ΣΚΑΝΚ - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 68 of 68

Thread: ΣΚΑΝΚ

  1. #61
    Quote Originally Posted by Empneustns View Post
    Αν καποιος που θελει να βοηθησει απο εδω,τονιζει μονο τα αρνητικα,ο νους του ανηλικου θα αναρωτηθει...τοτε αφου ειναι τοσο κακο,γιατι τα παιρνει τοσος κοσμος...
    τα παιδια και οι εφηβοι δεν ειναι χαζα...
    και οταν το φιλαρακι απο διπλα του πει,παρτο ρε,ειναι καλο...τοτε να εισαι σιγουρη πως κατι δεν θα του "κατσει" καλα με το "τα ναρκωτικα σκοτωνουν".
    Μα αφου το παιρνει το φιλαρακι του,δινει και στα κοριτσακια γιατι εχει και μερικα ευρα παραπανω και περναει καλα....
    Αν θελει καποιος να παρει ναρκωτικα δεν περιμενει να διαβασει απο εδω τι θα πει ο γιωργος.θα τα παρει μονος του,και αν ειναι και πολυ περιεργος θα κανει και ολες τις δοκιμες και τους συνδυασμους.
    τουλαχιστον αν διαβαζει εδω θα μαθει πως το σκανκ δεν ειναι καλο.
    και κατι αλλο,επειδη εδω στο φορουμ ηδη πολλα ατομα παιρνουν ναρκωτικα,ακομα και να πει την εμπειρια του για το πια ναρκωτικα ειναι τα πιο ζημιογονα στο μυαλο κατι ειναι και αυτο...
    καλα ειναι να βλεπουμε την αληθεια,και οχι να την κρυβουμε....οποια και αν ειναι αυτη και οσο αν δεν μας αρεσει...
    οσο για την προσοχη,εδω ο κοσμος το εχει τουμπανο και εμεις κρυφο καμαρι...χαμος γινεται,ενα 20% των "ανηλικων" να μην εχει δοκιμασει καποιο ειδος ναρκωτικου η πιστευεις πως ακομα σκεφτονται μηπως πρεπει να καπνισουν το τσιγαρο η οχι;
    Mαζι μιλαμε....χωρια καταλαβαινομαστε.........
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Αφου ξερεις οτι με την χρηση ουσιων το προβλημα διογκωνεται γιατι το κανεις?.....θα μου πεις και εγω τα ιδια εκανα στα 21 και δεν λογαριαζα ουτε υποτροπες ουτε τιποτα,στην πορεια καταλαβα μεγαλωνοντας με τα πισωγυρισματα οτι δεν αντεχει ο οργανισμος χρηση ουσιων,ενα ποτηρακι κρασακι αναλογα τις περιστασεις και πολυ σου βαζω.....

  3. #63
    Τυχερος ο μακρυμαλλης... :p
    1. Πες πες πες στο τέλος κάτι θα μείνει
    2. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα

  4. #64
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Και η χλορινη αμα τη πιεις μπορει να σε σκοτωσει! δεν ειναι αναγκη να την δοκιμασεις για να δεις αν ειναι αληθεια αυτο ?

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    koukaki
    Posts
    174
    εχω μαλια εδω και κατι μηνες,εχω και σουπερ σκανκ,αμα θες στελε πμ κουκλα fb msn twitter kinito dieuthynsh tk afm και θα τα βρουμε λογικα σε λεω (;

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    372
    Quote Originally Posted by dikipo View Post
    εχω μαλια εδω και κατι μηνες,εχω και σουπερ σκανκ,αμα θες στελε πμ κουκλα fb msn twitter kinito dieuthynsh tk afm και θα τα βρουμε λογικα σε λεω (;
    περιμενε να δεις ποσα τετοια θα ακουσεις ακομα...χαχα

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    koukaki
    Posts
    174
    θελω μια απανταση τυπου ,ουτε στα ονειρα σου,για να παρω τη δοση χαμογελου

    απαντα επιτελους μαρη :(

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Haldol_Kills View Post
    Απο τη δοκιμη ουσιων, μεχρι να φτασεις στις πιπες σε αγνωστους... υπαρχει μια τεραστια αποσταση, όχι ? ;P =P ]
    οχι . κ για να στο εμπλουτισω αρκτοβολημενη ποντικοπαγιδα με το ακουρδιστο γκιταρι, οχια κ μαυρο φιδι

    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    + φωνω.......... ο,τι θερισεις σπερνεις
    εμιλησε η παρθενα! η αγνη, αμολυντη κ ασπιλη!

    Quote Originally Posted by dikipo View Post
    θελω μια απανταση τυπου ,ουτε στα ονειρα σου,για να παρω τη δοση χαμογελου

    απαντα επιτελους μαρη :(
    εδω ειμαι τι να σου απαντησω κ εσενα φιλαιτερε απο τετοια δεν μασαω οσο για αυτους που γραψανε σχετικα με πιπες κτλ ευχαρσιτω για τις πληροφοριες τα ξερετε απο πρωτο χερι βλεπω αλλα σας εχω χεσμενους.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •