2 ερωτησουλες.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Πολίτης του Σύμπαντος
    Posts
    512

    Αυστραλιανά ανθοϊάματα

    Lupus,

    τα ανθοϊάματα καταστρέφονται αν παράλληλα κάνεις χρήση χημικών. Η εναλλακτική ιατρική ειναι ένα ολιστικό σύστημα ζωής και προστασίας του οργανισμού απο τις χημικές ουσίες που προσλαμβάνουμε.

    Εν πάσει περιπτώσει, από τα αυστραλιανά ανθοϊάματα (τα έχουν στα σχετικά φαρμακεία) μπορείς να πάρεις το \"emegercy\" . Είναι ένα κοκτέιλ λουλουδιών εξαιρετικά αποτελεσματικό για όλες τις αγχωτικές καταστάσεις. Εχω πάντα ένα μπουκαλάκι μαζί μου.

    Ειναι εντελώς ακίνδυνο. Το μονο πρόβλημα που θα μπορεί να αντιμετωπίσεις είναι ότι μπορεί να μην ενεργήσει αν τα φάρμακα που έχεις πάρει μέχρι τώρα , έχουν επιβαρύνει τον οργανισμό σου.

    Κάνε μια βόλτα το site τους για μια πρώτη ενημέρωση
    www.ausflowers.com.au

    ΥΓ Αυτο το λουλουδάκι που σας στέλνω ενισχύει τα συναισθήματα της αισιοδοξίας ,μας βοηθάει να αποδεχτούμε τη χαρά της ζωής , να χαρούμε το παρον και να προετοιμαστούμε για ένα θαυμάσιο μέλλον.

    Η θεραπεία με τΤα Αυστραλιανά ανθοϊάματα συνδιάζει τις φωτογραφίες και τις σταγόνες για καλύτερα αποτελέσματα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Πολίτης του Σύμπαντος
    Posts
    512
    Και αυτή ειναι η \"θεραπευτική κάρτα\". Πρόκειται για την πολυ γνωστή την Ελλάδα \"ακακία\"...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Πολίτης του Σύμπαντος
    Posts
    512
    * Ελπίζω να ανέβει τώρα τη φωτο

  4. #19
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    95
    αννυ μου το rescue remedy ειναι καθαρα φυτικο, χωρις καμια παρενεργεια και δεν το χρησιμοποιεις ως αγωγη καθημερινα αλλα σε περιπτωσεις σαν τη δικη σου.. παρε το αφοβα και αν εχεις φοβιες εχε και μαζι σου ενα xanax για να αισθανθεις ασφαλεια.. δεν θα χρειαστει να το παρεις, ειμαι σιγουρος και συμφωνω με τους προλαλησαντες οτι καλο ειναι να το αποφευγεις αν δεν στο γραψει γιατρος.. εμενα επαναλαμβανω μου το εγραψε νευρολογος και μονο για αυτη την περιπτωση, οχι καθημερινα.. και αν το παρεις, μην ανησυχεις δεν εχει καμια παρενεργεια η βραχυχρονια χρηση, απλα σε χαλαρωνει.. ολα καλα θα πανε βρε, ζησε τη ζωη οπως πρεπει και οπως πριν τις κρισεις... black rose ευχαριστω για τα ανθοιαματα, θα κοιταξω μηπως υπαρχουν και εδω και απλα θελω να ρωτησω, το emergency αποτελει καθημερινη αγωγη ή λειτουργει οπως το rescue remedy? εγω θα θελα ενα καθημερινο φυτικο αλλα αποτελεσματικο ηρεμιστικο στην παρουσα φαση μου που να εχει τα συμπτωματα που περιγραφεις και να προλαμβανει καταστασεις και οχι να το παιρνω οταν ασθανομαι κατι οπως το remedy.. ευχαριστω και παλι!
    \"Nothing is good or bad, but thinking makes it so.\"
    --William Shakespeare

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •