Mε έχει πάρει από κάτω,δεν έχω φιλήσει ποτέ... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Aθήνα
    Posts
    23
    Κοιταξε φιλε... Εγω, οπως και οι περισσοτεροι πιστευω, απο αυτα που εγραψες στην αρχη σχηματισα την εντυπωση πως εισαι παρθενος. Εφοσον αυτο δεν ισχυει, τοτε εμεις οι δυο ειμαστε ακριβως στην ιδια φαση, μονο που εγω ειμαι και 5 χρονια μεγαλυτερος. Ειναι αληθεια πως οσο περνανε τα χρονια το βαρος της μοναξιας γινεται ολο και πιο δυσβασταχτο. Μακαρι να βρεις κατι συντομα, αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις αν και ποτε θα ερθει αυτο, προσπαθησε να κανεις αρκετα συχνα σεξ γιατι, οπως και να \'χει, αυτο βοηθαει σημαντικα στην ανυψωση του ηθικου. Πιστεψε με, δεν υπαρχει αλλος που να σε καταλαβαινει καλυτερα απο εμενα... Καλη μας τυχη!

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    12
    KAI EΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΑΣΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    5
    καλα μου φαινεται εχουμε μαζευτοι πολλοι:)

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Aθήνα
    Posts
    23
    Παιδια, προσπαθειστε να δειτε το θεμα οσο πιο ψυχρα γινεται γιατι αλλιως θα τρελαθειτε. Ολα μια ιδεα ειναι ρε σεις... Εγω το εχω παρει αποφαση οτι μπορει να περασω ολη μου τη ζωη ετσι. Μερικες φορες πραγματικα πιστευω οτι δεν κανω για σχεση. Καποιες φορες που μου δοθηκε η ευκαιρια, εκανα πισω. Νιωθω μοναξια, αλλα απο την αλλη ρε γαμωτο δεν αντεχω δεσμευσεις κτλ. Ι\'m a free spirit baby!!!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    195
    Originally posted by explorer2004
    Originally posted by Absolut

    Kαι έχω και τρομερό δίλημμα : Πρέπει να αποφεύγω να πω πως δεν έχω κάνει σχέση ; Nα λέω παραμύθια με σκοπό να ξεγελάσω κάποια ; Μήπως να κάνω τον κινέζο και να αποφεύγω να συζητήσω για σχέσεις ; Tι ;
    Να λές απλά την αλήθεια: δεν έχεις κάνει σχέση γιατί δε βρέθηκε ακόμα η κατάλληλη.
    Συμφωνω με τον explorer αν και δεν εισαι υποχρεωμενος να αναλυσεις την προηγουμενη ζωη σου.

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    6
    Originally posted by Τασος
    Κοιταξε φιλε... Εγω, οπως και οι περισσοτεροι πιστευω, απο αυτα που εγραψες στην αρχη σχηματισα την εντυπωση πως εισαι παρθενος. Εφοσον αυτο δεν ισχυει, τοτε εμεις οι δυο ειμαστε ακριβως στην ιδια φαση, μονο που εγω ειμαι και 5 χρονια μεγαλυτερος. Ειναι αληθεια πως οσο περνανε τα χρονια το βαρος της μοναξιας γινεται ολο και πιο δυσβασταχτο. Μακαρι να βρεις κατι συντομα, αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις αν και ποτε θα ερθει αυτο, προσπαθησε να κανεις αρκετα συχνα σεξ γιατι, οπως και να \'χει, αυτο βοηθαει σημαντικα στην ανυψωση του ηθικου. Πιστεψε με, δεν υπαρχει αλλος που να σε καταλαβαινει καλυτερα απο εμενα... Καλη μας τυχη!

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    6
    APO TA AYTIA EISAI PARTHENOS TASO?XAXAXAXAXA

  8. #38
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    69
    Για άλλη μια φορά ευχαριστώ όσους έγραψαν.Φυσικά τα έχω διαβάσει εδώ και μέρες αλλά δεν ήξερα τι να γράψω γιατί με διακρίνει μια αναποφασιστικότητα (όπως και με τις γυναίκες).Θα λάβω τις συμβουλές σας σοβαρά υπόψιν.Δίνουν κάποια αισιοδοξία , που μου είναι πολύ απαραίτητη , καθώς έχω μια αίσθηση ματαιότητας για το θέμα.Ό,τι και να κάνω αποτυγχάνω.Οι γυναίκες με παίζουν με πολλή ευκολία.Δεν καταφέρνω ούτε καν να βγω μαζί τους και να φάω μια χυλόπιτα της προκοπής.Μόνο με γράφουν προκλητικά και απροκάλυπτα (μόλις αρχίσουν να με γνωρίζουν) , έτσι βιώνω συνεχώς την απόρριψη.Να είσαι ο εαυτός σου λένε αλλά εγώ ουσιαστικά νιώθω μια πίεση να αλλάξω την προσωπικότητά μου.Και θα το έκανα αν μπορούσα , προκειμένου να αποκτήσω μια «κανονική» ερωτική ζωή.Η προσωπικότητά μου δε μου επιτρέπει να ικανοποιήσω τον ερωτισμό μου.Δεν έχω τη δυνατότητα να εκφραστώ ερωτικά και μου την έχει δώσει.Πακέτο... :(

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Aθήνα
    Posts
    23
    Κρατα γερα ρε...!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    195
    Originally posted by Absolut
    Για άλλη μια φορά ευχαριστώ όσους έγραψαν.Φυσικά τα έχω διαβάσει εδώ και μέρες αλλά δεν ήξερα τι να γράψω γιατί με διακρίνει μια αναποφασιστικότητα (όπως και με τις γυναίκες).Θα λάβω τις συμβουλές σας σοβαρά υπόψιν.Δίνουν κάποια αισιοδοξία , που μου είναι πολύ απαραίτητη , καθώς έχω μια αίσθηση ματαιότητας για το θέμα.Ό,τι και να κάνω αποτυγχάνω.Οι γυναίκες με παίζουν με πολλή ευκολία.Δεν καταφέρνω ούτε καν να βγω μαζί τους και να φάω μια χυλόπιτα της προκοπής.Μόνο με γράφουν προκλητικά και απροκάλυπτα (μόλις αρχίσουν να με γνωρίζουν) , έτσι βιώνω συνεχώς την απόρριψη.Να είσαι ο εαυτός σου λένε αλλά εγώ ουσιαστικά νιώθω μια πίεση να αλλάξω την προσωπικότητά μου.Και θα το έκανα αν μπορούσα , προκειμένου να αποκτήσω μια «κανονική» ερωτική ζωή.Η προσωπικότητά μου δε μου επιτρέπει να ικανοποιήσω τον ερωτισμό μου.Δεν έχω τη δυνατότητα να εκφραστώ ερωτικά και μου την έχει δώσει.Πακέτο... :(
    Μην αλλαξεις την προσωπικοτητα σου. Απλως απαλλαξε τον εαυτο σου απο αναστολες. Ολοι εχουμε φαει χυλοπιτες, πιστεψε με. Δεν ειναι ο,τι πιο ευχαριστο μπορει να σου τυχει, αλλα δεν ειναι και η συντελεια του κοσμου.

    Αλλωστε γι αυτο ειμαστε πανω σ\'αυτη τη γη. Για να πεφτουμε και, ΚΥΡΙΩΣ, να ξανασηκωνομαστε!

    Για ΜΙΑ φορα συμφωνω με τον Τασο.
    Κρατα γερα! Ακριβως οπως στο ειπε!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Το ξέρεις το ρητό: «ο βρεγμένος τη βροχή δεν τη φοβάται»; Κι ένα άλλο: «είναι καλύτερα να μετανοιώσεις για κάτι που έκανες παρά για κάτι που δεν έκανες». Μην φοβάσε να «αποκαλυφθείς» στα κορίτσια. Βάρα, βάρα, βάρα! Εκείνη που θα σε ελκύσει περισσότερο, κάνε κίνηση. Θα σέβεσε τον εαυτό σου πολύ περισσότερο. Και για το εάν «ανακαλύψει» τι έκανες ή τι δεν έκανες, το φοβερό σου ΕΓΚΛΗΜΑ ότι δεν έχεις φιλήσει ποτέ, τότε να είσαι ειλικρινής. Δεν θα έχεις τίποτα να σε βαραίνει αν δεν κρύψεις τίποτα. Δεν είσαι ένοχος για τίποτα και δεν είσαι υπόλογος για τίποτα επίσης. Βουρ! Αυτός είσαι και αν η κοπέλα αισθανθεί ότι δεν την κοροϊδεύεις αλλά πραγματικά αισθάνεσαι αυτά που της λες και της αρέσεις, δεν θα τη νοιάξει. Άντε γιατί έχεις κολλήσει σε μαλ...ιες και δεν έχεις καταλάβει πόσο μαλ....ίες είναι.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •