Προβλήμα με γνωριμιες.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 70
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661

    Προβλήμα με γνωριμιες.

    Γεια σας,ειμαι καινουργιο μελος, θα ηθελα να σας 'κουρασω' λιγο με το θεμα μου,εχω το εξης 'προβλημα', 'ντρεπομαι' με τις κοπελες γενικα,νιωθω συνεχεια αμηχανα με οποιες βγενουμε για καποιον καφε που αυτες τυχαινει να ειναι απο το γυμναστηριο,σχολειο κλπ. εχω βγει με 2-3 κοπελες που ηταν και ελευθερες αλλα δεν ετυχε να προχωρισει καπου. προβλημα εμφανισης δεν εχω, γυμναζομαι επισης, θα ηθελα να πω οτι εχω καποια 'κομπλεκς' που ισως αυτα με κρατανε πισω στο να 'παιζω' και να κανω καινουργιες γνωριμιες. ειναι ωρες ωρες που νιωθω πολυ ασχημα που ντρεπομαι γενικα με τις κοπελες...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    γεια σου! ποσο χρονων εισαι? τι κομπλεξ εχεις?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    20, νιωθω ασχημα με την εμφανιση μου, οτι δεν 'αρεσω' καθολου και με κρινουν συνεχεια. γενικα νιωθω κατωτερους απο τους αλλους.

  4. #4
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    20, νιωθω ασχημα με την εμφανιση μου, οτι δεν 'αρεσω' καθολου και με κρινουν συνεχεια. γενικα νιωθω κατωτερους απο τους αλλους.

    Αλ...ποια ειναι τα χαρακτηριστικά που δεν σου αρέσουν πάνω σου?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    204
    φιλε μ μη σκεφτεσαι οτι οι αλλοι ειναι καλυτεροι σ και οτι σε κρινουν για την εμφανιση σ ή κατι αλλο....γραψτυσ ολουσ στ @@ σ....αναφορικα με τα γκομενικα....οπωσ καταλαβα ανεκαθεν ησουν ντροπαλοσ.....πιστεψε με ομωσ οταν μιλησεισ για πρωτη φορα σε καποια εξηγωντασ την τι νοιωθεισ γι αυτη ή οτι σ αρεσει μετα θα σ φυγουν ολεσ οι ανασφαλειεσ......δεν θα εχεισ προβλημα να μιλασ και ακομη και αν φασ 1,2 3 ακυρα στα @@ σ και παλι......δεν εχεισ να χασεισ κατι εσυ....ισα ισα που δειχνεισ οτι εισαι οκ......ελπιζω να σ βοηθησα...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    τα κιλα σχετικα με το υψος μου ( 80+- , 1,93 υψος, φενομαι 'κοκαλιαρης' ). και η μυτη μου.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by confuse View Post
    φιλε μ μη σκεφτεσαι οτι οι αλλοι ειναι καλυτεροι σ και οτι σε κρινουν για την εμφανιση σ ή κατι αλλο....γραψτυσ ολουσ στ @@ σ....αναφορικα με τα γκομενικα....οπωσ καταλαβα ανεκαθεν ησουν ντροπαλοσ.....πιστεψε με ομωσ οταν μιλησεισ για πρωτη φορα σε καποια εξηγωντασ την τι νοιωθεισ γι αυτη ή οτι σ αρεσει μετα θα σ φυγουν ολεσ οι ανασφαλειεσ......δεν θα εχεισ προβλημα να μιλασ και ακομη και αν φασ 1,2 3 ακυρα στα @@ σ και παλι......δεν εχεισ να χασεισ κατι εσυ....ισα ισα που δειχνεισ οτι εισαι οκ......ελπιζω να σ βοηθησα...
    εχω φαει ακυρα και ...εχω πιαστει απο αυτα... ναι παντα ειμουν ντροπαλος, ακομα και τωρα.

  8. #8
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    τα κιλα σχετικα με το υψος μου ( 80+- , 1,93 υψος, φενομαι 'κοκαλιαρης' ). και η μυτη μου.

    Ότι δεν μας αρέσει το αλλάζουμε...:)
    Πήγαινε σε ένα γυμναστήριο να δυναμώσεις το σώμα σου, (με την κατάλληλη διατροφή θα πάψεις να είσαι κοκκαλιάρης) και βρες έναν καλό πλαστκό χειρουργό να φτιάξεις τη μύτη σου.
    Η πλαστική μύτης είναι από τις φθηνότερες, δεν είναι τραγικό το ποσό.
    Μη μπεις σε ένα φαύλο κύκλο να κλάιγεσαι όλη μέρα, γιατί θα χάσεις τα καλύτερα σου χρόνια και στο τέλος θα καταλήξεις μισογύνης.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    Ότι δεν μας αρέσει το αλλάζουμε...:)
    Πήγαινε σε ένα γυμναστήριο να δυναμώσεις το σώμα σου, (με την κατάλληλη διατροφή θα πάψεις να είσαι κοκκαλιάρης) και βρες έναν καλό πλαστκό χειρουργό να φτιάξεις τη μύτη σου.
    Η πλαστική μύτης είναι από τις φθηνότερες, δεν είναι τραγικό το ποσό.
    Μη μπεις σε ένα φαύλο κύκλο να κλάιγεσαι όλη μέρα, γιατί θα χάσεις τα καλύτερα σου χρόνια και στο τέλος θα καταλήξεις μισογύνης.
    πηγαινω γυμναστηριο, κανω γραμμωση, και μου ειχε ο γυμναστης αρκει να παρω 4-5 κιλα και θα ειμαι καλυτερα, δεν χρειαζεται ογκος, αλλα δεν ξερω μου εχει κολλησει οτι και παλι θα ειμαι καπως. ακολουθω μια συγκεκριμενη διατροφη. σκεφτομουν για την πλαστικη στην μυτη , οταν θα εκανα και το διαφραγμα μου.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    χαχα.. αυτο το οτι θα καταληξει μισογυνης με πηγε κατευθειαν σε ενα συγκεκριμενο προσωπο εδω μεσα... χαχα

    τεσπα.. δεν ξερω για την πλαστικη, μαλλον εχεις δικαιο θεοφανια.. καλυτερα καποιος να κανει μικρος πλαστικη να τελειωνει παρα να καθεται να στεναχωριεται κ να λεει ετσι ειμαι κ σε οποιον αρεσω... αλλα αν καποιος φοβαται οτι το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο??

    βασικα για τους αντρες κ να εχει λιγο μεγαλη μυτη ο αλλος δεν ειναι κ τοσο τραγικο.. το να ειναι ψηλος κανεις κ με νορμαλ σωμα ειναι το θεμα..

  11. #11
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    πηγαινω γυμναστηριο, κανω γραμμωση, και μου ειχε ο γυμναστης αρκει να παρω 4-5 κιλα και θα ειμαι καλυτερα, δεν χρειαζεται ογκος, αλλα δεν ξερω μου εχει κολλησει οτι και παλι θα ειμαι καπως. ακολουθω μια συγκεκριμενη διατροφη. σκεφτομουν για την πλαστικη στην μυτη , οταν θα εκανα και το διαφραγμα μου.

    χαίρομαι που είσια τόσο αποφασιστικός...:)
    Να είσαι σίγουρος πως μόλις αρχίσεις να νιώθεις όμορφα με τονε αυτό σου, οι ανασφάλειες θα μειωθούν και η αυτοπεποίθηση σου θα ανέβει.
    Όλα τα άλλα θα σου βγουν αυθόρμητα, χωρίς να το καταλάβεις και θα γίνεις πιο κοινωνικός.

  12. #12
    Quote Originally Posted by kalopisti View Post
    χαχα.. αυτο το οτι θα καταληξει μισογυνης με πηγε κατευθειαν σε ενα συγκεκριμενο προσωπο εδω μεσα... χαχα

    τεσπα.. δεν ξερω για την πλαστικη, μαλλον εχεις δικαιο θεοφανια.. καλυτερα καποιος να κανει μικρος πλαστικη να τελειωνει παρα να καθεται να στεναχωριεται κ να λεει ετσι ειμαι κ σε οποιον αρεσω... αλλα αν καποιος φοβαται οτι το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο??

    βασικα για τους αντρες κ να εχει λιγο μεγαλη μυτη ο αλλος δεν ειναι κ τοσο τραγικο.. το να ειναι ψηλος κανεις κ με νορμαλ σωμα ειναι το θεμα..
    ...όχι, δεν το είπα για κάποιον συγκεκριμένα, άλλωστε υπάρχουν πολλοί τέτοιοι τύποι και στον περιγυρό μας, όχι μόνο εδώ μέσα.

    Καλόπιστη, έχω δει μοντέλο γνωστή μου που πριν την πλαστική στη μύτη ήταν σα τη μάγισσα κλο-κλο.
    Μιλάμε είχε τόσο άσχημη μύτη που δεν εστίαζε κανείς σε όλο το υπόλοιπο που ήταν τέλειο.
    Αν ο φίλος μας είναι πολύ αδύνατος και έχει γαμψή μυτη, ή μεγαλύτερη απλο τα άλαλ του χαρακτηριστικά, τότε πρέπει να τη φτιάξει.
    Άλλωστε 20 χρονών είναι, τώρα ξεκινάει τη ζωή του.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by kalopisti View Post
    χαχα.. αυτο το οτι θα καταληξει μισογυνης με πηγε κατευθειαν σε ενα συγκεκριμενο προσωπο εδω μεσα... χαχα

    τεσπα.. δεν ξερω για την πλαστικη, μαλλον εχεις δικαιο θεοφανια.. καλυτερα καποιος να κανει μικρος πλαστικη να τελειωνει παρα να καθεται να στεναχωριεται κ να λεει ετσι ειμαι κ σε οποιον αρεσω... αλλα αν καποιος φοβαται οτι το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο??

    βασικα για τους αντρες κ να εχει λιγο μεγαλη μυτη ο αλλος δεν ειναι κ τοσο τραγικο.. το να ειναι ψηλος κανεις κ με νορμαλ σωμα ειναι το θεμα..
    χαχαχαχα.. εσύ αμέσως να πιαστείς απ' την λέξη!
    Η πρόληψη είναι που μετράει, γιατί με την θεραπεία το αποτέλεσμα δεν ξέρουμε αν θάναι πάντα ίαση.
    Κι εγώ πιστεύω Alucard, ότι οι ανασφάλειές σου δεν είναι ρεαλιστικές. Και συμφωνώ κι εγώ με την λύση πλαστική!
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by kalopisti View Post
    χαχα.. αυτο το οτι θα καταληξει μισογυνης με πηγε κατευθειαν σε ενα συγκεκριμενο προσωπο εδω μεσα... χαχα

    τεσπα.. δεν ξερω για την πλαστικη, μαλλον εχεις δικαιο θεοφανια.. καλυτερα καποιος να κανει μικρος πλαστικη να τελειωνει παρα να καθεται να στεναχωριεται κ να λεει ετσι ειμαι κ σε οποιον αρεσω... αλλα αν καποιος φοβαται οτι το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο??

    βασικα για τους αντρες κ να εχει λιγο μεγαλη μυτη ο αλλος δεν ειναι κ τοσο τραγικο.. το να ειναι ψηλος κανεις κ με νορμαλ σωμα ειναι το θεμα..
    γιατι οι ψηλοι, τι εχουν? στον στρατο ειχαμε και ατομα 1,98 135 κιλα που δεν τους φαινοταν και τοσο :D

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    οχι, εννοω να μην ειναι πολυ κοντος ο αλλος!.. τοτε ειναι θεμα για τους αντρες..

    αν κ κοντος να ειναι κανεις, θα βρει την αντιστοιχη κοντη γυναικα.. βασικα το θεμα ειναι να περιποιειται κανεις κ να αγαπαει τον εαυτο του.. κ δεν χρειαζεται να περιποιειται τραγικα, τα βασικα για να ειναι ευπαρουσιαστος

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Το προβλημα μου...!
    By talikiller in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 12-12-2011, 00:14
  2. προβλημα
    By fly in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 08-12-2011, 14:39
  3. Γνωριμιες μεσο ιντερνετ.Τι λετε?
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 158
    Last Post: 15-10-2009, 17:44
  4. προβλημα....
    By soares in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 06-09-2009, 21:30
  5. προβλημα με το U2U
    By gramle in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 23
    Last Post: 24-09-2007, 20:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •