εχασα κοπελα λογω της ψυχωσης μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 51
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Αν διακόπτεις την αγωγή από μόνος σου τότε είναι φυσικό να υποτροπιασεις. Οταν λες ότι δεν μπορείς να λειτουργήσεις σωστά αναφέρεσαι στην σεξουαλικότητα σου; Το έχεις πει στον γιατρό αυτό;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    114
    Δημήτρη πάντως εγώ τον φίλο μου τον γνώρισα και τον ερωτεύτηκα με την ψυχωσή του, τα ψυχιατρεία του και με όλα του.
    Και στις αρχές που είμασταν μαζί είχε υποτροπιάσει και του έδωσαν τα γαμημένα τα αλοπεριντίν, οπότε για σεξ ούτε λόγος.
    Δεν σκέφτηκα ούτε μια στιγμή πως όλα αυτά θα μπορούσαν να μας χαλάσουν κάτι, όπως και δεν μας χάλασαν.
    Απλά με υπομονή και επιμονή όλα περάσαν και ήρθαν καλύτερες μέρες.

  3. #18
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Αν διακόπτεις την αγωγή από μόνος σου τότε είναι φυσικό να υποτροπιασεις. Οταν λες ότι δεν μπορείς να λειτουργήσεις σωστά αναφέρεσαι στην σεξουαλικότητα σου; Το έχεις πει στον γιατρό αυτό;
    ναι σεξουαλικως ψοφια πραματα.το ειπε και δεν δινει σημασια αν και ειναι καλος γιατρος ισως εχει σκοπο καποτε να μου τα μειωσει

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 View Post
    ναι σεξουαλικως ψοφια πραματα.το ειπε και δεν δινει σημασια αν και ειναι καλος γιατρος ισως εχει σκοπο καποτε να μου τα μειωσει
    Έχεις δοκιμάσει άλλη φαρμακευτική αγωγή; Η μήπως συμβαίνει το ίδιο με όλα τα αντιψυχωτικά;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  5. #20
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Έχεις δοκιμάσει άλλη φαρμακευτική αγωγή; Η μήπως συμβαίνει το ίδιο με όλα τα αντιψυχωτικά;
    το αμπιλιφαυ ειναι καλο φαρμακο.αλλα ολα τα αντιψυχωσικα βλαπτουν σε αυτο το τομεα.εχω ακουσει οτι το geodon δεν ποληβλαπτει .θα δουμε...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Iσως να μπορεί να συμβάλλει στο πρόβλημα και η υγιεινή διατροφή. Για δοκιμασε το. Ξηροι καρποί όπως φουντούκια π.χ.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Επισης να τρως φραουλες (αν κ τετοια εποχη δεν εχει), μπανανες, γιαουρτι με μελι κ καρυδια, σοκολατες, αλλα αμα παιρνεις αντιψυχωσικα γαμησε τα, επηρεαζει το αμπιλιφαι τη λιμπιντο κ δεν εχεις καθολου ορμες, εχω να το κανω 4 μηνες γι αυτο το λογο
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Iσως να μπορεί να συμβάλλει στο πρόβλημα και η υγιεινή διατροφή. Για δοκιμασε το. Ξηροι καρποί όπως φουντούκια π.χ.
    Ενδεχομένως να βοηθάει και η αποφυγή βλαβερών ''φαγητών'' τύπου πίτσας και σουβλάκι. Όχι άμεσα βέβαια, αλλά έμμεσα, αφού σε πολλές περιπτώσεις η λίμπιντο επιρρεάζεται απο την ψυχολογική κατάσταση και η τελευταία απο την αυτοεκτίμηση. Η αλήθεια είναι πάντως πως με τα αντιψυχωτικά στην μέση ότι και να φάς δεν νομίζω να συμβεί τίποτα.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Πιες κανα δυο - τρια ποτηρακια κρασι,τα αποτελεσματα ειναι αμεσα.Αλλα μπορει να εχεις καμια ταχυκαρδια αλλα μη μασας περασαμε τοσα και τοσα εκει θα κολησουμε χαχα.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Lost Again
    Posts
    254
    Quote Originally Posted by Kat711 View Post
    Δημήτρη πάντως εγώ τον φίλο μου τον γνώρισα και τον ερωτεύτηκα με την ψυχωσή του, τα ψυχιατρεία του και με όλα του.
    Και στις αρχές που είμασταν μαζί είχε υποτροπιάσει και του έδωσαν τα γαμημένα τα αλοπεριντίν, οπότε για σεξ ούτε λόγος.
    Δεν σκέφτηκα ούτε μια στιγμή πως όλα αυτά θα μπορούσαν να μας χαλάσουν κάτι, όπως και δεν μας χάλασαν.
    Απλά με υπομονή και επιμονή όλα περάσαν και ήρθαν καλύτερες μέρες.
    Ετσι. Οπως βλεπω πολυς κοσμος βριζει το αλοπεριντιν, και οι ********* οι ψυχιατροι συνεχιζουν να το δινουν. 2 επεισοδια ουσαστικα εχω περασει εγω. Στο 1ο στην ουσια εκοψα επαφη μετα με μια πιτσιρικα που γουσταρα αρκετα και γουσταρε κ αυτη .... αλλα μετα το σκηνικο ηταν περιεργη η κατασταση σπιτι μου δεν εβγαινα πολυ κλπ κ κοψαμε...
    Στο 2ο ... με το που βγηκα συνεχιζα να κανω παρεα με μια γαλλιδα που επισης γουσταρα πολυ αλλα επειδη μου γαμαγανε τα πρεκια με τα φαρμακα δεν μου σηκωνοτανε οποτε δεν εκανα κινηση και απλα παιζαμε ταβλι =P

    Ηθικο Διδαγμα : Να τα βαλουν στον κωλο τους τα αλοπεριντιν

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    ναι ρε γαμωτο ολοι το βριζουν κ εχουν δικιο αλλα πηγα σε 3 γιατρους και κανεις δε μου το κοβει η εστω να μου το μειωσει!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by σακης View Post
    Πιες κανα δυο - τρια ποτηρακια κρασι,τα αποτελεσματα ειναι αμεσα.Αλλα μπορει να εχεις καμια ταχυκαρδια αλλα μη μασας περασαμε τοσα και τοσα εκει θα κολησουμε χαχα.
    Ρε συ μην του λες τετοια φαρμακα παιρνει δεν κανει να πινουμε αλκοολ δεν ξερεις στον καθε οργανισμο πως τον επηρεαζει
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Και εγω φαρμακα παιρνω αλλα πινω κανα κρασακι για το γαμωτο.Παρεπιπτοντως το ειχα κομμενο 7 χρονια(τελευταια φορα το hang over εφερε υποτροπη και το εκοψα)αλλα τωρα μετα την τελευταια νειλα που επαθα με πηρε απο κατω για ενα διαστημα και το ξαναρχισα.Για να πω την αληθεια ο οργανισμος μου το ψιλοαντεχει ακομα αλλα με μετρο οχι οπως πρωτα που κατεβαζα μπουκαλια(αν ειναι δυνατον ο χοςβλα τι εκανα χαχα)....

  14. #29
    Quote Originally Posted by Haldol_Kills View Post
    Ετσι. Οπως βλεπω πολυς κοσμος βριζει το αλοπεριντιν, και οι ********* οι ψυχιατροι συνεχιζουν να το δινουν. 2 επεισοδια ουσαστικα εχω περασει εγω. Στο 1ο στην ουσια εκοψα επαφη μετα με μια πιτσιρικα που γουσταρα αρκετα και γουσταρε κ αυτη .... αλλα μετα το σκηνικο ηταν περιεργη η κατασταση σπιτι μου δεν εβγαινα πολυ κλπ κ κοψαμε...
    Στο 2ο ... με το που βγηκα συνεχιζα να κανω παρεα με μια γαλλιδα που επισης γουσταρα πολυ αλλα επειδη μου γαμαγανε τα πρεκια με τα φαρμακα δεν μου σηκωνοτανε οποτε δεν εκανα κινηση και απλα παιζαμε ταβλι =P

    Ηθικο Διδαγμα : Να τα βαλουν στον κωλο τους τα αλοπεριντιν
    βαθεια μεσα στην ψυχη τους να το βαλουνε το κωλοαλλοπεριντιν και δεν θα πατσισω που μου το δωσανε( για 2μηνες μεγαλη δοση)

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    114
    Μια φορά δοκίμασα από τον φίλο μου αλοπεριντίν. Ήθελα να νιώσω πόσο σκατά νιώθει. Ήταν από τις πιο βασανιστικές ώρες.
    Με είχε πιάσει τέτοια ακαθισία που δεν άντεχα. Περπατούσα όλη την ώρα γιατί αν καθόμουν θα έβγαζα με τα χέρια μου τα μάτια μου.
    Και τρελή στεναχώρια, χωρίς λόγο μου ερχόταν να πλαντάξω στο κλάμα.
    Αν δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ δεν θα καταλάβαινα πως ένιωθε, θα έλεγα ίσως "πωωω προσπάθησε να ηρεμήσεις", ή "μην το σκέφτεσαι, χαλάρωσε" και τετοιες μαλακίες.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. εχασα τον αντρα μου,τη ζωη μου ολη.
    By ΝΑΤΑΛΙ in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 4
    Last Post: 27-04-2011, 20:09
  2. έχασα την αγάπη μου
    By joh in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 19
    Last Post: 10-03-2011, 03:03
  3. Δυσκολευομαι να γνωρισω μια κοπελα λογω ποτου.
    By Fearg in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 02-12-2010, 22:22
  4. Εχασα τον αδερφο μου
    By UtErO in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 8
    Last Post: 26-11-2010, 12:58
  5. ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ
    By La_ViTa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 23-09-2008, 14:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •