' αυτό σου λέμε να προχωρήσεις γιατί χαλιέσαι κυριολεκτικά για βλακείες!

  11. #191
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    98
    βαριέμαι να συνεχίσω την ζωή μου. σήμερα έτρεχα σαν την τρελή με το αυτοκίνητο ,το γκάζωσα τέρμα μπας και σκοτωθώ. μια χαρά, είμαι και δωρήτρια οργάνων. ας σωθεί μια άλλη ψυχή που θα την θέλει την ζωή της. εμένα εύχομαι να με πάρει σύντομα ο Χάρος.άντε γιατί πολύ το ζαλίσαμε το θέμα.

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by ανέμελη View Post
    βαριέμαι να συνεχίσω την ζωή μου. σήμερα έτρεχα σαν την τρελή με το αυτοκίνητο ,το γκάζωσα τέρμα μπας και σκοτωθώ. μια χαρά, είμαι και δωρήτρια οργάνων. ας σωθεί μια άλλη ψυχή που θα την θέλει την ζωή της. εμένα εύχομαι να με πάρει σύντομα ο Χάρος.άντε γιατί πολύ το ζαλίσαμε το θέμα.
    Και ρωτάς τον Χάρο αν σε θέλει;;
    Μπορεί να έχουν άλλες και άλλοι προτεραιότητα γι' αυτόν!

  13. #193
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    98
    γιατί να έχουν άλλοι προτεραιότητα; κι όχι εμείς που το θέλουμε;

  14. #194
    Quote Originally Posted by ανέμελη View Post
    βαριέμαι να συνεχίσω την ζωή μου. σήμερα έτρεχα σαν την τρελή με το αυτοκίνητο ,το γκάζωσα τέρμα μπας και σκοτωθώ. μια χαρά, είμαι και δωρήτρια οργάνων. ας σωθεί μια άλλη ψυχή που θα την θέλει την ζωή της. εμένα εύχομαι να με πάρει σύντομα ο Χάρος.άντε γιατί πολύ το ζαλίσαμε το θέμα.
    ..εχμ..σόρυ ανέμελη αλλά αυτό το ποστ μου φαίνεται πολύ χειριστικό στα μέλη που προσπαθουν να σου συμπαρασταθούν.

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by ανέμελη View Post
    γιατί να έχουν άλλοι προτεραιότητα; κι όχι εμείς που το θέλουμε;
    Αμ! Τι να σου κάνω;;
    Και ο Χάρος είναι επιλεκτικός! Κάνει τις επιλογές του!

    Πάντως ανεμελίτσα να θυμάσαι πως http://www.youtube.com/watch?v=DNcE9...� άνδρας!!

Page 13 of 19 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ
    By konstantinaki22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 24-01-2018, 00:24
  2. Πως συνεχίζει κανείς όταν έχει χάσει και τα "ρέστα" και τα δανεικά σε μια σχέση ;
    By MakeItSo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 15-04-2012, 12:23
  3. εχω χασει τον εαυτο μου..
    By kyknos25 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 05-07-2011, 12:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •