ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΡΩΙ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΡΩΙ

    Καλη χρονια σε ολους

    λεμε καλη χρονια ομως στην ουσια δεν αλλαζει κατι ειναι μια μερα παραπανω απ την προηγουμενη χρονια και ενα σημειο αναφορας για να περνανε τα χρονια να βασανιζομαστε πιο πολυ και να βλεπουμε τους εαυτους μας να πηγαινουν απ το κακο στο κακιστο.

    γενικα πρεπει να θυμομαστε πως : ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!

    ολη νυχτα δεινοπαθησα ξυπναγα καταιδρωμενη τοσο ιδρωτα δεν εχω ξαναχυσει στην ζωη μου και μετα μολις εμπαινε οξυγονο στο σωμα μου παγωνε και ειχε τρεμουλα σαν το πρεζακι στην ομονοια. το κλασικο ηταν ο εγκεφαλος μ να τρεμει κ να χω παραλυση ασχημες κρυαδες και σκεψεις καταστροφικες οπως να θελω να φερθω βιαια στα ατομα του σπιτιου την ωρα που κοιμουνται για να μαθουν!

    οταν παιρνεις χαπια και δεν εχεις πια τοσες κρισεις οσες παλια, τοτε δεν σε παιρνουν πλεον στα σοβαρα και οταν θες να πεις την φοβια σου, σου λενε πως εχεις ''καλο στον εγκεφαλο'' - κλασικουρα και κλισε - και πως εχουμε τα προβληματα μας εχουμε κ σενα. ''εμενα'' ομως οταν με ειχανε καθε μερα ετσι με ειχαν στα ωπα ωπα τωρα μια στο τοσο που θελω την συμπαρασταση δεν την παιρνουν στα σοβαρα κ μ τιναζουν το χερι οταν το απλωνω.....

    τελικα οσο παει συνηδειτοποιω, πως ολοι θενε να σε εξαπατησουν. κοιταν να περναν την παρτι του οσο μπορουν πιο ανετα και οταν παυεις να σαι το προβλημα τους, συνηθιζουν στην ιδεα πως εχεις βελτιωθει οποτε και να ξαναπαθεις κατι θα σου περασει μωρε ποιος χεστηκε........

    ξυπνισα παρ ολα αυτα με 1000ζορια και ηρθα να δουλεψω τωρα το ποσο θα μεινω εδω ειναι αλλο θεμα δν ξερω. ποσο αγωνα να κανω μονη μ αλλο κουραστικα.

    ολη νυχτα βολοδερνα σε ενα κρεβατακι και ιδρωνα και κρυωνα και ολοι ροχαλιζανε....σε ποιον να το πω ποιος να τ ακουσει. μονο εγω ειμαι ψιλοκουφη απ το ενα αυτι αλλα ακουω. κακο του κεφαλιου μ λοιπον.

    και υστερα ξημερωσε και γυρισα την πλατη, εβαλα τα ρουχα τα φαρδια και πηρα την αποφαση να βγω. να παω να δουλεψω οπως ολος ο κοσμακης. και υστερα ξημερωσε αλλα για ποσο ακομα θα ναι μερα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ποιος κοιταει ομως τα χειροτερα. τα κοιταω.....σκεφτομαι να γινω αναδοχος γονεας για παιδι της youthaid ποιος ξερει να μ πει αν ειναι απατη η οχι
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    την actionaid εννοεις η υπαρχει κι αλλη οργανωση?

  4. #4
    Καλή Χρονιά σού εύχομαι
    Να έχουμε όλοι μας δύναμη και πίστη στον εαυτό μας.
    Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΑΣ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    rem εχεις δικιο αυτη εννοουσα το πα λαθος το ζωων.......ξερεις να μου πεις?

    ξωτικο, ναι δεν χρειαζεται να δεις μακρια το θεμα ειναι πως ασυνηδειτα το ενστικτο επιβιωσης του καθε ανθρωπου συχνοτερα λυπαται τον εαυτο του παρα αλλους. και φυσικα βλεπει τα δικα του προβληματα πιο μεγαλα και αδυνατα να επιλυθουν. γι αυτο κ εγω στην περιπτωση αυτη ποιο πολυ απ ολους, λυπαμαι τον εαυτο μου.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Lost Again
    Posts
    254
    Αυτο εγινε στα ξαφνικα? Τα φαρμακα τα παιρνεις κανονικα ?

    Ρωταω γιατι κ εγω μια μερα που εκατσε να μην τα παρω (στην ουσια δνε τα απορροφησε καθολου ο οργανισμος επειδη ξερασα λιγο μετα απο οταν τα πηρα - ξερασα επειδη με χαλασε το κρασι) , ειχα εντονη αυπνια ολο το βραδυ + πολυ ιδρωτα και κρυωνα κιολας σε φασεις ... Και εγω παιρνω μονο ενα, εσυ που εχεις αλλη αγωγη ισως εχεις διαφορα αλλα συμπτωματα αν τα κοβεις αποτομα... Βασικα ο οποισδηποτε, αν σταματησει τα φαρμακα του αποτομα, θα χει καποια θεματα
    Last edited by Haldol_Kills; 04-01-2012 at 03:51.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ναι δεν τα χα παρει 2 μερες αλλα εχει τυχει να μην τα ξαναπαρω και δεν επαθα κατι τοσο φοβερο εκτος του τρεμουλου και του εκνευρισμου ομως ηταν σε μεγαλο βαθμο τωρα.

    πηγα χτες στον γιατρο και μ ειπε πως εχουν γινει λιγο πιο εντονα τα σημαδια ψυχαναγκασμου και πρεπει να το κοιταξει. δεν ξερω αν θα αλλαξω η αν θα αρχισω αλλη αγωγη. επισης μιλησαμε για τους κατα συρροη δολοφονους, του ειπα αποψεις και ιδεες και τον εβλεπα να χαμογελαει μολις του ανελυα για το modus operanti το οποιο το ειπαμε την ιδια στιγμη αρα το γνωριζε. και μετα μ ειπε πως ειμαι πολυ εξυπνη και πολυ ανοιχτομυαλη πραγμα σπανιο σε ανθρωπο στην κατασταση μας

    επισης μου ξανα ανελυσε τον τροπο με τον οποιο μεγαλωσα σε ενα σπιτι με αυταρχικο και ισχυρογνωμων πατερα με ναρκισσιστικη προσωπικοτητα της οποιας παρα πολλα σημεια εχω παρει κ εγω. του ειπα πως ξερω πως μοιαζω στον πατερα μου, αλλα δεν ξερω αν αυτο ειναι προιον γονιδιων η απλα μιμιτισμου. ειχα δυσκολα παιδικα χρονια και η ενταση εξακολουθει να υπαρχει ασχετα με το αν φτιαξαν οι σχεσεις μας
    Last edited by BrokeN_DoLL; 04-01-2012 at 12:33.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Lost Again
    Posts
    254
    Οποτε ηταν η πρωτη συνεδρια ψυχοθεραπειας που κανατε?!

    Tα φαρμακα ξερεις οτι δεν κανει να τα κοβεις αποτομα εστω κ για 2 μερες γιαιτ μπορει να σου κατσουν διαφορα ή να ενταθουν!

    Το οτι κανετε τετοιες συζητησεις με το γιατρο φαινεται πολυ θετικο παντως, μπραβο !!
    Last edited by Haldol_Kills; 04-01-2012 at 15:17.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    κανε υπομονη μεχρι να βγουν νεα και καλυτερα φαρμακα..
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

Similar Threads

  1. καταθλιψη το πρωι !
    By gatakionline in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 07-10-2011, 14:08
  2. Σφίξιμο στο στήθος κάθε βράδυ μέχρι το πρωι
    By ioannaa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 26-09-2011, 17:43
  3. Ήρθε κι η σειρά μου
    By John11 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 15-08-2010, 10:15
  4. εσωτερικο τρεμουλο το πρωι
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 08-06-2009, 12:56
  5. Replies: 47
    Last Post: 03-10-2006, 23:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •