Τι θα θελατε ??? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 150 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 31 to 45 of 2240
  1. #31
    Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Ρόδος....
    Posts
    61
    Chemistry
    !!!! Εεμμ είσαι καλά? Καλόν..υπόλοιπο μήνα..
    Εγώ καλά... work work . Δεν σαναγνωρίζω όμως... είσαι εσύ.. κάποιος άλλος?....
    Χχχμμ......

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    403
    Εγω ειμαι κατρινα!!!!:P:P
    δεν με αναγνωριζεις εεεεε... :P
    Επισης κατρινα καλον υπολοιπο μηνα!!!!
    σε ευχαριστω

  3. #33
    Να βλέπω το φως μες το σκοτάδι...
    ...είναι η άποψη μου

  4. #34
    Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Ρόδος....
    Posts
    61
    Γειά σου Chemistry..Βεβαιώθηκα ότι είσαι εσύ και θα σε.. εκπλήξω..βρε δεν είμαι καμμια μεγαλυτερή σου που σε "μαλώνω"..προς ΘΕΟΥ . Μα και εγώ είμαι κάπως ανάμεσα..
    Τι να πρτοκοιτάξω τα γήινα τα ουράνια τους χορούς....?? Με το ρολόι είμαι..
    Δεν σε "έκοψα" θα μιλάμε φυσικά μέχρι τέλους του μήνα απλά επειδή βλέπεις δεν έχω πέραση σαν άνθρωπος είμαι πολύ της ευχής
    προσπαθώ αν δείξω ότι έχω αδικηθεί.. .Μην νομίζεις ότι είμαι πάρα πάρα πολύ καλά εναλλαγή έχω πάλι μια ψιλοψιλοανορεξία διατροφική κάποιες ώρες .
    Τώρα ας το αφήσουμε αυτό.. περί μουσικής αχ με την ibiza κάτσε τώρα που δεν έχεις ιδέα η πιστή πόσο σχετική είμαι με την techno χαχα λοιπόν ήταν οι Faithless insomnia
    νομίζω κάποιο μέλος τους είναι αδερφός της dido.. .Επειτα marcus schltz dj , delerium ,prodigy αντικειμενικά φοβεροί.Επειτα.... θυμάσαι το 9pm ?? Η εκείνα τα βιντεοκλίπ με τα ελικόπτερα την φύση στην Ευρώπη.. τα θυμάσαι?? Φοβερή πενταετία 1993 - 1999 ..φοβερή φοβερά βιντεοκλίπ.. .
    ΑΣΧΕΤΟ τι έγινε βρε συ με τον Μέσι? Attack μιλάμε .. άρχισε να δέχεται περίεργη επίθεση σωματική μέσα στο γήπεδο τα είδες?? Χριστέ μου έχει γένει επιθετικός ο κόσμος.. .

    Λοιπόν στο θέμα μας..Αχ εγώ τι θαθελα..???? Αχ να γίνω πιο ανώτερη επαγγελμ ,έναν αρρενωπό άντρα δύσκολο σαν εμένα , στην πορεία 2 με 5 παιδιά, πτυχίο στις πολιτικές επιστήμες , κλπ.... Χαχαχα. ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ χαχαχαχαχ ........

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Quote Originally Posted by ΚΑΤΡΙΝΑ View Post
    Λοιπόν στο θέμα μας..Αχ εγώ τι θαθελα..???? Αχ να γίνω πιο ανώτερη επαγγελμ ,έναν αρρενωπό άντρα δύσκολο σαν εμένα , στην πορεία 2 με 5 παιδιά, πτυχίο στις πολιτικές επιστήμες , κλπ.... Χαχαχα. ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ χαχαχαχαχ ........
    Κανένα από τα 8 πτυχία δεν είναι σε πολιτικές επιστήμες :-ο..

    Εγώ θα ήθελα τώρα ένα ζεστό καφέ γύρω από το τζάκι με καλή παρέα.

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    θα ήθελα την τάμτα απο κάτω μου :)....έστω και απο πάνω μου :(....

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εγω την κιρστεν ντανστ ή την εμιλυ μπραουνινγκ, αλλα βολευομαι και με την γειτονισα εδω διπλα.

  8. #38
    Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Ρόδος....
    Posts
    61
    Αει και εγώ η ψιλοαγαθή.. . Να απαντήσω σαν άνθρωπος anonymous έτσι για την φιλική κουβεντούλα,, δεν είναι όλα πτυχία είναι όμως μια πάρα πολύ μεγάλη προσπάθεια και δεν είναι οxτώ είναι παραπάνω..! κακώς τα έγραψα,δεν ήθελα να κάνω φιγούρα,απλά ο καθένας τονίζει τον κόπο του.. .
    Επειτα απλά χαριτολόγησα! και εννοούσα θαθελα ένα καλόν άντρα να τα βρω συναισθηματικά.. .Ισως δηλαδή καιρός είναι το λέω γενικά σαν συμβουλευτική οι άνθρωποι να υλοποιούν το μονοπάτι τους.... .
    Ας θεωρείται σβησμένο το σημείο θαθελα ένα αρρενωπό άνδρα.. σβησμένο να θεωρείται .Ξεχάστηκα ότι είμαστε στο Ιν.. . Αει κι εγώ. Οκ.

    Ουδέν σχόλιον για τα παρακάτω απλά παει για λίγο "χύμα" το κλίμα ,νομίζω δηλαδή , φίλοι σας αφήνω , καταντά αντρική η κουβέντα , πείτε τα λοιπόν γειά σας χωρίς κρίση.. .
    Εγώ κακώς ανοίχτηκα.. .Χαριτολόγησα λίγο αλλά και πάλι το σχολιάζω γενικά δεν...σας κρίνω . Ετσι όπως κυλάει δεν είναι forum μια κοπέλα εδώ να νιώθει πάρα πάρα πολύ άνετα θαλεγα το πιο σοβαρό κλίμα να επιστρέψει. Οκ.. γειάσας ναστε καλά.
    Chemistry φίλε απο σένα περιμένω ένα γειά ,,οκ.. .

  9. #39
    Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Ρόδος....
    Posts
    61
    Εννοείται!! πως εννοούσα έναν καλόν άνδρα όμορφο εξωτερικά άρα εσωτερικά και ξέχασα ότι είμαστε στο Ιν ,άει ψιλορεζίλι.. . Οκ να θεωρείται σβησμένο.
    Administrator το....21.01.12 18.56 η ώρα το σημείο αρρενωπό άνδρα να σβηστεί διότι το γράφω με κάποια αγαθοσύνη και μπορεί να χτυπάει αλλιώς (όσο πατάει το μυρμήγκι),στους επισκέπτες εννοώ χτυπάει αλλιώς.. .
    ΑΝ γίνεται να σβηστεί αλλιώς μην μου πιέζεστε οκ ευχαριστώ.. .

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Εγώ πρώτα απ' όλα θα ήθελα να παντρευτώ και να κάνω οικογένεια...και μετά να κάνω ένα ταξίδι που θέλω πάρα πολύ στη Λατινική Αμερική...Μεξικό, Περού, Γη του Πυρός, Βολιβία, Γουατεμάλα...
    Και να ξαναπάω στο Παρίσι...για τρίτη φορά αλλά θέλω πολύ...νιώθω στο στοιχείο μου σ' αυτή την πόλη...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Μία σκέτη από γιουβέτσι!

  12. #42
    θα ήθελα να πήγαινα σε ενα ομορφο μερος κάπου στην εξοχη για 10 (τουλάχιστον) μέρες με τον φίλο μου, να μην είχα καμια υποχρέωση, να έκανα μόνο βόλτες και να έπαιζα με τον εναν σκύλο και τις 3 γατούλες (μικρές κατα προτίμηση) που θα είχα εκει.
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][SIZE="5"][/SIZE]Trying to be ruthless, in the face of beauty...

  13. #43
    Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Ρόδος....
    Posts
    61
    DRiver και λιγάκι anonymous
    Γειά σας ,, δεν συμφωνώ που το κλίμα driver έγινε λίγο χύμα πιο πρίν ,, αλλά σόρυ σε.. driver και anonymous αν το δούνε που έδωσα εντύπωση ότι
    κάνω κρίση και..έκρινα ? ήμουν ελάχιστα απότομη. Εγώ... σόρυ.
    Ναστε καλά βρε.

  14. #44
    Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Ρόδος....
    Posts
    61
    Chemistry ,
    Εγώ εννοείται φιλικά όχι πικαριστικά ,, ίσως δεν θές να δείξεις καθόλου ποιος είσαι,,
    προσπαθώ να σε φανταστώ πως είσαι εξωτερικά.. έτσι για το καλό.. . δεν απαντάς .. μ α..δεν σου έκανα κάτι
    Θα τρέχεις και εσύ βρε.... . Οκ καλά τρεξίματα.. .

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    403
    Quote Originally Posted by ΚΑΤΡΙΝΑ View Post
    Εννοείται!! πως εννοούσα έναν καλόν άνδρα όμορφο εξωτερικά άρα εσωτερικά και ξέχασα ότι είμαστε στο Ιν ,άει ψιλορεζίλι.. . Οκ να θεωρείται σβησμένο.
    Administrator το....21.01.12 18.56 η ώρα το σημείο αρρενωπό άνδρα να σβηστεί διότι το γράφω με κάποια αγαθοσύνη και μπορεί να χτυπάει αλλιώς (όσο πατάει το μυρμήγκι),στους επισκέπτες εννοώ χτυπάει αλλιώς.. .
    ΑΝ γίνεται να σβηστεί αλλιώς μην μου πιέζεστε οκ ευχαριστώ.. .

    Εννοουσες εδω ε κατρινα ?

Page 3 of 150 FirstFirst 123451353103 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 136
    Last Post: 29-10-2014, 10:37
  2. Γραψτε τι θα θελατε να κανετε για εσας!
    By Christina82 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 85
    Last Post: 26-10-2014, 14:39
  3. Ποια μελη του φορουμ θα θελατε να γνωρισετε ?
    By deleted-member30-03 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 390
    Last Post: 15-08-2013, 19:07
  4. ΠΟΙΟΝ/Α ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ;
    By kely28 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 59
    Last Post: 15-01-2012, 01:24
  5. Με μία λέξη, τί θα θέλατε να σας φέρει το 2011?
    By chr1986 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 46
    Last Post: 03-01-2011, 03:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •