γιατι τα κανει ολα αυτα..?? δεν μπορω να τον καταλαβω,.!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    18

    γιατι τα κανει ολα αυτα..?? δεν μπορω να τον καταλαβω,.!!!!

    Ακόμα νιωθω πολυ μπερδεμενη...θα σας εξηγησω απο την αρχη τι ειχε γινει για να ακουσω κ τη δικη σας αποψη..Ολα ξεκεινησαν απο το καλοκαιρι.. Ημουν ελευθερη,και μου αρεσε ενα παιδι..που δεν τον ηξερα,απλα τον εβλεπα συνεχεια σε μια καφετερεια που συχναζα κ σε ενα club...και μου αρεσε πολυ(αλλα ποτε δεν του το εδειξα).τον ειχα βρει στο facebook και τον ειχα κανει add.απο εκει εμαθα κ το ονομα του(Μαριος).ειχα παρατηρησει οτι οταν τον πετυχενα καπου,με κοιταζε συνεχεια.στη κολλιτη μου δεν ειχα πει τιποτα γι αυτον.και μου ελεγε συνεχεια κ αυτη απο μονη της πως αυτος με κοιταζει συνεχεια...κ φαινεται οτι με γουσταρει.κ διαφορα τετοια.αλλα εγω της ελεγα πως δεν πιστευω να συμβαινει κατι τετοιο.ενα βραδυ που ημουν με την κολλιτη μου σε ενα club,ηταν κ αυτος.εμεις χορευαμε,(εγω ειχα πιει κ λιγο παραπανω εκεινο το βραδυ) και αυτος ηταν διπλα μας με τους φιλους του κ με κοιταζε συνεχεια κ ειχε πιει λιγο παραπανω κ αυτος,ωσπου καποια στιγμη με πιανει(εντωμεταξυ ηξερε κ το ονομα μου) κ αρχιζει να μου λεει οτι ειναι βλακεια να μη μιλαμε,κ πως απο δω κ περα θελει καθε που βλεπομαστε να μιλαμε κανονικα,κ τετοια.αρχιζε να με αγκαλιαζει,να με φιλαει(αλλα οχι στο στωμα).ειμασταν για πολλες ωρες συνεχεια μαζι κ αγκαλια.καποια στιγμη που πηγαμε να προχωρησουμε λιγο,(εννοω να κανουμε κατι..)μου ειπε οτι θελει να ειναι ειλικρινης μαζι μου κ μου ειπε οτι εχει κοπελα κ δεν μπορει να της κανει κατι τετοιο.και μου ειπε οτι με θελει πολυ κ του αρεσω..αλλα δεν γινεται ακομα να γινει κατι μεταξυ μας..τελοσπαντων,απο εκεινο το βραδυ..που ειμασταν μεχρι της 6 το πρωι μαζι,καθε που τον εβλεπα καπου,μιλαγαμε κανονικα,με χερεταγε κ τετοια..αλλα τον εβλεπα συχνα με τη κοπελα του,κ αποφασισα να μη ξανασχοληθω μαζι του,και να συνεχισω τη ζωη μου..κ να βρω καποιον που θα μπορω να ειμαι μαζι του κ να ξεκολλησω απο αυτον.κανονισα να βγω ενα βραδυ με ενα παιδι,κ με τον φιλο του κ τη κολλιτη μου.κ τελεικα εκει ηταν κ Ο Μαριος.κ με κοιταζε συνεχεια που ημουν με τον αλλον.καποια στιγμη,ειδε που φιληθηκαμε κ μας κοιταζε ολη την ωρα.μετα,ερχοταν καθε λιγο κ μου μιλουσε,με αγκαλιαζε.και ο αλλος ειχε νευριασει.μετα οταν φευγαμε,πετυχα παλυ τον Μαριο εξω,ηρθε,με αγκαλιασε,με φιλησε στο μαγουλο κ μου ειπε τα λεμε αυριο.κ με εκανε να τσακωθω με τον αλλον.εκτος απο αυτο,ειχα μαθει οτι με θελει κ ο κολλιτος του Μαριου,ο οποιος δεν ηξερε τιποτα οτι ειχε παιχτει κατι με εμενα κ τον Μαριο.Και μου εστελνε συνεχεια μυνηματα.καποια στιγμη που το εμα8ε,αρχιζε να λεει οτι ειχε καταλαβει οτι με γουσταρει ο Μαριος,παρολο που δν του ελεγε τιποτα κ τσακωθηκε μαζι τ,μιλησαν,κ τα βρηκαν,κ δεν μου ξαναμιλησε αυτος.κ δεν εχω ιδεα τι του ειπε ο Μαριος για μενα κ δν μου μιλαει πια..Ενω ο Μαριος συνεχιζε να μου μιλαει κανονικα κ να με χερεταει,εκτος απο οταν ειναι με τον κολλιτο του που κανει οτι δεν με βλεπει,κ δεν ξερω για ποιο λογο.μετα απο δυο μηνες,που δεν τους εβλεπα κ τοσο πολυ κ ειχα ξεκολλησει καπως,τα εφτιαξα με ενα παιδι.κ ο Μαριος,απ οταν εμαθε οτι τα εφτιαξα με αυτον,αρχιζε να λεει επιτηδες στο κολλιτο του αγοριου μου οτι τον γουσταρω,οτι του στελνω στο facebook(ενω δεν ισχυε κατι τετοιο) κ διαφορα αλλα ..κ γενικα,καθε φορα,ελεγε για μενα μαλακιες στο κολλιτο του αγοριου μου για να μας κανει να τσακωθουμε.δεν μπορω να καταλαβω τη συμπεριφορα του.δεν ξερω γιατι τα κανει ολα αυτα:confused: τωρα ειχα πολυ καιρο να τον δω,και χτες που τον ειδα,ηταν με την κοπελα του κ τσακωνοταν.κ περασα απο μπροστα του κ εκανα οτι δεν τον ειδα.αλλα αυτος ειχε γυρισει κ με κοιταζε συνεχεια.τι καταλαβαινετε εσεις απο τη συμπεριφορα του?γιατι να τα κανει ολα αυτα?κ η πιο μεγαλη μαλακια..ειναι τον σκεφτομαι ακομα.:( μπορει να νομιζω οτι τον εχω ξεπερασει επειδη νιωθω πολλα πραγματα για το αγορι μου...αλλα στην πραγματικοτητα δεν ειναι ετσι δυστηχως..δεν τον εχω ξεπερασει ακομα.:( θελω απλα να μου πειτε απλα τη γνωμη σας ..τι καταλαβαινετε απο τη συμπεριφορα του?δεν θελω να με κριτικαρετε,εχω κανει κ εγω λαθη..:(

  2. #2
    ...γειά σου Μαρία...:)
    Κοίτα, είναι ξεκάθαρο πως παίζει εκ του ασφαλούς.
    Δηλαδή: του αρέσεις μεν, αλλά είναι ερωτευμένος με την κοπέλα του, γιατί αν δεν ήταν δεν υπήρχε περίπτωση να μη συνεχίσει το βράδυ που έγινε το σκηνικό.
    Θα μου πεις: και από μένα τι θέλει;
    Σου είπα, του αρέσεις, του αρέσει που σε επηρεάζει, αλλά από κει και πέρα δε βλέπω να κάνει τίποτα σε άλλη βάση.
    Χάνεις τον καιρό σου όσο ασχολείσαι μαζί του.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    403
    μαρια ειναι η ζωη μια μπερδεμενη ιστορια....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Maria99 View Post
    Ακόμα νιωθω πολυ μπερδεμενη........
    δεν εχω ιδεα τι του ειπε ο Μαριος για μενα κ δν μου μιλαει πια..Ενω ο Μαριος συνεχιζε να μου μιλαει κανονικα κ να με χερεταει,εκτος απο οταν ειναι με τον κολλιτο του που κανει οτι δεν με βλεπει,κ δεν ξερω για ποιο λογο.μετα απο δυο μηνες,που δεν τους εβλεπα κ τοσο πολυ κ ειχα ξεκολλησει καπως,τα εφτιαξα με ενα παιδι.κ ο Μαριος,απ οταν εμαθε οτι τα εφτιαξα με αυτον,αρχιζε να λεει επιτηδες στο κολλιτο του αγοριου μου οτι τον γουσταρω,οτι του στελνω στο facebook(ενω δεν ισχυε κατι τετοιο) κ διαφορα αλλα ..κ γενικα,καθε φορα,ελεγε για μενα μαλακιες στο κολλιτο του αγοριου μου για να μας κανει να τσακωθουμε.δεν μπορω να καταλαβω τη συμπεριφορα του.δεν ξερω γιατι τα κανει ολα αυτα:confused: τωρα ειχα πολυ καιρο να τον δω,και χτες που τον ειδα,ηταν με την κοπελα του κ τσακωνοταν.κ περασα απο μπροστα του κ εκανα οτι δεν τον ειδα.αλλα αυτος ειχε γυρισει κ με κοιταζε συνεχεια.τι καταλαβαινετε εσεις απο τη συμπεριφορα του?γιατι να τα κανει ολα αυτα?κ η πιο μεγαλη μαλακια..ειναι τον σκεφτομαι ακομα.:( μπορει να νομιζω οτι τον εχω ξεπερασει επειδη νιωθω πολλα πραγματα για το αγορι μου...αλλα στην πραγματικοτητα δεν ειναι ετσι δυστηχως..δεν τον εχω ξεπερασει ακομα.:( θελω απλα να μου πειτε απλα τη γνωμη σας ..τι καταλαβαινετε απο τη συμπεριφορα του?δεν θελω να με κριτικαρετε,εχω κανει κ εγω λαθη..:(
    να σου πω ακριβως γιατι τα κανει, αν και δεν ξερω αν θα σε βοηθησω.
    ολα αυτα τα κανει, γιατι ειναι τριμάλακας και κωλοχαρακτηρας.
    θα σου ελεγα και γιατι δεν τον εχεις ξεπερασει, αλλα ζητησες να μην σε κριτικαρουμε.
    ελπιζω να βοηθησα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Μαρία είσαι 13 χρονών; Αν είναι έτσι εξηγούνται αρκετά από τη συμπεριφορά του :-) αν όχι συμφωνώ με τις προλαλήσασες.

Similar Threads

  1. δεν μπορω να τον καταλαβω!!!!
    By Maria99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 05-10-2011, 00:10
  2. Δεν μπορω να καταλαβω...
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 08-01-2010, 12:34
  3. δεν μπορω να καταλαβω
    By festina in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 09-12-2009, 12:11
  4. δεν μπορω να καταλαβω τι εκπεμπω
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 72
    Last Post: 30-08-2009, 21:58
  5. γιατι όλα αυτά??
    By davidofff in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 29-07-2009, 15:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •