εχασα κοπελα λογω της ψυχωσης μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 51
  1. #1

    εχασα κοπελα λογω της ψυχωσης μου

    ηταν μια κοπελα που μειναμε στα φιλια διοτι δεν επαιρνα τα φαρμακα μου και με κλεισανε μεσα.την γουσταρα πολυ αλλα που το εμαθε την ντραπηκα και δεν την πηρα τηλεφωνο.τι γινεται ρε παιδια με τα φαρμακα ξεχναμε τις γυναικες και ποιες απολαυσεις μενουν?τα τσιγαρα και το φαη ε?και οι καφεδες.καμια αλλη απολαυση?εγω παντως την αλλη φορα που θα κανω κατι με κοπελα θα κοιταξω να εχει το ιδιο προβλημα με εμενα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Φίλε σόρι που στο λέω αλλά η επόμενη φορά που θα κάνεις κάτι με κοπέλα θα είναι μετά απο αρκετό καιρό εφόσον ο γιατρός σου κρίνει πως ο κίνδυνος υποτροπής έχει μειωθεί σημαντικά, και μια ωραία μέρα θα σου πεί '' λοιπόν Δημήτρη ήρθε ο καιρός που η δόση του φαρμάκου θα μικρύνει (μπας και μεγαλώσει τίποτα άλλο :D). Με το καλο φιλαράκι. Αλλά δεν μπορείς να αυτοπεριορίσεις τις πιθανές ερωτικές συντρόφους σου σε μία μερίδα γυναικών που είναι γύρω στο 0.7 % του συνόλου του γυναικείου πλυθησμού, και εφόσον παίρνουν τα φαρμακάκια τους το ποσοστό τους φθάνει στο 1.4% του συνολικού βάρους των γυναικών λολ. Όχι ότι δεν υπάρχουν αρκετές ελκυστικές γε/αματούλες. Άσε που και αυτή μπορεί να μην έχει ερωτική διάθεση εξαιτίας των φαρμάκων.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Driver έχεις πολύ πλάκα! :D

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Μπα, εμένα μου φαίνεται πολύ κακόγουστο χιούμορ.

  5. #5
    μου αρεσε αυτο που εγραψες να ελατωσεις τα φαρμακακια σου μηπως και μεγαλωσει τιποτα αλλο ακομη γελαω.βρε που φτασαμε...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by iberis View Post
    Μπα, εμένα μου φαίνεται πολύ κακόγουστο χιούμορ.


    To post σου ήταν κακόγουστο :P


    ψηφίζω και εγώ driver ;)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Quote Originally Posted by PETRAN View Post
    To post σου ήταν κακόγουστο :P


    ψηφίζω και εγώ driver ;)
    Ψήφισε και macgyver άμα θέλεις.
    Μετά όμως μην παραπονεθείς...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Μπορώ να ρωτήσω τι ακριβώς έπαθες;

  9. #9
    δουλευα,πηγαινα σχολη, ecdl,διπλωμα οδηγησης και ειχα και εναν μαλακα στη δουλεια που μου προκαλεσε την ψυχωση(οτι θα τον ειχα βαλει στην θεση του και δεν το εκανα για οτι μου εκανε χωρις λογο).τωρα θα μου φαινονται βουνο μονο το διπλωμα οδηγησης και τοτε εκανα τοσα πραγματα.τι ειναι ο ανθρωπος...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    μηπως απο τις πολλες τις δραστηριοτητες κ την πιεση επαθες την ψυχωση δημητρη μου? γιατι κι εγω ειχα παθει πνευματικη υπερκοπωση στις πανελληνιες (καμια σχεση με ψυχωση), αλλα ενας ξαδερφος μου στο στο χωριο νομιζω σου το ειχα ξαναπει επαθε το ιδιο κ μετα τρελαθηκε. οσο για την κοπελα εχει κι αλλες, μην κολλας σε μια! τι ζωδιο εισαι?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #11
    μαλλον απο τις πολλες δραστηριοτητες ηρθε η στιγμη που επρεπε να ξεκουραστω και ετυχε να ειναι σε κρισιμη στιγμη και επαθα ψυχωση.δεν κολαω και ειμαι καρκινος

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    εγω ταυρινα! διαβασα καπου οτι η ψυχωση αποτελει ακραια αντιδραση του οργανισμου απεναντι σε στρες, οποιασδηποτε μορφης δυσχερειες κτλ, δλδ προκειμενου να αμυνθει ο οργανισμος αντιδραει ετσι... δεν ξερω αμα καταλαβες τι εννοω..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #13
    ναι το καταλαβα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Δημήτρη εγώ πιστεύω ότι μετά από ένα οικανοποιητικό διάστημα από την έναρξη της γνωριμίας, θα πρέπει να ενημερώνεις την σύντροφο σου για το τι σου συμβαίνει και να μην ντρέπεσαι. Μόνο μέσα από την αλήθεια μπορεί να εξελιχτεί μια σχέση και να αποκτήσει γερές βάσεις ωστε να έχει μέλλον. Αν όμως δεν παίρνεις τα φάρμακα σου κάνεις κακό και στον εαυτό σου και στον άλλο και τότε έχεις εσύ την ευθύνη για τα όποια προβλήματα προκύπτουν στην ζωή σου.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  15. #15
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Δημήτρη εγώ πιστεύω ότι μετά από ένα οικανοποιητικό διάστημα από την έναρξη της γνωριμίας, θα πρέπει να ενημερώνεις την σύντροφο σου για το τι σου συμβαίνει και να μην ντρέπεσαι. Μόνο μέσα από την αλήθεια μπορεί να εξελιχτεί μια σχέση και να αποκτήσει γερές βάσεις ωστε να έχει μέλλον. Αν όμως δεν παίρνεις τα φάρμακα σου κάνεις κακό και στον εαυτό σου και στον άλλο και τότε έχεις εσύ την ευθύνη για τα όποια προβλήματα προκύπτουν στην ζωή σου.
    gypsy cello με αυτην την συγκεκριμενη οταν ηταν να της τα πω ολα τοτε λογω του οτι εκοψα τα φαρμακα με κλεισανε μεσα ως τοτε ημουνα μια χαρα εκει που δεν το περιμενα υποτροπιασα(μαλλον ητανε αναμενομενο)τωρα ξερω και γω με τα φαρμακα δεν μπορω να λειτουργησω σωστα,αλλα δεν λεω να τα κοψω τα φαρμακα

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. εχασα τον αντρα μου,τη ζωη μου ολη.
    By ΝΑΤΑΛΙ in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 4
    Last Post: 27-04-2011, 20:09
  2. έχασα την αγάπη μου
    By joh in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 19
    Last Post: 10-03-2011, 03:03
  3. Δυσκολευομαι να γνωρισω μια κοπελα λογω ποτου.
    By Fearg in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 02-12-2010, 22:22
  4. Εχασα τον αδερφο μου
    By UtErO in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 8
    Last Post: 26-11-2010, 12:58
  5. ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ
    By La_ViTa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 23-09-2008, 14:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •