θελω να αλλαξω παρεες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    2

    θελω να αλλαξω παρεες

    αγαπητο forum οπως λεει κ ο τιτλος εχω προβλημα με την τωρινη μ παρεα.ας τα παρουμε ομωσ απ την αρχη.με το τελος του σχολειου ειχα ενα κολλητο π παιρναγαμε τελεια.μαζι με αυτο εκανα και τισ πρωτες μ σχεσεισ βολτες ξενυχτια.ομωσ δυστυχως περασε σε μια αλλη πολη για σπουδες και αναγκαστικα χαθηκαμε.υστερα εμπλεξα με μια παρεα οι οποια κυριολεκτικα με χαντακωσε.δν λεω καλα παιδια αλλα εκει ειχα μια ανοδο μιλωντασ παντα για τ θεμα κοπελας ηρθε η απολυτη καθοδος.γενικα οι περισσοτεροι στην παρεα ειναι αγορια και περΑ απο αυτου οι περισσοτεροι δν εχουν καθολου γνωριμιες με κοριτσια και μπορω να πω οτι οι περισσοτεροι δν εχουν κανει ακομα ουτε καν σχεση(για sex ουτε κουβεντα),μιλαμε για 22 και 23 χρονων παιδια.απο τοτε τα αισθηματικα κ η σεξουαλικη μ ζωη ειναι χαλια μενοντας μονος για τουλαχιστον 2 χρονια.απο τοτε περιμενω τον φιλο μ κανα πασχα η αντε τ καλοκαιρι για να βγω σε ενα κλαμπ ρε αδερφε κ να πεσει κανα φασωματακη.γενικα τ προβλημα ειναι οτι χαραζομιζομαι σε μια παρεα οπου δν εχουμε κανενα κοινο.εμενα μ αρεσουν τα club να περναω καλα τα ταξιδια(αλλα αμα δν βρισκεις ατομα).γενικα διαφερω πολυ απ τν παρεα σε πολλΑ μας αρεσουν διαφορετικα πραγματα και ειναι πολυ καλα παιδια για μενα.δλδ εχω πραγματικα αναγκη να βγω να μεθυσω να γνςρισω νεες κοπελες.να μ πεις γιατι δν γνωριζεις νεα ατομα?δν ειναι τοσο ευκολο πραγμα αμα δν εχεισ τισ βασεις πιστεψτε μ.βαρεθηκα να βγαινω ολο την ωρα με αγορια.γενικα καθε χριστουγεννα παΣχα καλοκαιρι του δινουμε κ καταλαβαινει ποτα βολτεσ ξενυχτια παρεεσ μεγαλες (οντασ ο κολλητος μ μεγαλο αλανι).αυτα τα λιγα ειχα να σας πω γτ τα κραταγα πολυ καιρο μεσα μ θελω να μ πειτε τη γνωμη.τ ζητημα δλδ ειναι πως θα κανω απ τ μηδεν νεουσ κυκλους και πως θα κανω νεες γνωριμιες με κοπελεσ

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    2
    απλα πιστευω πως περναν τα χρονια και θελω να ζησω.

Similar Threads

  1. πως μπορω να αλλαξω το ε-μαιλ μου
    By ME&I in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 3
    Last Post: 19-09-2011, 07:48
  2. ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΠΑΡΕΕΣ
    By nPb in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 16
    Last Post: 04-05-2011, 13:31
  3. θελω να αλλαξω nick
    By BrokeN_DoLL in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 11
    Last Post: 04-02-2011, 17:12
  4. Μπορώ να αλλάξω?
    By Χάιντι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 05-08-2010, 11:17
  5. Πως μπορώ να αλλάξω το username μου;;;
    By kkkk in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-2010, 18:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •