ΕΡΩΤΙΚΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΟΠΕΛΑΣ ΜΟΥ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 52
  1. #1

    ΕΡΩΤΙΚΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΟΠΕΛΑΣ ΜΟΥ

    Γεια χαρα σε όλους σας!

    Πολυ ωραιο το φορουμ σας, μπραβο για την καλη δουλεια!

    Θα ήθελα την αποψη σας πανω στον προβληματισμο μου. Για να ξεκινησω, θα το θεσω απλα:
    Πόσο θα έπρεπε να με πειράζει το γεγονός οτι η συντροφος μου είχε άλλες σχεσεις στο παρελθον? (10 σύνολο)
    Το ξερω δεν θα έπρεπε, αλλα γιατί με πειράζει το γεγονός οτι είχε αλλες σχέσεις? Γιατι μου δημιουργει θυμό απεναντι της ενω δεν μου έχει φταίξει σε τιποτα η κοπέλα?
    Γιατι με θυμώνει το γεγονός οτι την έχουν ακουμπήσει και άλλοι άντρες?
    Γιατι με θυμώνει το γεγονός οτι έχει κανει στοματικό και πρωκτικό έρωτα μαζί τους?

    Νιώθω μερικές φορές γελοίος, αλλα θα ήθελα την άποψη σας γιατι τρωγομαι με τα ρουχα μου, μέσα στο μυαλό μου! Φοβαμαι μη τη μισησω την κοπέλα χωρίς να μου εχει κανει και τιποτα δηλαδή!

    Κανείς άλλος με τις ίδιες σκέψεις?

    Ευχαριστώ πολυ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    {Γιατι με θυμώνει το γεγονός οτι την έχουν ακουμπήσει και άλλοι άντρες?
    Γιατι με θυμώνει το γεγονός οτι έχει κανει στοματικό και πρωκτικό έρωτα μαζί τους?}<<
    Mηπως θαπρεπε νασε θυμωνει περισσοτερο το γεγονος οτι εκατσε και στα προλαβε ...??? = μπουφος !!
    Αλλα ταθελες και συ ! Τι τα σκαλιζες ? Γιατι ετσι στα καλα καθουμενα δεν εκατσε να σου απαριθμησει τι και πως το εκανε ... ηθελες και συ να μαθεις , σε ετρωγε η περιεργεια !!!
    Καλα να παθεις τωρα ! αντε να ξεμπλεξεις με το π**τ**ακι !!! :)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    τι ηλικιες εχετε εσυ και η κοπελα σου?
    εσυ ποσες κοπελες ειχες πριν απο αυτην?
    εχεις δοκιμασεις με τις πρωην σου, αυτα που σου περιεγραφε?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    remedy αμα ειχαν αναλογες η εστω παραπλησιες εμπειριες ,ο φιλος μας εδω δεν θα εβγαινε απ τα ρουχα του ...

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ειναι οντως αηδια απ'τη πλευρα της κοπελας, να εχεις επενδυσει πανω της, να τη θελεις για παντα δικια σου, και να ξερεις οτι πριν απο σενα ειχε παει με καμποσους και ειχε κανει τα παντα. σαν να τη μοιραζεσαι αναγκαστικα. ειδικα αμα κραταει επαφες με πρωην της. δε γινονται ομως και πολλα, αρκει να συνηδητοποιησεις οτι κανεις δεν ειναι κτημα κανενος, ειναι μαζι σου με τη θεληση της, και διαφορετικα μπορει να μη σου "ανηκε". δες την λοιπον μονη της, σαν ξεχωριστο ανθρωπο με δικη του ιστορια, αφου ολοι ουσιαστικα αυτο ειμαστε. ειδικα αν μιλαμε για μικρες ηλικιες, κρατανε λιγο, και ετσι κι αλλιως περαστικοι ειναι ολοι απ'τη ζωη μας. για να καταληξει σε κατι σοβαρο και να κρατησει θα πρεπει να ταιριαζουμε. και σαφως η γυναικα πρεπει να ειναι μικροτερη του αντρα, γιατι ωριμαζουν γρηγοροτερα, μα και για να εχει λιγοτερες εμπειριες. αν και πλεον δυσκολο, οταν στα 25 τους οι πιο πολλες εχουνε παει με περισσοτερους απο 10, κι ο αντρας παιζει με το ζορι να ξεκινησε 1-2 σχεσεις. αλλα αυτα δεν ισχουν για ολες κι ολους, εχεις διαφορες αναλογα το χαρακτηρα και τη συμπεριφορα. μηπως λοιπον δε ταιριαζεται ?

  6. #6
    απ εδω και περα τι γινεται φίλε, το παρελθον της δεν το αλλάζεις, εκτος κι αν φοβασαι ότι μπορει να σε απατησει ή να φυγει να σ αφησει ή φοβασαι τη συγκριση που μπορεί να κανει μεταξυ σου και των πρωην της. απ τη στιγμη που μας αρεσει μια κοπελα αποδεχόμαστε το παρελθον της φτανει στο εξης να ναι πιστη απεναντι μας, ιδιως άμα ειναι ωραια γυναικα. παρθενες δεν υπάρχουν εκτος καποιες που δεν βλεπονται.
    γιάννης

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    athens
    Posts
    291
    [insert irony] Πράγματι, άλλωστε και παρθένοι+άπειροι δεν υπάρχουν, πλην των μπάζων και των κομπλεξικών...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    376
    Άμα δε μπορείς να την αφήσεις στην ησυχία της , μάθατε στο φαλλοκρατισμό, θα μου πεις μιλάς κ εσύ ναι μιλάω άντρες ήταν οι γιατροί με τις λάθος συνταγές κ έπαθα ότι έπαθα ,κ ξέρεις ανήκουμε στον εαυτό μας πρώτα κ μετά στους άλλους, όποιος αγαπάει κατανοεί , εσύ δεν αγαπάς ψυχή αλλά σάρκα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    emy τα λες πολυ σωστά..αγαπητε φιλε ολοι ζηλευουμε κ μενα αμα μ λεει ο δικος μ καμια μαλακια για πρωην τσαντίζομαι αλλα αμα σκεφτώ τι έχω κάνει εγώ στη ζωή μ λεω ασε..μην ασχολεισαι με μαλακίες..γτ την διαθεση σ θα χαλασεις και τη σχεση σ οποτε ξεκολλα

  10. #10
    ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδια,

    βλεπω οτι κανενας σας δε εχει αντιμετωπισει τετοιο ζητημα, τετοιες σκεψεις οπως οι δικες μου, οποτε μαλλον δεν μπορειτε να καταλαβετε πληρως
    εκτος αν οντως καποιος απο εσας ειχε βασανιστει απο ενα τετοιο θεμα, οποτε θα ηθελα να ηξερα ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑΣ?

    @ioannis2, εχεις δικιο φιλε μου, παρθενες/παρθενοι δεν υπαρχουν... αλλα οποτε φανταζομαι με λεπτομερεια στο μυαλο μου πώς καποιος της εκανε διαφορα, τοτε ειναι που φρικάρω...

    Τι λετε?

    Ευχαριστω και παλι

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    312
    BreakingTheHabit

    Το οτι εχει κανει πολλες σχεσεις στο παρελθον ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ. :)

    Εχει εμπειρια πανω στα συναισθηματα και τους ανθρωπους,εχει εμπειρια στο σεξ και κυριως ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ.

    Αυτο δεν το καταλαβαινεις τωρα,αλλα θα το εκτιμησεις αργοτερα. Εγω πιστευω οτι αυτο που σε ενοχλει πιο πολυ ειναι οτι εσυ δεν ειχες τοσες εμπειριες. Δεν ζηλευεις που την αγγιξαν στο παρελθον αλλοι αλλα που δεν αγγιξες εσυ αρκετες. Κι αυτο εχει να κανει με τα απωθημενα. Στο λεω γιατι το εχω ζησει.

    Το προβλημα δεν ειναι σε αυτην αλλα σε εσενα. Η κοπελα δεν εκανε κατι κακο,αναζητουσε τον ερωτα τοσα χρονια. Κι αυτη η αναζητηση την οδηγησε σε εσενα τελικα. Η ζηλια ξεκιναει απο εμας,απο μεσα μας,επειδη δεν τα εχουμε καλα με τον εαυτο μας.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    376
    Συμφωνώ με Karisha κ επειδή με βρίσκεις κ στα κακά μου με τους άντρες (όχι όλους π.χ.γιαννης) έδωσα τη δική μου στο δικό μου...το μέλλον μετράει,το συγνώμη ,η κατανόηση ,η συμπαράσταση κ.λ.π.ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙς ΣΧΕΣΕΙΣ

  13. #13
    Quote Originally Posted by Karisha View Post
    BreakingTheHabit

    Το οτι εχει κανει πολλες σχεσεις στο παρελθον ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ. :)

    Εχει εμπειρια πανω στα συναισθηματα και τους ανθρωπους,εχει εμπειρια στο σεξ και κυριως ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ.

    Αυτο δεν το καταλαβαινεις τωρα,αλλα θα το εκτιμησεις αργοτερα. Εγω πιστευω οτι αυτο που σε ενοχλει πιο πολυ ειναι οτι εσυ δεν ειχες τοσες εμπειριες. Δεν ζηλευεις που την αγγιξαν στο παρελθον αλλοι αλλα που δεν αγγιξες εσυ αρκετες. Κι αυτο εχει να κανει με τα απωθημενα. Στο λεω γιατι το εχω ζησει.

    Το προβλημα δεν ειναι σε αυτην αλλα σε εσενα. Η κοπελα δεν εκανε κατι κακο,αναζητουσε τον ερωτα τοσα χρονια. Κι αυτη η αναζητηση την οδηγησε σε εσενα τελικα. Η ζηλια ξεκιναει απο εμας,απο μεσα μας,επειδη δεν τα εχουμε καλα με τον εαυτο μας.
    Karisha, σε ευχαριστω παρα πολυ για την συμβουλη σου, αυτο λεω και εγω απλα ηθελα να το ακουσω και απο καποιον αλλο...
    Σε ευχαριστω και παλι..

    Οποτε τί κανω? την αφηνω και παω να ζησω περισσοτερες εμπειριες?
    αν ειναι καποια ομως πολυ ταιριαστη με εμενα?
    Δηλαδη, αυτο που εχω θα με βασανιζει για παντα εκτος αν βρω και αλλες εμπειριες?
    Εσυ τι εκανες οταν το εζησες?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    312
    BreakingTheHabit

    Συνεχιζεις μαζι της καλε μου,γιατι αυτο που εχετε μπορει να ειναι το πιο ομορφο πραγμα που θα σου τυχει και ειναι κριμα να το πεταξεις για καποιους προβληματισμους σου.

    Και αν καποια στιγμη νιωσεις οτι θες και αλλες εμπειριες στο σεξ τοτε την παιρνεις αγκαλια,της χαιδευεις τα μαλλακια και της λες ειλικρινα οτι δεν εχεις πολλες σεξουαλικες εμπειριες και οτι σου λειπει,και θελεις να κανεις σεξ και με αλλες γυναικες αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν την αγαπας. Απλα θελεις να το κανεις και μετα σε αυτην θα γυρισεις. Δεν ειναι κακο ειναι κατι πολυ φυσιολογικο. Αν μιλησεις ειλικρινα και ηρεμα θα το καταλαβει και αυτη.

    Το αν υπαρχει καποια πιο ταιριαστη για εσενα ειναι λαθος να το σκεφτεσαι γιατι δεν υπαρχει απαντηση,οι πιθανοτητες ειναι απειρες. Αν περνατε καλα και τα βρισκετε ειναι το μεγαλυτερο δωρο που θα σου τυχει. Δεν ξερεις ποσοι ανθρωποι εκει εξω ψαχνουν εναν ανθρωπο να τα βρισκουν και να περνανε καλα. Αν δεν ταιριαζετε αυτο θα φανει στην πορεια. Και μην ανησυχεις,οταν και ΑΝ συμβει αυτο θα χωρισετε ουτως η αλλως και θα βρεις τον δρομο σου.

    Αλλα αν δεν περπατησεις τον δρομο αυτον τωρα μεχρι τελος δεν ξερεις που θα σε βγαλει..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    BreakingTheHabit
    Μεταξυ μας ο μεσος ορος των συντροφων που εχει μια γυναικα καπου εκει ειναι.
    Απλα στην ελληνικη κοινωνια οι περισσοτερες κοπελες δεν το παραδεχονται,και λενε και ψεμματα του στυλ
    "ειχα μονο δυο ολοκληρωμενες σχεσεις την ζωη μου. "
    Η δικια σου ειχε το κουραγιο να το παραδεχτει αρα αξιζει συγχαρητηρια.
    Τωρα αν εσυ δεν το αντεχεις απλα χωρισε την.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. επιστροφή στο παρελθόν?
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 186
    Last Post: 19-09-2011, 19:52
  2. Ανάμεσα σε παρόν και παρελθόν
    By Don't Know in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 16-08-2011, 09:35
  3. Αγαπημένο ερωτικό τραγούδι
    By Forever.young in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 05-11-2010, 12:04
  4. Το ερωτικό στοιχείο στη σχέση θεραπευόμενου-θεραπευτή
    By dreamer in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 9
    Last Post: 16-09-2010, 01:41
  5. Replies: 45
    Last Post: 05-02-2010, 17:16

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •