Ποσο καιρο εχετε να κανετε σχεση ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 20 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 286
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    τι κοντρα πας καλα ? κοντρα προσωπικη δε ξεκιναω παλι, γιατι δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα με κανεναν! αν τωρα θελετε να το γυρισετε κι αυτο το θεμα σε μια ανουσια κοντρα αντρες vs γυναικες, καντε το χωρις εμενα. εγω δεν προκειται να παρω μερος, δηλωνω ασεξουαλ και μου φαινεται χασιμο χρονου, αντι να κοιταμε να αγαπηθουμε δλδ να μαλωνουμε και στα φορουμς ?

    Κάνεις μεγάλο λάθος! Επιμένω ότι κόντρα δεν σημαίνει τσακωμός, απλά ξεσηκωμός του φόρουμ!
    Αφού έξω δεν ξεσηκώνεται κανείς, θα κάνουμε τον εικονικό ξεσηκωμό εδώ μέσα.
    Για να λέμε ότι κάτι κάνουμε. Και ποιός σούπε ότι δεν αγαπάμε;
    Εγώ αγαπάω τον Φρίξο το γκριφονκανίς μου!

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Δεν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος. Ίσως επειδή δεν βρίσκομαι σε ένα κύκλο, ειδικά εργασιακό.

    Δεν ξέρω. Εσύ τι πιστεύεις; Γιατί δεν βρίσκω;
    γιατι οι γυναικες καταντησαν δυσκολες, κοιτανε μονο πως να καλοπερασουν, και γιατι μαλλον δεν εισαι τοσο κοινωνικος οσο θελουν.

    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Κάνεις μεγάλο λάθος! Επιμένω ότι κόντρα δεν σημαίνει τσακωμός, απλά ξεσηκωμός του φόρουμ!
    Αφού έξω δεν ξεσηκώνεται κανείς, θα κάνουμε τον εικονικό ξεσηκωμό εδώ μέσα.
    Για να λέμε ότι κάτι κάνουμε. Και ποιός σούπε ότι δεν αγαπάμε;
    Εγώ αγαπάω τον Φρίξο το γκριφονκανίς μου!
    κανε οτι θελεις μαρκελα, εγω ξεκινησα το τοπικ με συγκεκριμενο ερωτημα, αν μετατραπει σε κοντρα κι αυτο, δε μπορω να το εμποδισω. απο μερους μου παντως σηκωνω λευκη σημαια και λεω δε παιρνω μερος σε καμια κοντρα, βγαλτε μονες σας τα ματια σας.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    κανε οτι θελεις μαρκελα, εγω ξεκινησα το τοπικ με συγκεκριμενο ερωτημα, αν μετατραπει σε κοντρα κι αυτο, δε μπορω να το εμποδισω. απο μερους μου παντως σηκωνω λευκη σημαια και λεω δε παιρνω μερος σε καμια κοντρα, βγαλτε μονες σας τα ματια σας.
    Σ' ευχαριστώ πάντως που μου δίνεις το ελεύθερο και το εκτιμώ ιδιαίτερα να το ξέρεις! Πλάκα κάνω. Αρκετό ψυχοπλάκωμα αντιμετωπίζουμε. Ήμαρτον!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Πάντως όσο αφορά το βόλεμα των γυναικών κτλ θα ήθελα να συμπληρώσω ότι ίσα ίσα ένας άντρας που θέλει και επιδιώκει σχέση είναι πιο εύκολο να κάνει σοβαρή σχέση από μία γυναίκα που θέλει σχέση. Το ανάποδο ακριβώς ισχύει για το σεξ, μία γυναίκα μπορεί ευκολότερα να κάνει σεξ αν το θέλει από έναν άντρα. Έχω και επιχειρήματα αλλά λίγο βαριέμαι να τα αναπτύσσω..Παρόλα αυτά στην τελική τα ίδια ποσοστά ισχύουν και για τα δύο φύλα αφού υπάρχουν ακόμα αρκετές ετεροφυλόφιλες σχέσεις :P

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    και που ειναι το κακο στο σκετο σεξακι ? ισα ισα που καλοπερνανε και καλυπτουν τις αναγκες τους ΤΖΑΜΠΑ! οι αντρες οι μαλακες πρεπει να πληρωσουν ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ στα μπουρδελα, αμα δεν εχουν καμια σταθερη κι ολες τους φτυνουν. οποτε καταλαβαινουμε πως οι γυναικες εχουν παλι το προβαδισμα και βολευονται ευκολοτερα χωρις κοπο...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    και που ειναι το κακο στο σκετο σεξακι ? ισα ισα που καλοπερνανε και καλυπτουν τις αναγκες τους ΤΖΑΜΠΑ! οι αντρες οι μαλακες πρεπει να πληρωσουν ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ στα μπουρδελα, αμα δεν εχουν καμια σταθερη κι ολες τους φτυνουν. οποτε καταλαβαινουμε πως οι γυναικες εχουν παλι το προβαδισμα και βολευονται ευκολοτερα χωρις κοπο...
    Γιατί συμφώνησες και σχολίασες μόνο για αυτό που είπα οτι είναι πιο δύσκολο στον άντρα;

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    γιατι δεν ειμαι γυναικα ισως ? αμα ημουν και ηξερα πως νιωθετε, θα μπορουσα να μιλησω και για σας. θες λογια του αερα και υποθεσεις ?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    γιατι δεν ειμαι γυναικα ισως ? αμα ημουν και ηξερα πως νιωθετε, θα μπορουσα να μιλησω και για σας. θες λογια του αερα και υποθεσεις ?
    όχι απλά θέλω να βλέπεις από ποικίλες απόψεις το θέμα και να μπορείς να μπαίνεις στη θέση κάποιου. Τα πράγματα είναι σχεδόν ίδια και για τα δύο φύλα.Κ αυτό που είπα ισχύει αλλά δε είναι ο κανόνας δηλ άντε κάποιος να έχει πιθανότητα επιτυχίας 1% παραπάνω να πετύχει αυτό που θέλει στη μία ή στην άλλη κατηγορία ανάλογα το φύλο. Το να είσαι σε θέση άμυνας και επίθεσης ενίοτε δε σε κάνει να έχεις περισσότερο δίκιο.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Μη μας το χαλάς τώρα! Είπαμεεε, οι γυναίκες είναι προνομιούχες. Ξυδάκι. ας είναι κι οι γυναίκες προνομιούχες επιτέλους, να περνάνε ΑΥΤΕΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ και να σκάτε. ΛΟΛ
    Όχι, είμαστε, είμαστε,ναι, τι θέτε ρε? χαχααα
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Για μένα ξέρεις δεν είχα ποτέ. Και όπως το βλέπω θα μείνω για καιρό ακόμα μόνη. Οι αιτίες πολλές. Σημαντικοτερες από τις οποίες θεωρώ το ότι όσους γνώριζα ήταν συνομίλικοι και τους θεωρούσα ανώριμους και το ότι δεν κοινωνικοποιήθηκα αρκετά για να βρω κάποιον που θα μ' αρέσει. Είχα γνωρίσει πέρυσι ένα αρκετά αξιολογο παιδί, το οποίο δυστυχώς εφυγε εξωτερικό για μεταπτυχιακό. Πολλή ατυχία.. ΚΕΝΟ η ζωή μου όνομα και πράγμα.

    Και αυτό που λες ότι οι γυναίκες είναι βολεμένες δεν ισχύει φίλε μου. Ξέρω πολλά κορίτσια που είναι μόνα τους.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Gypsy Cello χωρις να θελω να σε προσβαλλω, νομιζω οτι ανηκεις στη κατηγορια των οποιων το εχουν στο μυαλο τους καπως υπερβολικο το ολο θεμα συντροφος, με αποτελεσμα να παραμενεις μονη επειδη δεν βρισκεις καποιον τοσο μα τοσο αξιολογο στα ματια σου κι εσυ, που θα τα εχει ολα τελεια, να ειναι διασημος και να εχει κοινο (ισως να πρεπει να ειναι και λεφτας). τετοιοι ομως εδω δεν υπαρχουν γιατι ειναι ελλαδιτσα, καναν κωστοπουλο αντε και τον κανακη, και γενικα ανθρωπους των media να βρεις.

    τι θα πει οι συνομιληκοι ηταν ολοι ανωριμοι ? καταρχας οι γυναικες λενε ωριμαζουν νωριτερα, αλλα αυτο δεν ισχυει παντα. τους εζησες ολους να τους γνωρισεις καθε ωρα και στιγμη τους για να τους κρινεις τοσο απλα ? μαλλον εκρινες απο μια συμπεριφορα και τους απερριψες. δεν εισαι η μονη που το κανει αυτο, γινεται τοσο συχνα πλεον, ακομα και στο φορουμ διαβαζωντας μια προταση καποιου που δε συμφωνουμε, μας ξυνιζει μετα για οτι κι αν γραψει.

    το θεμα ειναι να θες εσυ η ιδια να προχωρησεις παντα. αν το σκεφτεις, δικες σου αναγκες θες να καλυψεις, τη μοναξια σου, τις ορμες σου (που μαντευω εχεις), τις ανασφαλειες σου κλπ. γιαυτο κοινωνικοποιησου κι εσυ, κανε γνωριμιες οπως μπορεις, δινε ευκαιριες, βγαλε την εικονα του τελειου που εχεις στο μυαλο σου, μαθε να αγαπας τον αλλον οπως ειναι κι οχι οπως θα ηθελες να ειναι.

    καλη τυχη απο μενα. :)

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Η αλήθεια είναι ότι θα συμφωνήσω με τον ΚΕΝΟ σε όσα σου λέει..Έχεις κάνει μάλλον ένα μύθο γύρω από το ιδανικό και το σεξ και για αυτό δεν επιχειρείς κάτι. Καμιά φορά μπορείς να κάνεις κάποια πράγματα απλά για την εμπειρία Gypsy για να δεις ότι τα πράγματα απέχουν αρκετά στην πράξη από ότι στη θεωρία. Η αλήθεια είναι ότι μπορείς να κάνεις μία "σχέση" για να κάνεις πρώτα κάτι σεξουαλικό ώστε να απενοχοποιήσεις αυτό το κομμάτι και μετά αν θέλεις ψάχνεις κ την ιδανική σχέση που θα σε καλύπτει και σε άλλους τομείς και θα μπορείς με αυτό τον τρόπο να την διεκδικήσεις καλύτερα. Ούτως ή άλλως το σεξ τις πρώτες φορές είναι κάτι διεκπεραιωτικό οι επόμενες φορές είναι οι καλύτερες ;-)

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ο KENO παντα εχει δικιο, απλα εδω μεσα πλεον ειναι ολοι προκαταλημενοι εναντιον του, τον χαρακτηριζουν ευκολα και τον σνομπαρουν. δε πειραζει, τουλαχιστον καποιοι συμφωνουν κι αναγνωριζουν την αξια μου.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    ο KENO παντα εχει δικιο, απλα εδω μεσα πλεον ειναι ολοι προκαταλημενοι εναντιον του, τον χαρακτηριζουν ευκολα και τον σνομπαρουν. δε πειραζει, τουλαχιστον καποιοι συμφωνουν κι αναγνωριζουν την αξια μου.
    Το να μην έχει κάποιος την ίδια γνώμη με σένα δε σημαίνει ότι σε σνομπάρει..Τεσπα έχοντας πάντα θέση άμυνας-επίθεσης και αρνητική διάθεση στην τελική πάντα καταφέρνεις σε μερικά πράγματα και δίκιο να έχεις να το χάνεις.

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ο KENO γεννηθηκε ετοιμοπολεμος ομως, κοιμαται με το μπιστολι το μαγκνουμ κατω απ'το μαξιλαρι του, δινει καθημερινα μαχες! αρνητικη διαθεση δεν εχω παντα, τι με περασες για κανα ρομποτ που δε νιωθει ποτε τπτ αλλο ?

Page 2 of 20 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. xanax.....??ποσο καιρο θα τα περνω πια?
    By dinos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 46
    Last Post: 22-06-2020, 11:07
  2. Ti σας αρεσει να κανετε αυτο το καιρο......
    By Deleted-member171215 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 25
    Last Post: 11-08-2011, 11:56
  3. Ποσο καιρό κρατάει η κατάθλιψη?
    By carrot in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 26-12-2010, 00:25
  4. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΜΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΓΚΑΣΜΟΥΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΤΕ?
    By afrula in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 09-02-2010, 16:09
  5. ποσο καιρο κανουν τα φαρμακα να δρασουν
    By apaleftos in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 17-06-2009, 19:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •