Απειλητικό μήνυμα....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1

    Απειλητικό μήνυμα....

    Τώρα μόλις μου ήρθε ένα υ2υ από το μέλος sonic, που δεν έχει ούτε ένα ποστ στο φόρουμ και με απείλησε με διάφορα κοσμητικά να μην ξανά ασχοληθώ μαζί του.

    Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάποια άκρη σε αυτό?

  2. #2
    ......και όμως μου έστειλε και άλλο απειλητικό μνμ...
    Προσπάθησα να απαντήσω σε αυτόν τον καλοπροαίρετο άνθρωπο, (ΠΕΤΡΑΝ θα με πληρώσεις για να μάθεις ποιος είναι), αλλά το μποξ του είναι γεμάτο.
    Πως είναι δυνατό να είναι γεμάτο το μποξ ενός μέλους που δεν έχει ουτε ένα ποστ στο φόρουμ?

  3. #3

  4. #4
    ...μπολτ...έχω κάτι θεματάκια τελευταία με κάτι βουλωμένα γράμματα.
    Μήπως μπορείς να έρθεις να μου τα διαβάσεις?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Και εμένα μου ήρθε ένα μήνυμα από έναν χρήστη "sonic" με τον τίτλο "ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ" λολ και μια σειρά που δεν κατάλαβα τι έλεγε. Εντάξει, the usual forum-trolls. To φορουμ από παλιά έχει άτομα που έχουν κάνει ρετζιστερ με 20 ονόματα και απλά μπαίνουν για να κάνουν abuse θέματα και μέλη που δεν πάνε. Δεν θα μου φαινόταν περίεργο ακόμα άτομο να ποστάρει με το ένα του όνομα και μετά να απαντάει στο ίδιο του το θέμα σαν άλλο όνομα λολ.


    Τέσπα, γενικά τα πράγματα είναι καλύτερα τώρα σε σχέση με παλιά. Don't pay attention

  6. #6
    Quote Originally Posted by PETRAN View Post
    Και εμένα μου ήρθε ένα μήνυμα από έναν χρήστη "sonic" με τον τίτλο "ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ" λολ και μια σειρά που δεν κατάλαβα τι έλεγε. Εντάξει, the usual forum-trolls. To φορουμ από παλιά έχει άτομα που έχουν κάνει ρετζιστερ με 20 ονόματα και απλά μπαίνουν για να κάνουν abuse θέματα και μέλη που δεν πάνε. Δεν θα μου φαινόταν περίεργο ακόμα άτομο να ποστάρει με το ένα του όνομα και μετά να απαντάει στο ίδιο του το θέμα σαν άλλο όνομα λολ.


    Τέσπα, γενικά τα πράγματα είναι καλύτερα τώρα σε σχέση με παλιά. Don't pay attention

    ...υπάρχει βέβαια και το θέατρο του παραλόγου.
    Εμένα η σονικ μου έστειλε μνμ να μην ξανασχοληθώ μαζί της, με παρέπεμψε σε λινκ που έχει άλλο νικ (πχ Α) και επειδή έχει φάει μπαν είπε ο νίκος να μην ξανασχοληθούμε μαζί της.......και στο τέλος του μνμ μου είπε πως είναι η Β....(λολολολολολ).....
    Τρία νικ σε ένα πμ....πολλά.........:ΡΡΡΡ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης
    Last edited by Idella; 19-12-2011 at 01:54.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης


    Επ, μην λέμε κακά λογάκια
    Last edited by Idella; 19-12-2011 at 01:54.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    πιπερι πιπερι!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Και γιατί θα έπρεπε να με ενδιαφέρει ρε φίλε να κρατήσω επίπεδο στο ίδιο ενοχλητικό show; Για πες μου πόσο ευνοημένα περνάω στη ζωή μου εγώ και με πόση υποστήριξη και πόσο χαλαρά τα βλέπετε εσείς όλα; Μπαίνει κάποιος εδώ για να πει τον πόνο του και αν τα χάσει αρχίζει ο λιθοβολισμός.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Και γιατί θα έπρεπε να με ενδιαφέρει ρε φίλε να κρατήσω επίπεδο στο ίδιο ενοχλητικό show; Για πες μου πόσο ευνοημένα περνάω στη ζωή μου εγώ και με πόση υποστήριξη και πόσο χαλαρά τα βλέπετε εσείς όλα; Μπαίνει κάποιος εδώ για να πει τον πόνο του και αν τα χάσει αρχίζει ο λιθοβολισμός.


    Γιατί, σε λιθοβόλησε κάποιος vince?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Με τις λέξεις ναι έχω φάει πολλές βολές και όχι μόνο εγώ, κάθε φορά κάποιος μπαίνει στον ρόλο του θύματος που θα πέσουν όλοι επάνω του η ακόμα και σε κοπέλα και θα αρχίσει το δούλεμα.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    Τώρα μόλις μου ήρθε ένα υ2υ από το μέλος sonic, που δεν έχει ούτε ένα ποστ στο φόρουμ και με απείλησε με διάφορα κοσμητικά να μην ξανά ασχοληθώ μαζί του.

    Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάποια άκρη σε αυτό?
    Γιατι δεν κανεις ενα ιγκνορ σε αυτο το μελος αφου του απαντησεις πρωτα ,και το ποσταρεις βρε θεοφανια ?? και μενα μου ηρθαν απειλητικα μνμ παλαιοτερα . Απλα δεν ασχοληθηκα ,εκανα μια αναφορα τοτε ,ακι τελειωσε .
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    Τώρα μόλις μου ήρθε ένα υ2υ από το μέλος sonic, που δεν έχει ούτε ένα ποστ στο φόρουμ και με απείλησε με διάφορα κοσμητικά να μην ξανά ασχοληθώ μαζί του.

    Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάποια άκρη σε αυτό?
    Εγώ πάντως δεν έχω λάβει ποτέ απειλητικό μνμ.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Quote Originally Posted by Jane View Post
    Εγώ πάντως δεν έχω λάβει ποτέ απειλητικό μνμ.
    σε κανένα από τα προφίλ που διατηρείς?

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Στείλε το μήνυμα σου
    By Seduction in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 11-08-2011, 16:46
  2. Μηνυμα αισιοδοξιας !!!!
    By Ntina-Thessaloniki in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 14-03-2011, 22:56
  3. Κομμενο μηνυμα
    By ανεμος in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 51
    Last Post: 07-12-2010, 09:17
  4. ένα μήνυμα που αξίζει να διαβάσετε...
    By arktos in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 23-02-2010, 14:51
  5. Ειδατε το μηνυμα μου υπευθυνοι του φορουμ;
    By stefanos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 5
    Last Post: 24-10-2008, 12:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •