Αλλοδαπος και σχεση με Ελληνιδες - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Konstantinoss View Post
    Ορμα ρεεεεε
    θα ορμησω!!!!thanks για την εμψυχωση!!!!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Στ'αλήθεια τώρα,περιμένεις με πεσίματα σε καφετέριες να βρεις γκόμενα;Δεν έχεις την παραμικρή πιθανότητα έτσι και δεν παίζει ρόλο το ότι είσαι αλλοδαπός.Εγώ θα σου πρότεινα να την πέφτεις μονο σε αλλοδαπές,εκεί κάτι μπορεί να κάνεις,μιας και οι Ελληνίδες είναι οι πιο δύσκολες γυναίκες του κόσμου για γνωριμία.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Paolo_1 View Post
    Στ'αλήθεια τώρα,περιμένεις με πεσίματα σε καφετέριες να βρεις γκόμενα;Δεν έχεις την παραμικρή πιθανότητα έτσι και δεν παίζει ρόλο το ότι είσαι αλλοδαπός.Εγώ θα σου πρότεινα να την πέφτεις μονο σε αλλοδαπές,εκεί κάτι μπορεί να κάνεις,μιας και οι Ελληνίδες είναι οι πιο δύσκολες γυναίκες του κόσμου για γνωριμία.
    εισαι λαθος λιγο...δεν εχεις δει ποτε αγορια να την πεφτουν σε κοπελες σε καφετερειες η club?μια μερα που ειχα βγει για καφε ηταν μια παρεα αγοριων που την επεσαν σε κατι κοπελες σε ενα τραπεζι και πηραν αριθμους κινητων και στο τελος εφυγαν μαζι με τις κοπελες...και πολλοι φιλοι μου εχουν βγαλει γκομενες ετσι.....πιστευω πως υπαρχουν πολλες κοπελες που περιμενουν κινηση απο τους αντρες αλλα πρεπει να ξερεις που πας,αμα σε κοιταει η αλλη και σε φλερταρει ορμας!!!δεν εχω προβλημα με την καταγωγη καποιας κοπελας απο οπου και να ειναι αρκει να μιλαει καλα ελληνικα και υπαρχει επικοινωνια και να μου αρεσει εξωτερικα...να πω την αληθεια μια διαφορα την βλεπω σε σχεση με τις Ελληνιδες και τις γυναικες στο εξωτερικο, αλλα δεν ειναι ολες οι Ελληνιδες τοσο κακιες οπως τις παρουσιαζουν πολλοι Ελληνες
    Blonde guys are more fun ;)

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by xrhstos View Post
    εισαι λαθος λιγο...δεν εχεις δει ποτε αγορια να την πεφτουν σε κοπελες σε καφετερειες η club?
    Ναι έχω δει αλλά όχι σε ελληνίδες κοπέλες.Άσε που στα περισσότερα μαγαζιά συνήθως οι περισσότεροι είναι άντρες.

    Quote Originally Posted by xrhstos View Post

    να πω την αληθεια μια διαφορα την βλεπω σε σχεση με τις Ελληνιδες και τις γυναικες στο εξωτερικο, αλλα δεν ειναι ολες οι Ελληνιδες τοσο κακιες οπως τις παρουσιαζουν πολλοι Ελληνες
    Αφού λοιπόν μπορείς να κάνεις σύγκριση μεταξύ ελληνίδων και ξένων γυναικών,μάλλον θα καταλαβαίνεις κι εσύ ότι δεν υπάρχει καμία σύγκριση.

  5. #20
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    98
    βλακείες λες φίλες. άκου είμαστε δύσκολες.γιατί να είμαστε; ανάγκες δεν έχουμε εμείς; απλά ίσως κάποιες να είναι επιλεκτικές. φτάνει δηλαδή με την καραμέλα οι ελληνίδες είναι δύσκολες. αηδία κατήντησε.εμένα προσωπικά ούτε που μου την πέφτουνε στις καφετέριες. μάλλον οι έλληνες άντρες είναι κότες.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by ανέμελη View Post
    βλακείες λες φίλες. άκου είμαστε δύσκολες.γιατί να είμαστε; ανάγκες δεν έχουμε εμείς; απλά ίσως κάποιες να είναι επιλεκτικές. φτάνει δηλαδή με την καραμέλα οι ελληνίδες είναι δύσκολες. αηδία κατήντησε.εμένα προσωπικά ούτε που μου την πέφτουνε στις καφετέριες. μάλλον οι έλληνες άντρες είναι κότες.
    Κοπελιά μην το κουράζεις το θέμα.Όποιος έχει βγει εξωτερικό ή έχει γνωριμίες με αλλοδαπές γυναίκες διαπιστώνει αμέσως τις διαφορές,τόσο σε εμφάνιση όσο και σε προσωπικότητα και θηλυκότητα.Και το 'επιλεκτικές' που γράφεις είναι λίγο.Αηδία έχετε καταντήσει εσείς.Εδώ ακόμα για σας το θέμα σεξ είναι ταμπού,τί άλλο να πούμε;

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    για δώσε ορισμό του "δύσκολη" και "εύκολη"...
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. gay σχέση ενώ είσαι σε straight σχέση
    By in_flames in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 23-12-2011, 22:23
  2. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  3. Πρόβλημα σε σχέση ή προβληματική σχέση;;;
    By gay_m_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 12-06-2011, 19:49
  4. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 17:58
  5. Γυναίκες Ελληνίδες και Ξένες
    By erwtokritos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 08-06-2006, 01:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •