Ο 10λογος της μπακουριάς - Page 50
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 50 of 52 FirstFirst ... 404849505152 LastLast
Results 736 to 750 of 779
  1. #736
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΠΙΟ ΣΩΣΤΟΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ Μ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΜΙΑ ΤΙ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΝΕ ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ
    Αναλογα με το ποσο καλα πηδαγανε

    Quote Originally Posted by mariposa7 View Post
    Κ μιας κ έχω διάθεση σήμερα Αλαφροϊσκιωτε να σου προσθέσω κάτι ακόμα: Δεν είναι μόνο η πίστη/απιστία που καθιστά κάποιον κατάλληλο ή ακατάλληλο για σχέση. Αυτός είναι 1 παράγοντας από τους πολλούς. Μπορεί κάποιος να είναι κ πιστός, μια γυναίκα να περνάει μαζί του χάλια. Για να μην επεκταθώ στην από αρχαιοτάτων χρόνων συζήτηση μεταξύ γυναικών, του τί είναι χειρότερο, να είναι ο άλλος άπιστος ή τσιγκούνης (προσοχή, η ερώτηση δεν είναι φτωχός, αλλά τσιγκούνης), όπου 19/20 γυναίκες θα σου πουν ότι προτιμάνε ο άλλος να είναι άπιστος (αρκεί να παίρνει τις προφυλάξεις του). Είναι πάρα πολλά αυτά που σε κάνουν κατάλληλο/η ή ακατάλληλο/η για σχέση, όχι μόνο η ροπή προς το κέρατο.
    ΟΚ αλλα αν ειναι απιστος τοτε σιγουρα δεν κανει για σχεση.

  2. #737
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    δεν παει να παιζει το ματι αμα ξερει οτι εχει να χασει και οτι ολοι λενε οτι εχει μονο να χασει δεν προκειτε να του σηκωθει ουτε εκατοστο
    ΚΑΛΑ ΑΣ ΠΑΙΞΕΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ ΕΝΩ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕ Σ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΕΛΑ ΣΦΥΡΑ ΜΟΥ
    ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ ΣΤΟΥΣ ΦΛΩΡΟΥΣ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #738
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    ειναι λιγο πιο "π0υστικ0",λοιπον οι γυναικες μπορειτε να αποφυγετε το κερατο απο κοινες σας γνωστες ΔΙΝΟΝΤΑΣ την αποψη οτι η σχεση σας ειναι τελεια(θα λετε αχχχχ ο δικος εκεινο και εγω το αλλο,και πηγαμε εκει και ετσι και αλλιως,αλλα με το δικο σας συμφαιρον οτι εσεις το κανετε να ειναι τελειο)τελεια σχεση σε ολους τους τομης,οι αλλες θα ζηλευουν αλλα καμια δεν θα κανει κινηση και ακομα και να κανει ο δικος ειναι τοσο χαζος που μολις θα ακουει οτι εχει την τελεια σχεση θα το πιστευει.και ο δευτερος τροπος ειναι να σας σεβαστουν,εκτιμησουν οι κολητοι του,αμα το καταφερετε καθε φορα που θα παει ο δικος σας να κανει χαζομαρα θα ακουει πολυ κραξιμο.και οι αντρες αν δεν θελουν να φανε κερατο δυο επιλογες υπαρχουν,ή θα κανουν αυτο που ξερουν και θα παιξουν το παιχνιδι των πιθηκων ¨ποιος την εχει μεγαλητερη" ή απλα θα φροντισουν να παρεχουν τα παντα,να μην την αφηνουν σε υσηχια!
    Διαφωνώ. Οι γυναίκες συνήθως είναι πολύ περισσότερο ανταγωνιστικές μεταξύ τους κ οι φιλίες τους δεν είναι τόσο καθαρές κ ειλικρινείς όσο των αντρών (γενικά μιλάω). Απόδειξη ότι πάμπολλες θα την πέσουν στο γκόμενο/ άντρα της φίλης τους ενώ απειροελάχιστοι άντρες θα έχουν το θράσος να πλησιάσουν γκόμενα φίλου τους. Το "δεσμευμένος" δυστυχώς για πολλές γυναίκες συνεπάγεται πρόκληση για αποπλάνηση ή για "να τον κλέψουν", ενώ το "δεσμευμένη" για τους περισσότερους άντρες σημαίνει "κοιτάτε αλλά δεν αγγίζετε", κάτι σαν έκθεμα σε μουσείο...

  4. #739
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    ΕΧΕΙ ΨΩΜΙ Σ ΛΕΩ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΝΕ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #740
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΚΑΛΑ ΑΣ ΠΑΙΞΕΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ ΕΝΩ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕ Σ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΕΛΑ ΣΦΥΡΑ ΜΟΥ
    ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ ΣΤΟΥΣ ΦΛΩΡΟΥΣ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ
    εγω αμα εχω σοβαρη σχεση και παιξει το ματι μου θα μου την κοψουν οι δικοι μου :p
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  6. #741
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    Ε ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΜΕ ΓΤ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟΝ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #742
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    εγω αμα εχω σοβαρη σχεση και παιξει το ματι μου θα μου την κοψουν οι δικοι μου :p
    ΕΔΩ ΠΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΛΑΒΡΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕ ΒΟΗΘΑΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΤ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΑ ΟΠΥ ΒΛΕΠΩ ΓΤ ΓΙΝΟΝΤΑΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #743
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by mariposa7 View Post
    Διαφωνώ. Οι γυναίκες συνήθως είναι πολύ περισσότερο ανταγωνιστικές μεταξύ τους κ οι φιλίες τους δεν είναι τόσο καθαρές κ ειλικρινείς όσο των αντρών (γενικά μιλάω). Απόδειξη ότι πάμπολλες θα την πέσουν στο γκόμενο/ άντρα της φίλης τους ενώ απειροελάχιστοι άντρες θα έχουν το θράσος να πλησιάσουν γκόμενα φίλου τους. Το "δεσμευμένος" δυστυχώς για πολλές γυναίκες συνεπάγεται πρόκληση για αποπλάνηση ή για "να τον κλέψουν", ενώ το "δεσμευμένη" για τους περισσότερους άντρες σημαίνει "κοιτάτε αλλά δεν αγγίζετε", κάτι σαν έκθεμα σε μουσείο...
    δωστου να καταλαβει οτι αμα σε απατισει θα χασει!οτι θα σε κυνηγαει απο πισω
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  9. #744
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    δωστου να καταλαβει οτι αμα σε απατισει θα χασει!οτι θα σε κυνηγαει απο πισω
    Έμα τί λέμε τόσην ώρα.......?

  10. #745
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by mariposa7 View Post
    Έμα τί λέμε τόσην ώρα.......?
    αχχχχχ αχ αφου ειστε οτι να ναι.το πιο αστειο(πραγματικα αστειο που καθε φορα που ακουω τετοιο ενδεχομενο απλα πεθαινω στα γελοια...οτι παιρνετε κατι τυπους παιδακια λογο ελειψης εμπειριων,κρεμονται απο πανω σας,τους μαθαινετε πως εχουν τα πραγματα και στο τελος και τρωτε κερατο και σας παρατανε με δικαιωλογια οτι θελουν να βρουνε περισοτερες εμπειριες!!χαχαχαχα απιστευτο)
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  11. #746
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΩ ΓΕΝΙΚΑ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΕΣΠΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ
    ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΙ ΟΛΟ ΓΥΡΝΑΝΕ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ Μ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ
    Εσύ μου είπες "για το κακό μου όνομα όπως εσύ νομίζεις" :ΡΡΡΡΡΡ

    Για το rebound στους πρώην ή στους φίλους σας σου απάντησα: Από εκδικητικότητα γιατί ξέρουν ότι θα σας ανέβει το αίμα στο κεφάλι (το πάνω αυτή τη φορά!) ή από ανασφάλεια, θέλουν να νοιώσουν ότι ακόμα έχουν πέραση ή ότι είναι επιθυμητές (ιδίως εάν η συμπεριφορά σας στη σχέση ήταν απαράδεκτη ή τις είχατε στο φτύσιμο), ή επειδή δεν έχουν συμβιβαστεί ακόμα με την νέα κατάσταση της μοναξιάς. Δεν το έχω κάνει ποτέ για να ξέρω, αλλά απ' όσα έχω δει μόνο εκεί μπορώ να καταλήξω.

  12. #747
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΦΙΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΟΧΙ ΜΕ ΜΙΑ
    ΜΕ ΕΧΟΥΝΕ ΧΕΣΜΕΝΟ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΓΤ ΕΙΤΕ ΤΙΣ ΑΓΑΠΩ ΕΙΤΕ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ
    ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΜΑΣ ΑΝΕΧΕΣΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΡΙΑΝΤΑ ΧΡΟΝΙΑ
    ΑΜΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΛΙΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #748
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    Quote Originally Posted by mariposa7 View Post
    Εσύ μου είπες "για το κακό μου όνομα όπως εσύ νομίζεις" :ΡΡΡΡΡΡ

    Για το rebound στους πρώην ή στους φίλους σας σου απάντησα: Από εκδικητικότητα γιατί ξέρουν ότι θα σας ανέβει το αίμα στο κεφάλι (το πάνω αυτή τη φορά!) ή από ανασφάλεια, θέλουν να νοιώσουν ότι ακόμα έχουν πέραση ή ότι είναι επιθυμητές (ιδίως εάν η συμπεριφορά σας στη σχέση ήταν απαράδεκτη ή τις είχατε στο φτύσιμο), ή επειδή δεν έχουν συμβιβαστεί ακόμα με την νέα κατάσταση της μοναξιάς. Δεν το έχω κάνει ποτέ για να ξέρω, αλλά απ' όσα έχω δει μόνο εκεί μπορώ να καταλήξω.
    ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ ΣΙΧΑΜΑΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΩ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ
    ΤΕΣΠΑ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #749
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΠΟΔΥΚΝΕΙΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΟ ΒΓΑΙΝΕΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #750
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    αχχχχχ αχ αφου ειστε οτι να ναι.το πιο αστειο(πραγματικα αστειο που καθε φορα που ακουω τετοιο ενδεχομενο απλα πεθαινω στα γελοια...οτι παιρνετε κατι τυπους παιδακια λογο ελειψης εμπειριων,κρεμονται απο πανω σας,τους μαθαινετε πως εχουν τα πραγματα και στο τελος και τρωτε κερατο και σας παρατανε με δικαιωλογια οτι θελουν να βρουνε περισοτερες εμπειριες!!χαχαχαχα απιστευτο)
    Τί να σου πω, μπορεί να παίζει κ αυτό...... αλλά επειδή ποτέ μου δεν την είδα "δασκάλα", δεν μπορώ να ξέρω πώς είναι.....

    Έχω δει όμως κάτι άλλα "αστεία" , να σας το παίζει η άλλη οσία κ εσείς να το έχετε "κατεβάσει" το παραμύθι αμάσητο. Ότι είσαστε ο 2ος, άντε ο 3ος κ όοοοοοοοοολα τα μαθαίνει μαζί σας.....

Page 50 of 52 FirstFirst ... 404849505152 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •