ΣΚΑΝΚ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 68

Thread: ΣΚΑΝΚ

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    ΣΚΑΝΚ

    Εχει πιει κανενας? Ηπια σημερα για πρωτη φορα κ τα ειδα σκουρα τα πραγματα.. Ειναι δυνατο χασις κ δεν ξερεις ο καθενας τι βαζει μεσα.. επι τη ευκαιρια βρηκα καινουργιο dealer γιατι τον αλλον τον μαζεψανε... εχω παθει κ hangover γιατι μου βαλαν κατι τοπικα ποτα που δεν ξερω τι σκατα ητανε.. με βαρεσε ασχημα κ γυριζει το κεφαλι μου.. εκεινη τη στιγμη αρχιζε η καρδια μου να χτυπαει τοσο μα τοσο δυνατα σαν τρελη κ να γυριζουν τα πραγματα γυρω μου κ κοιτουσα συνεχεια το ταβανι.. ενας τυπος μακρυμαλλης με σκουλαρικια αγριωπος στη φατσα αρχισε να μου κολλαει κ εκει που χορευαμε με χουφτωνε κ μου σηκωνε το φορεμα κ ειχα καυλωσει κ καυλωσε κι αυτος κ με εβαλε να του πιασω το πουλι κ ηταν καγκελο μιλαμε!! δεν εβλεπα την τυφλα μου κ του πηρα πιπα στις τουαλετες κ του το παιξα.. εχω εκτοχιαστει παρα πολυ.. δεν ξερω τι θα απογινω αμα συνεχισω αυτην την ζωη.. πρεπει να μπω στο σωστο δρομο αλλα δεν ξερω πως.. κ τωρα με χει πιασει ταραχη κ τρεμουλο κ ακουω ηχους στα αυτια μου.. ολα αυτα ειναι απο το σκανκ η απο την ψυχωση?? γαμωτο δεν ημουν ετσι παλια.. φοβαμαι μην μπλεξω ασχημα με ολες αυτες τις μαλακιες που κανω αλλα θελω να σταματησω να εχω μια το ενα ψυχοπροβλημα κ μια το αλλο......:(
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    αμαν ρε λακρυ με τις πιπες του βρωμιαρη πρωινιατικα και τρωω μανταρινια!!
    θα ξερασω!
    σαν να διαβαζω την ξαδερφη του μπουκοφσκι να γραφει για το προσφατο μεθυσι μετα πιπας...

  3. #3
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αμαν ρε λακρυ με τις πιπες του βρωμιαρη πρωινιατικα και τρωω μανταρινια!!
    θα ξερασω!
    σαν να διαβαζω την ξαδερφη του μπουκοφσκι να γραφει για το προσφατο μεθυσι μετα πιπας...
    χαχαχααααα!!!
    μετά το πέσιμο του πόντιου, η ξαδελφη του μπουκόφσκι!!!!!!
    Κοπελιά ζωγραφίζεις σήμερα....:)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    Είχα πιεί στο Αμστερνταμ το σκάνκ white widow, με έστειλε κανονικά

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    βρε κοπελα μ,αυτα δεν τα γραφουν εδω.....θα ξεσκιστεις παλι στα μηνυματα.....ολοι θα θελουν να σε βγαλουν εξω και θα εχουν και σνακ μαζι τους...
    Last edited by Empneustns; 27-12-2011 at 14:03.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αμαν ρε λακρυ με τις πιπες του βρωμιαρη πρωινιατικα και τρωω μανταρινια!!
    θα ξερασω!
    σαν να διαβαζω την ξαδερφη του μπουκοφσκι να γραφει για το προσφατο μεθυσι μετα πιπας...
    οντως, πολυ πετυχημενη ατακα! :)

    λακρυ, μου φαινεται τα θελει κ λιγο ο κωλος σου κ εσενα, ε;
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    403
    ...........

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Empneustns View Post
    ολοι θα θελουν να σε βγαλουν εξω και θα εχουν και σνακ μαζι τους...
    lol Τι σνακ ρε φιλε? Κανενα σαντουιτσακι, καμια τυροπιτουλα...?
    Σκανκ ηθελες να πεις! Εεε με τοσα που βγαινουν κατα καιρους στην αγορα και με τοσες ονομασιες, ειναι λογικο να τα μπερδευουμε λιγακι :P
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Konstantinoss View Post
    Είχα πιεί στο Αμστερνταμ το σκάνκ white widow, με έστειλε κανονικά
    αυτο υπαρχει στην ελλαδα? γιατι εμενα γυφτικο μου βαλανε.. ακομα γυριζει το κεφαλι μου σαν σπασμενο τηλεφωνο κανει.. χτες το βραδυ δεν μπορεσα να κοιμηθω κ ακουγα ηχους συνεχεια..
    lou καθολου δεν τα θελει ο κωλος μου εγω χορευα με τα κοριτσια κ ηρθε αυτος κ αρχισε να μου κολλαει τι να κανα δλδ??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #10
    Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Athens
    Posts
    77
    Ειναι οντως πολυ δυνατο.Οταν δοκιμασα θυμαμαι μετα απο καμια ωρα αρχισα να βηχω υπερβολικα, ενιωσα σα να θελαν τα πνευμονια μου να βγουν εξω!
    Την επομενη μερα-και για ολη την ημερα-ειχα ενα φοβερο πονο στο στομαχι, δε μπορουσα οχι απλα να φαω αλλα ουτε και να γελασω!Καλυτερα να το αποφυγεις το συγκεκριμενο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Lacrymosa, εσύ το ευχαριστήθηκες τουλάχιστον; Γιατί μου φαίνεται λίγο μονόπλευρο.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Blue1 View Post
    Lacrymosa, εσύ το ευχαριστήθηκες τουλάχιστον; Γιατί μου φαίνεται λίγο μονόπλευρο.
    Ποιο αν ευχαριστηθηκα, το σκανκ η το αλλο? Ουτε το ενα ουτε το αλλο.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Ε τότε δεν λέει ούτε το ένα ούτε το άλλο

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    LAKRYYY , Κλαυτερα που δεν ηταν καλα με το σκανκ γτ. δεν θα το πινεις! το δοκιμασες δεν σου αρεσει ,αρα δεν το ξανα πινεις? ε ?
    Εχε το νου νου σου βρε κουκλιτσα τι γραφεις και που τα γραφεις!! ξερεις τι μπορει να περνα απο το μυαλο κανενος βλαχαδερου νεομπατσου που εχεις μολις βγαλει την σχολη ,ειναι στα 22 -καπου εκει- , κομπλεξικο κι θελει να κανει τον καλαχαν στον διοικητικου! φαντασου αυτο το ατομο να διαβσει το μην. σου ?? ¨)
    Οσο για το σκανκ δεν εχεις παρα να δεις διαφορα σαιτ στο ιντερνετ για να καταλαβεις τι παιζει, το παν ειναι η T.H.C.(τετραϋδροκανναβινόλη) , ta πιο πολλα χασισια εχουν γυρο στο 5 με 8 τις εκατο ,το σκανκ παει στο δυπλασιο εως 20με 25 τις εκατο, το σκανκ ειναι οτι ειναι και οι μεταλαγμενες ντοματς κι αγγουρια¨) ειναι μια λυση για να βγαλεις αυτο που θες σε πολυ γρηγορο χρονο , πολυ πιο δυνατο κι σε οτι στυλ θες! υπαρχουν με γευσεις λεμονι ,φραουλα ,κατι σαν τις καποτες! το θεμα ειναι οτι το σωστο σκανκ ειναι δυσκολο να βγει , θελει λεφτα , να εισαι απο πανω συνεχεια και να εχεις μερακι¨)
    Οπως σου χα ξανα πει το παν ειναι το μετρο, αμα πινει καποιος μια δυο φορες την βδομαδα, η το μηνα ουτε κακο κανει στην υγεια του και νιωθει την πραγματικη μαστουρα και γευση αυτου που κανει ,οπως και με το ουισκι, αμα το πινει καθε μερα το πινει για να ζησει και οχι για να το ευχαριστηθει!
    Μακαρι αυτα που λεω να τα ελεγα κι στον εαυτο μου πριν 10 χρονια! τωρα θα ειμουν μια χαρα¨(

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    ευχαριστουμε για το φροντιστηριο στα ναρκωντικα, γιωργο πανου....

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •