Κέντρο ψυχικής υγείας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    8

    Κέντρο ψυχικής υγείας

    Σας χαιρετώ καθώς είμαι νέα στο φόρουμ.ήθελα να ρωτήσω βασικά για τα κέντρα ψυχικής υγείας,πόσο αποτελεσματικά είναι,αν είναι καλύτερα να απευθυνθώ σε κάποιον ιδιώτη η\'να δοκιμάσω ένα κέντρο για αρχή

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    evil angel, καλως ήρθες!

    Προσωπική εμπειρια δεν εχω απο κεντρα ψυχικής υγειας. Απο φιλο που εχει παει δεν εχω ακουσει ιδιαιτερα καλες εντυπώσεις. Δεν ξέρω αν αυτο ειναι κ ο κανονας ομως.

    Αν μπορεις να βρεις καποιο τέτοιο κεντρο οπου εχεις ακουσει κατι ενθαρρυντικο,καλως. Διαφορετικά δοκιμασε καποιον ιδιωτη.

    Εδω νομιζω υπάρχει μια λιστα τοσο για κεντρα, οσο κ για ιδιωτες. Αναλογα με την περιοχη στην οποια βρίσκεσαι.

    Σε καθε περίπτωση ψαξτο...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Ειναι δωρεαν και αυτο ειναι πολυ σημαντικο, αλλα ειναι και για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα πχ.3 μηνων..οποτε αν εχεισ την οικονομικη δυνατοτητα θα σε συμβουλευα να βρεισ εναν ιδιωτη ψυχιατρο η ψυχολογο με τον οποιο θα ταιριαξεισ και θα νιωθεισ καλα..ωστε να κανετε πολλα βηματα μαζι, ολα οσα χρειαζοντε.
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •