Ηρθε και η δικια μου στιγμη...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 63
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    403

    Ηρθε και η δικια μου στιγμη...

    Ναι ηρθε και η δικια μου στιγμη της αποχωρησης απο το φορουμ
    Εμπαιναν παλιοι και μου ελεγαν τον νου σου Chemistry αλλιως θα τα δεις τωρα στην αρχη και στην πορεια αλλα θα καταλαβεις...εγω ελεγα : τι λενε,εδω δινουν κατι παραπανω
    Πλεον θελω να πω ενα ευχαριστω σε αυτα τα ατομα που με συμβουλεψαν θετικα!
    Και θελω να κανω μια δηλωση
    Xrysaki : Μην το βαλεις ποτε κατω,αξιζεις παρα πολλα και ελπιζω να ειμαι στην ουρα για την υπογραφη
    Κυκνακι : Οτι και να εγινε μεινε ετσι οπως εισαι,γιατι εισαι αξιολατρευτη!!!!!
    Ξωτικο : Χαιρομαι που σε γνωρισα και λυπαμαι που δεν θα ειμαι εδω,για να μαθω και αλλα,προσεχε μου το σκυλακι :P
    Ιωαννης2 : Δινεις συμβουλες με το χερι στην καρδια,συνχαρητηρια φιλε μου,μενεις αληθινος
    Λαθροβιος : Ειπες τους μαγκες τους πατησε το τραινο,για εμενανε θα εισαι μαγκας φιλε!
    Λοστ_μποντυ: Αχτυπητο διδυμο εσυ και ο λαθροβιος και η ωρα περναγε τοσο γρηγορα παρεα με χαλαβε αλλα και με σοβαροτητα!!!
    Με λιγα λογια ξεχωριζουν τα μυαλα σας μεσα στον οχλο!
    Καλη σας δυναμη παιδια και να εισαστε εκτος απο εσας και ολοι οι υπολοιποι καλα!!!
    Ευχομαι λοιπον ενα καλυτερο δρομο να παρουν,χωρις αισθησεις αυταπατης τα παιδια
    και να βαδιζουν σ'αυτον οσο υπαρχουν ....
    Σ'αυτο που φωτιζεται...
    Το δρομο της αγαπης....
    Το φωτιζα και εγω αυτον τον δρομο παρολα αυτα δεν εκτιμηθηκα
    και οτι ντυθηκα με λυπη,δεν το νιωσαν και τοσο ουτε στιγμη δεν υποκριθηκα
    Πλησιασε η μερα που αλλη πορτα ανοιγω και ειμαι ετοιμος για αυτο που εσεις " νομιζεται " πως διδασκεται
    σταματηστε να κρινεται και μαθετε να αγαπατε

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Chemistry, υπάρχει κάποιος λόγος;
    Πώς λες ότι δεν εκτιμήθηκες;
    Ποιος σ' έκρινε και τελικά μετράει τόσο η γνώμη του που να σ' αναγκάζει να φύγεις;
    Eγώ προσωπικά αν και δε συμπίπτουν τα ενδιαφέροντά μας, σ' εκτιμώ απεριόριστα.
    Eίσαι από τα πιο ευγενικά και διακριτικά πλάσματα εδώ... κρίμα είναι...
    Last edited by Joann; 31-01-2012 at 19:38.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Δεν σε γνώρισα αρκετά, αλλά στο λίγο χρόνο, που παρακολούθησα όσα έλεγες είχες αγνότητα κι ειλικρίνεια.
    Δεν ξέρω ποιός είναι ο προορισμός σου, αλλά εύχομαι το όχημα νάναι καλοτάξιδο!
    Επιτυχία σ' ό,τι κι αν κάνεις!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    403
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Δεν σε γνώρισα αρκετά, αλλά στο λίγο χρόνο, που παρακολούθησα όσα έλεγες είχες αγνότητα κι ειλικρίνεια.
    Δεν ξέρω ποιός είναι ο προορισμός σου, αλλά εύχομαι το όχημα νάναι καλοτάξιδο!
    Επιτυχία σ' ό,τι κι αν κάνεις!
    Quote Originally Posted by Joann View Post
    Chemistry, υπάρχει κάποιος λόγος;
    Πώς λες ότι δεν εκτιμήθηκες;
    Eίσαι από τα πιο ευγενικά και διακριτικά πλάσματα εδώ... κρίμα είναι...
    Aγαπητη Joann & μαρκελα
    1000 ευχαριστω για τα ομορφα λογια σας και την ευχαριστω για την ευχη σου μαρκελα..
    Θα απολαυσω πλεον το ταξιδι αυτο ειναι δεδομενο... :):)
    Αγαπητη δεσποινης Joann παντα υπαρχει καποιος λογος για να φυγει καποιος,αν κοιταξεις σε αλλα θεματα θα καταλαβεις,πως υπηρχαν ατομα που ( στο να δινουν συμβουλες,τους αρεσε πιο πολυ ακομα και απο τα παλατια.....) ενιωθαν,μαζι και εγω,ολοκληρωμενοι πως να το πουμε...Δεν υπαρχει ομορφοτερο πραγμα για εμενανε να ακουω τον συνανθρωπο μου,και να μοιραζομαι "συμβουλες,αποψεις κ.α "
    Το ομορφοτερο πραγμα ηταν αγαπητες μου,οτι δεν υπηρξα ποτε θεατης στο ασμα του καθενος,αλλα ουτε κριτης....αγκαλιαζα τα ερωτηματα που μπορουσα να παρεχω μια απαντηση...Και αν δεν μπορουσα
    τουλαχιστον σκαλιζα να βρω μια λυση!
    Οι απαντησεις μου δεν ηταν ποτε βασισμενες στην λογικη,πηγαζαν μεσα απο την καρδια και αυτο ειναι που με κανει αληθινο ανθρωπο
    και ταυτοχρονα απογοητευμενο γιατι πλεον νιωθω πως δεν με χωραει ο τοπος εδω
    Νιωθω πως αυτο που αγαπησα με καρδια και νου πρεπει να το χασω,δεν μπορω να κανω αλλιως αγαπητες μου
    ξερω πως εσεις θα ειστε εδω και θα αγκαλιαζεται τα προβληματα τοσο των παλιων,οσο και των καινουργιων,μου δινεται δυναμη και προχωρω με το κεφαλι ψηλα
    Αφιερωμενο σε καποιους δεν με ξερουν και με κρινουν
    Ετσι παει το παιχνιδι μαρκελα & Joann παντα υπαρχουν κριτες που κοβουν τα φτερα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Quote Originally Posted by Chemistry View Post
    ι
    Ετσι παει το παιχνιδι μαρκελα & Joann παντα υπαρχουν κριτες που κοβουν τα φτερα
    Ο σκοπός είναι όμως να μη σε επηρεάζει η κριτική. Αν δεν υπάρχει κριτική δε βλέπουμε τα λάθη μας και δε γινόμαστε καλύτεροι. Ο σκοπός είναι να είσαι εσύ σίγουρος για τον εαυτό σου και αν η κριτική είναι άδικη να μην τη λαμβάνεις αν είναι δίκαιη να διορθώνεσαι...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Θάλεγα πέρα από το ότι ναι, βοηθάει η καρδιακή μας άποψη κάποιους συνανθρώπους μας, εν τούτοις καλέ μου συνοδοιπόρε, μήπως παίρνεις πολύ στα σοβαρά, αυτούς που δεν κρίνουν πρώτα τον εαυτό τους κι έτσι τους παραχωρείς από το ζωτικό χώρο σου; Λέω εγώ τώρα!
    Αν είναι αυτός ο λόγος πάντως, δεν αξίζει την απώλεια σου γι' αυτό-συμβουλή-ξανασκέψου το και μείνε για το παρεάκι και μόνο!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    312
    Κι εγω θελω να φυγω Chemistry. Πως το κανω?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Ρε, παιδιά, τα καλύτερα παιδιά θέλουν να φύγουν; O Chemistry κι η karisha; Τι πάθατε;
    Chemistry, το δεσποινίς Joann μ' έκανε και γέλασα... Έχω μάλλον την ηλικία της μαμάς σου...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Karisha View Post
    Κι εγω θελω να φυγω Chemistry. Πως το κανω?
    Λοιπόν άντε τώρα! Δεν θα τις αντέξουμε τόσες απώλειες! Εσύ πάλι Karisha γιατί; Θάθελες να πεις;
    Σίγουρα κι ειλικρινά θα βοηθήσεις αν το κάνεις, γιατί κι εσύ ανήκεις στους ξεχωριστούς εδώ μέσα.
    Τί γίνεται; Δεν έχω καταλάβει..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Quote Originally Posted by Chemistry View Post
    Joann παντα υπαρχει καποιος λογος για να φυγει καποιος,αν κοιταξεις σε αλλα θεματα θα καταλαβεις,πως υπηρχαν ατομα που ( στο να δινουν συμβουλες,τους αρεσε πιο πολυ ακομα και απο τα παλατια.....) ενιωθαν,μαζι και εγω,ολοκληρωμενοι πως να το πουμε...Δεν υπαρχει ομορφοτερο πραγμα για εμενανε να ακουω τον συνανθρωπο μου,και να μοιραζομαι "συμβουλες,αποψεις κ.α "
    Το ομορφοτερο πραγμα ηταν αγαπητες μου,οτι δεν υπηρξα ποτε θεατης στο ασμα του καθενος,αλλα ουτε κριτης....αγκαλιαζα τα ερωτηματα που μπορουσα να παρεχω μια απαντηση


    Σ' αυτό ειλικρινά δε σε καταλαβαίνω. Δε νομίζω να σ' έχει ενοχλήσει ότι κάποιοι από μας δε δίνουν συμβουλές.

    Οι απαντησεις μου δεν ηταν ποτε βασισμενες στην λογικη,πηγαζαν μεσα απο την καρδια

    Αυτό το είχα παρατηρήσει, αν και το να μη συμμετέχει κάποιος στις συζητήσεις επάνω μπορεί να σημαίνει ότι δεν έχει κάτι ουσιαστικό να πει, γι αυτό προτιμά να σωπαίνει.

    ταυτοχρονα απογοητευμενο γιατι πλεον νιωθω πως δεν με χωραει ο τοπος εδω

    Γιατί όμως; Mήπως παίρνεις κάποια πράγματα πολύ πιο σοβαρά απ' ό,τι θα 'πρεπε;

    Αφιερωμενο σε καποιους δεν με ξερουν και με κρινουν
    Ετσι παει το παιχνιδι μαρκελα & Joann παντα υπαρχουν κριτες που κοβουν τα φτερα
    Μήπως έχεις δώσει πολύ περισσότερη σημασία απ' ό,τι θα πρεπε σε ...κριτικές; Ή μήπως παρεξήγησες κιόλας;
    Last edited by Joann; 31-01-2012 at 20:37.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    εγω chemistry,δεν θα σε ρωτησω τιποτα..προτιμω να ανοιξεις τα φτερα σου και τις στιγμες που μπαινεις εδω να τις αντικαταστησεις με εντονες ΑΛΗΘΙΝΕΣ στιγμες εφοσον πηρες πλεον την αποφαση σου να φυγεις...
    πιστευω πως εισαι απο τα τυπακια που δεν τρωνε απλα την σοκολατα αλλα αφηνουν καθε της κομματι να λιωσει απολαμβανοντας...
    απολαυσε λοιπον την ζωη
    αν και δεν σε γνωρισα πολυ καιρο εδω καταλαβα παρα πολλα για το ατομο σου θεωρω οτι ο τροπος που γραφεις απεικονιζει την ψυχαρα σου σε ολο της το μεγαλειο:-)
    και ναι,λυπαμαι που φευγεις,χαιρομαι για αυτα που θα ζησεις..
    σημερα νιωθω καπως περιεργα...αποχωρει απο αυτο το forum ενας ΑΝΘΡΩΠΟΣ
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    και chemistry εσυ δεν θα εισαι στην ουρα για την υπογραφη,θα σου το ταχυδρομησω εγω η ιδια!
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    παντως θα προτιμουσα να αποχωρησεις γιατι θελεις να κανεις κατι καλυτερο παρα γιατι καποιοι επιφανειακοι εξυπνακηδες σε ωθησαν σε αυτην την αποφαση
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    403
    Μπα λεω τελικα να μην κανω την χαρη να αποχωρησω !!!
    Θα παραμεινω!:)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ήρθε κι η σειρά μου
    By John11 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 15-08-2010, 09:15
  2. Η δικιά μου ιστορία κατάθλιψης....
    By CTC in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 23-06-2008, 15:24
  3. Δικιά μου, δικιά σου...
    By OneiroPauL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 68
    Last Post: 18-05-2008, 15:22
  4. Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ /ΑΠΟΡΙΑ
    By skeptic1986 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 10-12-2007, 20:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •