θελω να χασω 25 κιλα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 38
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393

    θελω να χασω 25 κιλα

    για σας θελω μια συμβουλη κ αυτη την φορα δεν θελω τροπους αυτοκτονιας οπως την προηγουμενη τροπο αδυνατισματος ψαχνω! καταρχας ειμαι 19 χρονων,ειμαι 62 κιλα και 1.60 υψος θελω ομος να χασω 20 με 25 κιλα.εδω κ μια βδομαδα τρωω μονο μια φωρα την ημερα αλα εχω ζαλαδες γιατι πινω κ πολυ αλκοολ νυστικια.κανα τροπο να χασω πολα κιλα γρηγορα ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αλομπαρική Οροσειρά
    Posts
    733
    Καλημέρα σου Ντισέκσιον και καλή χρονιά να σου ευχηθώ...:)... χωρίς να έχω διαβάσει άλλα θέματά σου, νομίζω πως μπορώ να απαντήσω μόνο πάνω σε αυτά που γράφεις εδώ. Αλλά πρώτα θα σε ρώταγα το εξής: θα σ' ενδιέφερε να χάσεις όλα αυτά τα κιλά που θέλεις με έναν ταχύτατο τρόπο ή να βρεις πρώτα τί αλλαγές χρειάζεται γενικότερα η διατροφή σου και ο τρόπος ζωής σου ενδεχομένως;... γιατί το μεν πρώτο, θα σου δημιουργήσει μεγάλα πρόβληματα οργανικά και δε νομίζω πως θα ήθελε κανείς ένα αδύνατο σώμα με προβλήματα υγείας φορτωμένο.
    Είναι πολλά τα κιλά που θέλεις να χάσεις και όχι αναλόγως του ύψους που αναφέρεις ότι έχεις. Αν είσαι διατεθιμένη να ξεκινήσεις με αργά και σταθερά βήματα, προκειμένου να πετύχεις την αλλαγή που επιθυμείς - και όχι μόνο την εξωτερική - υπάρχουν άνθρωποι που μπορούν να σε καθοδηγήσουν. Αν επιμένεις στο "γρήγορο" του πράματος όμως, να ξέρεις πως θα είναι απ' τις πιο λάθος επιλογές που θα κάνεις. Εύχομαι να σκεφτείς με σύνεση και να ακολουθήσεις το καλύτερο για σένα.

    Υ.Γ. Τώρα πρόσεξα καλύτερα τί γράφεις... αν χάσεις 25 κιλά, θα γίνεις... 37 κιλά. Πού το είδες αυτό και σου άρεσε βρε μικρή μου;... εύχομαι και πάλι να είσαι προσεκτική στις επιλογές σου. Και ξέχνα το αλκοόλ αν θέλεις να βελτιώσεις τον τρόπο ζωής σου γενικότερα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    ναι το αλκοολ δεν ειναι τιποτα μπροστα στα τριπακια!θελω να χασω οσο ποιο πολα μπορω οχι για ομορφια ομος για εναν πιο προσοπικο μου λογο.α κ μια ερωτηση ακομα ξερεις αν χασω ολα αυτα τα κιλα θα φαινονται τα κοκαλα γιατι αυτος ειναι ο σκοπος μου ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    62-25 ξερεις πόσο κάνει?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    ναι ξερω 37

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    λες να μην ξερω ποσο κανει εγω θελω να γινω πετσι και [κοκαλο!!!!!!!!!!!!!!!!]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by dissection View Post
    λες να μην ξερω ποσο κανει εγω θελω να γινω πετσι και [κοκαλο!!!!!!!!!!!!!!!!]
    Αν γίνεις πετσί και κόκκαλο ούτε τα σκυλιά δεν θα σε θέλουν όχι οι άνδρες!!
    Για σκεφτείτε ποιες γυναίκες θεωρούνται sex symbols;;
    Οι γυναίκες με καμπύλες φυσικά!
    Βέβαια, καλό είναι να ξεφεύγουμε από τα πρότυπα που μας πλασάρουν.
    Αγαπήστε το σώμα σας και σταματήστε να θέλετε να γίνετε ακτινογραφίες. Ε Λ Ε Ο Σ!!

  8. #8
    Ενταξει πλεον ειμαι σιγουρος οτι μας δουλευεις:)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by ΝεοΞεκινημα View Post
    Ενταξει πλεον ειμαι σιγουρος οτι μας δουλευεις:)
    Σε μένα το λες;;;

  10. #10
    οχι σε αυτον που ξεκινησε το θεμα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by ΝεοΞεκινημα View Post
    οχι σε αυτον που ξεκινησε το θεμα
    Ναι αλλά γιατί πιστεύεις ότι μας δουλεύει;;
    Σου φαίνονται παράξενα τα όσα γράφει;;
    Υπάρχουν δυστυχώς πολλές κοπέλες που προσπαθούν να γίνουν πετσί κόκκαλο ενώ ήδη είναι επειδή θεωρούν τον εαυτό τους χοντρό.
    Μπορεί να ζυγίζουν 25 κιλά και κοιτάζονται στον καθρέπτη και να νομίζουν πως είναι 125 κιλά.:(

  12. #12
    Γιατι απο την μια θελει να αυτοκτονισει αλλα φοβαται
    Την γοητευει ο θανατος αλλα φοβαται να κοιμηθει γιατι μπορει να πεθανει
    Τωρα θελει να χασει 25 κιλα ενω ειναι 62

    ΕΕ ενταξει μπαμ κανει οτι κανει πλακα

  13. #13
    Quote Originally Posted by dissection View Post
    για σας θελω μια συμβουλη κ αυτη την φορα δεν θελω τροπους αυτοκτονιας οπως την προηγουμενη τροπο αδυνατισματος ψαχνω! καταρχας ειμαι 19 χρονων,ειμαι 62 κιλα και 1.60 υψος θελω ομος να χασω 20 με 25 κιλα.εδω κ μια βδομαδα τρωω μονο μια φωρα την ημερα αλα εχω ζαλαδες γιατι πινω κ πολυ αλκοολ νυστικια.κανα τροπο να χασω πολα κιλα γρηγορα ?
    Ραβεις το στομα!Στην κυριολεξια!!
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    αν χασω ολα αυτα τα κιλα θα πεθανω απο ανορεξια ετσι δεν θα χρειαστει να αυτοκτονισω γιαυτο θελω να χασω τοσα πολα κιλα οχι για γινω να sex symbols

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by dissection View Post
    αν χασω ολα αυτα τα κιλα θα πεθανω απο ανορεξια ετσι δεν θα χρειαστει να αυτοκτονισω γιαυτο θελω να χασω τοσα πολα κιλα οχι για γινω να sex symbols
    Άντε πάλι να πεθάνεις!!
    Δεν αξίζει ρε συ να πεθάνεις!Αν πεθάνεις τι θα κάνεις;; Μία τρύπα στο νερό.
    Ενώ εάν ζήσεις;; Πού ξέρεις;; Μπορεί τα πράγματα να φτιάξουν στην πορεία και να φτάσεις στο σημείο να ευγνωμονείς το Θεό (ή ό,τι πιστεύεις και δεν πιστεύεις) που είσαι στη ζωή.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Παραπανισια κιλα
    By Παστελι in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 2
    Last Post: 17-07-2011, 18:14
  2. Παραπανησια κιλα !!!
    By multikara in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 5
    Last Post: 03-06-2011, 23:43
  3. Φοβάμαι μην χάσω αυτό που αγαπώ
    By Alexandros35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 31-05-2011, 23:54
  4. Παραπανισια κιλα
    By Παστελι in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 3
    Last Post: 13-05-2011, 17:31
  5. Όλοι θέλουν να χάσω βάρος! Εγώ θέλω;
    By Μαρία. in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 25
    Last Post: 04-04-2007, 21:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •