5-HTP - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 126 of 126

Thread: 5-HTP

  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Niels View Post
    Ίσως κάθε οργανισμός να αντιδρά διαφορετικά. Εμένα με έκανε να αισθάνομαι σαν να είμαι άρρωστος, μέσα σε διαρκή θολούρα. Χαίρομαι που εσένα σε βοήθησε περισσότερο.
    μονο την φοβερη παρενεργεια της σεξουαλικης ανικανοτητας εχω δει απ τα σσρι'ς , ποτε αποτελεσμα......

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,090
    Να σε ρωτήσω... δεν περνούσε ούτε μετά από πολύ καιρό; Εγώ έχω πάρει SSRIs μόνο για εξάμηνο.

  3. #123
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    11
    Με το cipralex να προσθέσω στις παρενέργειες ότι από τις πρώτες κι όλας μέρες βλέπω κάθε μέρα όνειρα πολύ ρεαλιστικά και έντονα. Βέβαια εμένα αυτό δεν με ενοχλεί καθόλου. Επίσης μου έχει τύχει 2 φορές ενώ κοιμάμαι να ακούσω έναν εκκωφαντικό κρότο μέσα στο κεφάλι μου!! Δεν ξέρω αν έχει τύχει σε κάποιον άλλον, είναι πολύ τρομακτικό εκείνη τη στιγμή που συμβαίνει και είναι μέσα στις παρενέργειες του cipralex.

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Που να δεις με το λαντος πόσο ζωντανά και παραστατικα θα είναι.... Και μάντεψε όλα εφιάλτες τίποτα όμορφο

  5. #125
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    11
    Όσο για τη σεξουαλική ανικανότητα που αναφέρθηκε εγώ δεν μπορούσα να ολοκληρώσω με τίποτα παρόλο που είχα έντονη ερωτική διάθεση. Με τί-πο-τα όμως δεν έφτανα στην ολοκλήρωση και έχανα και την ευαισθησία σε κάποια σημεία, δεν ένιωθα δηλαδή ερεθισμό.

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by inafi View Post
    Όσο για τη σεξουαλική ανικανότητα που αναφέρθηκε εγώ δεν μπορούσα να ολοκληρώσω με τίποτα παρόλο που είχα έντονη ερωτική διάθεση. Με τί-πο-τα όμως δεν έφτανα στην ολοκλήρωση και έχανα και την ευαισθησία σε κάποια σημεία, δεν ένιωθα δηλαδή ερεθισμό.
    αυτο ειχα κι εγω , ειναι παρενεργεια των ssri' s ........

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •