ΔΙΑΓΡΑΦΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393

    ΔΙΑΓΡΑΦΗ

    αυτο που θελω ειναι να παρακαλεσω να διαγραφουν ολα τα θεματα που εχω γραψει κ το account μου σας παρακαλω administrator κ mod' να τα διαγραψεται γιατι μου εχει δημιουργηθει μεγαλο προβλημα συγνωμη για ολα οσα δεν επρεπε να γραψω εδω μεσα αλα σας παρακαλω ειναι μεγαλη αναγκη να τα διαγραψεται !

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    καλα για τα θεματα ρε συ... αλλα για το λογαριασμο σου λιγο περιττο μπορεις απλα να σταματησεις να μπαινεις εδω μεσα
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    ετσι κ αλιος θα σταματησω να μπενω γιατι απο αυριο εκει που θα ειμε δεν θα εχω ουτε pc ουτε internet αλα τα θεματα παρακαλω πολυ να σβηστουν γιατι τα ειδαν φιλοι σιγκενεις κ τα ακουσα παλι για τα καλα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    ωχ καλά......πως τα είδαν ρε συ?
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    μαλακιζοταν ο ξαδελφος μου στο νετ σε διαφορα τσατ κ επεσε το ματι του κ εδω κ επειδη ολοι οσοι με γνωριζουν ξερουν την πετρια μου με τον θανατο τους σαταναδες το black metal ε δεν ειναι δισκολο να καταλαβουν ποιο μαλακιστιρι μαλακιζεται με αυτα μονο εγω φισικα αντε κ κανα δυο ακομα αλα επειδη ειπα οτι ειμαι κοριτσι καταλαβε οτι ειμαι εγω ε με πηρε τηλ κ μου ειπε να μην ξαναμπω εδω κ να μην λεω τετοιες χοντραδες στο νετ κυκλοφορουν κ ενφραγματα ετσι μου ειπε!! τελος παντον θελω να εξαφανιστουν ολα τα θεματα που εχω ανεβασει μην φαω κ ξυλο κ απο τον πατερα μου στα 19 ειμαι κ λιγο μεγαλη βλεπεις, τουλαχιστον αν σβιστουν θα ειναι καπος καλυτερα για μενα να συνεχισω μονο σε ενα συγκεκριμενο μικρο μεριδιο ανθρωπων να απευθηνομαι παρα σε ολους δεν ειναι ολοι ιδιοι βλεπεις επειδη εγω εχω κωλημα ολη μερα κ ολη νυχτα να μιλαω για τον θανατο να με ακουτε τι φταιτε ας με ακουν μονο αυτοι που γουσταρουν ουτοσι κ αλος να κοψω αντιδρασεις μπηκα εδω μεσα γιατι σε αυτους που με ξερουν ξερω τις αντιδρασεις τους αλα ηθελα να δω οι αγνωστοι τι θα λεγαν μονο που δεν σκευτικα το οτι λεγετε ξεχνιεται το οτι γραφετε μενει κ στο οτι θα μπορουσε να μπλεχτη κ η αστυνομια ουτε αυτο το ηξερα τωρα το εμαθα το πα κ στους φιλους μου να το ξερουν κ αυτοι να μην κανουν την ιδια μαλακια με μενα το μαλακισμενο!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    χωρις να μου πεφτει λογος θελω να πω σε ολους αυτους τους φιλους και συγγενεις οτι αν θελουν πραγματικα το καλο σου θα επρεπε να γνωριζουν ποσο ασχημα νιωθεις την στιγμη που παραβιαζουν προσωπικα σου δεδομενα και το κανουν μαλιστα με τοση αδιακρισια..
    θα επρεπε επισης να ξερουν οτι το να εκφραστεις μεσα σε ενα φορουμ για οτιδηποτε συνεπαγεται με το οτι καποιοι απο αυτους δεν ηταν τοσο κοντα σου ισως..
    ας μην επιβαρυνουμε ομως αλλο την κατασταση..
    καντε παρακαλω κι εγω αυτο που σας ζηταει ο dissection..φανταζομαι οτι βρισκεται ηδη σε παρα πολυ δυσκολη θεση
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    το χειροτερο ειναι οτι δεν ξερω αν θα το κανουν τι να κανω αν δεν τα διαγραψουν ειμαι σε παρα πολυ δυσκολη θεση γιατι σε καποια απο αυτα αναφερα κ την χρηση ουσιων που κανω κ αυτο οντος με φερνει σε παρα πολυ δυσκολη θεση αλο να το ξερουν 10 φιλοι κ αλο ολο μου το σοι

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by xrusaki View Post
    χωρις να μου πεφτει λογος θελω να πω σε ολους αυτους τους φιλους και συγγενεις οτι αν θελουν πραγματικα το καλο σου θα επρεπε να γνωριζουν ποσο ασχημα νιωθεις την στιγμη που παραβιαζουν προσωπικα σου δεδομενα και το κανουν μαλιστα με τοση αδιακρισια..
    θα επρεπε επισης να ξερουν οτι το να εκφραστεις μεσα σε ενα φορουμ για οτιδηποτε συνεπαγεται με το οτι καποιοι απο αυτους δεν ηταν τοσο κοντα σου ισως..
    ας μην επιβαρυνουμε ομως αλλο την κατασταση..
    καντε παρακαλω κι εγω αυτο που σας ζηταει ο dissection..φανταζομαι οτι βρισκεται ηδη σε παρα πολυ δυσκολη θεση
    +1000 συμφωνώ αλλά η αστυνομία πως συνδέεται με όλα αυτά βρε dissection?
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    ασχετο αυτο ειναι απλα το αναφερα γιατι κοντψα να φαω ξυλο απο τους δικους μου μολις τος πηραν τηλ απο την διοξη ε κ το ειπα μετα στους φιλους μου να το εχουν υποψην γιατι εμενα μου ηρθε ενα τασακη στην μαπα απο την μανα μου μετα!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    έχεις στείλει πμ στην διαχείρηση??
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    οχι δεν εχω στειλει

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    ε αυτό να κάνεις, απ' ότι λες έχεις εκθέσει πολύ προσωπικά σου πράγματα εδώ πέρα, γι' αυτό καλό θα ήταν ν' απευθυνθείς στη διαχείρηση για να σβηστούν τα θεματα σου.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    ναι αυτο θα κανω λες να μην μου τα σβησουν κ να μου φερουν αντιρρησεις ?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by dissection View Post
    ναι αυτο θα κανω λες να μην μου τα σβησουν κ να μου φερουν αντιρρησεις ?
    δεν νομίζω για ποιο λόγο??
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    393
    σε ποιον στελνω πμ κ τι να πω για να μου τα σβησει ?

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Διαγραφή λογαριασμού
    By Μουχλαλούδα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 7
    Last Post: 24-09-2011, 16:59
  2. ΔΙΑΓΡΑΦΗ
    By αλίκη! in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 07-01-2011, 13:08
  3. διαγραφή μηνυμάτων
    By arktos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 56
    Last Post: 17-04-2010, 03:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •