Επιτέλους πιστεύω στη φιλία άντρα με γυναίκα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 127
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    επισης, καλυτερα ειναι να εχει κανεις χιλιους εξυπνους εχθρους παρα εναν βλακα φιλο. να αρχισουμε τα αποφθεγματα?

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    21
    Αυτο που λεω τελικα ειναι πως οταν καποιος δειχνει τοοοοοσο απολυτα εκστασιασμενος επειδη γνωρισε μια κοπελα με την οποια μολις αρχισε μια φιλικη σχεση(ελεος, δεν εχει αλλους φιλους δηλαδη?) μαλλον ειναι ερωτευμενος μαζι της.

    Ασε που αυτος ο ενθουσιασμος ειναι εντελως παιδιαστικος.

    Σε μια αλλη εποχη περασα ακριβως την ιδια φαση και αναγκαστηκα να ωριμασω αποτομα.

    Θα ηταν ωραια να ειχαμε ολοι τοσο αγνα κινητρα και αναγκες. αλλα δεν εχουμε. Και γιατι σε τελικη κρινουμε καποια κινητρα ως μη αγνα?

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Aθήνα
    Posts
    23
    Originally posted by explorer2004
    Originally posted by Τασος_2

    Αυτα σου τα γραφω για να σου πω οτι λες... μαλακιες. Για να γινει καποια φιλη μου πρεπει πρωτα να περασει απο το κρεβατι μου και αυτο ισχυει για ολους τους πραγματικους αντρες.
    Ενάντια στην ηλιθιότητα και οι θεοί ακόμα μάταια αγωνίζονται...
    Tελικα μαλλον εχω καταλαβει γιατι σε παρατησε η γυναικα σου... Την επαιζες και στο γαμο σου ρε μπαγασα?

  4. #34

    Tελικα μαλλον εχω καταλαβει γιατι σε παρατησε η γυναικα σου... Την επαιζες και στο γαμο σου ρε μπαγασα?
    Εγώ να δεις τι έχω καταλάβει για σένα!!! :)

    (Συγνώμμη παιδιά, τέρμα τα εκτός θέματος)

  5. #35
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Τάσο, επειδή δεν πρόκειται να δαπανώ όλη μου την ενέργεια για να ασχολούμαι με σένα, πρέπει να γνωρίζεις ότι σύφωνα με τους όρους χρήσης του φόρουμ δικαιούσαι να έχεις μόνο έναν λογαριασμό. Έχεις μέχρι στιγμής φτιάξει τουλάχιστον 5-6 τους οποίους και χρησιμοποείς για να βρίζεις τα υπόλοιπα μέλη και αν συνεχίσεις να παίζεις παιχνιδάκια, σε ενημερώνω ότι θα κινήσω όλες τις απαραίτητες διαδικασίες στις οποίες δικαιούμαι να προβώ μετά την παραβίαση των όρων χρήσης.
    Γνωρίζεις πολύ καλά ότι επί μήνες σου έκανα μόνο συστάσεις και για πολύ καιρό, ούτε καν αυτό.
    Λυπάμαι, αλλά αν επιμείνεις έστω λίγο ακόμη, θα ακολουθήσω διαφορετικό δρόμο.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Aθήνα
    Posts
    23
    Μα το μονο που κανω εδω και μερικες μερες ειναι να απαντω στις μπηχτες 3 συγκεκριμενων μελων: του explorer, της olga και της lenaki. Mου εχεις αφαιρεσει το δικαιωμα να γραφω στο forum, τη στιγμη που εκεινοι συνεχιζουν να ασχολουνται μαζι μου. Προσεξε λιγο καλυτερα τις δημοσιευσεις αυτων των 3 μελων κι ελα να μου πεις μετα ποιος κανει την αρχη στα \"βρισιδια\". Δεν εχω κανενα προβλημα να διαγραφω, αλλα οσο ειμαι εδω δε γουσταρω να με προκαλουν ανενοχλητοι τρεις ηλιθιοι... Ευχαριστω.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    Πλάκα μας κάνεις τώρα ρε συ Τάσο..........ποιά 3 μόνο μέλη???? Εδώ ολόκληρο το forum (άντρες και γυναίκες) έχουν ενοχληθεί υπερβολικά από τη συμπεριφορά σου ακόμα και σε επίπεδο chat από τον πρώτο μήνα που γράφτηκες εδώ!!!!!!!!:(:(

    Οι απαντήσεις όλων εδώ επιβεβαιώνουν την άσχημη συμπεριφορά που λέει ότι διατηρείς μέχρι σήμερα και ο dodoni.........

    Έχεις ξεφύγει από το κλίμα του forum σε βαθμό κακουργήματος!!!!
    Σταμάτα πια να κάνεις το αθώο θύμα και αποδέξου επιτέλους τα προβλήματα που έχεις προκαλέσει στις συζητήσεις που γίνονται εδώ , με την ακραία προκλητική συμπεριφορά σου............

    ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!:o:o

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Originally posted by Roomstolet
    Αυτο που λεω τελικα ειναι πως οταν καποιος δειχνει τοοοοοσο απολυτα εκστασιασμενος επειδη γνωρισε μια κοπελα με την οποια μολις αρχισε μια φιλικη σχεση(ελεος, δεν εχει αλλους φιλους δηλαδη?) μαλλον ειναι ερωτευμενος μαζι της.

    Ασε που αυτος ο ενθουσιασμος ειναι εντελως παιδιαστικος.

    Σε μια αλλη εποχη περασα ακριβως την ιδια φαση και αναγκαστηκα να ωριμασω αποτομα.

    Θα ηταν ωραια να ειχαμε ολοι τοσο αγνα κινητρα και αναγκες. αλλα δεν εχουμε. Και γιατι σε τελικη κρινουμε καποια κινητρα ως μη αγνα?
    Πες λοιπόν ότι ζηλεύεις που ποτέ δεν είχες κάτι ανάλογο και κόψε τα \"φιλικά\". Γιατί κάνει μπαμ η ζήλια σου φιλαράκι για κάποιο παλούκι που έφαγες παλιά και σου στοίχισε. Δεν είμαστε όλοι όμως σαν και σε. Ευτυχώς. Κι αν κάποτε τα φάγαμε τόσο μαλάκες και χοντρόπετσοι δεν γίναμε.

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    21
    Originally posted by alexandros3
    Originally posted by Roomstolet
    Αυτο που λεω τελικα ειναι πως οταν καποιος δειχνει τοοοοοσο απολυτα εκστασιασμενος επειδη γνωρισε μια κοπελα με την οποια μολις αρχισε μια φιλικη σχεση(ελεος, δεν εχει αλλους φιλους δηλαδη?) μαλλον ειναι ερωτευμενος μαζι της.

    Ασε που αυτος ο ενθουσιασμος ειναι εντελως παιδιαστικος.

    Σε μια αλλη εποχη περασα ακριβως την ιδια φαση και αναγκαστηκα να ωριμασω αποτομα.

    Θα ηταν ωραια να ειχαμε ολοι τοσο αγνα κινητρα και αναγκες. αλλα δεν εχουμε. Και γιατι σε τελικη κρινουμε καποια κινητρα ως μη αγνα?
    Πες λοιπόν ότι ζηλεύεις που ποτέ δεν είχες κάτι ανάλογο και κόψε τα \"φιλικά\". Γιατί κάνει μπαμ η ζήλια σου φιλαράκι για κάποιο παλούκι που έφαγες παλιά και σου στοίχισε. Δεν είμαστε όλοι όμως σαν και σε. Ευτυχώς.
    Μακαρι να ειναι οπως τα λες. :)

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Μακάρι να το πιστέψεις...
    Ή μάλλον να σου τύχει.
    Κι αυτό όντως στο λέω φιλικα...

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Aθήνα
    Posts
    23
    Originally posted by olga_soul
    Πλάκα μας κάνεις τώρα ρε συ Τάσο..........ποιά 3 μόνο μέλη???? Εδώ ολόκληρο το forum (άντρες και γυναίκες) έχουν ενοχληθεί υπερβολικά από τη συμπεριφορά σου ακόμα και σε επίπεδο chat από τον πρώτο μήνα που γράφτηκες εδώ!!!!!!!!:(:(

    Οι απαντήσεις όλων εδώ επιβεβαιώνουν την άσχημη συμπεριφορά που λέει ότι διατηρείς μέχρι σήμερα και ο dodoni.........

    Έχεις ξεφύγει από το κλίμα του forum σε βαθμό κακουργήματος!!!!
    Σταμάτα πια να κάνεις το αθώο θύμα και αποδέξου επιτέλους τα προβλήματα που έχεις προκαλέσει στις συζητήσεις που γίνονται εδώ , με την ακραία προκλητική συμπεριφορά σου............

    ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!:o:o
    Ρε μαλακισμενη, ειναι τυχαιο οτι παλι εσυ βρεθηκες και τωρα να μου την πεις? Ο κομπλεξισμος σου μαζι μου, ηλιθια Ολγα, δεν εχει ορια. Καθε μερα μπαινω στο chat και μπορει να εχω καποιες αντιπαραθεσεις, αλλα μιλαω μια χαρα με ολους. Απο την αρχη της παρουσιας μου εδω, σε θυμαμαι να μπαινεις ξεκαρφωτη στο chat και να ασχολεισαι μονο μαζι μου κατηγορωντας με χωρις στοιχεια. Επισης, ας ριξει μια πιο προσεκτικη ματια ο dodoni... Σε καθε μηνυμα σχεδον που στελνω στο forum πεταγεσαι εσυ σαν πορδη να μου την πεις. Ποιοι εχουν προβλημα μαζι μου μωρη? Βγες να μου τους δειξεις! Οσοι εχουν προβλημα μαζι μου, αλλοι τοσοι με πανε γιατι ειμαι ευθυς και ντομπρος κι οχι μαυρο φιδι οπως εσυ.

  12. #42
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    98
    Το κακό πρέπει να κόβεται απο τη ρίζα... Είστε εκτός θέματος!!!

    Τέλος πάντων, νομίζω οτι λίγο πολύ όλοι συμφωνούμε οτι ναι μεν μπορεί να υπάρξει \"πραγματική\" φιλία ανάμεσα σε έναν άντρα και μια γυναίκα, αλλα νομίζω οτι όσοι το έχουμε περάσει ξέρουμε οτι υπάρχει ημερομηνία λήξης. Και όχι απαραίτητα σύντομο χρονικό διάστημα. Μπορεί να περάσουν ακόμα και χρόνια!

    Όπως λοιπόν έχω ξαναγράψει, ζήστε το σήμερα και ό,τι αυτό θα φέρει και αποδεχτήτε τα καλά και τα άσχημα.

  13. #43
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    47
    Originally posted by nutcase
    Τέλος πάντων, νομίζω οτι λίγο πολύ όλοι συμφωνούμε οτι ναι μεν μπορεί να υπάρξει \"πραγματική\" φιλία ανάμεσα σε έναν άντρα και μια γυναίκα, αλλα νομίζω οτι όσοι το έχουμε περάσει ξέρουμε οτι υπάρχει ημερομηνία λήξης. Και όχι απαραίτητα σύντομο χρονικό διάστημα. Μπορεί να περάσουν ακόμα και χρόνια!

    Όπως λοιπόν έχω ξαναγράψει, ζήστε το σήμερα και ό,τι αυτό θα φέρει και αποδεχτήτε τα καλά και τα άσχημα.
    Αυτο ειναι το μονο σιγουρο φιλε μου.Πρεπει να ζουμε το σημερα και την καθε στιγμη σα να ειναι η τελευταια.Οσο για τις φιλιες αντρων-γυναικων παντα υπαρχει ημερομηνια ληξης και παντα υπαρχει πονος στο τελος.Εγω πονεσα πολυ ομως ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.Στο τελος παντα κατι καλο μενει μεσα μας.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    αυτα τα \"παντα\" τα \"ποτε\" τα \"οπωσδηποτε\", τι τα βαζετε?γιατι πρεπει να κρεμαμε ταμπελες, να βαζουμε όρια απολυτα και να προδιαγραφουμε τα μελλουμενα.ελεος δηλαδη.αφηστε το να κυλησει και οπου παει.πρεπει να ακθομαστε να αναλυουμε και να χαλιομαστε θα κρατησει δε θα κρατησει ποσο θα κρατησει πως θα χαλασει.ότι και να γίνει με το να τα μιρμιριζουμε αυτα δεν κερδιζουμε κατι, απλα χανουμε, αφου αντι να ζουμε αυτο που μας συμβαινει καθομαστε και σκεφτομαστε αν και ποτε θα τελειωσει.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Έλα ντε.
    Το ότι κάποιοι κάηκαν και δε μάθανε δικός τους λογαριασμός.

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •