Ποσο καιρο εχετε να κανετε σχεση ? - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 20 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 286
  1. #181
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Μακρυά ..πολύ μακρυά πιά
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by Elanaki View Post
    Καλημέρα, διάβασα το πρωί το μήνυμα σου και σκέφτηκα...που είδες την αισιοδοξία;; χεχε τελικά μάλλον είμαι αισιόδοξη αλλά με πιάνει κρίση γκρίνιας και παράπονου, δεν είμαι και πολύ του γραπτού λόγου αν και θα ήθελα να γράψω πολλά πάνω σε αυτά που έγραψες, στέκομαι μόνο στο τελευταίο ότι χρειάζομαι φίλους...όλοι οι φίλοι μου είναι μακρυά, και όσους έχω εδώ στην δουλεία μόλις σχόλάμε οι περισσότεροι έχουν την ζωή τους, οι αποστάσεις είναι ένα πρόβλημα οπότε γυρνάω σπίτι χωρίς να χτυπήσει το τηλέφωνο μου για κάποια πρόταση, πολλές φορές προτείνω εγώ και επειδή ξέρω ότι το πρόβλημα είναι το οικονομικό κυρίως για τους άλλους τότε κάνω εγώ πίσω και δεν σκέπτομαι τα λεφτά για να πάω να τους βρω κτλ, πωωωωωω σήμερα είναι Παρασκευή και ενώ θα μπορούσα να είμαι χαρούμενη σκέπτομαι πως το βράδυ θα το περάσω πάλι σπίτι μόνη (δεν έχω ούτε την οικογένειά μου εδώ Αθήνα και είναι χειρότερο). Χάρηκα με όλα αυτά που μου έγραψες με έβαλαν σε σκέψεις..
    Καλημέρα,, :)....η αισιοδοξία σου δεν διακρίνετε κι ίσως και να έχω κάνει λάθος ...αυτό που λέω είναι ότι ο καθένας καταλαβαίνοντας ότι έχει θέμα...ότι δεν περνά καλά δλδ κι ότι κάτι πρέπει να κάνει γι αυτό, έχει κάνει τα μισά βήματα προς την λύση...είναι ένας κουραστικός και επίπονος δρόμος αλλά αφενός πρέπει να γίνει κι αφετέρου.. είσαι ακόμα μέσα στον δρόμο...ακόμα..
    μπορεί να μην πάρει καιρό .. κάθε μέρα είναι μια ευκαιρία, για νέους φίλους και σχέσεις γιατί όχι.... μη σκέφτεσαι μια χαμένη παρασκευή, ή ένα μοναχικό σ/κ....
    Μπορείς και μόνη να βγεις φτάνει να σε ικανοποίηση αυτό που θα κάνεις...κι αυτό μπορεί αυτό να ναι και μια απλή βόλτα...

  2. #182
    εγω μπορω να κανω μια ερωτηση? ( το ξερω παραλογο χρονια μετα απλως διαβαζα το θεμα κ το βρηκα ενδιαφερον) εσεις οι ανδρες που λετε οτι θελετε το αλλο σας μισο και οσες γνωριζετε σας απογοητευουν, τι ακριβως σας απογοητευει? η εμφανιση? ο χαρακτηρας? γιατι εγω απο την εμπειρια μου-ειμαι σε κοριτσοπαρεα μεγαλη- ξερω οτι οι περισσοτεροι ανδρες λενε θελω να βρω ενα καλο κοριτσι αλλα μολις αυτο του παρουσιαστει και ειναι σε παρεα , αν δεν πολυβλεπεται, κατα κανονα πανε απευθειας στη φιλη που ειναι ομορφη και μετα λενε(για τη φιλη) δε μου κανε γιατι ηταν κακος χαρακτηρας ή βαρετη . θελω να ρωτησω δηλαδη αν οντως δε σας παρουσιαστηκαν ενδιαφερουσες κοπελες ή τις απορριψατε γιατι επαιξε κ εμφανιση που δε σας αρεσε

  3. #183
    Quote Originally Posted by stellafire View Post
    εγω μπορω να κανω μια ερωτηση? ( το ξερω παραλογο χρονια μετα απλως διαβαζα το θεμα κ το βρηκα ενδιαφερον) εσεις οι ανδρες που λετε οτι θελετε το αλλο σας μισο και οσες γνωριζετε σας απογοητευουν, τι ακριβως σας απογοητευει? η εμφανιση? ο χαρακτηρας? γιατι εγω απο την εμπειρια μου-ειμαι σε κοριτσοπαρεα μεγαλη- ξερω οτι οι περισσοτεροι ανδρες λενε θελω να βρω ενα καλο κοριτσι αλλα μολις αυτο του παρουσιαστει και ειναι σε παρεα , αν δεν πολυβλεπεται, κατα κανονα πανε απευθειας στη φιλη που ειναι ομορφη και μετα λενε(για τη φιλη) δε μου κανε γιατι ηταν κακος χαρακτηρας ή βαρετη . θελω να ρωτησω δηλαδη αν οντως δε σας παρουσιαστηκαν ενδιαφερουσες κοπελες ή τις απορριψατε γιατι επαιξε κ εμφανιση που δε σας αρεσε
    Και τα 2 χρειαζονται,οι γυναικες περνανε απο ενα διπλο φιλτρο
    α φιλτρο:Εμφανιση.Αν μας αρεσει η εμφανιση προχωραμε.Αν οχι,τοτε οχι.
    β φιλτρο:Χαρακτηρας.Αν μας κανει η συμπεριφορα της τοτε προχωραμε σε σχεση.Αν οχι,τοτε σταματαμε στο σαρκικο.

    Πολυ χοντρικα αυτα,σιγουρα παιζει ρολο και η φαση που ειναι ο καθενας,ο χαρακτηρας του,ποσο καιρο ειναι μονος,ποσο θελει να συμβιβαστει,τι ψαχνει κλπ,αλλα αυτος ειναι ο κανονας πανω κατω.

    Και να σου πω την αληθεια,λιγες φορες εχω συναντησει ενδιαφερουσες γυναικες,8 στους 10 ενδιαφεροντες ανθρωπους που εχω γνωρισει ηταν αντρες.Οι γυναικες εχουν συνηθισει πολυ να ζουν στην σκια των αντρων της ζωης τους (ειτε ειναι γκομενοι ειτε συγγενεις) για να διαμορφωσουν ενδιαφερουσες προσωπικοτητες.Οποτε η αλλη πρεπει να ειναι κατι το πολυ ξεχωριστο ωστε να μας τραβηξει,παρα την εμφανιση της.

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Και να σου πω την αληθεια,λιγες φορες εχω συναντησει ενδιαφερουσες γυναικες,8 στους 10 ενδιαφεροντες ανθρωπους που εχω γνωρισει ηταν αντρες.Οι γυναικες εχουν συνηθισει πολυ να ζουν στην σκια των αντρων της ζωης τους (ειτε ειναι γκομενοι ειτε συγγενεις) για να διαμορφωσουν ενδιαφερουσες προσωπικοτητες.Οποτε η αλλη πρεπει να ειναι κατι το πολυ ξεχωριστο ωστε να μας τραβηξει,παρα την εμφανιση της.
    Μάλλον κινούμαστε σε παράλληλα σύμπαντα. Γιατί εγώ το αντίθετο παρατηρώ τα τελευταία χρόνια.
    Πιθανόν να ζεις σε υποβαθμισμένη περιοχή ή να συναναστρέφεσαι γυναίκες που δεν έχουν ιδιαίτερη μόρφωση και φιλοδοξίες.
    Ή απλά, αυτές να σου τραβάν την προσοχή.

  5. #185
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Μάλλον κινούμαστε σε παράλληλα σύμπαντα. Γιατί εγώ το αντίθετο παρατηρώ τα τελευταία χρόνια.
    Πιθανόν να ζεις σε υποβαθμισμένη περιοχή ή να συναναστρέφεσαι γυναίκες που δεν έχουν ιδιαίτερη μόρφωση και φιλοδοξίες.
    Ή απλά, αυτές να σου τραβάν την προσοχή.
    Και ομως τιποτα απο τα δυο.Ειδικα το πρωτο.
    Θεωρητικα ειναι σωστο αυτο που λες,αλλα με λυπη εχω παρατηρησει οτι ουτε η μορφωση,ουτε τα λεφτα παιζουν ιδιαιτερο ρολο ως προς αυτο.Σιγουρα οι πλουσιοτερες εχουν περισσοτερες ευκαιριες να ειναι πιο καλλιεργημενες και πολυπλευρες,αλλα δεν τις εκμεταλευονται.Και πολλες μορφωμενες εχω δει,που ουτε να πλυνουν τα σκαλια μου δε θα επαιρνα.Ειχα βγαλει υψηλοβαθμη σχολη και τις ειχα ζησει αρκετα τις μορφωμενες.Ουτε εχω παρατηρησει σημαντικοτερες διαφορες αναμεσα σε ομορφοτερες και ασχημοτερες γυναικες.

    Ενα μεγαλο ποσοστο εχει μαθει να νιαουριζει απλως και να εκμεταλευεται την οποια θυληκοτητα του.Γιατι?Γιατι αυτο αρκει για να παρει αυτο που θελει απο τους περισσοτερους αντρες.
    Λιγες φορες θα δω μια γυναικα να ειναι η ψυχη της παρεας,να ειναι αστεια (και οταν λεω αστεια,εννοω αστεια,τα νιαουρισματα και οι παλιμπαιδισμοι δεν ειναι χιουμορ) ή να εχει κατι ενδιαφερον να μου πει σχετικα με ενα ευρυτερο θεμα.

    Δεν παραπονιεμαι,αν και θα προτιμουσα τα πραγματα να ηταν λιγο καλυτερα,αλλα λεω πως βλεπω την κατασταση.Για να το δεσω με αυτο που ειπα πριν,αφου ενδιαφερουσα δυσκολα θα ειναι (τουλαχιστον σε συγκριση με τους φιλους μου),ας ειναι εμφανισιμη :cool:

  6. #186
    Εγω πιστευω οτι μεγαλο ρολο παιζει,το οτι οι αντρες αργουν να ωριμασουν σεξουαλικα και κυριως συναισθηματικα σε σχεση με τις γυναικες,με αποτελεσμα το καθε φυλο να ακολουθει διαφορετικους δρομους.Μια κοπελα στα 14 της,ειναι σε θεση να χει μια σχετικα μακροχρονη σχεση με μεγαλυτερα αγορια και περναει πολυ χρονο μαζι τους.Το αντιστοιχο αγορι στα 14 και μεχρι τα 17-18,συχνα ειναι μπακουρι και μπαινει σε αλλα τριπακια,με χομπυ,μπαλα,ιντερνετ καφε κλπ,γιατι κανει παρεα με αγορια της ηλικια του.Αυτα τα τριπακια παραμενουν και αφου ωριμασει ο αντρας κανει σχεσεις και συχνα τον ακολουθουν σε ολη του την ζωη.

    Ετσι ενω η γυναικα παραταει τις κουκλες της απο τα 12,το αγορι παιζει με τα δικα του παιχνιδακια μεχρι να γινει ενηλικος τουλαχιστον,και αυτο διαμορφωνει διαφορετικους χαρακτηρες και στασεις.

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Μακρυά ..πολύ μακρυά πιά
    Posts
    488
    Άποψή μου είναι καταρχάς ότι δεν υπάρχει το άλλο..... μισό...... πουθενά, αλλιώς οι περισσότεροι, άντρες γυναίκες κάποια στιγμή θα το βρίσκαμε ..ακόμα και στις πολύχρονες σχέσεις - γάμους των αιώνια ''ερωτευμένων''..κυριαρχεί ο συμβιβασμός ..
    όμως εσύ μιλάς για σχέσεις..ακόμα και όμορφη να είναι μια κοπέλα η ομορφότερη σε μια παρέα ..θα υπάρχει μια ομορφότερη στη διπλανή παρέα..κι αυτό ισχύει και αντίστροφα..δεν διαλέγουν μόνο οι άντρες..όποτε μάλλον όλα είναι είναι θέμα χαρακτήρα..ορισμένοι και ορισμένες δεν είναι ευχαριστημένοι με τίποτα .. αν ο καθένας θα έπρεπε να απαντήσει με βάση τι προσωπικές του εμπειρίες θα έλεγα ότι και η εμφάνιση κι ο χαρακτήρας παίζουν τον ίδιο ρόλο.. ο έρωτας βεβαία γρήγορα ..πολύ γρήγορα φεύγει.. όσο όμορφη κι αν είναι η κοπέλα ή ο άντρας...στην τελική γιατί ίσως έχεις κακή εμπειρία από κάτι παρόμοιο είναι λίγο ''παιδική'' η συμπεριφορά του ατόμου που μπαίνει σε μια παρέα κοριτσιών ας πούμε με σκοπό να κατακτήσει την πιο όμορφη έχοντας ως ..όχημα κάποια άλλη ........ αν έχεις τέτοια εμπειρία όπως καταλαβαίνεις είχες μπλέξει με ένα κακομαθημένο παιδάκι....

    υ.γ. δεν μ΄αρέσει να κάνω σχόλια για τις αναρτήσεις των άλλων μελών ...αλλά όποια γυναίκα νιώθει πως είναι jacobs...ας περάσει κι από φίλτρο για καφέ.

  8. #188
    υ.γ. δεν μ΄αρέσει να κάνω σχόλια για τις αναρτήσεις των άλλων μελών ...αλλά όποια γυναίκα νιώθει πως είναι jacobs...ας περάσει κι από φίλτρο για καφέ.
    Δεν πειραζει,ας κανεις σχολια,αυτο ειναι και το νοημα του φορουμ.
    Οταν ειπα για φιλτρα,μιλουσα για κριτηρια ρε συ,ολοι εχουμε πως να το κανουμε,και ολοι μας περναμε απο φιλτρα καθε ειδους καθημερινα.Αλλιως θα μπλεκαμε ολοι με ολους.

    Ο οποιος χαρακτηρας δε φαινεται στο κουτελο,οταν μπαινεις σε ενα κυκλο ή χωρο,πρωτα ξεκαθαριζεις τι θελεις με βαση την εμφανιση,και μετα αν σου κανει και ο χαρακτηρας προχωρας σε κατι παραπανω.Αυτο ηθελα να πω με λιγα λογια,οταν εγραψα για φιλτρα.

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Μακρυά ..πολύ μακρυά πιά
    Posts
    488
    Το σχόλιο εφόσον το έκανα πειράζει δεν πειράζει ...δεν έχει σημασία (αφού το έκανα)... χαίρομαι που δεν ενόχλησε πάντως... η εμφάνιση σαφώς και παίζει ρόλο αλλά σε καμιά περίπτωση για μένα τουλάχιστον.. δεν ξεκαθαρίζει τι θέλω.. άλλωστε δεν εξαρτάται μόνο το τι θέλω εγώ αλλά το τι θέλει κι άλλη .... στο κούτελο όντως δεν φαίνεται, αλλά η σχέση που βασίζετε κυρίως σ αυτό που φαίνεται και ενδεχομένως μας αρέσει εξωτερικά δεν έχει μέλλον από την στιγμή που έχει μη συμβατό χαρακτήρα με τον δικό μας.. η άσχημο... προσωπικά τα είχα μπλέξει πολύ άσχημα :(...
    Εσύ όμως, αν μου επιτρέπεις, ξεκαθάρισες πολύ πιο εύστοχα τώρα την θέση σου... χωρίς να θέλω και πάλι να κάνω κριτική σε ότι λες...

  10. #190
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    [QUOTE=Αλαφροίσκιωτος;499268]Και ομως τιποτα απο τα δυο.Ειδικα το πρωτο.
    Θεωρητικα ειναι σωστο αυτο που λες,αλλα με λυπη εχω παρατηρησει οτι ουτε η μορφωση,ουτε τα λεφτα παιζουν ιδιαιτερο ρολο ως προς αυτο.Σιγουρα οι πλουσιοτερες εχουν περισσοτερες ευκαιριες να ειναι πιο καλλιεργημενες και πολυπλευρες,αλλα δεν τις εκμεταλευονται.Και πολλες μορφωμενες εχω δει,που ουτε να πλυνουν τα σκαλια μου δε θα επαιρνα.Ειχα βγαλει υψηλοβαθμη σχολη και τις ειχα ζησει αρκετα τις μορφωμενες.Ουτε εχω παρατηρησει σημαντικοτερες διαφορες αναμεσα σε ομορφοτερες και ασχημοτερες γυναικες.

    Ενα μεγαλο ποσοστο εχει μαθει να νιαουριζει απλως και να εκμεταλευεται την οποια θυληκοτητα του.Γιατι?Γιατι αυτο αρκει για να παρει αυτο που θελει απο τους περισσοτερους αντρες.
    Λιγες φορες θα δω μια γυναικα να ειναι η ψυχη της παρεας,να ειναι αστεια (και οταν λεω αστεια,εννοω αστεια,τα νιαουρισματα και οι παλιμπαιδισμοι δεν ειναι χιουμορ) ή να εχει κατι ενδιαφερον να μου πει σχετικα με ενα ευρυτερο θεμα.

    Δεν παραπονιεμαι,αν και θα προτιμουσα τα πραγματα να ηταν λιγο καλυτερα,αλλα λεω πως βλεπω την κατασταση.Για να το δεσω με αυτο που ειπα πριν,αφου ενδιαφερουσα δυσκολα θα ειναι (τουλαχιστον σε συγκριση με τους φιλους μου),ας ειναι εμφανισιμη :cool:[/QUO





    Έχεις απόλυτο δίκιο. Δεν είναι θέμα μόρφωσης κ φιλοδοξιών, ξέρω πολλούς ανθρώπους που τα πτυχία τους κορνιζαρισμένα κ τα βιογραφικά τους φτάνουν να καλύψουν τοίχο 5 στρέμματα, αλλά σαν προσωπικότητες κινούνται υπό το μηδέν. Τα πάντα είναι θέμα παιδείας (= ποιότητα χαρακτήρα, ευγένεια ψυχής, ανατροφή, καλλιέργεια) κ αυτά νομίζω είναι πολύ πολύ σπάνια. Κ στα 2 φύλα.
    Last edited by Deleted-member-15102015; 30-08-2014 at 00:54.

  11. #191
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    8
    Καλημέρα σε όλους!!! Εγώ στο αντίθετο φύλο αρχικά νιώθω την αύρα του άλλου και από τον τρόπο που θα με προσεγγίσει καταλαβαίνω αμέσως τι θέλει...Δεν είναι τόσο το θέμα εμφάνισης όσο ..η επικοινωνία πιστεύω...

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post

    Ενα μεγαλο ποσοστο εχει μαθει να νιαουριζει απλως και να εκμεταλευεται την οποια θυληκοτητα του.Γιατι?Γιατι αυτο αρκει για να παρει αυτο που θελει απο τους περισσοτερους αντρες.
    Λιγες φορες θα δω μια γυναικα να ειναι η ψυχη της παρεας,να ειναι αστεια (και οταν λεω αστεια,εννοω αστεια,τα νιαουρισματα και οι παλιμπαιδισμοι δεν ειναι χιουμορ) ή να εχει κατι ενδιαφερον να μου πει σχετικα με ενα ευρυτερο θεμα.
    Γι' αυτό σου λέω ότι κινούμαστε σε παράλληλα σύμπαντα. Γιατί εγώ, αν κρίνω από τις δικές μου παρέες και φίλες, η συντριπτική πλειοψηφία είναι αυτό που εσύ συναντάς σπάνια. Πνευματώδεις, έξυπνες και ενδιαφέρουσες προσωπικότητες.
    Βεβαίως παίζει ρόλο και τι επιλέγουμε να έχουμε δίπλα μας.
    Ναι, υπάρχουν κι αυτές που νιαουρίζουν και νομίζουν ότι είναι χαριτωμένες, όπως υπάρχουν και πάρα πολλοί ανεγκέφαλοι άντρες που θεωρούν ότι είναι πανέξυπνοι.
    Συνήθως, αυτές οι δύο κατηγορίες τα βρίσκουν μια χαρά μεταξύ τους.

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    αλαφροισκιωτε απλα εισαι λιγο μισογυνης, δεν συμβαινει κατι αλλο. Ο καθενας βλεπει εκει που κοιταει, εκει που θελει. Ειναι σαν να ρωτησεις μια μυγα τι βρηκε σε ενα χωραφι, θα σου πει σκατα. Ενω μια πεταλουδα, για το ιδιο χωραφι, θα σου πει α βρηκα μια βιολετα εκει δεξια, μια μαργαριτα παρα περα. Διαλεγεις τι θες να εισαι σε αυτη τη ζωη, μυγα ή πεταλουδα. Με τον ιδιο τροπο μπορω εγω να λεω ανετα σαν κι εσενα οτι ολοι οι αντρες γυρω μου ειναι για τα μπαζα, και θα ηταν αληθεια, αν εκει εστιαζα την προσοχη μου, ή αν εκανα με αυτους παρεα, αυτους θα εβλεπα μοναχα. Ευτυχως βλεπω καλους αντρες και γυναικες γυρω μου και αυτους επιλεγω για παρεα μου. Οποιος δδε μου κανει απλα δεν ασχολουμαι, δεν καθομαι να τον θαβω.

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    αλαφροισκιωτε απλα εισαι λιγο μισογυνης, δεν συμβαινει κατι αλλο. Ο καθενας βλεπει εκει που κοιταει, εκει που θελει. Ειναι σαν να ρωτησεις μια μυγα τι βρηκε σε ενα χωραφι, θα σου πει σκατα. Ενω μια πεταλουδα, για το ιδιο χωραφι, θα σου πει α βρηκα μια βιολετα εκει δεξια, μια μαργαριτα παρα περα. Διαλεγεις τι θες να εισαι σε αυτη τη ζωη, μυγα ή πεταλουδα. Με τον ιδιο τροπο μπορω εγω να λεω ανετα σαν κι εσενα οτι ολοι οι αντρες γυρω μου ειναι για τα μπαζα, και θα ηταν αληθεια, αν εκει εστιαζα την προσοχη μου, ή αν εκανα με αυτους παρεα, αυτους θα εβλεπα μοναχα. Ευτυχως βλεπω καλους αντρες και γυναικες γυρω μου και αυτους επιλεγω για παρεα μου. Οποιος δδε μου κανει απλα δεν ασχολουμαι, δεν καθομαι να τον θαβω.
    Σωστά, εγώ απλά το είπα πιο ευγενικά! Το νόημα είναι το ίδιο.
    Πολλές φορές βλέπουμε αυτό που θέλουμε ή μας συμφέρει να δούμε.
    Ή, στη χειρότερη περίπτωση, απλά συναναστρεφόμαστε αυτούς που μπορούμε.
    Πάντως, το πώς αντιλαμβάνεται κάποιος τον κόσμο γύρω του μας λέει περισσότερα για το ποιος είναι ο ίδιος, παρά για το πώς είναι ο κόσμος.
    Όλα φιλτράρονται μέσα από την υποκειμενική μας θεώρηση γι' αυτό δεν είναι σοφό να γενικεύουμε.

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Μακρυά ..πολύ μακρυά πιά
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by Elanaki View Post
    Καλημέρα σε όλους!!! Εγώ στο αντίθετο φύλο αρχικά νιώθω την αύρα του άλλου και από τον τρόπο που θα με προσεγγίσει καταλαβαίνω αμέσως τι θέλει...Δεν είναι τόσο το θέμα εμφάνισης όσο ..η επικοινωνία πιστεύω...
    για την αύρα δεν ξέρω .....αλλά για την επικοινωνία συμφωνώ απόλυτα...

Page 13 of 20 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast

Similar Threads

  1. xanax.....??ποσο καιρο θα τα περνω πια?
    By dinos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 46
    Last Post: 22-06-2020, 11:07
  2. Ti σας αρεσει να κανετε αυτο το καιρο......
    By Deleted-member171215 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 25
    Last Post: 11-08-2011, 11:56
  3. Ποσο καιρό κρατάει η κατάθλιψη?
    By carrot in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 26-12-2010, 00:25
  4. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΜΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΓΚΑΣΜΟΥΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΤΕ?
    By afrula in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 09-02-2010, 16:09
  5. ποσο καιρο κανουν τα φαρμακα να δρασουν
    By apaleftos in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 17-06-2009, 19:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •