καλησπέρα σας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    9

    καλησπέρα σας

    ειμαι ο Πετρος ειμαι καινουριος εδω

    εγω δεν εχω καποιο προβλημα αν και περασα παρα πολλα για την ηληκια μου, (θα τα πουμε στο μελλον..)

    προσφατα ειχα σχεση με καποια, για την οποια οι περισσοτεροι γνωστοι της θεωρουν οτι : δεν παει καλα, οτι χανει, οτι δεν στεκει καλα κλπ κλπ,

    επειδη μου εκανε πολλα παρα πολλα, και οχι δε μηλαω για απιστια, λιγο καιρο ημασταν μαζι δεν ειναι εκει το θεμα,

    μου μαυρησε την ψυχη, ειπε ψεματα που δε θα τολμουσα να πω ουτε για αστειο, και αποδειχτηκε δυπροσωπη με εναν τελειως κουφο τροπο,

    πειτε μου υπαρχει τροπος να καταλαβω αν οντως εχει προβλημα ψυχολογικο;

    δε μπορω να γραψω συγκεκριμενα γιατι ισως φανερωθει ποτε δε ξερεις

    ας το συζητησουμε γενικα με παραδειγματα η οπως θελετε, μολις που βγαινω απο το τεραστιο σοκ που επαθα οταν καταλαβα τι εγινε, ειμαι πλεον σε θεση να συζητησω :)

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by ΠΕΤΡΑΝ View Post
    ειμαι ο Πετρος ειμαι καινουριος εδω

    εγω δεν εχω καποιο προβλημα αν και περασα παρα πολλα για την ηληκια μου, (θα τα πουμε στο μελλον..)

    προσφατα ειχα σχεση με καποια, για την οποια οι περισσοτεροι γνωστοι της θεωρουν οτι : δεν παει καλα, οτι χανει, οτι δεν στεκει καλα κλπ κλπ,

    επειδη μου εκανε πολλα παρα πολλα, και οχι δε μηλαω για απιστια, λιγο καιρο ημασταν μαζι δεν ειναι εκει το θεμα,

    μου μαυρησε την ψυχη, ειπε ψεματα που δε θα τολμουσα να πω ουτε για αστειο, και αποδειχτηκε δυπροσωπη με εναν τελειως κουφο τροπο,

    πειτε μου υπαρχει τροπος να καταλαβω αν οντως εχει προβλημα ψυχολογικο;

    δε μπορω να γραψω συγκεκριμενα γιατι ισως φανερωθει ποτε δε ξερεις

    ας το συζητησουμε γενικα με παραδειγματα η οπως θελετε, μολις που βγαινω απο το τεραστιο σοκ που επαθα οταν καταλαβα τι εγινε, ειμαι πλεον σε θεση να συζητησω :)
    φίλε το νίκνειμ σου το διάλεξες τυχαία ή με σκοπό να ενοχλήσεις ένα δικό μας μέλος? :O

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    9
    οχι προς θεου! πρωτη φορα σημερα βρηκα το site μεσω google, αν υπαρχει θεμα ας αλλαξει δεν εχω κανενα προβλημα!

    και λεω να αλλαξει για να μην κανω αλλο λογαριασμο

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    9
    δε ξερω καν αν υπαρχει μελος με παρομοιο νικ, απλα οταν μου ζητηθηκε ειδα οτι το ΠΕΤΡΟΣ ειναι ποιασμενο ειπα να βαλω ΠΕΤΡΟΣΣ αλλα λεω θα μας μπερδευουν και γιαυτο εβαλα ΠΕΤΡΑΝ

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    9
    Να προσθεσω στο θεμα οτι, προσπαθω να δω αν οντως εχει προβλημα η κοπελα, γιατι αν εχει δεν της κραταω κακια, αν ομως δεν εχει, ειναι πανεξυπνη καλη ηθοποιος κλπ κλπ

    να πω επισης οτι οσοι κοντινοι μου ανθρωποι τους ειπα ακριβως τι γινοταν και τι εγινε την χαραχτηρησαν ψυχοπαθη διπροσωπη κλπ

    θα μου πειτε κανεις δε μπορει να ξερει με σιγουρια, παιζω με τις πιθανοτητες, δε μπορω να κανω κατι αλλο

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by ΠΕΤΡΑΝ View Post
    οχι προς θεου! πρωτη φορα σημερα βρηκα το site μεσω google, αν υπαρχει θεμα ας αλλαξει δεν εχω κανενα προβλημα!

    και λεω να αλλαξει για να μην κανω αλλο λογαριασμο
    οκ, άμα είναι έτσι...σόρι....στέλνεις εδώ(τουλάχιστον έτσι νομίζω) εαν θές (ακόμα) να αλλάξεις το νικνέιμ σου http://www.e-psychology.gr/forum/member.php?8466-Idella

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    9
    αν υπαρχει θεμα να το αλλαξουμε αν οχι δε χρειαζεται

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by ΠΕΤΡΑΝ View Post
    αν υπαρχει θεμα να το αλλαξουμε αν οχι δε χρειαζεται
    εσύ θα μου πείς φίλε μου αν υπάρχει θέμα και χρειάζεται να το αλλάξουμε...:)

    Φιλικά, Driver

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Πετραν απλα υπαρχει και αλλο μελος με το ιδιο ονομα,αλλα στην περιπτωση σου πιστευω πως εγινε τυχαια και οχι με καποιο σκοπο.Μπορεις απο τις ρυθμισεις να βαλεις μια υπογραφη του στυλ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο PETRAN για να μην σας μπερδευουμε.


    Στο θεμα σου τωρα.
    Θα μπορουσες να μας πεις καποια παραπανω πραγματα για να καταλαβουμε λιγο περισσοτερο?
    Για παραδειγμα περα απο τα ψεμματα που ελεγε υπηρχε και κατι αλλο που σε κανει να πιστευεις οτι η κοπελα εχει καποιο ψυχιατρικο προβλημα?
    Last edited by betelgeuse; 15-01-2012 at 03:44.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    9
    Η συμπεριφορα που εχει απεναντι στους γονεις της, γινοτανε διαολος απο τη μια στιγμη στην αλλη οταν πχ μπαινανε μεσα στο δωματιο της την ωρα που μηλουσε στο τηλ,

    σιγουρα προκειται για ατομο πολυ κακομαθημενο και με πολλα λεφτα, καταλαβαινεται τι παιζει,

    απο κει και περα πληρης διπροσωπεια, εφτασε σε σημειο να μου λεει οτι παιρνει ναρκωτικα (σκληρα κιολας) εγω ομως επειδη ποτε δεν ειχα την παραμικρη σχεση με αυτα δε μπορουσα να καταλαβω τι παιζει, μεχρι που βρεθηκαν καποια ατομα να μου πουν οτι αυτο αποκλειεται! δηλαδη όσα μου ειπε αν ηταν αληθεια πολυ απλα δε θα ηταν ετσι, δε ξερω τι να πω, αν καποιος ειναι ειδικος σε αυτο το θεμα εχω να πω και κατι αλλο ενα πολυ σημαντικο στοιχειο, ας μου στειλει πμ να του πω, δεν ειναι κατι περιεργο απλα δε θελω να δημοσιευσω ολα τα στοιχεια..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Κοιτα να δεις θα μπορουσε να εχει καποιο προβλημα (πχ μυθομανια) αλλα μπορει και να ειναι απλα κακομαθημενη και θελει να κανει τους αλλους να τρεχουν.
    Εγω ξερω κοπελα που ειχε πει στον δικο της να παει στο σπιτι της γιατι το εχουν διαρρηξει απλα και μονο για να σπασει πλακα,και μετα περιφανευοταν οτι τον εχει κανει σκυλακι.
    Το θεμα ειναι οτι εδω δεν ειμαστε γιατροι και δεν μπορουμε να κανουμε διαγνωσεις,ποσο μαλλον οταν μιλαμε για ενα ατομο που δεν γνωριζουμε.
    Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ρωτησεις καποιον που την ξερει καλα,εναν φιλο για παραδειγμα ή τους γονεις της,αν προκειται περι ασθενειας σιγουρα θα το ξερουν.
    Last edited by betelgeuse; 15-01-2012 at 23:45.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    18%____________

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    αυτο το θεμα και το account τελικα ηταν Καραγιαννης Καρατζοπουλος ή οχι ?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    αυτο το θεμα και το account τελικα ηταν Καραγιαννης Καρατζοπουλος ή οχι ?

    Οχι ηταν εντελως τυχαιο.

Similar Threads

  1. Καλησπερα
    By moufa in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 24-03-2011, 20:06
  2. Καλησπερα
    By moufa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 21-03-2011, 02:33
  3. καλησπερα
    By Nikakikoukou in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 23-06-2010, 00:08
  4. Καλησπέρα
    By Κεφαλλονιά in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 09-06-2010, 20:19
  5. Καλησπερα..
    By Ifigeneia24 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 26-07-2006, 22:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •