valdoxan ladose....ladose valdoxan....αμπε μπα μπλομ!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    100

    valdoxan ladose....ladose valdoxan....αμπε μπα μπλομ!!!

    παιδια μου εκοψαν το valdoxan και μου εδωσαν το ladose...χμμμμμμ....πρεπει να μου προκαλλει αυτο μια αλλεργια στο δερμα...θελω να βγω στουσ δρομουσ και να φωναξω ελεοσ οχι αλλο καρβουνοοοοοοοοοο........υπαρ χει τετοιο ενδεχομενο???θα πιω ολη τη χημεια του κοσμου θα παθω ολεσ τις παρενεργειες του ντουνια???νισαφι......

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    διαβασε τις παρενεργειες.εμενα δεν μου εμφανισε καμμια το ladose μα καμμια.βεβαια οργανισμος με οργανισμο διαφερει.πιστευω οτι κανεις μας δεν εμεινε με την πρωτη αγωγη που πηρε.ολοι καποια στιγμη αλλαξαμε ετσι ωστε να καλυφθουν οι επικοιμενες αναγκες μας.και φυσικα δεν ειναι νομος να συμβουν ολα σε σενα!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    144
    εγω το παιρνω περιπου 3 εβδομαδες μαζι με το wellbutrin δεν εχω δει καποια παρενεργεια .
    αλλα στην αρχη επαιρνα 10 μγ και εχει καμια εβδομαδα 20 .
    ποσο σου εχει δωσει ?
    και αν ξερεις ποια ειναι η μεγιστη δοσολογια ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    100
    ενα δισκιο το πρωι.....αντε ρε παιδια......ελεεεεεεοοοοοοοο οςςςςςςςς.............τι να κανουμε λιγο ακομα ταλαιπωρια......εχω ακουσει καλα πραγματα για το φαρμακακι.....ελπιζω το εξανθημα να ειναι παιχνιδι του μυαλου μου.....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    α και μενα το λαντοζ δεν με ενοχλησε, στην αρχη μονο εβλεπα εφιαλτες στον υπνο και εχασα και κατι κιλα και γουσταρα τα οποια ομως πηρα μετα απο 4 μηνες..ειναι το πιο ελαφρυ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Quote Originally Posted by kapamaru!! View Post
    παιδια μου εκοψαν το valdoxan και μου εδωσαν το ladose...χμμμμμμ....πρεπει να μου προκαλλει αυτο μια αλλεργια στο δερμα...θελω να βγω στουσ δρομουσ και να φωναξω ελεοσ οχι αλλο καρβουνοοοοοοοοοο........υπαρ χει τετοιο ενδεχομενο???θα πιω ολη τη χημεια του κοσμου θα παθω ολεσ τις παρενεργειες του ντουνια???νισαφι......
    Ποιοί το έκαναν αυτό;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    100
    ο ψυχιατροσ μου το εκοψε.σημερα δεν εβγαλα κανενα εξανθημα δοξα το θεο...μαλλον στο μυαλο μου ηταν.λιγο πιο βαρυ μου κανει απο valdoxan αλλα δεν με πειραξε ιδιαιτερα....!!!μακαρι...ηδη νιωθω οχι τοσο στα χαμενα οπωσ πριν.....και με κανει χαροουμενη αυτο....αλλα εχω κρυφη χαρα

  8. #8
    To valdoxan γιατι στο εκοψε? γιατι σου το αλλαξε? σε πειραζε σε κατι? δεν ηταν αποτελεσματικο? το παιρνω κι εγω. πως παει με το ladose τελικα? το παιρνεις ακομα?
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][SIZE="5"][/SIZE]Trying to be ruthless, in the face of beauty...

  9. #9
    Γενικα το ladose θεωρειται απο τα πιο ελαφρια αντικαταθληπτικα παντως.Κι εγω το επαιρνα για ενα διαστημα.Μην σκας,ολοι καναμε δοκιμες μεχρι να καταληξουμε στην σωστη (για εμας) αγωγη.(με τη συμβουλη του γιατρου φυσικα παντα).

Similar Threads

  1. valdoxan
    By kriti28 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 70
    Last Post: 04-07-2022, 20:49
  2. ladose και ιδψ.
    By kyknos25 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 24-11-2019, 10:27
  3. Valdoxan/Effexor/Mirtazapine
    By Stavros in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 17-11-2013, 00:52
  4. valdoxan
    By silvia.197 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 05-12-2009, 05:28
  5. ladose!!!
    By afrula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 18-11-2008, 19:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •