Ποσο καιρο εχετε να κανετε σχεση ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 20 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 286
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851

    Ποσο καιρο εχετε να κανετε σχεση ?

    απλα και ομορφα θετω το ερωτημα προς ολους, με αφορμη και οσα εχουμε πει και στο μπακουροθεμα του sheldon, να δουμε αραγε τι ισχυει τουλαχιστον για το φορουμ εδω. μαντευω περισσοτερο οι αντρες θα απαντησουν, αφου οι γυναικες ειναι αυτες που κανουν τις επιλογες και βολευονται...

    εγω προσωπικα εχω πανω απο δυο χρονια να κανω σχεση. με τη τελευταια συγκατοικουσα κι ολας για λιγο, αλλα ηταν ολο δουλεια και καταντησαμε να ειμαστε μονο σεξ και τιποτα παραπανω. ηταν αλλου, τη σιχαθηκα, πλακωθηκαμε, και τελειωσε. απο τοτε δε βρηκα καμια αξιολογη που να δειχνει λιγο ενδιαφερον. ορισμενες μεγαλυτερες ηλικιακα (κατω των 30) που δεν ταιριαζαμε, δυο τρεις που μεναν μακρια εκτος αθηνων (BloodyKate δε λεω για σενα), μια που ειχε κολλημα ακομα με τον πρωην, η αλλη δεν ηξερε τι ηθελε.

    εσεις ποσο και γιατι ειστε ακομα single ? οσοι δεν ειναι ας προσπερασουν το θεμα ή να μας γραψουν καμια ιστοριουλα απο τοτε που ηταν μονοι, αν θελουν.

    αυτα, καλημερα!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    απλα και ομορφα θετω το ερωτημα προς ολους, με αφορμη και οσα εχουμε πει και στο μπακουροθεμα του sheldon, να δουμε αραγε τι ισχυει τουλαχιστον για το φορουμ εδω. μαντευω περισσοτερο οι αντρες θα απαντησουν, αφου οι γυναικες ειναι αυτες που κανουν τις επιλογες και βολευονται...
    .....!
    δηλαδη, οι γυναικες που λες που ειναι "βολεμενες" σε σχεσεις, με τι εχουν σχεση? με αλλες γυναικες η με τον εαυτο τους? δεν ειναι με καποιους ανδρες, που επισης ειναι σε σχεση??????
    ελεος με το ανδρες- γυναικες επιτελους...

    εγω εχω σχεση, με καποιον που επισης εχει σχεση. εγω ειμαι η βολεμενη κι αυτος ο αβολευτος?

  3. #3
    σχέση που να με γεμίζει δεν είχα ποτε στη ζωή μου, με όσες έφτιαξα κατι για μενα ήταν συμβιβασμός γι αυτο και δεν προχωρησα επειδή στο βαθος του νου ελεγα θελω κατι καλυτερο απ αυτήν. κι αν ηταν να μαι σε σχεση τρεις γνωρισα τους τελευταιους δυο μηνες αλλά δεν με γεμιζαν επίσης, θα μπορουσα αν ηθελα να τα φτιαξω με μια απ αυτες απλά για να λέω ότι ειμαι σε σχέση. το καλο μου που έμαθα που υστερώ μέχρι να φτασω στη σχεση που με γεμίζει. και διερωτωμε αν ειναι ευκολο αυτο τη στιγμη που δεν μου ξανατυχε!
    γιάννης

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δηλαδη, οι γυναικες που λες που ειναι "βολεμενες" σε σχεσεις, με τι εχουν σχεση? με αλλες γυναικες η με τον εαυτο τους? δεν ειναι με καποιους ανδρες, που επισης ειναι σε σχεση??????
    ελεος με το ανδρες- γυναικες επιτελους...

    εγω εχω σχεση, με καποιον που επισης εχει σχεση. εγω ειμαι η βολεμενη κι αυτος ο αβολευτος?
    Remedy το χεις ξαναγραψει αυτο, δεν χρειαζονται εξυπναδες εδω ομως, το διαβασαμε μια το μαθαμε οκ. το θεμα δεν ειναι διαγωνισμος ποιος εχει κανει τις περισσοτερες σχεσεις, ουτε κοντρα παλι αντρες vs γυναικες. αναφερεται στους μοναχικους που τα βρισκουν δυσκολα για τους δικους τους λογους, κι εχουν καιρο να κανουν κατι σταθερο. να δουμε τι παιζει γενικοτερα στο κοσμο, αν η αποξενωση οφειλεται στη κριση ή ηταν και πιο πριν. εκτος απ'τον sheldon λοιπον που μας ειπε στο αλλο θεμα, κι εμενα που εχω κανει 5-6 σχεσουλες με τη πρωτη να εχει κρατησει περισσοτερο, να μας πουν αν θελουν οσοι θελουν απο ποτε ειναι μονοι και γιατι. παρτε το σαν δημοσκοπηση...

    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    σχέση που να με γεμίζει δεν είχα ποτε στη ζωή μου, με όσες έφτιαξα κατι για μενα ήταν συμβιβασμός γι αυτο και δεν προχωρησα επειδή στο βαθος του νου ελεγα θελω κατι καλυτερο απ αυτήν. κι αν ηταν να μαι σε σχεση τρεις γνωρισα τους τελευταιους δυο μηνες αλλά δεν με γεμιζαν επίσης, θα μπορουσα αν ηθελα να τα φτιαξω με μια απ αυτες απλά για να λέω ότι ειμαι σε σχέση. το καλο μου που έμαθα που υστερώ μέχρι να φτασω στη σχεση που με γεμίζει. και διερωτωμε αν ειναι ευκολο αυτο τη στιγμη που δεν μου ξανατυχε!
    δεν μιλαμε για απλες γνωριμιες βρε φιλε, γιατι αν ηταν απλες γνωριμιες ή σκετο σεξακι εχω να βαλω κι εγω πιο πολλα. μιλαμε για σοβαρες σχεσεις εδω, που εισασταν μαζι με τη κοπελα officially. τελευταια φορα ποτε σου συνεβη να εχεις καποια για συντροφο ?
    Last edited by deleted-member30-03; 03-02-2012 at 14:53.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    μια σχεση εκανα το 2010 αλλα δεν ηταν κατι σοβαρο κρατησε 1 μηνα.
    δεν ξερω τι μπορει να φταιει και ειμαι γεροντοκορη αλλα δεν με χαλαει πλεον η ελευθερια μου προσπαθω καθε μερα να γεμιζω τη ζωη μου και να εκμεταλευομαι ολο αυτον τον χρονο μπακουριας με διαφορα πραγματα (φιλους διαβασμα δωρα στον εαυτο μου)
    ναι παλιοτερα δεν λεω εκλαιγα και κωλοχτυπιομουν κατω επειδη ενιωθα μονη αλλα πλεον δεν με χαλαει.
    αν ερχοταν σχεση βεβαια δεν θα με χαλουσε αλλα δεν καθεται τιποτα :)
    προσφατα εκανα κινηση να πλησιασω καποιον αλλα αυτος ηθελε τις φιλες μου :\ δεν ξανασχοληθηκα απο τοτε
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οριστε σωστη απαντηση εντος θεματος! μπραβο BloodyKate και μη στενοχωριεσαι που ηταν μολις ενας μηνας, κι εμενα εδω αθηνα οσες εκανα, οι περισσοτερες τοσο κρατησαν.

  7. #7
    Εγώ φίλε μαλακίζομαι με όλη την έννοια της λέξης. Δέχομαι να πηγαινω σε υποτίθεται προξενιά που το μόνο που πετυχαινω είναι με αυτες που βλεπω να πέφτει το ηθικό μου και η αυτοεκτίμηση μου και να συχνάζω σε λάθος χώρους και με λάθος άτομα παρεα όπου υποτίθεται θα βρω την εκλεκτη και να σκοτώνω την ωρα μου μπροστα στην οθόνη του πισι (όπως τωρα) αντι να κάνω τη βολτα μου σε χωρους όπου υπάρχουν κοπέλες. Χάνω τον καιρό μου για τις μαλακίες που βασανίζουν και μαστιγωνουν το κεφαλι μου ενώ οι κατάλληλες αυτες που πεθυμω είναι εκεί μπροστά μου έτοιμες να τους κάνω την σωστη κίνηση. Κοντολογις..........
    γιάννης

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    138
    Ιoanni2 πιστευω οτι ειναι πολυ καλο να ακους απο εναν αντρα οτι περιμενη την εκλεκτη και δεν κανει σχεσεις μονο και μονο για να λεει οτι εχει σχεση.Μπραβο σου και να ξερεις οτι αυτη η εκλεκτη θαρθει απο εκει που δεν το περιμενεις και επισης θα σε βοηθησει να ξεφυγεις τελειως απο αυτα που στοιχιωνουν το μυαλο σου.Θα την ερωτευτεις με σωμα και ψυχη και δεν θα χεις χρονο να σκεφτεις αλλα πραγματα.Κρατα τον χαρακτηρα σου αναλλοιωτο και ολα θα ερθουν στην ωρα τους.Καπου εκει εξω θα υπαρχει και για σενα το αλλο σου μισο..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Χμ λοιπον εγω ειμαι σε σχεση 1,5 χρονο τωρα αλλα θα σου πω για πριν.Ειχα κανει δυο σοβαρες σχεσεις.Η μια κρατησε περιπου δυο χρονια η αλλη περιπου εναν.Μονη μου ομως εχω μεινει μονο στην περιοδο των καταθλιψεων.Κατα τα αλλα παντα εβρισκα καποιον για να κανω σχεση απλα εγω το κρατουσα παντα σε ενα σχετικα χαλαρο επιπεδο.
    Στην πρωτη καταθλιψη ειχα εναν απλα και μονο γιατι φοβομουν οτι θα πεθανω αν μεινω στο σπιτι μονη μου.οποτε τα εφτιαξα μαζι του για να ειναι αναγκασμενος να περναει απο και να με βλεπει.Τον χωρισα μετα απο 2 μηνες γιατι ειχα τυψεις.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    Remedy το χεις ξαναγραψει αυτο, δεν χρειαζονται εξυπναδες εδω ομως, το διαβασαμε μια το μαθαμε οκ. το θεμα δεν ειναι διαγωνισμος ποιος εχει κανει τις περισσοτερες σχεσεις, ουτε κοντρα παλι αντρες vs γυναικες.....
    ΚΕΝΟ
    κι εσυ το εχεις ξαναγραψει παρα πολλες φορες οτι δεν εχεις σχεση, κι εμεις το θυμομαστε.
    δεν σου απαγορευει κανεις ομως, να το επαναλαβεις κι αλλες τοσες αφου σου αρεσει, η σε προβληματιζει τοσο.

    οταν κανεις ομως προκλητικα σχολια περι του βολεματος των γυναικων, που τα
    βρισκουν ευκολα και εχουν τις επιλογες και την δυσκολια των ανδρων που ειναι σε χειροτερη θεση, ειναι δικαιωμα μου να πω την αποψη μου κι αυτο θα συνεχισω να κανω οποτε το επιθυμω.
    αν ελειπαν τα σεξιστικα σχολια, δεν θα σου απαντουσα καν, μην ανησυχεις, δεν κανω επιδειξη ευτυχιας...
    τα περι εξυπναδων, επιστρεφονται....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Εδώ και αρκετό καιρό, θέλω να προσφέρω αγάπη γιατί αγαπάω τους ανθρώπους όλοι έχουμε λίγη καλοσύνη εκτός από αυτούς που δεν θέλουν η τους διετεραγμένους με αφαιρεμένο το κομμάτι αυτό. Μαι γυναίκα να την πνίξω στα χάδια και φίλους να πίνουμε μαζί ουίσκι και να γελάμε σαν να μην υπάρχει αύριο.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    Remedy το χεις ξαναγραψει αυτο, δεν χρειαζονται εξυπναδες εδω ομως, το διαβασαμε μια το μαθαμε οκ.
    ΚΕΝΟ μην υποτιμάς τις κόντρες! Δεν είν' καλό κι απ' την άλλη το θέμα το εμπλουτίζει και η κοντρούλα.
    Το κοντρολάρει. Άσε και το χιούμορ λίγο να εκδηλωθεί. Ξέρεις εσύ.. Μαζί του εκδηλώνονται και βαθύτερα συναισθήματα κι ανάγκες
    κι όλοι βγαίνουμε κερδισμένοι απ' αυτό, γιατί ξεκαθαρίζει το τοπίο.. Μην τα παίρνουμε όλα τόσο επί πόνου. Αρκετά!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Εγώ φίλε μαλακίζομαι με όλη την έννοια της λέξης. Δέχομαι να πηγαινω σε υποτίθεται προξενιά που το μόνο που πετυχαινω είναι με αυτες που βλεπω να πέφτει το ηθικό μου και η αυτοεκτίμηση μου και να συχνάζω σε λάθος χώρους και με λάθος άτομα παρεα όπου υποτίθεται θα βρω την εκλεκτη και να σκοτώνω την ωρα μου μπροστα στην οθόνη του πισι (όπως τωρα) αντι να κάνω τη βολτα μου σε χωρους όπου υπάρχουν κοπέλες. Χάνω τον καιρό μου για τις μαλακίες που βασανίζουν και μαστιγωνουν το κεφαλι μου ενώ οι κατάλληλες αυτες που πεθυμω είναι εκεί μπροστά μου έτοιμες να τους κάνω την σωστη κίνηση. Κοντολογις..........
    Ιωαννη μου, συνεχισε να βγαινεις με αυτες που σου γνωριζουν και που επιθυμεις, οσο κι αν σε δυσκολευει, οσο πιο συχνα μπορεις. καποια στιγμη θα εξοικειωθεις με καποια και οταν χαλαρωσεις ειμαι σιγουρη οτι θα μπορεσεις να εκφραστεις ελευθερα.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Εγώ φίλε μαλακίζομαι με όλη την έννοια της λέξης. Δέχομαι να πηγαινω σε υποτίθεται προξενιά που το μόνο που πετυχαινω είναι με αυτες που βλεπω να πέφτει το ηθικό μου και η αυτοεκτίμηση μου και να συχνάζω σε λάθος χώρους και με λάθος άτομα παρεα όπου υποτίθεται θα βρω την εκλεκτη και να σκοτώνω την ωρα μου μπροστα στην οθόνη του πισι (όπως τωρα) αντι να κάνω τη βολτα μου σε χωρους όπου υπάρχουν κοπέλες. Χάνω τον καιρό μου για τις μαλακίες που βασανίζουν και μαστιγωνουν το κεφαλι μου ενώ οι κατάλληλες αυτες που πεθυμω είναι εκεί μπροστά μου έτοιμες να τους κάνω την σωστη κίνηση. Κοντολογις..........
    συ-στημενος δε ξερω αν προχωρησε κανενας, μου φαινεται καπως ψευτικο το φτιαχτο, το ετοιμο απο πριν. παλιοτερα παιζαν και συμφεροντα μεσα, παντρευοντουσαν ξερω γω μη χασουν τη περιουσια. τεσπα να κοινωνικοποιηθεις πρεπει κι εσυ περισσοτερο, βρες παρεες για αρχη και μην περιμενεις τη κυρια τελεια γιατι δεν προκειται ποτε να ερθει. εστω και λιγο να σου γυαλισει καποια προσπαθησε να τη προσεγγισεις. ακομα κι αν δεν καταληξει σε σχεση αλλα μονο σεξ, κατι ειναι κι αυτο, μια εμπειρια παραπανω.

    Quote Originally Posted by anika View Post
    Ιoanni2 πιστευω οτι ειναι πολυ καλο να ακους απο εναν αντρα οτι περιμενη την εκλεκτη και δεν κανει σχεσεις μονο και μονο για να λεει οτι εχει σχεση.Μπραβο σου και να ξερεις οτι αυτη η εκλεκτη θαρθει απο εκει που δεν το περιμενεις και επισης θα σε βοηθησει να ξεφυγεις τελειως απο αυτα που στοιχιωνουν το μυαλο σου.Θα την ερωτευτεις με σωμα και ψυχη και δεν θα χεις χρονο να σκεφτεις αλλα πραγματα.Κρατα τον χαρακτηρα σου αναλλοιωτο και ολα θα ερθουν στην ωρα τους.Καπου εκει εξω θα υπαρχει και για σενα το αλλο σου μισο..
    δεν υπαρχουν εκλεκτοι κι εκλεκτες. δεν υπαρχουν τελειοι ανθρωποι, τι ανωριμοτητα ειναι τουτη να θεοποιουμε με τις φαντασιωσεις μας τους αλλους και να εγκλωβιζομαστε σε προτυπα ? ελεος δλδ ειναι δυνατον να βρει ποτε κανεις ακριβως αυτο που φαντασιωνεται στο κεφαλι του ? ολοι συμβιβαζομαστε με το ατομο που μας καλυπτει περισσοτερο. οι γιαγουλες του αγιου βασιλη προφανως εχουν ζησει και ξερουν (εκτος αν ζει καμια στο κοσμο της) οτι δεν υπαρχει αγιος βασιλης, οι αγαμητες παλι που εχουν αναγκη απο παραμυθι μπορει να περιμενουν τον πριγκηπα στο ασπρο αλογο γι'αυτο στολιζουν δεντρο και καθονται στο τζακι. δεν υπαρχει ομως το τελειο, κανεις δε μπορει να πει αντικειμενικα η γυναικα ειναι ετσι κι ετσι, και ο αντρας γιουβετσι κοκορετσι. θα βγαιναμε απ'το εργοστασιο αν ηταν ολοι καρμπον ιδιοι! καποιοι ταιριαζουμε ευκολα και καποιοι δε ταιριαζουμε. αυτοι που δε βρισκουν να ταιριαξουν ευκολα καλο ειναι να ριξουν τα στανταρντς τους και να προσγειωθουν μπας και βολευτουν. αμα ζησουν και απομυθοποιησουν λιγακι το ολο θεμα, θα καταλαβουν ποσο απλο ηταν (κι αυτο το λεω εγω που εγραψα στο αλλο τοπικ οτι δε με βλεπω να ξανακανω σχεση κι οτι οι γυναικες μου φαινονται εξωγηινες).

    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Χμ λοιπον εγω ειμαι σε σχεση 1,5 χρονο τωρα αλλα θα σου πω για πριν.Ειχα κανει δυο σοβαρες σχεσεις.Η μια κρατησε περιπου δυο χρονια η αλλη περιπου εναν.Μονη μου ομως εχω μεινει μονο στην περιοδο των καταθλιψεων.Κατα τα αλλα παντα εβρισκα καποιον για να κανω σχεση απλα εγω το κρατουσα παντα σε ενα σχετικα χαλαρο επιπεδο.
    Στην πρωτη καταθλιψη ειχα εναν απλα και μονο γιατι φοβομουν οτι θα πεθανω αν μεινω στο σπιτι μονη μου.οποτε τα εφτιαξα μαζι του για να ειναι αναγκασμενος να περναει απο και να με βλεπει.Τον χωρισα μετα απο 2 μηνες γιατι ειχα τυψεις.
    thumbs up, αν και δεν βρισκω λογο που ενιωθες τυψεις...

    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ΚΕΝΟ
    κι εσυ το εχεις ξαναγραψει παρα πολλες φορες οτι δεν εχεις σχεση, κι εμεις το θυμομαστε.
    δεν σου απαγορευει κανεις ομως, να το επαναλαβεις κι αλλες τοσες αφου σου αρεσει, η σε προβληματιζει τοσο.

    οταν κανεις ομως προκλητικα σχολια περι του βολεματος των γυναικων, που τα
    βρισκουν ευκολα και εχουν τις επιλογες και την δυσκολια των ανδρων που ειναι σε χειροτερη θεση, ειναι δικαιωμα μου να πω την αποψη μου κι αυτο θα συνεχισω να κανω οποτε το επιθυμω.
    αν ελειπαν τα σεξιστικα σχολια, δεν θα σου απαντουσα καν, μην ανησυχεις, δεν κανω επιδειξη ευτυχιας...
    τα περι εξυπναδων, επιστρεφονται....
    το θεμα ομως ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ μονο. το εκανα να δω τι γινεται και με τους αλλους!!!!!! ποσο πιο ξεκαθαρα να το πω ? και οχι δεν θελω να προκαλεσω καμια παρα το σχολιο μου (απλα "μαντευω" εγραψα κι οτι εσεις επιλεγετε). αν οι γυναικες υποφερουν κι αυτες απο μοναξια ας μας το γραψουν εδω. το ξαναλεω παρτε το σαν δημοσκοπηση, να δουμε αν οντως οι αντρες ειναι πιο μοναχικοι ή οχι. στο χερι σας ειναι να αποδειξετε το αντιθετο, και να αλλαξετε τη κατασταση.

    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Εδώ και αρκετό καιρό, θέλω να προσφέρω αγάπη γιατί αγαπάω τους ανθρώπους όλοι έχουμε λίγη καλοσύνη εκτός από αυτούς που δεν θέλουν η τους διετεραγμένους με αφαιρεμένο το κομμάτι αυτό. Μαι γυναίκα να την πνίξω στα χάδια και φίλους να πίνουμε μαζί ουίσκι και να γελάμε σαν να μην υπάρχει αύριο.
    γραψε και τους λογους αν θελεις που δε βρισκεις...

    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    ΚΕΝΟ μην υποτιμάς τις κόντρες! Δεν είν' καλό κι απ' την άλλη το θέμα το εμπλουτίζει και η κοντρούλα.
    Το κοντρολάρει. Άσε και το χιούμορ λίγο να εκδηλωθεί. Ξέρεις εσύ.. Μαζί του εκδηλώνονται και βαθύτερα συναισθήματα κι ανάγκες
    κι όλοι βγαίνουμε κερδισμένοι απ' αυτό, γιατί ξεκαθαρίζει το τοπίο.. Μην τα παίρνουμε όλα τόσο επί πόνου. Αρκετά!
    τι κοντρα πας καλα ? κοντρα προσωπικη δε ξεκιναω παλι, γιατι δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα με κανεναν! αν τωρα θελετε να το γυρισετε κι αυτο το θεμα σε μια ανουσια κοντρα αντρες vs γυναικες, καντε το χωρις εμενα. εγω δεν προκειται να παρω μερος, δηλωνω ασεξουαλ και μου φαινεται χασιμο χρονου, αντι να κοιταμε να αγαπηθουμε δλδ να μαλωνουμε και στα φορουμς ?
    Last edited by deleted-member30-03; 03-02-2012 at 17:30.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    γραψε και τους λογους αν θελεις που δε βρισκεις...

    Δεν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος. Ίσως επειδή δεν βρίσκομαι σε ένα κύκλο, ειδικά εργασιακό.

    Δεν ξέρω. Εσύ τι πιστεύεις; Γιατί δεν βρίσκω;

Page 1 of 20 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. xanax.....??ποσο καιρο θα τα περνω πια?
    By dinos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 46
    Last Post: 22-06-2020, 12:07
  2. Ti σας αρεσει να κανετε αυτο το καιρο......
    By Deleted-member171215 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 25
    Last Post: 11-08-2011, 12:56
  3. Ποσο καιρό κρατάει η κατάθλιψη?
    By carrot in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 26-12-2010, 01:25
  4. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΜΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΓΚΑΣΜΟΥΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΤΕ?
    By afrula in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 09-02-2010, 17:09
  5. ποσο καιρο κανουν τα φαρμακα να δρασουν
    By apaleftos in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 17-06-2009, 20:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •