ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ;;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97

    ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ;;

    Καλησπερα! Εχω σχεση δυο μηνες με μια κοπελα!! παμε τριτη λυκειου και ακομα δεν εχουμε κανει σεξ!! εγω νιωθω καποια ανασφαλεια... πολλες φορες με τ σωμα μ για παραδειγμα...δεν ειμαι παχυσαρκος αλλα δε νιωθω και τοσο ανετα ... επισης αγχωνομαι πολλες φορες γιατι δε ξερω αν θα την ικανοποιησω σεξουαλικως...δεν εχω ξανακανει σεξ και δε ξερω κατα ποσο θα μπορεσω να ανταποκριθω κ ισως απογοητευτει...δε γνωριζω αν το εχει ξανακανει η ιδια... νομιζω πως οχι... γενικα εχω προβλημα ψυχολογιας! ειμαι πολυ ανασφαλης... και για παραδειγμα οταν τη βλεπω και συζηταει με τις φιλες της νομιζω πως λενε για σεξουαλικα και πως ακομα εγω δεν κανω τιποτα...προσπαθω να το ξεπερασω αλλα κολλαω συνεχεια...τοσο που με τη κοπελα μου δεν εχουμε αναφερθει καν σ αυτο το θεμα! τι μπορω να κανω!! και γενικα με κομπλαρει που μερικες φιλες της ειναι τοσο απελευθερωμενες και εχουνε κανει πολλες φορες σεξ!! δε ξερω πως να το αντιμετωπισω...δεν εχω αυτοπεποιθηση και απ τν αλλη δε μου δινει και αυτη να καταλαβω πως αυτο θελει!!

  2. #2
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97
    Ναι το καταλαβαινω!! αλλωστε νομιζω πως δε γινεται να το πω καπως αλλιως ωστε να μη κανω πατατα... απλα δε μπορω να προσδιορισω αν οι δυο μηνες ειναι πολυ ή λιγο!! και αυτη απ τν αλλη δε θα μπορουσε να μου δειξει καπως οτι ειναι ετοιμη για κατι παραπανω απο φιλακια κ αγκαλιτσες? και οπως ειπα εχω την αισθηση πως ισως εππηρεαστει απ τισ φιλες της που ειναι πιο εμπειρες σε αυτο... τωρα το κατα ποσο θα μπορω εγω να την ικανοποιησω δε το γνωριζω!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    μην το ψαχνεισ αυτο θελει κ ντρεπεται σαν κι εμασ ειναι οι γυναικεσ οτι νιωθεισ κ εσυ το νιωθει κι αυτη απλο ειναι ορμα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by multikara View Post
    Ναι το καταλαβαινω!! αλλωστε νομιζω πως δε γινεται να το πω καπως αλλιως ωστε να μη κανω πατατα... απλα δε μπορω να προσδιορισω αν οι δυο μηνες ειναι πολυ ή λιγο!! και αυτη απ τν αλλη δε θα μπορουσε να μου δειξει καπως οτι ειναι ετοιμη για κατι παραπανω απο φιλακια κ αγκαλιτσες? και οπως ειπα εχω την αισθηση πως ισως εππηρεαστει απ τισ φιλες της που ειναι πιο εμπειρες σε αυτο... τωρα το κατα ποσο θα μπορω εγω να την ικανοποιησω δε το γνωριζω!!
    αγχώνεσαι τόσο γιατί θεωρείς πως η ικανοποίησή της είναι αποκλειστικά δική σου υπόθεση. ε, δεν είναι έτσι.
    αν είστε και οι δύο άπειροι, μαζί θα μάθετε πως να ικανοποιείτε ο ένας τον άλλο. δεν είσαι υποχρεωμένος εσύ να ξέρεις τι να κάνεις για να ικανοποιήσεις μια γυναίκα, εφόσον δεν έχεις ξανακάνει ποτέ σεξ. χρειάζεται και κάποια εξάσκηση.
    αν αυτή είναι πιο έμπειρη από εσένα, δεν είναι κακό να σε καθοδηγήσει λίγο, να σου δείξει τι της αρέσει. αν δεν το κάνει, περιμένοντας από εσένα τα πάντα, δεν θα πρέπει εσύ να νιώθεις άσχημα!

    γενικά, έχετε κάτι ωραίο, προσπάθησε να το χαρείς και να μην γεμίζεις άγχος, είναι πολύ κρίμα!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    403
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    γεια σου!
    ενας τροπος να το κουλαντραρεις ειναι απλος:
    -μωρο μου, θελω να σου πω κατι.
    -τι;
    - θελω να ξερεις πως σε σεβομαι και σε νοιαζομαι και δεν προκειται να κανω εγω πρωτη κινηση για κατι παραπανω. Θα σεβαστω τους χρονους που χρειαζεσαι. Στο λεω για να μη νιωσεις η νομιζεις οτι δεν σε ποθω.

    -ωωωωωωωωωωωωωω! εισαι τοσο γλυκος!μουτς μουτς μουτς!


    --------------------------------------------------------------------------

    με πιανεις φιλε μου;;;



    αχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα
    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχ
    ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97
    Απλα αισθανομαι καποια ανασφαλεια... πιστευω αλλωστε πως οι περισσοτεροι στην ηλικια μου , στα 17 , θα προτιμουσαν η κοπελα με την οποια εχουν σοβαρη σχεση να μην ειχε σεξουαλικη εμπειρια πιο πριν ... οχι πως αυτο ειναι και απολυτο!! εχω κομπλεξ με αυτο το θεμα... αν μαθαινα ας πουμε πως ειχε κανει κατι 8α αισθανομουνα περιεργα και δε θα ηξερα πως να το αντιμετωπισω! ισως οταν τελικα γινει κατι να το ξεπερασω αλλα για την ωρα αγχωνομαι ενω δε πρεπει

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Lost Again
    Posts
    254
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    γεια σου!
    ενας τροπος να το κουλαντραρεις ειναι απλος:
    -μωρο μου, θελω να σου πω κατι.
    -τι;
    - θελω να ξερεις πως σε σεβομαι και σε νοιαζομαι και δεν προκειται να κανω εγω πρωτη κινηση για κατι παραπανω. Θα σεβαστω τους χρονους που χρειαζεσαι. Στο λεω για να μη νιωσεις η νομιζεις οτι δεν σε ποθω.

    -ωωωωωωωωωωωωωω! εισαι τοσο γλυκος!μουτς μουτς μουτς!


    --------------------------------------------------------------------------

    με πιανεις φιλε μου;;;

    Τιιι ? Τραγικο να πει κατι τετοιο :P

    =-

    Φιλε οι περισσοτεροι αντρες εχουν νιωσει κατι τετοιο, μην το σκεφτεσαι γιατι ουτως ή αλλως δε λυνεται με τη σκεψη παρα μονο με την τριβη/εμπειρια/βιωμα! ;)

  8. #8
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97
    Αλλες φορες σκεφτομαι οτι ειναι τοσο απλο θεμα και δε θα πρεπε να με αγχωνει και αλλες πως δε ξερω καν πως να το χειριστω !! αλλα εφοσον εχουμε κατι ωραιο θα γινει και αυτο και τοτε θα δουμε!! παντως δεν ειμαι και πολυ ανετος με αυτο το θεμα !! και οπως ειπες φιλε μ οι περισσοτεροι αντρες το σκεφτονται αυτο καλως ή κακως !! το θεμα ειναι να βρεις τροπο να μη το σκεφτεσαι και να το αφησεις να ερθει απο μονο του πραγμα που εγω δε το εχω καταφερει !!

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    403
    Μην μασάς!!!! :P
    Λοιπον ξεκιναμε....
    Εφοσον εχετε κατι ωραιο πρεπει και να γινει στο πολυ ωραιο και επειδη εισαι ντροπαλος αποτι φαινεται,εκατσε μια χαρα η φαση....οποτε.....
    Κερια κανα 2,αρωματισμενος ο χωρος "αν" εχεις και αιθεραια ελαια ακομα καλυτερα μυριζουν πιο καλα και "ηδονιζουν" περισσοτερο της αισθησεις!
    Και επειδη πατε τριτη λυκειου οποτε μενετε μαζι με τους δικους σας,βαλε και μια απαλη μουσικη,ξεμπλοκαρει καπως το στρες στο "αν" σε ακουνε
    Εχετε κατι ωραιο οποτε μην την βγαλεις σε κανενα ξενοδοχειο
    Μπορει να εγινα οδηγος καμα σουτρα αλλα..........................!!!!!
    Να ξερεις πως ερχεται μονο του και επειδη δεν μπορεις να το ζητησεις
    ας μιλησει η γλωσσα του σωματος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Και καντην να νιωσει γυναικα! ! !
    Και αν σε ρωτησουν οι γονεις τι κανατε τελικα ειδατε ταινια ?
    πες οχι διαβαζαμε!!!!!!!!!!!εκ πειρας μιλαω χααχαχχαχαχαχ
    Last edited by Chemistry; 14-01-2012 at 11:36.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Lost Again
    Posts
    254
    Γιατι αν πει οτι το κανανε τι θα γινει ? Ή μπορει να λειπουν οι γονεις , ιδανικα.

    το θεμα ειναι να βρεις τροπο να μη το σκεφτεσαι και να το αφησεις να ερθει απο μονο του πραγμα που εγω δε το εχω καταφερει !!
    Αυτο γινεται μονο με την εμπειρια, που απαιτει μια σχετικη τολμη !

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    403
    Quote Originally Posted by Haldol_Kills View Post
    Γιατι αν πει οτι το κανανε τι θα γινει?
    Δεν ειναι αυτο το θεμα μας,στην τελικη δεν χρειαζεται να πει και τιποτα!
    Μην μασας Multi!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by multikara View Post
    Αλλες φορες σκεφτομαι οτι ειναι τοσο απλο θεμα και δε θα πρεπε να με αγχωνει και αλλες πως δε ξερω καν πως να το χειριστω !! αλλα εφοσον εχουμε κατι ωραιο θα γινει και αυτο και τοτε θα δουμε!! παντως δεν ειμαι και πολυ ανετος με αυτο το θεμα !! και οπως ειπες φιλε μ οι περισσοτεροι αντρες το σκεφτονται αυτο καλως ή κακως !! το θεμα ειναι να βρεις τροπο να μη το σκεφτεσαι και να το αφησεις να ερθει απο μονο του πραγμα που εγω δε το εχω καταφερει !!
    Απλά να σκέφτεσαι ότι είναι η πρώτη φορά και είναι φυσιολογικό να κάνεις και λαθάκια, δεν χάθηκε κι ο κόσμος!! μην τρελαίνεσαι βρε παιδί κανενας δεν γεννιέται τελειος εραστής, όλα στην πορεία μαθαίνονται. χαλλλλαρα! Ελάτε ταξιδάκι στην Σαλόνικα, ίσως βοηθήσει!! ;)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  13. #13
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97
    Θεσσαλονικη θα ρθουμε σιγουρα 7ημερη οποτε θα εξακριβωθει αν θα βοηθησει !! ;) παντως παιδια ευχαριστω με εχετε ξεμπλοκαρει σε μεγαλο βαθμο με αυτο το θεμα ... Chemistry καπως ετσι το χα σκεφτει το σκηνικο αλλα μου κανει πολυ ταινια ολο αυτο... παντως εχει γουστο !! χαχα

Similar Threads

  1. πρώτη φορά
    By TTK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 16-11-2010, 16:48
  2. Πρώτη μου φορά σε ψυχίατρο
    By grtt in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 29-06-2009, 15:16
  3. η πρώτη φορά
    By geiasas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-08-2008, 11:50
  4. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ
    By kely28 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 39
    Last Post: 16-05-2008, 00:21
  5. Πρώτη μου φορά
    By siga_siga in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 214
    Last Post: 31-03-2008, 10:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •