ΣΚΑΝΚ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 68

Thread: ΣΚΑΝΚ

  1. #16
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ευχαριστουμε για το φροντιστηριο στα ναρκωντικα, γιωργο πανου....
    Λυπμαι για σενα , αλλα οσα και να πιεις ! οτι κι αν πιεις ! δεν θα εχεις διαφορα ,ουτε προς το καλο ουτε προς το κακο,δεν θα παρεις χαμπαρι! γτ. ο ξενεραα!! ανθρωπος ξενερα μια ζωη ειναι! ειτε πινει ειτε δεν πινει!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Δηλαδη οποιος δεν κανει χρηση ναρκωτικων δεν ειναι "in", ειναι ξενερας και σπασικλας?
    Κατι τετοια ακουνε και τα πιτσιρικια και μπλεκουν με τις γνωστες-αγνωστες "κακες παρεες"!
    Ας σοβαρευτουμε λιγακι...
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Άντε λα φουμέντο
    και μαστουριόρε
    με τε γκομενέτε ο τεκέ
    και η Αγγέλω πατημέντο,
    φλόκο ντ' αργιλέ.

    γεια σου ρε λακρυ!πολυ καπνισμα σκανκ τσιγαρα πιπες!κοψε κατι βρε παιδι!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by dora-agxos View Post
    Άντε λα φουμέντο
    και μαστουριόρε
    με τε γκομενέτε ο τεκέ
    και η Αγγέλω πατημέντο,
    φλόκο ντ' αργιλέ.
    Τι? Ετσι ξεροσφυρι? Βαλε και το ασμα να μερακλωσουμε βραδιατικα! lol
    Ασε, το βαζω εγω καλυτερα:

    http://www.youtube.com/watch?v=GZ1U8f9GJM8

    Ααλαα...
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Lacrymosa ενταξει αυτο που εγινε με τον τυπο μην το παιρνεις κατακαρδα,ξεπερασε το.Προσπαθησε να κρατηθεις μακρια απο τις ουσιες αφου σε κανουν σκατα.
    Και να αποφευγεις τις πολυ επεξεργασμενες,εγω πινω παντα μπαφο homemade kai οταν δεν ειμαι σιγουρη για το αλκοολ πινω μπυριτσα.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    giorgo panou να σε ρωτησω κατι η Τ.Η.C. δεν ειναι που υπαρχει κ στα κουμπια (εξτασι) κ στις μεθαμφεταμινες? το βαζουν κ στο σκανκ τωρα? δλδ αμα καταλαβα καλα δεν ειναι τελειως φυσικο αλλα παιζει κ χημεια αρκετη μεσα παντα σε σχεση με το απλο χορτο, ε? εσυ οταν πινεις σκανκ πως εισαι μετα? τι σου φερνει?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Lacrymosa ενταξει αυτο που εγινε με τον τυπο μην το παιρνεις κατακαρδα,ξεπερασε το.Προσπαθησε να κρατηθεις μακρια απο τις ουσιες αφου σε κανουν σκατα.
    Και να αποφευγεις τις πολυ επεξεργασμενες,εγω πινω παντα μπαφο homemade kai οταν δεν ειμαι σιγουρη για το αλκοολ πινω μπυριτσα.
    τι εννοεις μπαφο homemade? εχεις καλλιεργειες η απλα απο κει που το προμηθευεσαι ειναι καθαρο?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Εχει πιει κανενας? Ηπια σημερα για πρωτη φορα κ τα ειδα σκουρα τα πραγματα.. Ειναι δυνατο χασις κ δεν ξερεις ο καθενας τι βαζει μεσα.. επι τη ευκαιρια βρηκα καινουργιο dealer γιατι τον αλλον τον μαζεψανε... εχω παθει κ hangover γιατι μου βαλαν κατι τοπικα ποτα που δεν ξερω τι σκατα ητανε.. με βαρεσε ασχημα κ γυριζει το κεφαλι μου.. εκεινη τη στιγμη αρχιζε η καρδια μου να χτυπαει τοσο μα τοσο δυνατα σαν τρελη κ να γυριζουν τα πραγματα γυρω μου κ κοιτουσα συνεχεια το ταβανι.. ενας τυπος μακρυμαλλης με σκουλαρικια αγριωπος στη φατσα αρχισε να μου κολλαει κ εκει που χορευαμε με χουφτωνε κ μου σηκωνε το φορεμα κ ειχα καυλωσει κ καυλωσε κι αυτος κ με εβαλε να του πιασω το πουλι κ ηταν καγκελο μιλαμε!! δεν εβλεπα την τυφλα μου κ του πηρα πιπα στις τουαλετες κ του το παιξα.. εχω εκτοχιαστει παρα πολυ.. δεν ξερω τι θα απογινω αμα συνεχισω αυτην την ζωη.. πρεπει να μπω στο σωστο δρομο αλλα δεν ξερω πως.. κ τωρα με χει πιασει ταραχη κ τρεμουλο κ ακουω ηχους στα αυτια μου.. ολα αυτα ειναι απο το σκανκ η απο την ψυχωση?? γαμωτο δεν ημουν ετσι παλια.. φοβαμαι μην μπλεξω ασχημα με ολες αυτες τις μαλακιες που κανω αλλα θελω να σταματησω να εχω μια το ενα ψυχοπροβλημα κ μια το αλλο......:(
    Λάκρυ, πές μου πότε θα το ξαναπιείς αυτό το σκανκ και πού, κι άμα είναι (που θα είναι ;)) να έρθω να γνωριστούμε κι απο κοντά!!
    Άμα μετά απο την πιπ@ σε πιάνει σιχαμάρα με αυτό που έκανες, δεν πειράζει εγώ είμαι εδώ, σαν φίλος θα σε προσέξω, και δεν θα σε εκμεταλλευτώ βαζοντάς σε να μου το γλύψεις (βέβαια θα στο γλύψω εγώ <3)(ψιλογκαύλωσα τώρα χωρίς πλάκα....βλέπεις, καμία κοπέλα απο τις γνωστές μου που βγαίνουμε με τους φίλους μου δεν μου κάθεται (όχι ότι προσπαθώ και ιδιαίτερα) γιατί με θεωρούν αστείο πιο πολύ, παρά....

    Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες με τα παραπάνω, αλλά και εσύ φταίς λέγοντας μας για σκανκ, χουφτώματα, γκαύλες και πίπες.......
    Να κάνω μια άσχετη σχετική ερώτηση πώς είσαι χονδρικά εμφανισιακά? στείλε μου πμ αν θές!!!!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ντλοπη βλε! Μας βλεπουνε!
    (Ουτε στα ονειρα σου λολολολ!)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Ντλοπη βλε! Μας βλεπουνε!
    (Ουτε στα ονειρα σου λολολολ!)
    Το υπερεγώ μου στέλνει ηχητικό μήνυμα στο εγώ μου, και λέει: " όπως βλέπεις φίλε Driver, γκομενάκι δεν παίζει να χτυπήσεις ούτε απ το e-psychology, όποτε ξεκίνα την αιώνια ασχολία σου!! μην απογοητεύεσαι όμως, όλο και κάποια κουτσή, στραβή, χαζή αλλά όμορφη θα βρεθεί και για σένα λολλ''

    ΥΓ: Έλα βρε Λάκρυ, ακόμα δεν με είδες και μου ρίχνεις άκυρο? Όχι τίποτα άλλο, αλλά με πληγώνεις και αρχίζει να μου επανεμφανίζεται η ψυχική διαταραχή μου, που είναι η αγχωτικό-καταθλιπτική σχιζοφρένεια!!!! Δεν είμαι και τόσο άσχημος πάντως(τούλαχιστον άμα είμαι σε καλή ψυχολογική κατάσταση και συμπληρώνω ένα σχετικά ικανοποιητικό ωράριο ύπνου). Εντάξει άμα τα γούστα σου είναι οι μακρυμάλληδες αγριόφατσες πάω πάσο, αλλά άμα έχεις πολλαπλά γούστα στείλε και κάνα σήμα απο εδώ(μην φοβάσαι θα πιάσει το σήμα, δεν είμαι απο νησί :P)

  11. #26
    Να μην πίνεις σκάνκ και άλλες τέτοιες μαλακίες.
    Το σκάνκ είναι μεταλλαγμένο. Να πιεις το κανονικό καλό χορταράκι, που δεν πρόκειται να σου δημιουργήσει τέτοια προβλήματα ποτέ.
    Τρελή είσαι; Στο σκάνκ ξέρεις τί μπορεί να έχουν ρίξει μέσα;
    Πιες το κανονικό χόρτο που δεν έχει υποστεί τέτοιες μετατροπές. Ούτε σκάνκ ούτε χάπια ούτε περίεργα πράγματα ξανά.
    Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΑΣ

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Βαζει ενας γνωστος ενα φυτο τον χρονο,δεν θεωρηται καν καλλιεργεια αυτο που κανει και δεν τα πουλαει,απλα χαριζει σε γνωστους και φιλους.
    Αυτα που κυκλοφορουν στην αγορα ειναι αθλια.Κοψτα.Κεφαλι μπορεις να κανεις και με αλλα πραγματα.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ειχα φαει σκανκ σε κεικ πολυ ωραιο θα το ποσταρω να το δειτε ειχε και ωραια χρωματα πρασινο και κοκκινο φωσφοριζε. αλλα για να παθες ολα αυτα ισως θα το χαν κατουρησει μαλλον...............
    I m a Good Person With Bad Attitude

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    giorgo panou να σε ρωτησω κατι η Τ.Η.C. δεν ειναι που υπαρχει κ στα κουμπια (εξτασι) κ στις μεθαμφεταμινες? το βαζουν κ στο σκανκ τωρα? δλδ αμα καταλαβα καλα δεν ειναι τελειως φυσικο αλλα παιζει κ χημεια αρκετη μεσα παντα σε σχεση με το απλο χορτο, ε? εσυ οταν πινεις σκανκ πως εισαι μετα? τι σου φερνει?
    Οχι δεν ειναι το ιδιο, παιζει μονο στο χασις κι ειναι φυσικη ουσια , απλα ειναι ενας δεικτης να μετραν το ποσο δυνατο ειναι καθε "δεντρακι", δεν εχει καμια σχεση με αλλες ουσιες.
    Προσωπικα πλεον πινω οσο πιο αραια γινετε,με καμια παρεα κι ετσι, δεν πινω καθε μερα. Το πως την ακουει καποιος εναι αναλογα το ατομο , το χαρακτηρα του κι την φαση του, πως ειναι , αμα εχει αγχος , προβληματα η αμα ειναι πολυ χαρουμενος τυπος. Εμενα τις πιο πολλες φορες με εκανε να νιωθω σαν ρομποτακι¨) , σε που με κανει πολυ πιο φεσι απο το απλο χασις .Παντος εχω να πω οτι καθε ενα εχει την διαφορα , κι εμενα οταν πηγα στο Αμστερνταμ μου εκανε εντυπωση το ποσο δυνατα ηταν ,βεβαια οι τυποι εκει βαζουν λιγο η καθολου καπνα ,βαζουν μονο σκανκ!!! αρα ειναι λογικο να γινεις φεσι!!
    Ποτε δεν ειπα οτι καποιος ειναι ξενε λογο του οτι δεν την πινει! σχεδον το αναποδο εχω πει! ,εκατο φορες εχω γραψει οτι εχω μετανιωσει για τα χρονια που εχασα μεσα στην ζαλη των ναρκωτικων !!τωρα αμα καποιες εδω μεσα εχετε φαει κολημα οτι λεω πως να ναρκωτικα ειναι "ιν" ας μου πουν που το εχω γραψει εγω αυτο????? "ΑΛΙΑ ΜΑΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ στην παρεα με τις αλλες , δεν ξερω τι κολημα εχετε φαει? μηπως ειστε κακοοοο,,τες?
    Λακρυ μου , μην μασας ζησαιτην ζωη σου οπως θες ! μια ειναι , να εχεις το νου σου κινα βρεις πιο υγειης τροπους να ζεις ,κι να εχεις χαρες!! μπορεις και με τροπους που να μην σου κανουν κακο να ζεις εντωνα !! να ζεις στο οριο!! ετσι οπως πολλες εδω μεσα ζηλευουν γτ. μια ζωη ηταν στο ΜΗΝ! , ΜΗΝ το ενα ΜΗΝ το αλλο! κι εχουν κομπλεξ τωρα στα χρονια που ειναι ¨)

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    To να δοκιμαζεις ισως κανα ναρκωτικο απο περιεργεια αντα να παει στο διαολο......αλλα οι πιπες με αγνωστους ισως σε κολλησουν τπτ αυτο ειναι που πρεπει να φοβασαι
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •